نمونه نصب حفاظ سرنیزه برای ویلا

نمونه نصب حفاظ سرنیزه برای ویلا ظاهر این نوع از حفاظ ها نیز شیک و ساده است و سبب ایجاد شلوغی های بیش از حد در اطراف ساختمان نخواهد بود. این نوع از حفاظ ها جزو قدیمی ترین نوع حفاظ ها بوده و کارایی بسیار داشته است.

نمونه نصب حفاظ سرنیزه برای ویلا

حفاظ سرنیزه ای مدرن در واقع مدل بهبود یافته ی حفاظ سرنیزه ای سنتی یا حفاظ آبشاری می باشد که همه ی محدودیت و نقض های موجود در حفاظ های سنتی به طور کامل برطرف شده است به همین دلیل کارایی این محصول افزایش یافته و به مراتب تقاضای بازار نیز برای این محصول ارتقا یافته است.

ویژگی حفاظ سرنیزه ای

نمونه نصب حفاظ سرنیزه برای ویلا از اصلی ترین ویژگی حفاظ سرنیزه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:جنس این نوع حفاظ ها از قوطی چهار پهلو است و مشتری می تواند قبل از سفارش طرح و رنگ آن را مشخص کندمقاومت و استحکام بسیار بالایی دارد به همین دلیل استفاده از آن ها اطمینان کامل را به وجود می آورد و نگرانی های مرتبط را به طور کامل از بین میبرد.

تراکم و ارتفاع قابل تغییر از دیگر مزیت و ویژگی های این محصولات است با توجه به نیاز موجود و البته درخواست مشتری می توان به آسانی تراکم میله های را افزایش داده و ارتفاع آنها را تغییر دهد.

این امر سبب شده است که بتوانیم از حفاظ سرنیزه ای بتوانیم برای کاربرد های وسیع استفاده کنیم بهتر است بدانید که د حالت عادی این حفاظ ها در دو ارتفاع مختلف 120 و البته 150 سانتی متر ساخته می شود.

در حالت کلی بین شکل ظاهری و البته کارایی حفاظ سر نیزه ی مدرن و نوع سنتی آن تفاوت های ویژه ای موجود است و محصولات جدید تولیدی از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

زمانی که این محصول را خریداری می کنید می توانید به طور کامل از خدمات بعد از فروش نیز بهره مند شوید اقدامات لازم برای نصب این محصولات توسط همکاران ما به طور کامل در کوتاهترین مدت زمان انجام می شود.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ