نمونه حفاظ شاخ گوزنی

نمونه حفاظ شاخ گوزنی از جنس میلگرد و نوک تیز است که بهم جوش داده شده اند و با نظم خاصی در کنار هم قرار گرفته اند. نحوه قرار گرفتن این میلگرد ها به صورتی است که هر کدام مانند شاخ گوزن به یک جهت رشد کرده اند و مانع از ورود انسان و انواع حیوان مثل گربه به داخل ساختمان می گردد.

نمونه حفاظ شاخ گوزنی

چرا باید از حفاظ شاخ گوزنی برای افزایش امنیت استفاده کرد؟

در گذشته از روش های مختلفی برای جلوگیری از ورود انسان و حیوان روی دیوارهای کوتاه استفاده می شد مثلا یکی از این راهکارها استفاده از کاشت شیشه روی لبه دیوار بود که کار خیلی سختی بود اما امروزه تولید کنندگان به فکر تولید حفاظ برای روی دیوار ها شده اند که ابتکار جالبی بود یکی از این موارد تولید حفاظ شاخ گوزنی است.

امروزه برای حفظ امنیت ساختمان ها انواع جدیدی از حفاظ ها تولید شده اند که این حفاظ ها از جنس میلگرد و نوک تیز اند که بهم جوش داده شده اند. این میله ها با نظم خاصی در کنار هم قرار گرفته اند.

نحوه قرار گرفتن این میلگرد ها به صورتی است که هر کدام مانند شاخ گوزن به یک جهت رشد کرده اند و مانع از ورود انسان و انواع حیوان مثل گربه به داخل ساختمان می گردد.

حفاظ های تولید شده دارای طرح های مختلفی هستند؛ حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ لاله ای و حفاظ نی زار. در این میان حفاظ شاخ گوزنی، همانطور که از اسمش پیداست از شاخ گوزن برای ساختش الهام گرفته شده است و در داخل کشور بسیار پرطرفدار است. بهمین جهت بیش از 90 درصد از حفاظ های تولید شده و مورد استفاده در ایران از نوع حفاظ شاخ گوزنی است.

دلیل استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در ساختمان چیست؟

خیلی از افرادی که در خارج از شهر باغ و ویلا دارند و به ندرت در تعطیلات آخر هفته به ویلای خود سر می زنند، می توانند با خیل راحت از این حفاظ استفاده کنند و مطمئن باشند که سارقین نمی توانند وارد حریم خصوصی آن ها شوند.

حفاظ شاخ گوزنی یکی از راهکارهای افزایش امنیت ساختمان

نمونه حفاظ شاخ گوزنی  مورد بررسی قرار گرفت و از لحاظ امنیتی مورد تایید است. بدین ترتیب که اگر این حفاظ را روی زمین قرار دهید امکان ندارد فرد بتواند از روی آن عبور کند و اگر هم بتواند از روی آن عبور کند این کار خیلی سخت است.

یکی از ویژگی های جالب حفاظ شاخ گوزنی این است که اگر فرد بخواهد با راه رفتن کمی فشار روی آن وارد کند شروع به لرزش می کند که این امر سبب می شود دزد نتواند از راه رفتن روی آن احساس امنیت کند و بخواهد وارد منزل شود. استفاده از این انواع حفاظ یکی از راهکارهایی است برای کاهش ورود دزدان و سارقان به داخل منزل و افزایش امنیت داخلی ساختمان است.

تنوع در حفاظ شاخ گوزنی تولید شده توسط مجموعه حفاظ ایران

حفاظ ایران یکی از بزرگترین تولید کننده های حفاظ شاخ گوزنی است که این حفاظ را در اندازه و کیفیت های متنوعی تولید و به بازار عرضه می کند. شما می توانید حفاظ را با تراکم 8،10،12 و یا ارتفاع 70 تا 150 از مجموعه حفاظ ایران تهیه کنید.

ضمن تنوع در ارتفاع و تراکم میلگرد، این مجموعه سعی کرده است این حفاظ را در رنگ های متنوعی تولید و عرضه کند تا خریدار های مختلف بر اساس سلیقه خود بتوانند رنگ های مختلف را تهیه و آن را با دکوراسیون خارجی منزل خود تطبیق دهند.

قیمت این حفاظ تحت تاثیر، تنوع در تراکم و ارتفاع آن قرار دارد. جهت اطلاع از انواع حفاظ تولید شده و قیمت آن که توسط مجموعه… تولید می شود، به آدرس سایت حفاظ ایران مراجعه و یا از طریق شماره تماس: 09194915895 سوالات خود را از این مجموعه بپرسید و درخواست خرید خود را ثبت نمایید.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ