نمونه حفاظ سرنیزه برای ویلا

نمونه حفاظ سرنیزه برای ویلا 3 مدل از این مدل حفاظ وجود دارد : حفاظ سرنیزه ای تک نیزه ، حفاظ سرنیزه ای دو نیزه و حفاظ سرنیزه ای سه نیزه و برای شروع می خواهیم انواع موجود و پرکاربرد نرده آهنی سرنیزه ای را با هم مرور کنیم.

نمونه حفاظ سرنیزه برای ویلا

اگر از نظر ساخت و طرح های جزئی بخواهیم نرده سرنیزه ای را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم هیچ دو نرده سرنیزه ای شبیه به هم نخواهند بود زیرا ساخت آن سلیقه ای و مطابق نیاز خریدار یا مصرف کننده خواهد بود.

مثلا ارتفاع حفاظ یا فاصله بین هر نرده متغیر خواهد بود و هر سازنده ای سبک خاص خود را برای ساخت این حفاظ دارد. اما به صورت کلی نرده ای دارای سه نوع پرکاربرد و پرطرفدار است که در پایین توضیح داده ایم و می توان این نوع حفاظ را در این دسته ها قرار داد .

حفاظ سرنیزه

نمونه حفاظ سرنیزه برای ویلا حفاظ سرنیزه آبشاری که مدرن ترین نوع آن می باشد برای ساختمان های امروزی مورد استفاده قرار می گیرد. این حفاظ ها میله ای و از جنس میلگرد می باشند و به صورت عمودی نصب می شوند.

ظاهرشان نیز بسیار زیبا و دارای رنگ های متنوعی می باشد. مزیت این حفاظ های دیواری این است که می توان آن را بنا بر سلیقه ی خود سفارش داد در واقع می توان رنگ طرح ارتفاع را مشتری خود انتخاب کند.

حفاظ سرنیزه مدرن از نظر زیبایی و کارایی افزایش چشمگیری داشته است به همین سبب می تواند با حفاظ های دیواری دیگر رقابت کنند این حفاظ دیوار در ارتفاع های 120 و 150 ساخته می شوند.

برای خرید حفاظ دیوار باید به مراکز فروش معتبر مراجعه کنید تا از خطر افراد سود جو در این زمینه ایمن باشید همچنین این مراکز می توانند به خوبی آن ها را روی دیوار ها نصب کنند و خدمات پس از فروش را برای مشتریان خود به ارمغان آورند.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ