نمونه حفاظ سرنیزه برای دیوار

نمونه حفاظ سرنیزه برای دیوار حفاظ سر نیزه ای و یا آبشاری دارای کیفیت بالایی است که به عنوان یک محافظ بر روی دیوارهای ساختمان ها و منازل مسکونی استفاده می شود تا به نوعی امنیت خانه را از وجود سارقان حفظ کنند.

نمونه حفاظ سرنیزه برای دیوار

حفاظ سرنیزه ای از قدیمی ترین و متداول ترین نوع حفاظ های دیواری می باشد که با گذشت زمان مدل های جدیدی از این نوع حفاظ در طرح های بسیار زیبایی تولیدشده است.حفاظ سرنیزه ای از مقاوم ترین آهن که از جنس آهن می باشد تولید می شود، این نوع حفاظ از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است.

خصوصیات انواع حفاظ سرنیزه ای

نمونه حفاظ سرنیزه برای دیوار به خاطر جنس این نوع حفاظ که از نوع فام می باشد همه افراد می توانند در هر نوع آب و هوایی که سکونت دارند و در هر منطقه جغرافیایی که زندگی می کنند از آن برای امنیت منازل شان استفاده کنند.

کارگاه تولیدی ما  انواع این حفاظ ها را در ارتفاع های 120 سانتی متر تا 150 سانتی متر تولید می کند.

به طور عام رنگی که تولیدکننده  برای این نوع حفاظ ها استفاده می کند رنگ معمولی می باشد.

کاربردهای حفاظ سرنیزه ای

حفاظ های سرنیزه ای برای هر نوع دیواری استفاده می شود اما عموما برای دیوارهای کوتاه بهترین انتخاب می باشد چون ارتفاع بلند تری نسبت به بقیه حفاظ ها دارد.

این نوع حفاظ دارای تیغ های تیزی شبیه نیزه می باشد که به جای استفاده از دیوار و مصالح ساختمانی گران بیشتر از آن برای حفاظت از پروژه های امنیتی و حفاظتی و نیز مکان هایی که باید دور از دسترس و آسیب و یا حمله حیوانات باشد استفاده می شود.

از این نوع حفاظ می توان بیشتر برای حصار کشی بالای دیوار های کوتاه باغات، ویلاها، کارخانه ها، استفاده می کنند.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ