حفاظ شاخ گوزنی

نمونه نصب حفاظ شاخ گوزنی برای ویلا حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین گزینه های حفاظتی برای خانه های ورود به حیاط و محوطه ها و ویلا ها می باشد دارای مراحل تولید و نصب خاص خود می باید و برای تولید ان از شابلون های مخصوص استفاده می گردد تا ظاهر و اندازه یک دستی داشته باشد.

نمونه نصب حفاظ شاخ گوزنی برای ویلا

اهمیت حفاظ شاخ گوزنی

نمونه نصب حفاظ شاخ گوزنی برای ویلا حفاظ شاخ گوزنی یکی از شیک ترین انواع حفاظ های دیواری تولید شده در جهان است. در گذشته حفاظ های تولید شده از زیبایی چندانی برخوردار نبودند و فضا های منازل و محیط ها را خفه می کردند.

با ورود این حفاظ به بازار، محصولات امنیتی و حفاظتی زیبا با کارایی بالا به محیط هایی همچون منازل هدیه داده شد. تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی مستلزم مهارت تجربه و استفاده از ابزار الات مخصوص است بنابراین تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی، با جوشکاری معمولی و یا ساخت حفاظ های ساده بسیار متفاوت است.

نحوه تولید حفاظ شاخ گوزنی

نمونه نصب حفاظ شاخ گوزنی برای ویلا مواد اولیه مناسب و داشتن ابزار الات مناسب و کافی، از الزامات تولید می باشد. برای تولید این نوع حفاظ از میلگرد شماره 10 بدون عاج بهره می گیرند. برای برش پس از اندازه گذاری بر روی میلگرد، ان را به صورت مورب با گیوتین اهن بر برش می دهند.

برش مورب باعث می شود تا میلگرد های برش داده شده نوک تیز باشند و این مورد دلیل اصلی بازدارندگی عالی در شاخ گوزنی است. برای ایجاد حالت خمیده یا به اصطلاح شاخ گوزنی، قطعات برش داده شده را توسط خم کن فرم می دهند.

برای جوشکاری از یک شابلون بهره گیری می شود زیرا جوشکاری بدون داشتن فرم خاص بسیار سخت است و از همه مهم تر محصول نهایی تولید شده قرینگی و یکدستی خود را از دست می دهد. داشتن ارتفاع متناسب و یک دست هم از ویژگی های لازم برای تولید است .

رنگ کاری حفاظ شاخ گوزنی

نمونه نصب حفاظ شاخ گوزنی برای ویلا پس از جوشکاری میلگرد ها توسط شابلون، شکل ابتدایی محصول به دست می اید ولی ارائه نهایی محصول مستلزم رنگ امیزی یکدست و بی عیب است .از انجایی که حفاظ شاخ گوزنی پس از نصب باید برای سالیان دراز تابش نور خورشید و بارش باران و برف را تحمل کند باید برای جلوگیری از فرسوده شدن آن روش مناسبی انتخاب کنیم.

برای حل این مشکل حفاظ ها را رنگ کاری می کنند. برای داشتن پوشش رنگی مناسب برای حفاظ شاخ گوزنی باید از رنگ های پیسوله استفاده شود تا رنگ بدون درز و به صورت یکدست بر روی میله های حفاظ قرار گیرد.

قبل از رنگ کردن ابتدا حفظ چربی زدایی می شود. سپس از خارج می شوند و پس از رنگ پیسوله بر روی انها پاشیده شده و دوباره می گردد تا رنگ به صورت یکدست بر روی حفاظ ها قرار گیرد. این مرحله اخرین مرحله تولید حفاظ می باشد و پس از رنگ، حفاظ ها جهت نصب در محل حاضر می باشد.

نحوه نصب حفاظ شاخ گوزنی

نمونه نصب حفاظ شاخ گوزنی برای ویلا نصب شاخ گوزنی یکی از مهمترین مراحل می باشد زیرا نصب غیر کارشناسی عملا حفظ را بی خاصیت می کند. برای نصب مناسب باید ابتدا مصالح به کار رفته در دیوار را در نظر گرفت.

زیرا مصالح بکار رفته در دیوار در نصب و محکم کاری حفاظ بسیار مهم است. برای مثال اگر دیوار سنگی یا اجری باشد حفاظ شاخ گوزن با استفاده از سوراخ کاری و به صورت مستقیم، بر روی دیوار نصب می گردد.

اما اگر دیوار از جنس سفالی یا بلوک سیمانی و… باشد قبل از نصب ابتدا برای پایه نرده یک شاسی ساخته می شود و پس از نصب شاسی بر روی این نوع از دیوار ها، نرده بر روی شاسی نصب می گردد.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ