حفاظ شاخ گوزنی

نمونه نصب حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان اداری حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع حفاظ ساختمانی است که سالهاست برای محافظت از ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.به طور کلی حفاظ یکی از قدیمی ترین ابزاری هایی است.

نمونه نصب حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان اداری

که برای محافظت از ساختمان ها به کار می رود. فرقی نمی کند که قصد محافظت و امن کردن یک خانه ویلای یا آپارتمان را داشته باشید یا اینکه بخواهید از یک ساختمان تجاری یا محل کار خود محافظت کنید. در هر حال حفاظ ها یکی از موثرترین ابزار ها برای این کار هستند.

نمونه نصب حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان اداری مدل های مختلفی از این ابزار در بازار وجود دارد و حفاظ شاخ گوزنی تنها یکی از انواع مختلف آنهاست. هر کدام از آنها مزایای و معایب مربوط به خود را دارند. شما با توجه به موقعیتی که می خواهید در آن از حفاظ استفاده کنید و میزان اهمیتی که کارایی آن برای شما دارد، باید یکی از مدل هایی که در ادامه به شما معرفی می کنیم را انتخاب کنید.

حفاظ شاخ گوزنی، نیزار، بوته ای، سر نیزه ای و حفاظ لیلیوم از پر استفاده ترین مدل های این محصول هستند که در ساختمان های بسیاری مورد استفاده قرار می گیرند.

مدل های شاخ گوزنی، سر نیزه ای، نیزار و بوته ای از لحاظ حفظ امنیت تقریبا در یک لول قرار دارند و می توانند برای حفاظت از ساختمان شما بسیار کارا باشند. اما در مورد مدل حفاظ لیلیوم اوضاع متفاوت است و میزان محافظتی که اعمال می کند بیشتر از سایر مدل ها است.

بررسی حفاظ شاخ گوزنی

نمونه نصب حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان اداری از آنجایی که این مدل بسیار به شاخ های گوزن شباهت دارند، نام حفاظ شاخ گوزنی را روی آن گذاشته اند. معمولا برای ساخت این مدل از میله گرد ضخیم شماره 9 استفاده می کنند.

تراکم میله ها نباید خیلی کم و در عین حال نباید خیلی زیاد باشد. بعضی از افراد گمان می کنند که با افزایش تعداد شاخ ها یا همان میله ها می توانند بهتر جلوی ورود سارقین را بگیرند.

این در حالی است که افزایش بیش از حد مجاز تراکم حفاظ شاخ گوزنی باعث می شود که سارق فضای مناسب برای قرار دادن پوتین خود را پیدا و به سادگی وارد حریم شخصی شما شود.

قیمت این مدل نیز تا حد زیادی به تراکم میله ها، رنگ و متریال به کار رفته در ساخت آن بستگی دارد همانطور که اشاره شد امنیتی که این مدل تامین می کند در حد متوسط است و تقریبا با مدل های نیزار، بوته ای و سر نیزه ای برابری می کند.

بررسی حفاظ لیلیوم

نمونه نصب حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان اداری اگر هیچ اطلاعاتی در مورد میزان محافظت و امنیت انواع حفاظ نداشته باشید، احتمالا از لحاظ زیبایی شناسی این نوع نرده های محافظتی را انتخاب می کنید.

این حفاظ ها دارای ظاهر بسیار زیبایی هستند و اتفاقا بالاترین میزان امنیت را در میان تمام مدل های موجود دارند.

میزان امنیت این حفاظ کمی بیشتر از حفاظ شاخ گوزنی است. این نوع نرده ها با الهام از گل لیلیوم ساخته شده اند و شکل ظاهری آن هم این موضوع را نشان می دهد.

میله های ریز و درشت بسیار برنده ای در ساخت حفاظ لیلیوم مورد استفاده قرار گرفته اند که عبور از آن را تقریبا غیر ممکن کرده اند. اگر شخصی از این حفاظ عبور کند، احتمالا با صدمات و بریدگی های بسیار جدی مواجه خواهد شد.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ