نمونه نصب حفاظ شاخ گوزنی برای آپارتمان

نمونه نصب حفاظ شاخ گوزنی برای آپارتمان حفاظ شاخ گوزنی محتوا با تعاریفی در مورد حفاظ شاخ گوزنی شروع شد. این حفاظ گذشته از زیبایی منحصربه فرد، دارای امنیت بسیار نیز می باشد. همچنین علت نامگذاری حفاظ، شباهت بسیار آن به شاخ های قوی و مستحکم گوزن می باشد. نوک های تیز حفاظ می تواند عاملی، جهت جلوگیری از ورود سارقین محسوب شود.

نمونه نصب حفاظ شاخ گوزنی برای آپارتمان

حفاظ شاخ گوزنی نرده و مانعی منحصر به فرد زیبا و ایمنی ساز

نمونه نصب حفاظ شاخ گوزنی برای آپارتمان حفاظ شاخ گوزنی را در شباهت بسیاری، با شاخ های قوی و زیبای گوزنها تولید و به این نام شناخته می شود. به کمک تولید کننده، بر زیبایی و ابهت نرده های روی دیوار خانه بیافزایید و از گرمای دلچسب امنیت، برخوردار شوید.

در دنیای امروز یکی از عوامل مطلوب در نمای منازل مسکونی، زیبایی آن است. همچنین باید مسئله امنیت را، با استفاده از نرده های محافظ مدرن جدی بگیرد. بی شک شما با نصب حفاظ شاخ گوزنی می توانید، قلمرو زیبایی و درجه ایمنی را در سطوح بالاتری ببینید.

دورنمایی هیجان انگیز با حفاظ شاخ گوزنی

نمونه نصب حفاظ شاخ گوزنی برای آپارتمان شما اگر به دنبال محافظی ایمن، با دوام و قوی جهت منازل مسکونی، واحدهای تجاری، اداری، ویلاها و باغهای خارج از شهر خود هستید، حفاظ برترین گزینه است.

قابلیت رنگ کردن این حفاظ، به نوبه خود نقشی مؤثر در زیبایی آن بازی می کند. همچنین با تولید این نوع حفاظ و رنگ آمیزی مناسب می توانید شاهد مقاومت بالای آن، در برابر نور خورشید، بارش باران و عمری طولانی برای حفاظ باشید.

راستی با نصب این نرده می توانید، از ورود سارقان و حتی حیوانات به اماکن خصوصی و مورد استفاده خود ممانعت نمایید. این حفاظ امکان اجرا بر بتن، سنگ و همینطور فلز را دارد. نوک های تیز و برنده حفاظ شاخ گوزنی بالا برنده ضریب امنیت و وسیله ای خطرناک جهت افرادی است که می خواهند از آن رد شوند.

ابعاد حفاظ ایمن شاخ گوزنی

نمونه نصب حفاظ شاخ گوزنی برای آپارتمان در ساخت این نوع حفاظ، اغلب از میلگردی به اندازه 10 میلی متر استفاده می شود. باید بدانید که این نرده های محافظ اغلب از نظر طولی، در شاخه های اصلی 2 متری ایجاد می شوند.

بلندای حفاظ نیز بنا بر درخواست کاربر، از 50 تا 150 سانتی متر می باشد که با توجه به میزان ارتفاع، معمولاً دارای عرض متغیری از 35 تا 40 سانتی متر است. همچنین میزان شمار شاخک های اصلی در هر دو متر طول، به نام تراکم شناخته می شود. این را هم بدانید که شاخک های اصلی، مکانی جهت اتصال شاخک های فرعی می باشند.

مراحل تولید حفاظ شاخ گوزنی

نمونه نصب حفاظ شاخ گوزنی برای آپارتمان باید بدانید که در اولین مرحله، شاهد برشکاری تولید کننده حفاظ می باشید. در اینجا میلگرد را با استفاده از دستگاه برش گیوتین، به حالت نوک تیز و اریب برش می دهند.

سپس به سراغ دستگاه خم کن می روید. وسیله ای که میلگرد ها، توسط آن شکل های لازم را پیدا می کنند. حالا قطعات میلگردی را که آماده شده است، به دستگاه جوشکاری می سپارید. آنگاه جوشکاری به طریق سنتی (الکترود) و یا به صورت بسیار با دوام ، انجام می پذیرد.

یادتان باشد که جوشکاری یکی از کهن ترین روش های اتصال دو قطعه، در صنعت است. در این مرحله از مراحل تولید، باید چربی های آن را پاک کرد. اما متوجه باشید که قبل از نصب باید آن را رنگ نمود.

در این مرحله بعد از ساخت کامل حفاظ شاخ گوزنی، اغلب در دستگاه رنگ پیسوله انجام می گیرد. حفاظ را به صورت یکپارچه، عمیق و بدون کوچکترین شره رنگ می کند. آنگاه پس از نصب اطمینان به درجه امنیت بیشتر و زیبایی هیجان انگیز آن را در زمانی طولانی به خود نوید دهید.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ