عکس حفاظ شاخ گوزنی

عکس حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین حفاظ روی دیوار که مانع  بالا رفتن سارقین از روی دیوار  میشود که امروزه کاربردی زیادی برای حفاظت از منزل و باغ و ویلا دارد شاخ های قوی و زیبا و پیجیده باعث ایده طراحی حفاظ شاخ گوزنی شده است و به همین خاطر شاخ گوزنی نام گذاری  شده است.

عکس حفاظ شاخ گوزنی از نظر ظاهری و استحکام یکی از برترین حفاظ میباشد که علاوه بر اینکه مانع ورود سارقین و حیوانات خیابان به منزل و ویلا و باغ میشود جلوه زیبای به ساختمان میبخشد.

امروزه در بیشتر شهرهای ایران از حفاظ به دلیل امنیت بالا استفاده میشود حتی برخی از ساختمان سازان و معمارها حفاظ شاخ گوزنی را  مانند آهن و آجر جز مصالح میدانند که باید در ساختمان به کار گرفته شود.

عکس حفاظ شاخ گوزنی از حفاظ های مدرن میباشد که میتوان در فاصله زمانی کم نصب کرد و برای همیشه از مزایای امن حفاظ استفاده کرد حفاظ شاخ گوزنی قابلیت رنگ شدن دارد و برای اینکه زیبای بیشتری حفاظ داشته باشد رنگ میشود اگر از رنگ های خوبی استفاده شود مانع پوسیدگی حفاظ در برابر اشعه خورشید و باران میشود.

عکس حفاظ شاخ گوزنی

 ویژگی حفاظ شاخ گوزنی

تراکم حفاظ شاخ گوزنی  بالا میباشد و امکان عبور از بین نرده وجود ندارد تراکم حفاظ شاخ گوزنی 12 ردیف در هر شاخه اصلی میباشد.

تعداد سر نیزه حفاظ شاخ گوزنی حدود سر نیزه حفاظ شاخ گوزنی حدود سرنیزه در هر شاخه است.

حفاظ شاخ گوزنی از آهن های نو و با مقاومت بالا طراحی و تولید میشود.

پس از ساخت امکان پیچ و خم کردن ندارد.

در ارتفاعات حفاظ شاخ گوزنی امکان برش وجود ندارد و حتی اگر برش زده شود امکان عبور از عرض حفاظ شاخ گوزنی وجود ندارد .

رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی برای جلو گیری از تغییر رنگ و افزایش  دوام  و طول عمر از رنگ معمولی و رنگ مورد سلیقه مشتری استفاده میشود بیشتر مشتریان حفاظ شاخ گوزنی رنگ حفاظ را با توجه به رنگ درب انتخاب میکنند که هماهنگی زیبای از رنگ درب و حفاط ایجاد میشود.

حفاظ شاخ گوزنی در رنگ های قهوه ای سوخته  سفید مشکی عرضه میشود.

برای رنگ حفاظ شاخ گوزنی استفاده از رنگ های تیره مانند مشکی قهوه ای سوخته و یا هر رنگ تیره میباشد به این دلیل که رنگ های تیره ماندگاری رنگ و کیفیت رنگ به دلیل تغییرات آب و هوایی بیشتر  میباشد.

استحکام حفاظ شاخ گوزنی

برای تولید حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد شماره 9 استفاده میشود و این باعث افزایش استحکام و مقاومت حفاظ شاخ گوزنی میشود.

در طراحی و تولید حفاظ شاخ گوزنی به این نکته توجه شده است که حفاظ را به صورتی ساخته میشود که مقاومت بالای در برابر ضربه دارد این نکته برای کارگاه دور از شهر و کارخانه ها بسیار مهم است و به هیچ عنوان امکان برش زدن وجود ندارد زیرا معمولا در ارتفاعات بالا تولید میشود.

ظاهر زیبای دارد و به زیبای شهر آسیب نمیرسد همچنین به دلیل طراحی زیبا  باعث میشود افراد داخل ساختمان نداشته باشد بلکه احساس امنیت را تجربه کنند.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به کارایی خوبی که دارد مناسب میباشد.

حفاظ شاخ گوزنی به دلیل استفاده از میلگرد تیز و برنده در عرض حفاظ امکان عبور از بین حفاظ وجود ندارد .

از دیگر قابلیت های حفاظ شاخ گوزنی امکان نصب بر روی انواع دیوار امکان پذیر است.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد حفاظ شاخ گوزن امکان نصب بر روی دیوار انواع ساختمان  با کاربری های مختلف وجود دارد استفاده برای منازل ویلای و ویلا میباشد.

کاربرد حفاظ شاخ گوزنی

منازل

کارخانه ها

کارگاه ها

ویلا

باغ

تراس آپارتمان ها

وزن حفاظ شاخ گوزنی

در سازه های سبک تراکم حفاظ کمتر میباشد برای ایجاد امنیت بیشتر باید تراکم حفاظ شاخ گوزنی زیاد باشد به ویژه در مناطق و کارگاه های  دور و خارج از شهر و مکان های خلوت این نکته را باید رعایت کرد.

مراحل تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی

عکس حفاظ شاخ گوزنی برای تولید باکیفیت حفاظ شاخ گوزنی از آهن نو و مقاوم استفاده میشود به هیچ عنوان استفاده از آهن کارکرده و نامرغوب توصیه نمیشود.

برای ساخت نرده شاخ گوزنی از میلگرد نمره 9  و از میلیگرد های استاندارد و نو استفاده میشود.

حفاظ شاخ گوزنی از میلیگرد تیز و به صورت در هم تنیده حدود سرنیزه در هر متر تشکیل میشود.

عکس حفاظ شاخ گوزنی در ارتفاع های 50 تا 150 سانتی متر میسازند باید در انتخاب ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی  باید توجه کرد توصیه میشود حداقل ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی 70 سانتی متر باشد عرض حفاظ شاخ گوزنی با توجه به مدل های مختلفی که دارد با یک دیگر فرق میکند اما استاندارد عرض حفاظ 40 سانتی متر میباشد.

برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی ابتدا  باید میلگرد را مطابق حفاظ مورد نظر برش زده شود و برای این کار از دستگاه برش گیوتین استفاده میشود  سپس به کمک دستگاه خم میلگرد را  مطابق حفاظ مورد نظر حالت داده میشود در این مرحله میلگرد حالت داده شده برای اتصال با یک دیگر با استفاده از شابلون به یک دیگر جوش داده میشود.

برای برش میلگرد و حالت دادن  میلگرد به دلیل برنده و تیز بودن میلگردها  احتمال آسیب زدن به دست زیاد است بنابراین حتما باید از افراد متخصص کمک گرفت.

نصب حفاظ شاخ گوزنی

عکس حفاظ شاخ گوزنی برای نصب حفاظ شاخ گوزنی سوراخ های به قطر 9 میلی متر و با فاصله بر روی دیوار ایجاد میشود سپس قطعات فلزی به صورت چهار پلو به طول 15 سانتی متر به عنوان میخ در سوراخ کوبیده میشود تا زمینه ی اتصال بین حفاظ شاخ گوزن و دیوار را فراهم کند.

بهتر است برای نصب حفاظ شاخ گوزنی برای اینکه ایستایی خوبی حفاظ داشته باشد طول حفاظ حداقل 4 سانتی متر یکدیگر را پوشش دهد .

نصب حفاظ شاخ گوزنی در قسمت های بیرونی دیوار و لبه های خارجی دیوار نصب شود.

یکی از نکات مهم حفاظ شاخ گوزن این است که پس از نصب کردن روی دیوار اگر فشار کمی به حفاظ وارد شود موجب لغزش میشود و این مزیت باعث میشود سارقان نتوانند از حفاظ بالاروند زیرا اگر حفاظ ثابت باشد به عنوان تکیه گاه سارقان میتوانند از آن استفاده کنند و بالا روند.

نصب حفاظ شاخ گوزنی دیوار های پلکانی

عکس حفاظ شاخ گوزنی جهت اطمینان بیشتر و غیر قابل عبور بودن و عدم  بالا رفتن از حفاظ شاخ گوزنی روی دیوارهای پلکانی توصیه میشود که آن قسمت از دیوار پلکانی را به  حداقل 1 متر و حداکثر 2 متر به صورت شیب دار نصب شود  که امکان بالا رفتن وجود نداشته باشد.

انواع حفاظ شاخ گوزنی

عکس حفاظ شاخ گوزنی با توجه به استقبالی خوبی که از حفاظ شاخ گوزنی شده است و همچنین امنیتی که حفاظ شاخ گوزنی به وجود آورده است باعث طراحی و تولید انواع حفاظ شاخ گوزنی شده است.

مدل لیلیوم  ایده طراحی این مدل از حافظ برگرفته از شکل زیبای گل لیلیوم می باشد و مانند گل لیلیوم گل پیازی شکل در پایین حفاظ قرار میگیرد این مدل حفاظ یکی از مقاوم ترین و زیباترین و غیرقابل نفوذ ترین حفاظ ها میباشد.

به دلیل   تعداد زیاد شاخه های تیز که در این مدل حفاظ استفاده می شود به هیچ عنوان امکان نفوذ افراد وجود ندارد مدل لیلیوم برای مکان های که عرض دیوار زیاد میباشد مناسب میباشد معمولا حفاظ لیلیوم را با عرض بیشتر از 50 سانتی متر تولید میکنند.

حفاظ لیلیوم در نوع  مدل گلدار و بی گل تولید میشود از دیگر قابلیت های حفاظ لیلیوم این است که میتوان با توجه به سلیقه مشتری تعداد گل ها را کم و زیاد کرد.

امکان خم شدن خیلی پایین است حفاظ لیلیوم به صورت استاندارد در حداقل ارتفاع 70 سانتی متری و حداکثر ارتفاع 90 سانتی متر تولید میشود از قابلیت های منحصر به فرد حفاظ لیلیوم این است که میتوان ارتقاع حفاظ را با توجه به سلیقه مشتری طراحی کرد.

آیا حفاظ شاخ گوزنی بهتر است یا حفاظ های سنتی

عکس حفاظ شاخ گوزنی بیشتر مورد  استقبال مشتریان است به دلیل اینکه علاوه بر اینکه ظاهر زیبای نسبت به حفاظ های سنتی دارد امنیت حفاظ شاخ گوزنی بیشتر از حفاظ سنتی میباشد تنوع حفاظ شاخ گوزنی بیشتر می باشد  و انواع مختلفی دارد.

عرض حفاظ شاخ گوزنی به طور کامل دیوار را پوشش میدهد حتی هنگام نصب قسمتی از حفاظ شاخ گوزنی از دیوار  بیرون میزند تا احتمال  بالا رفتن و ایستادن در عرض دیوار وجود نداشته باشد.

برای تولید حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد شماره 9 استفاده میشود که استکام و مقاومت خوبی داشته  و هنگام جوش و اتصال از جوش برق  استفاده میشود و برای تولید حفاظ های سنتی از پروفیل استفاده میشود.

برای افزایش امنیت از حفاظ های جدید مانند حفاظ شاخ گوزن استفاده کرد همچنین  برای افزایش زیبای میتوان در کنار دیوار از گل های رونده استفاده کرد.

بهترین حفاظ دیوار

عکس حفاظ شاخ گوزنی در بیشتر منازل برای جلوگیری از ورود سارقان به داخل منزل از انواع مختلف حفاظ دیوار استفاده میشود همه این حفاظ دارای ضریب امنیت بالایی نیستند و نمیتوانند مانع از ورود این افراد به داخل منازل شوند.

امروزه طرح بسیاری زیادی برای ساخت انواع حفاظ دیوار به بازار آمده که در میان تمام این طرح حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین و کارآمدترین نوع  این حفاظ  شناخته شده است و در میان مصرف کنندگان این محصول طرفداران بسیاری دارد طرح این حفاظ برگرفته از نامش یعنی شاخ گوزن است.

الهام از طبیعت

عکس حفاظ شاخ گوزنی در گذشته از انواع سیم های خاردار برای حفاظ از محل استفاده می شد اما استفاده از سیم خاردار ساختمان را بیشتر به یک دژ شبیه مینمود و اکثر افراد برای حفاظ شاخ گوزنی و جلوگیری از ورود افراد از نصب این سیم  به لحاظ شکل ظاهری آن خودداری میکردند.

علاوه بر آن نیز بریدن و رد شدن از این سیم چندان دشوار به نظر نمیرسید و بیشتر ساختمان هایی که با این سیم  ها محافظت میشدند مورد دستبرد قرار میگرفتند.

برای همین طراحان و افرادی که در طراحی و دکوراسیون فعالیت دارند دست به کار شده و اقدام به طراحی طرحی جدید و البته کارآمد نمودند در این میان الهام از طبیعت و به کار گیری  اشکال طبیعی نیز به کمک این افراد آمد و حفاظ شاخ گوزنی با کاربرد فراوان طراحی و ساخته شد.

حفاظ دیوار شاخ گوزنی

عکس حفاظ شاخ گوزنی بعد از ساخت این حفاظ دیوار و استفاده از آن بیشتر افراد متوجه شدند که این نوع حفاظ از لحاظ ظاهری زیبایی بنای آنان را مورد تهدید قرار نمیدهد و از نظر زیبایی تغییر ناهماهنگی ایجاد نمیشود با استفاده از این حفاظ دیوار نفوذ به منزل و داخل ساختمان عملا کاری غیر ممکن خواهد بود و البته دکوراسیون نمای بیرونی نیز به زیبایی حفظ خواهد شد.

رنگ حفاظ دیوار شاخ گوزنی

عکس حفاظ شاخ گوزنی بسیاری از افراد چنین محصولی  برای رنگ نمودن چنین حفاظی اظهار نگرانی مینمایند و ابزار می کنند که رنگ کردن این نوع حفاظ به لحاظ ظاهری کاری دشوار خواهد بود و استفاده از این حفاظ بدون رنگ نیز به زیبایی ساختمان آن ها لطمه وارد مینماید.

برای  پاسخ به این افراد و جلوگیری از نگرانی آنان گفته میشود که رنگ کردن این حفاظ و به هر رنگی که علاقه داشته باشند میتوان برای این سازه ها استفاده نمود.

مزایای استفاده از شاخ گوزنی

  • با استفاده از این نوع حفاظ دیوار شما دیگر نگران  ورود افراد به داخل منزل خود نخواهید بود.
  • هنگام نصب این حفاظ زیبایی مکان نیز حفظ میشود.
  • میتوانید از نورپردازی در میان این شاخ گوزنی برای ایجاد زیبایی بیشتر استفاده نمایید.
  • تراکم ساخت در نرده شاخ گوزنی بسیار بالا است و امکان نفوذ با تراکم بالاتر کمتر نیز میشود.
  • در ساخت این حفاظ از میلگرد نمره 9 و نو استفاده میشود.
  • در اثر مرور زمان خمشدگی و پیچ خوردگی نمیشوند.
  • در ارتفاع بالا دیوار امکان عبور از حفاظ کاری غیر ممکن خواهد بود.
  • بنا بر درخواست مشتری امکان بالا بردن تراکم شاخ گوزنی وجود دارد.

قیمت حفاظ دیوار شاخ گوزنی

عکس حفاظ شاخ گوزنی متریال سازه از مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت آن است استفاده از آهن آلات دست دوم و کارکرده قیمت سازه را کم اما کیفیت آن را نیز پایین خواهد آورد.

تراکم سازه نیز بر قیمت تاثیر گذار است هر چه تراکم بالا تر باشد قیمت آن نیز بالاتر میرود این تراکم بسته به نظر مشتری قابل تغییر است.

ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی هر چه بیشتر باشد مقدار آهن مصرفی در ساخت آن بیشتر و قیمت آن نیز افزایش مییابد دیوارهای کوتاه تر از حد نصاب باید حفاظ بلندتر از حد نصاب داشته باشند.

متراژ محل نصب حفاظ نیز یکی دیگر از عوامل تعیین کننده قیمت آن است در صورتی که لازم است تمام دور تا دور دیوار محل حفاظ کشیده شود قیمت نهایی ساخت نیز افزایش خواهد یافت.

در صورت نیاز حتما از تولید کننده معتبر برای ساخت حفاظ منزل خود استفاده نمایید توجه نمایید که صرف هزینه در این باره ایجاد امنیت بیشتر برای شما و منزل شما خواهد بود.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ