ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی

ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی همانطور که از نامش پیداست از شاخ های زیبای گوزن ها الهام گرفته شده اند. دلیل نام گذاری این حفاظ ها به این دلیل می باشد که هم از نظر ظاهر و هم از نظر استقامت و استحکام بسیار شبیه به شاخ های گوزن می باشد. ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی باعث شده است که افراد زیادی برای امنیت از این حفاظ ها استفاده کنند.

ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی

ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی تاثیر زیادی در استقبال افراد از این نوع حفاظ داشته است. این نوع حفاظ یکی از بهترین و امن ترین نوع حفاظ ها برای نصب روی دیوار ها می باشد. همچنین می توان بیان کرد که حفاظ شاخ گوزنی یکی از زیباترین انواع حفاظ ها نیز می باشد.

یکی از ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی تنوع در ارتفاع آن می باشد. ارتفاع این حفاظ ها متناسب با محل ساختمان ها انتخاب می شود. به هر میزان که ساختمان ها از قسمت اصلی شهر دور تر و یا خلوت تر باشد.

باید ارتفاع این حفاظ ها بیشتر باشد تا امنیت را برای ساختمان به ارمغان آورد. ساختمان هایی که در مرکز شهر و یا مکان های پر تردد و شلوغ هستند می توانند از حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع کمتر استفاده کنند.

ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

با توجه به ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی می توان بیان کرد که این حفاظ برای مکان های زیادی قابل نصب است. از جمله ی آن ها می توان به ساختمان های مسکونی، باغ ها، ویلاها و … اشاره کرد.

این حفاظ ها به گونه ای هستند که نمای ساختمان را دچار مشکل نمی کنند و از زیبایی آن نمی کاهند. نصب این حفاظ ها نقش بسیار موثری برای امنیت ساختمان ها ایجاد می کند.

همچنین باید این نکته را بیان کرد که ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی باعث شده است که بتوان آن را روی انواع مصالح ساختمانی نصب کرد. این مصالح می تواند فلز، بتن و یا سنگ باشد.

از دیگر ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی می توان به جنس محکم آن ها اشاره کرد. این حفاظ ها از فولاد های بسیار محکم ساخته شده اند. به همین سبب می توان از امنیت آن اطمینان خاطر داشت.

یکی از مهم ترین ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی وجود لرزش در آن ها می باشد. این نوع از حفاظ ها به گونه ای طراحی شده اند که در زمان تماس دست، لرزشی در آن ها به وجود بیاید. این امر به دلیل امنیت بیشتر می باشد.

زیرا زمانی که حفاظ ثابت و بدون تحرک باشد دزدان و سارقان به راحتی می توانند به آن تکیه کرده و از آن رد شوند. حفاظ شاخ گوزنی با لرزشی که دارد آن ها را ناکام می گذارد و امنیت بیشتری برای ساختمان ها به وجود می آورد.

قیمت مناسب، یکی دیگر از ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی می باشد. قیمت این حفاظ ها می تواند به دلیل وزن آن، تعداد شاخه ها، رنگ آن ها، مدل و سبک جوشکاری حفاظ ها متفاوت باشد. به همین سبب در زمان خرید آن باید به تمام این ویژگی ها دقت کرد.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

1 دیدگاه. Leave new

  • حامد رسولی
    1399-08-07 9:27 ق.ظ

    واقعا با توجه به این مقاله تون کاملا متقاعد شدم که منم برای ساختمانم حفاظ شاخ گوزنی بخرم. فقط کاش که مدلهای بیشتر و از کارهایی که خودتون انجام دادید هم عکس های بیشتری می زاشتید.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ