نرده حفاظ روی دیوار ویلا

نرده حفاظ روی دیوار ویلا ، ویلاها یکی از اسیب پذیر ترین مکان هایی هستند که سارقان توجه ویژه ای به ان دارند زیرا این مکان ها جزو معدود مکان هایی است که در روز های تعطیل کاربرد دارد. بنابر این حفاظت از ویلا ها توسط نرده حفاظتی روی دیوار باید در اولویت قرار گیرد.

نرده حفاظ روی دیوار ویلا

نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار ویلا اکثرا درمناطق ییلاقی و به دور از منطقه شهری ساخته می شوند . وجود یک ویلای خوش اب و هوا در یک منطقه بکر،  یک روی سکه است.

اما تامین امنیت و حفاظت از این ویلا ها ان روی سکه است. زیرا همان طور که گفته شد ویلا ها در مناطقی به دور از شهر ها که گشت های دائمی در ان وجود ندارد ساخته می شود.

و این یکی از چالش هایی است که هر مالکی را نگران می کند. در این راستا اقدام به ساختن نرده حفاظ روی دیوار ویلا ها اولین قدم در جهت تامین امنیت ویلا ها می باشد.

باید به گونه ای انتخاب شود که علاوه از دارا بودن استحکام کافی و مرغوبیت مواد اولیه، باید طرح و شکلی زیبا نیز داشته باشد تا محوطه ویلا از زیبایی کافی بر خوردار باشد.

اولین خصیصه مهم برای نرده حفاظ روی دیوار ویلا نفوذ ناپذیری و بازدارندگی قابل قبول می باشد. ولی باید توجه داشت که هر مقدار بازدارندگی و ضریب نفوذ ناپذیری و کیفیت مواد اولیه بالا برود هزینه های ان نیز افزایش می یابد.

برای نرده حفاظ روی دیوار ویلایمان چه پارامتر هایی را در نظر بگیریم؟

اولین خصیصه ی قابل توجه برای نرده حفاظ روی دیوار ویلا  استحکام کافی حصار می باشد.  به دلیل طولانی بودن دیوار ویلا ها باید حصار ها از استحکام کافی برخوردار باشند.

بدین منظور باید دو پارامتر را همیشه در اولویت قرار داد.  یکی مواد اولیه به کار رفته در حصار و دوم استحکام در زیر سازی و نصب ها به طوری که در مقابل ضربات، مقاومت لازم را داشته باشد.

دومین خصیصه این است که نرده ما دارای تعداد زیادی پیکان های تیز باشد.  پیچیدگی و تعداد زیاد این پیکان ها باعث می شود تا سارقان با دیدن این حصار از سرقت چشم پوشی کنند.

نکته سوم درحفاظ شاخ گوزنی ها این است که دارای طرح ها و رنگ های زیبا باشند. استفاده کردن از حصار هایی که از طرح و رنگ مناسب برخوردار نباشند ویلای ما را به یک زندان تبدیل می کنند و فضای ان را دلگیر می سازند.

انواع طرح  مناسب برای نرده حفاظ روی دیوار ویلا

امروزه گستردگی طرح ها نسبت به قبل خیلی بیشتر شده و توجه ارشیتکت ها به این موضوع باعث تولید طرح های مناسب در این زمینه گشته است . طرح حفاظ شاخ گوزنی به دلیل وجود تیغ های کافی و قیمت تمام شده مناسب می تواند گزینه خوبی برای نصب این مورد در روی دیوار ویلاها باشد.

طرح  حفاظ شاخ گوزنی مدلی دیگر می باشد. این طرح از گل های تیغ دار بر روی یک شاسی تشکیل شده و علاوه بر زیبایی از باز دارندگی بسیار مناسب برخوردار است.

اما بهترین مدل ،طرح حفاظ شاخ گوزنی می باشد این طرح نیز مانند طرح شاخ گوزن دارای گل های تیغ دار است.  ولی با این مزیت که تیغ ها بر روی یک شاسی سوار هستند و از مرکز به سمت بیرون گسترده شده اند.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

1 دیدگاه. Leave new

  • دلارام خسروی
    1399-08-07 9:11 ق.ظ

    سلام. من پارسال می خواستم که برای ویلایی که تازه گرفتم کلا حفاظ روی دیوار نصب کنم. اما تنبلی کردم و فکر کنم الان قیمت ها حداقل دوبرابر شده. ویلای من خیلی کوچیکه و فقط یه تفرجگاه برای آخر هفته هاست.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ