نحوه ساخت و اجرای حفاظ شاخ گوزنی

نحوه ساخت و اجرای حفاظ شاخ گوزنی همانطور که از نامش پیداست از شاخ های زیبای گوزن ها الهام گرفته شده اند از نظر ظاهر و هم از نظر استقامت و استحکام بسیار شبیه به شاخ های گوزن میباشد ویژگی حفاظ شاخ گوزنی باعث شده است که افراد زیادی برای امنیت از این حفاظ استفاده کنند.

نحوه ساخت و اجرای حفاظ شاخ گوزنی تاثیر زیادی در استقبال افراد از این نوع حفاظ داشته است این نوع حفاظ یکی از بهترین و امن ترین نوع حفاظ برای نصب روی دیوار میباشد میتوان بیان کرد که حفاظ شاخ گوزنی یکی از زیباترین انواع حفاظ نیز میباشد.

ویژگی حفاظ شاخ گوزنی تنوع در ارتفاع آن میباشد ارتفاع این حفاظ متناسب با محل ساختمان ها انتخاب میشود به هر میزان که ساختمان ها از قسمت اصلی شهر دور تر و یا خلوت تر باشد باید ارتفاع این حفاظ بیشتر باشد تا امنیت را برای ساختمان به ارمغان آورد ساختمان هایی که در شهر و یا مکان های پر تردد و شلوغ هستند میتوانند از حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع کمتر استفاده کنند.

نحوه ساخت و اجرای حفاظ شاخ گوزنی

ویژگی حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

نحوه ساخت و اجرای حفاظ شاخ گوزنی میتوان بیان کرد که این حفاظ برای مکان های زیادی قابل نصب است از جمله ی آن ها میتوان به ساختمان های مسکونی باغ ها ویلاها اشاره کرد این حفاظ به گونه ای هستند که نمای ساختمان را دچار مشکل نمیکنند و از زیبایی آن نمیکاهند.

نصب این حفاظ نقش بسیار موثری برای امنیت ساختمان ها ایجاد میکند همچنین باید این نکته را بیان کرد که ویژگی حفاظ شاخ گوزنی باعث شده است که بتوان آن را روی انواع مصالح ساختمانی نصب کرد.

دیگر ویژگی حفاظ شاخ گوزنی میتوان به جنس محکم آن ها اشاره کرد این حفاظ از فولاد بسیار محکم ساخته شده اند میتوان از امنیت آن اطمینان خاطر داشت.

یکی از مهم ترین ویژگی حفاظ شاخ گوزنی وجود لرزش در آن ها میباشد این نوع از حفاظ به گونه ای طراحی شده اند که در زمان تماس دست ، لرزشی در آن ها به وجود بیاید این امر به دلیل امنیت بیشتر میباشد.

زیرا زمانی که حفاظ ثابت و بدون تحرک باشد سارقان به راحتی میتوانند به آن تکیه کرده و از آن رد شوند حفاظ شاخ گوزنی با لرزشی که دارد آن ها را ناکام میگذارد و امنیت بیشتری برای ساختمان ها به وجود می آورد.

قیمت مناسب ، یکی دیگر از ویژگی حفاظ شاخ گوزنی میباشد قیمت این حفاظ میتواند به دلیل وزن آن تعداد شاخه ها ، رنگ آن ها ، مدل حفاظ متفاوت باشد در زمان خرید آن باید به تمام این ویژگی ها دقت کرد.

آموزش ساخت حفاظ شاخ گوزنی

نحوه ساخت و اجرای حفاظ شاخ گوزنی با توجه به نیاز روزافزون افزایش امنیت انواع حفاظ مانع از ورود افراد غیرمجاز به ساختمان میشود با آموزش ساخت حفاظ شاخ گوزنی میتوانید به راحتی به واسطه ساخت یک حفاظ حرفه ای و بسیار قدرتمند محیط خانه خود را تا حدود زیادی ایمن کنید و در محل های مورد نظر نصب نمایید.

نحوه ساخت و اجرای حفاظ شاخ گوزنی ساخت حفاظ شاخ گوزنی نیازمند میلگرد سایز 9 هستیم حال بعد از جداسازی میلگردها میتوان آنها را به واسطه دستگاه برش گیوتین به صورت نوک تیز برش شده و سپس با دستگاه خمش میله آنها را حالت داد.

بعد از ایجاد کردن تمام قطعات مربوط به حفاظ حال این قطعات را می توان بر اساس شابلون های موجود بر روی میز جوشکاری در محل مورد نظر خود جوشکاری نمود.

آموزش ساخت حفاظ شاخ گوزنی بر اساس نیاز کاربران میتوان از پروفیل های مختلفی تسمه ای استفاده نمود روش های دیگری نیز وجود دارد و معمول ترین روشی که برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد ، استفاده از میلگرد 2متری ، به شما این اجازه را میدهد تا بتوانید به راحتی بخش های مورد نظر خود را پیاده سازی کنید و از این طریق به خوبی از حفاظ شاخ گوزنی به منظور انجام کارهای خود بهره مند شوید.

نصب حفاظ شاخ گوزنی چگونه است؟

نحوه ساخت و اجرای حفاظ شاخ گوزنی در هنگام نصب حفاظ در ساخت حفاظ شاخ گوزنی ، باید درپوش مورد بررسی قرار بگیرد و بخش هایی به منظور ایجاد شدن نقطه جوشی در نظر گرفته شود وبا قرار دادن این حفاظ بر روی نقاط موردنظر جوش کاری آن به راحتی میتوان آن را بر روی دیوارها و یا درهای بیرونی نصب نمود.

به منظور راحتی کار در دیوارهای سنگی و یا فلاشینگ دار میتوان از خود دیوار به عنوان پایه اصلی استفاده نمود که سبب استحکام بیشتر حفاظ میشود و میتواند به خوبی مانع از ورود سارقان به خانه و حفظ امنیت آن شوند.

بهترین و مناسب ترین قیمت حفاظ شاخ گوزنی ساختمان

نحوه ساخت و اجرای حفاظ شاخ گوزنی یکی از مواردی است که مالک یک ساختمان یا ساکنین مجتمع  مسکونی روی آن تمرکز زیادی دارند این حفاظ که از نام آن هم پیداست به شکل شاخ مانند و یه صورت انبوه با قالب بندی اسلوب کاملا هنری و بدیع  جوش خورده و  به منظور حفاظت از ساختمان مسکونی ، مجتمع تجاری در زمره بهترین گزینه به شمار میرود.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی یکی از مواردی است که پس از تصمیم برای استفاده از آن قصد دارند تا به نوعی ضمن برآورد هزینه جانبی نیم نگاهی نیز به آن داشته باشند.

عوامل موثر در قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی متاثر از موارد متعددی میباشد که برخی از مهمترین عوامل موثر در این زمینه عبارتند از:

 • کیفیت متریال مورد استفاده در ساخت حفاظ شاخ گوزنی
 • مقایسه با سایر سیستم های امنیتی و حفاظتی در ساختمان
 • در نظر گرفتن هزینه جانبی نصب
 • تاثیر زیبایی تنوع رنگ بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی

کیفیت متریال مورد استفاده در ساخت حفاظ شاخ گوزنی

نحوه ساخت و اجرای حفاظ شاخ گوزنی جنس یا ضخامت میلگردهای مورد استفاده در این نوع حفاظ یکی از مواردی است که مستقیما در قیمتحفاظ شاخ گوزنی موثر میباشد.

در واقع در زمان ساخت برخی از این حفاظ که سفارشی میباشند خریداران به نوعی ترجیح می دهند تا در ساخت آنها حساسیت و ظرافت بیشتری به خرج داده شود و در نتیجه می تواند تعیین کننده قیمت حفاظ شاخ گوزنی باشد. 

در نظر گرفتن هزینه های جانبی نصب

نحوه ساخت و اجرای حفاظ شاخ گوزنی در برخی موارد قیمت حفاظ شاخ گوزنی به صورت تمام شده بوده یعنی میتواند متشکل از موارد متعددی از قبیل هزینه نصب ، انتقال و سایر هزینه جانبی باشد. در مواردی نیز پس از نصب قیمت حفاظ شاخ گوزنی تعیین میشود.

تاثیر زیبایی تنوع رنگ بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی

نحوه ساخت و اجرای حفاظ شاخ گوزنی فرم اصلی این نوع حفاظ به صورت شاخ گوزن میباشد این نوع حفاظ ظاهری شکیل و متراکم داشته و دارای نوک تیزی میباشد که می تواند مانع ورود سارقین یا افرادی باشد که به نوعی قصد ورود به محل مورد نظر را دارند.

جنبه  هنری و حفظ مواردی از قبیل توجه به ظرافت های به کار رفته و کاربردی در تولید انواع حفاظ شاخ گوزنی و رنگ پذیری مناسب نیز تا حدود زیادی در انتخاب این نوع حفاظ موثر میباشد ارتفاع و نیز ضخامت حفاظ شاخ گوزنی از جمله مواردی است که در میتواند تا حدود زیادی تعیین کننده قیمت حفاظ شاخ گوزنی باشد.

شما می توانید طیف وسیعی از حفاظ شاخ گوزنی برای تقریبا هر فرایندی پیدا کنید در حقیقت با این محصولات میتوانید به راحتی بسیاری از محیط های اطراف از دیوار مرزی یا حصار باغ خانگی تا نمای ساختمان یا انبار کالا را ایمن کنید.

حفاظ شاخ گوزنی، برای محافظت از طریق نصب نرده بر دیوار در بین مالکان بسیار محبوب است هنگامی که در بالای یک حصار یا یک دیوار نصب شده است از ورود سارقان جلوگیری میکنند.

کاربردهای محصولات تولید کننده حفاظ های شاخ گوزنی

نحوه ساخت و اجرای حفاظ شاخ گوزنی کاربرد اصلی حفاظ شاخ گوزنی معمولا  برای نصب روی دیوار است ولی برخی اوقات بر پنجره ها نیز قابلیت نصب دارد  کارگاه ما تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی است که به غیر حفاظ شاخ گوزنی مجموعه متنوعی از دیگر محصولات حفاظتی و امنیتی را تولید و عرضه میکند.

ساختار پیچیده و استحکام  تیز بودن حفاظ شاخ گوزنی امکان عبور از آن بسیار سخت و وقت گیر خواهد بود در عین حال زیبایی این محصول خود دلیل دیگری است برای استقبال از حفاظ شاخ گوزنی برای ساخت حفاظ از میلگرد و فولاد مقاوم بهره میگیرد و ارتفاع آن از 50 تا 150 سانتی متر متغیر است.

 • این حفاظ‌ ها درارتفاع: 50
  ارتفاع: 70
  ارتفاع: 90
  ارتفاع:1متر
  ارتفاع:1/20
  ارتفاع:1/50
  تراکم معمولی و تراکم بالا تولید میشوند.

نحوه ساخت و اجرای حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین و جدیدترین انواع حفاظ دیوار است شکل ظاهری این حفاظ شما را به یاد شاخ های گوزن می اندازد شاخ های گوزن مهم ترین وسیله دفاعی این حیوان هستند سرشاخه های حفاظ شاخ گوزنی بسیار تیز است به همین دلیل است که عبور از این حفاظ کاری محال است.
جنس حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد است برای رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی از رنگ روغنی استفاده میشود.

این حفاظ شاخ گوزنی برای تمام دیوارها با عرضهای مختلف مناسب است به همین دلیل میتوان از این حفاظ برای برقراری امنیت در بالکن و حیاط های کوچک آپارتمانی استفاده کرد میتوان در اطراف باغهای شخصی و ویلاها حفاظ شاخ گوزنی نصب کرد.

حفاظ شاخ گوزنی

زیبا است و زیبایی ظاهری ساختمان را حفظ میکند.

بسیار ایمن است و به افراد اجازه عبور نمی دهد.

برای دیوار کوتاه بسیار مناسب است.

در تمام مکانها میتوان از حفاظ شاخ گوزنی استفاده کرد.

حفاظ شاخ گوزنی به عنوان نرده هم کاربرد دارد.

احتمال سرقت از حفاظ شاخ گوزنی بسیار پایین است.

کیفیت و دوام حفاظ شاخ گوزنی بسیار بالا است.

کاربرد حفاظ شاخ گوزنی

نحوه ساخت و اجرای حفاظ شاخ گوزنی در سرتاسر کشور مورد اقبال مردم قرار گرفته است به غیر از منازل مسکونی ، برای حفاظت از باغ و ویلا خارج از حریم شهر ها نیز کاربرد بسیاری دارد.

حفاظ شاخ گوزنی تولید شده توسط کارگاه ما در نوع و رنگ متنوعی عرضه شده و برای جلب نظر مشکل پسند ترین مشتریان تلاش زیادی صورت پذیرفته شده است.

از آنجایی که نصب این گونه حفاظ نسبت به بقیه انواع مشابه ساده تر است با این حال ضمن مشورت با کارشناسان مربوطه فرایند نصب و مونتاژ حفاظ های شاخ گوزنی را به متخصصان حرفه ای کارگاه ما که سال ها تجربه در این حوزه دارند بسپارید.

با توجه ساختار  بسیار متفاوتی که در مقایسه با سیستم قدیمی دارند قابلیت نصب به صورت انبوه را در یک فضای محدود دارند مشاوران حرفه ای و کار آزموده ما در تمامی مراحل قبل از خرید تا نصب و تحویل در کنار شما مشتریان گرامی خواهند بود.

به هنگام خرید در نظر داشته باشید که چون حفاظ شاخ گوزنی در نمای بیرونی ساختمان نصب میشود ، رنگ آن را مورد توجه قرار دهید تا ضمن محفوظ ماندن منزل از ورود افراد و حیوانات زیبایی کار نیز بر دل شما نشسته و نتیجه فرایند همان چیزی باشد که خواسته اید.

نحوه ساخت و اجرای حفاظ شاخ گوزنی تاثیر زیادی در استقبال افراد از این نوع حفاظ داشته است این نوع حفاظ یکی از بهترین و امن ترین نوع حفاظ برای نصب روی دیوار میباشد میتوان بیان کرد که حفاظ شاخ گوزنی یکی از زیباترین انواع حفاظ نیز میباشد." } } }

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

1 دیدگاه. Leave new

 • سجاد نورهانی
  1399-07-28 2:02 ب.ظ

  درود بر شما.
  خیلی توضیحاتتون کامل بود. من هم به نرده شاخ گوزنی برای دیوار حیاط نیاز داشتم و قبلش خواستم کمی مطالعه کنم که اصلا جنس اینا چی هست و به چه طریقی ساخته می شوند که با یک سرچ ساده با سایت خوب شما روبرو شدم.
  متشکرم.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ