مراحل ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی

مراحل ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی  چه چیز هایی می باشد؟ این حفاظ یکی از بهترین ابزار برای محافظت و امنیت ساختمان و ویلای شما می باشد.مسئله امنیت همیشه مورد توجه عموم مردم بوده است. ساختمان های اداری، ویلا ها و منازل همیشه از حفاظ های ساختمای استفاده می کنند. جفاظ های امروزه با سالیان قبل تفاوت بسیاری دارد.

مراحل ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی

یکی از بهترین حفاظ های ساختمان، حفاظ شاخ گوزنی است. در این مقاله موضوع مزایای حفاظ شاخ گوزنی و مراحل نصب و راه اندازی آن را بررسی می کنیم:

مزایای حفاظ شاخ گوزنی

نصب و راه اندازی حفاظ شاخ گوزنی

مزایای حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی جزء بهترین حفاظ های فعلی استفاده شده در بازار است که چندین مزیت برای آن وجود دارد، در ادامه بیشتر بخوانید:

 • هزینه تمام شده مناسب برای این حفاظ
 • عدم عبور دزدان از این حفاظ تحت هر شرایطی
 • عدم نیاز به مراقبت بعد از نصب این نوع حفاظ
 • غیر ممکن بودن و خطرناک بودن عبور و پرش از روی این حفاظ
 • زیباسازی نمای بیرونی ساختمان به دلیل استفاده از طرح شاخ گوزن
 • جنس محکم و مقاوم این شاخ و از فولاد بودن
 • خم نشدن و عدم امکان برش دادن و پیچ دادن این حفاظ توسط دزدان

نصب و راه اندازی حفاظ شاخ گوزنی

هر کاری استاد کار خود را می خواهد. نصب و راه اندازی حفاظ های شاخ گوزنی نیازمند رعایت اصول آن است. قبل از هر چیز باید بگوییم که حتما ما از پرسنل آزموده و کاربلد استفاده می کنیم به دلیل خطراتی که وحود دارد، فراموش نکنید. با توجه به اینکه هزینه حفاظ از نصب آن جداست، ممکن است خریدار خود تصمیم بگیرد آن را نصب کند. در مقاله خواهیم گفت:

ابتدا باید یک تیم کارشناس به محل بفرستید و همه چیز را با دقت اندازه گیری کنید. جنس دیوار باید معلوم شود. بالا و پایینی دیوار باید محاسبه شود. قسمت های قوس دار روی دیوار و سر درب باید اندازه اش مشخص شود.

همچنین اگر مانعی سر کار وجود دارد مانند لوله گاز، باید معلوم گردد. با توجه به اینکه انجام این امور نیازمند هزینه است، در صورت تشخیص کارشناس حفاظ، خریدار خود می تواند بررسی و اندازه گیری کرده و برای استادکار عکس بفرستد.

برای نصب حفاظ دیوار، باید روی دیوار با استفاده از دلر سوراخ ایحاد شود، سپس داخل آن ها پین گذاشته و پایه حفاظ متصل گردد. از پایین باید به پین داخل دیوار اتصال ایجاد شود و حفاظ ها به هم وصل شود، تا نمای کار یکدست دیده شود.بعد از اتمام کار محل جوشکاری با اسپری باید لکه گیری شود.

همچنین شاید نیاز به استفاده از پروفیل باشد، که طبق نظر استاد کار انجام می شود. لازم به ذکر است که شاخه های نوک تیز پایین حفاظ حتما منتهی به بیرون دیوار باشد تا مانع عبور دزدان شود.

برای خرید، نصب و راه اندازی انواع حفاظ شاخ گوزنی و دیگر حفاظ های موجود میتوانید با شماره های سایت تماس حاصل نموده و سفارش خود را انجام دهید.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

1 دیدگاه. Leave new

 • پرویز ستوده
  1399-08-03 10:17 ق.ظ

  سلام و درود به سایت حفاظ ایران. من هم حفاظ شاخ گوزنی سفارش داده بودم که با دقت، سرعت عمل بالا و کیفیت فوق العاده برام نصب کردن. من یکم از نمای ساختمان و سنگ نمایی که زده بودم نگران بودم که حین کار چیزی خراب بشه. اما انصافا اصلا فکرش رو هم نمی کردم که اینقدر دقیق و تمیز کار از آب دربیاد.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ