مدل های جدید حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان

مدل های جدید حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان با پیشرفت تکنولوژی و تولید حفاظ های ساختمانی استخدام نگهبان برای نگهداری و حفظ منازل به سر رسیده است. با خرید و نصب انواع محصولات امنیتی از جمله حفاظ شاخ گوزنی می توان امنیت لازم را فراهم کرد برای آشنایی بیشتر با این حفاظ این مقاله را مطالعه نمایید.

مدل های جدید حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان

حفاظ شاخ گوزنی چیست و چه مزایایی دارد؟

مدل های جدید حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان این روزها حفاظت از حریم شخصی به خصوص حفظ امنیت محیط خانه دغدغه بسیاری از مردم شده است.حفاظ های امنیتی با تولید و عرضه انواع حفاظ گوزنی و لیلیوم در تلاش است نیاز مشتریان خود را فراهم کند.

حفاظ شاخ گوزنی ظاهری زیبا و جذاب دارد که ترکیب این سازه با نمای سنگی، آجری، بتنی، دیواره غیر قابل نفوذی را برای خانه ایجاد می کند. حفاظ شاخ گوزنی هم از لحاظ ظاهری و هم از نظر استحکام مشابه شاخ های گوزن است.

این مدل حفاظ از نمونه های بسیار با کیفیت حفاظ روی دیوار است که این روزها در همه منازل نصب شده است.

مدل های جدید حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان با تولید انواع حفاظ امنیتی دیوار، بالکن، نرده حفاظ برای محیط های کارگاهی کمک به برقراری امنیت داخل خانه نموده اند.

انواع حفاظ های شاخ گوزنی و لیلیوم از نظر ظاهری بسیار محکم و مقاوم هستند و هم چنین کمترین نفوذ را دارند.

البته در زمان های گذشته برای حفظ امنیت ساختمان های خارج از محدوده شهری استفاده از سیم های خاردار رایج بود.

اما در حال حاضر به علت بزرگ شدن محدوده شهری نصب حفاظ های امنیتی در ساختمان های مسکونی نیز رواج یافته است.

ساختار حفاظ های شاخ گوزنی و لیلیوم از فولادهای بسیار مقاومی ساخته شده اند که بسیار تیز و برنده است. ساختار این حفاظ ها به گونه ای است که سارقین حرفه ای هم نمی توانند از سد این نوع از حفاظ ها عبور نمایند. 

چرا حفاظ شاخ گوزنی بهترین حفاظ برای دیوار است؟

مدل های جدید حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان طرحی که برای این سازه های حفاظتی در نظر گرفته شده است.

مشابه با شاخ های گوزن و پیچیده در هم می باشد.شاخ گوزنی به دلیل مقاومت و استحکام بالایی که دارد در بین مردم از استقبال بسیار بالایی برخوردار است.با نصب حفاظ و لیلیوم بر روی دیوار امکان نفوذ به داخل حیاط وجود ندارد.

برای اینکه شکل حفاظ ها باعث ترس اهالی خانه نشود و ساختمان هم مشابه با زندان نباشد، به همین خاطر نیاز است سازه های حفاظ و لیلیوم با رنگ های متنوع تولید شوند.

نرده حفاظ قابلیت رنگ شدن با رنگ های گوناگون را دارد. رنگ حفاظ به گونه ای است که در مقابل اشعه های خورشید و رطوبت باران بسیار مقاوم است و دچار ریزش و تغییر رنگ نمی شود.

جهت رنگ آمیزی حفاظ و لیلیوم از قلمو و رنگ های گوناگون استفاده نمی شود. بعد از ساخت حفاظ شاخ گوزنی، تمام حفاظ ها با رنگ های پیسوله رنگ می شوند.

حفاظ های لیلیوم هم یکی از حفاظ های قابل نصب روی دیوار است که همانند سایر حفاظ ها ارتفاع و تراکم متفاوتی دارد.

در کل در حفاظ و لیلیوم هر چه قدر ارتفاع بیشتر و تراکم نیز بیشتر باشد، قیمت و هزینه نیز بالاتر است.

مدل های حفاظ

مدل های جدید حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان ارتفاع این نوع از حفاظ ها بین 70 تا 90 سانتی متر است که بر اساس نیاز مشتری قابل سفارش و تولید است. علاوه بر این تراکم شاخه ها نیز متنوع و متفاوت است که بر مبنای سفارش مشتریان قابل تغییر است.

حفاظ شاخ گوزنی نوعی از حفاظ هایی که برای جلوگیری از سرقت، بر روی دیوار ساختمان های مختلف از آن استفاده می کنند، حفاظ شاخ گوزنی است.

برای تولید حفاظ شاخ گوزنی از میله های فلزی استفاده می شوند که به صورت نوک تیز و برنده ساخته می شوند. این میله بایستی دارای ارتفاع و تراکم مناسبی باشند تا مانع عبور افراد شوند.

این نوع حفاظ ها دارای طراحی زیبا و مقاومی هستند همچنین دارای رنگ های متنوعی می باشند که در زیبایی نمای ساختمان نیز موثر است.

یکی از مهمترین ویژگی هایی که برای تولید حفاظ شاخ گوزنی در نظر گرفته می شود، پوشش دهی مناسب در عرض روی دیوار است که مانع از بالا رفتن از دیوار می شود.

ویژگی های تولید حفاظ شاخ گوزنی

مدل های جدید حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان این حفاظ های ساختمان از میلگردهای فلزی که به وسیله دستگاه های مختلف برشکاری و خم شده اند، ساخته می شوند برشکاری لبه های میلگردها کاملا برنده، تیز و شکل داده می شوند.

جوشکاری حفاظ ها به دو روش جوش الکترود و جوشکاری به وسیله گاز دی اکسید کربن انجام می شود.جوشکاری با الکترود دارای معایبی از جمله شکننده بودن، ایجاد گل جوش روی کار و عدم زیبایی نهایی است. این معایب در روش جوشکاری با دی اکسید کربن وجود ندارد و باعث استحکام قطعات فلزی می شود.

رنگ آمیزی همه انواع حفاظ های شاخ گوزنی به صورت تک رنگ انجام می شود. برای رنگ کردن حفاظ ها نیز از دو روش استفاده می شود؛یکی از این روش ها استفاده از رنگ مایع برای رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی است. این روش نسبت به سایر روش ها، آسان تر و با هزینه کمتری انجام می شود.

اما باید به این نکته توجه کرد که استفاده از رنگ مایع مقاومت کمتری در مقابل شرایط آب و هوایی مختلف و ضربه دارد.

در کارگاه حفاظ ایران، حفاظ های شاخ گوزنی به صورت استاندارد و معمولا با ارتفاع بین 70 تا 150 سانتیمتر تولید می شوند.

همچنین شاخه های قسمت پایین به منظور افزایش امنیت محل مسکونی مورد نظر، دارای تراکم بیشتری می باشند.

نصب و تولید حفاظ شاخ گوزنی

مدل های جدید حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان کارگاه حفاظ ایران برای نصب اصولی و درست حفاظ های شاخ گوزنی افراد با تجربه و ماهر را به کار گرفته است.این افراد بایستی با به کارگیری ابزار مناسب برای نصب، حفاظ را به صورت استاندارد نصب کرده و دیوار را نیز دچار آسیب نکنند.

نصب حفاظ شاخ گوزنی با توجه به نوع دیوار انجام می شود چنانچه دیوار دارای پستی و بلندی های زیادی باشد، از شاسی کشی استفاده می کنند این کار بایستی توسط افراد متخصص در این زمینه انجام شود.

یکی از روش های نصب حفاظ های شاخ گوزنی، کوبیدن پیم در دیوار است. در این روش به وسیله دریل در بالای دیوار سوراخی ایجاد می شود.

پیم داخل آن سوراخ کار گذاشته می شود. سپس حفاظ را بین پین ها قرار داده و عملیات جوشکاری را انجام می دهند.در روش دیگر برای نصب این نوع حفاظ ها، از چهارستون استفاده می شود. این نوع روش برای حفاظ های با ارتفاع زیاد کاربرد دارد.

در تولید حفاظ شاخ گوزنی حفاظ ایران، می توان به منظور افزایش دوام و استحکام میلگردها از پروفیل استفاده کرد. این کار باعث افزایش امنیت در بستر کار نیز می شود.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

1 دیدگاه. Leave new

  • علیرضا اسفندیاری
    1399-07-28 2:10 ب.ظ

    سلام. من اولش از سایت تخفیفی ویرا برگ دنبال کاغذ دیواری و پارکت برای ساختمانم بودم که دیدم تخفیفی در این حوزه ندارن و با یک سرچ با سایت فوق العاده شما رو برو شدم. من از مقالات خوب و توضیحات کاملتون کاملا متوجه شدم که بهترین انتخاب برای خرید حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمانم هستید.
    دیروز باهاتون صحبت کردم و از مشاوره و توضیحات خوبتون واقعا سپاسگذارم.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ