قیمت حفاظ آهنی روی دیوار

یکی از راههای حفظ امنیت ساختمان، ویلا و یا ملکهای دیگر در برابر سارقان استفاده از حفاظ آهنی روی دیوار میباشد که در ایران بسیار رایج بوده و در مقایسه با سایر سیستمهای امنیتی برای بالا بردن امنیت ملک از قیمت روی دیوار مناسبتر و به صرفهتر است.

قیمت حفاظ آهنی روی دیوار

روی دیوار دارای انواع مختلفی از جمله حفاظ شاخ گوزنی، میله ای ، نیزهای و سیم خاردار میباشد که امروزه با توجه به زیبایی ظاهری، نصب سریع و آسان و قیمت ارزان و مناسب آن در مقایسه با سایر سیستمهای امنیتی نمونه شاخ گوزنی نسبت به دیگر حفاظهای ذکر شده کاربرد بیشتری دارد.

در سالهای اخیر به دلیل شرایط اقتصادی و سیاسی کشور و نوسان بازار در رابطه با قیمت ارز و مواد اولیه قیمت حفاظ آهنی روی دیوار هم دائما در حال تغییر بوده و نمیتوان قیمت ثابتی را بیان کرد لذا برای کسب اطلاع از قیمت باید تماس حاصل شود اما به طور کلی عواملی مختلفی را در رابطه با تاثیر بر روی قیمت حفاظ آهنی میتوان بیان کرد که از جمله آنها به مواردی مانند:

اثر گذاری وزن برروی قیمت حفاظ آهنی روی دیوار

با اینکه حفاظ ها به صورت متری به فروش میرسند اما باید به وزن هر متر حفاظ نیز توجه داشت چرا که افرادی با استفاده از میلگردهای نازکتر و کاهش پیوستگی شاخهها اقدام فریب مشتری میکنند.

تاثیر نوع جوشکاری بر قیمت حفاظ آهنی روی دیوار

دو نوع جوش الکترودی و جوش دی اکسید کربن برای نصب حفاظها استفاده میشود که جوش با دی اکسید کربن قیمتی بیشتر از الکترودی دارد در بسیاری از مطالب ذکر شده جوش دی اکسید کربن را الزامی داشته و بر این باورند که این جوش استحکام بیشتری نسبت به الکترودی را دارا میباشد.

اما به این شکل نبوده و در بسیاری از جاها دیده شده که حفاظ های اجرا شده با جوش الکترودی نیز مقاومت لازمه را داشته و شما بر حسب بودجه خود میتوانید نوع جوش را انتخاب کنید.

اثر بخشی نوع رنگ در رابطه با قیمت حفاظ آهنی روی دیوار

رنگ آمیزی به صورت رنگ روغنی صورت میگیرد با توجه به اینکه در آینده نیاز به ترمیم رنگ حفاظ خواهد بود بهتر است برای کاهش قیمت از رنگ روغنی استفاده شود.

اثر تعداد شاخه ها و پیوستگی و متراکم بودن آنها بر روی قیمت حفاظ آهنی روی دیوار

در حقیقت تراکم مربوط به شاخههای اصلی حفاظ میباشد که دیگر شاخههای جانبی به آنها وصل میشوند اگر فاصله مابین شاخههای اصلی زیاد باشد و تعداد شاخههای جانبی کمتر شود یعنی به بیانی دیگر راهی برای عبور از مابین آنها ایجاد شود در این صورت امنیت حفاظ کمتر شده و قیمت  روی دیوار کاهش مییابد.

تاثیر ارتفاع حفاظ بر روی قیمت حفاظ آهنی روی دیوار

حفاظ آهنی روی دیوار معمولا از ارتفاع پنجاه سانتی متری تا ارتفاع صد و پنجاه سانتی متری با افزایش بیست سانت بیست سانت وجود دارد که بسته به ارتفاع قیمت حفاظ آهنی روی دیوار متغیر خواهد بود.

حفاظ میله ای

همانطور که گفته شد با توجه به وضعیت نوسانات قیمت ارز و بازار شما با در نظر گرفتن عوامل تأثیر گذار بر قیمت  روی دیوار میتوانید حفاظ مناسب و با کیفیت را انتخاب نموده و با تماس گرفتن از قیمت روز آن با خبر باشید.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

1 دیدگاه. Leave new

  • سلام. ممکنه بفرماید که من برای روی دیوار حفاظ نرده آهنی بگیرم ارزون تر در میاد یا حفاظ شاخ گوزنی؟ دیوارم طولش حدود 12 متر هست. خیلی ممنونم از سایت خوبتون.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ