قیمت تولید حفاظ شاخ گوزنی

قیمت تولید حفاظ شاخ گوزنی به خاطر ارتباط مستقیمی که حفاظ‌ شاخ گوزنی با برقراری امنیت در مکان‌ها دارند ، نیاز به انتخاب آنها را از کارگاهی که دارای مجوزهای لازم برای کار باشد، چندین برابر میکند این حفاظ‌ها به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین عوامل مراقبتی مفتخرند تا بر روی دیوار منازل نصب و به اجرا درآیند.

قیمت تولید حفاظ شاخ گوزنی

پس طبیعی است که خریداران به دنبال کارگاه ‌های معتبر این صنف که در این زمینه موفق به دریافت افتخارات زیادی شده‌اند ، باشند و نتوانند به‌سرعت به هر برندی اطمینان نمایند قیمت تولید حفاظ شاخ گوزنی به‌عنوان یکی از تولیدکنندگان معتبر این عرصه سبب شده دسترسی به کالایی باکیفیت در شهر تهران دیگر کاری سخت و زمان‌بر نباشد.

 

برندهای متنوعی در این حوزه به فعالیت مشغول هستند که همگی در کنار هم فعالیت نموده و بسیاری از آنها به عرضه کالایی‌ مرغوب و مقرون‌به‌صرفه اقدام مینمایند اما نمی‌توان انکار نمود برخی نیز از اعضای این صنف بیشتر را در نظر گرفته بدین ترتیب کالایشان رنگی از کیفیت ندارد.

به همین دلیل پیشنهاد می‌شود به علت نقش مهمی که این سازه‌ در بحث امنیت دارند ، در زمان انتخاب ، شتاب‌زده عمل‌نکرده و با تحقیق و بررسی کامل به مقوله گزینش حفاظ از یک شرکت اقدام نمایید.

حفاظ شاخ گوزنی در میان نمونه‌های برتر

قیمت تولید حفاظ شاخ گوزنی بسیاری که قصد خرید حفاظ رادارند و در مورد آن بررسی‌ جامعی صورت داده‌اند حتما میدانند که تنوع در این حوزه آن‌قدر زیاد است که بسیاری را برای خرید با دغدغه‌های فراوانی روبرو میسازد.

در بسیاری اوقات اشاره میشود که حفاظ شاخ گوزنی از سایر مدل‌های حفاظ دیوار ایمنی بیشتری را به ساکنین مکان‌ها تقدیم میکند و شاید این مورد جز بزرگ‌ترین دلایل برتری این نمونه نسبت به موارد مشابه باشد.

از این مورد که بگذریم سازندگان این سازه‌ معترف‌اند که فرم ساخت متفاوت حفاظ شاخ گوزنی سبب شده ، میزان مصرف میلگرد در زمان طراحی به حد زیادی کاهش یابد و همین امر قیمت تمام‌شده محدود را از این محصول عرضه نماید.

البته برتری‌های این حفاظ‌ها به همین‌جا ختم نشده و برنده بودن لبه‌ها ، کیفیت ساخت، کاهش ریسک عبور ، خطرپذیری بالا برای سارقان ، نصب و اجرا  همگی دلایل برتری این حفاظ را به اثبات رسانده‌اند.

تهیه حفاظ شاخ گوزنی

قیمت تولید حفاظ شاخ گوزنی برای تهیه کالایی منحصربه‌فرد میتوانید به قیمت تولید حفاظ شاخ گوزنی در حفاظ ایران مراجعه نموده و نمونه‌ای متناسب با نیازتان ازنظر رنگ ، ارتفاع ، را خریداری نمایید مطمئن هستید که ایمن‌ترین نوع حفاظ دیوار را یافته و در صورت نیاز نیز قادرید کامل‌ترین اطلاعات را در این زمینه از کارشناسان این مجموعه دریافت نمایید.

قیمت تولید حفاظ شاخ گوزنی

این مجموعه نیز در اختیار شما است تا با توجه به اصل مشتری مداری و در راستای رسیدن مشتریان به انتخابی آگاهانه هر خدمتی که از دستشان برمی‌آید ، به مدد متخصصان در جهت رفاه حال مشتریان عزیز انجام دهد.

ضرورت تجهیز منازل و مکان‌های مختلف را به‌منظور پیشگیری و کاهش احتمال بروز چنین حوادثی چندین برابر مینماید کارایی که این ابزارها در طولانی‌مدت از خود نشان میدهند و بالا بودن ضریب امنیتی آنها ، استفاده از این لوازم ایمنی را به یک رویکرد جدی از طرف صاحبان ساختمان‌ تبدیل نموده است.

چگونگی نصب حفاظ شاخ گوزنی

قیمت تولید حفاظ شاخ گوزنی از افراد باتجربه و بامهارت کافی برای نصب حفاظ‌ خود بهره میبرد و نصابان چیره‌دستی را به خدمت گرفته است تا قطعات مختلف حفاظ را با دقت و ظرافت کافی بر روی دیوار ساختمان شما نصب نمایند.

حفاظ‌ شاخ گوزنی همیشه از خود مقاومت خوبی در برابر بادهای شدید ، فشار و ضربه نشان میدهند که دلیل آن وجود پین‌هایی است که سازه کلی حفاظ را به دیوار متصل نموده است انجام سوراخ‌کاری و سپس قرار دادن پین‌های فلزی و درنهایت جوش دادن حفاظ به این پین‌ها ، سبب این استحکام بی‌نظیر حفاظ‌ شده است.

به‌منظور نصب حفاظ‌ دو نوع اتصال وجود دارد ، یکی متصل شدن قطعات حفاظ به‌صورت طولی باهم و همچنین اتصال سازه به دیوار که درنتیجه این فرآیند استقامت ساختاری شکست‌ناپذیر پدید می‌آید البته در برخی موارد وجود موانع باعث میشود کار نصاب کمی سخت‌تر شده و نیاز به اجرای پروفیل کشی سطح کار به وجود آید.

کاربری حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان

قیمت تولید حفاظ شاخ گوزنی یکی از کاربردی ترین و پر طرفدار ترین حفاظ های ساختمان در ایران شمرده میشود دلیل محبوبیت حفاظ شاخ گوزنی ظاهر بسیار زیبا ، قیمت مناسب و ارزان در برابر دیگر حفاظ یا سیستم های امنیتی و ضریب امنیتی بالای آن میباشد.

حفاظ شاخ گوزنی با طراحی ساده و زیبای خود امکان ساخت و نصب سریع در محل مختلف را فراهم میکند، به همین دلیل بخش قابل توجه ای از فروش حفاظ ساختمان را به خود داده است.

بررسی ها ، برای دیوار های بلند و کوتاه ، ساختمان مسکونی ، ویلا ها ، آپارتمان ها دور از شهر، در کنار تمامی تجهیزات امنیتی ساختمانی ، قطعا حفاظ شاخ گوزنی یکی از مناسب ترین موارد امنیتی است که میتوانید استفاده کنید.

تولید حفاظ شاخ گوزنی

قیمت تولید حفاظ شاخ گوزنی با استفاده از میلگرد با کیفیت و رنگ متنوع تولید میشود این امر باعث شده تا طول عمر این نوع حفاظ افزایش یافته و امکان رنگ آمیزی متنوع آن میتواند برای هر ساختمان و سلیقه ای حفاظ شاخ گوزنی را مناسب کند.

حفاظ شاخ گوزنی در ارتفاع مختلف از 50 سانتی متر تا 150 سانتی متر تولید میشود میلگرد استاندارد برای ساخت آن شماره 9 میباشد که در این صورت مقاومت و استحکام بسیار بالایی را در برابر ضربه خواهد داشت.

قیمت تولید حفاظ شاخ گوزنی

تراکم شاخه های حفاظ شاخ گوزنی تاثیر مستقیم در ضریب امنیتی آن خواهد داشت به صورت استاندارد فاصله هر شاخه تا شاخه بعدی باید بین 8 تا 12 سانتی متر در نظر گرفته شود.

رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی به هر رنگی امکان پذیر است شما میتوانید برای بیشتر این حفاظ با ظاهر ملک خود در سفارش ساخت رنگ آنرا ذکر نمایید به صورت معمول از رنگ سیاه ، سفید ، قهوه ای و سبز برای ساخت این نوع حفاظ استفاده میشود.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت تولید حفاظ شاخ گوزنی پیشگیری همیشه بهتر از جبران خسارت است هزینه ای که برای تامین امنیت منزل یا ویلای خود پرداخت میکنید باعث پیشگیری از خسارت های آینده خواهد شد یکی از مهم ترین موارد برای افزایش امنیت منزل، باغ، ویلا استفاده از حفاظ شاخ گوزنی و نصب آن روی دیوار ساختمان میباشد.

حفاظ شاخ گوزنی با توجه به قیمت مناسب، ماندگاری بالا و زیبایی بیشتر در برابر حفاظ های نیزه ای بسیار مورد توجه بوده است ما نیز پیشنهاد میکنیم از حفاظ شاخ گوزنی برای تامین امنیت املاک خود استفاده نمایید.

قیمت تولید حفاظ شاخ گوزنی با توجه به تراکم و ارتفاع آن متفاوت بوده و حتی کیفیت آهن استفاده شده در ساخت آن نیز یکی از فاکتور های مهم برای قیمت میباشد برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی از آهن نو استفاده میکنیم و همچنین حفاظ شاخ گوزنی را با انواع ارتفاع و تراکم برای شما تولید و در محل نصب خواهیم کرد.

جدول قیمت تولید حفاظ شاخ گوزنی

لطفا برای دریافت قیمت با ما تماس بگیرید قطعا بهترین پیشنهاد قیمت را دریافت خواهید کرد.

ردیف نام محصول ارتفاع تراکم رنگ قیمت
1 حفاظ شاخ گوزنی 50 سانتی متر  متوسط تا زیاد سفید ، قهوه ای ، مشکی ، رنگ سفارشی تماس بگیرید
2 حفاظ شاخ گوزنی 70 سانتی متر  متوسط تا زیاد سفید ، قهوه ای ، مشکی ، رنگ سفارشی تماس بگیرید
3 حفاظ شاخ گوزنی 90 سانتی متر  متوسط تا زیاد سفید ، قهوه ای ، مشکی ، رنگ سفارشی تماس بگیرید
4 حفاظ شاخ گوزنی 100 سانتی متر  متوسط تا زیاد سفید ، قهوه ای ، مشکی ، رنگ سفارشی تماس بگیرید
5 حفاظ شاخ گوزنی 120 سانتی متر  متوسط تا زیاد سفید ، قهوه ای ، مشکی ، رنگ سفارشی تماس بگیرید
6 حفاظ شاخ گوزنی 150 سانتی متر  متوسط تا زیاد سفید ، قهوه ای ، مشکی ، رنگ سفارشی تماس بگیرید

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ