صنعت حفاظ شاخ گوزنی

صنعت حفاظ شاخ گوزنی دیوارهای اطراف خانه و درب وروی و پنجره ها اصلی ترین راه برای ورود سارقان است. پس برای محافظت از خانه بهتر است که ابتدا این محل ها را حفاظت کنید حفاظ های فلزی شاخه گوزنی به دلیل طراحی خاصی که دارد برای حفظ امنیت بسیار کاربردی تر از سایر مدل­ها م­یباشد.

اغلب مردم  به این فکر می­کنند که امنیت ساختمان را در شب تامین کنند در حالی که در بسیاری از موارد دیده شده که سرقت در روز انجام شده است پس باید به فکر محافظی بود که تنها مختص امنیت در شب نباشد.

صنعت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ­های فلزی شاخه گوزنی طرح جدید از حفاظ و نرده ها است که در حال حاضر شرکت­های بسیاری در حال تولید این محصول می­باشند. ایده طراحی این نوع حفاظ  از سیستم دفاعی گوزن­ها در طبیعت الهام گرفته شده است.

صنعت حفاظ شاخ گوزنی به این صورت است که میله های فلزی نوک تیز و برنده  به صورت پراکنده در آن قرار گرفته و به هم متصل شده است تا بتواند مانع تردد افراد شود.

با توجه به شرایط کنونی بازار خرید و فروش و تغییراتی که در شیوه خرید امروزی به وجود امده است، این نوع حفاظ در طرح ­های مختلف با رنج قیمتی متفاوت در بازار تولید و عرضه می­شود که هرنوع سلیقه ای را با هرنوع توان مالی پوشش دهد.

ساخت حفاظ شاخ گوزنی

صنعت حفاظ شاخ گوزنی مهمترین ویژگی که شما باید در انتخاب و خرید یک حفاظ به آن توجه کنید. مساله امنیت است پس دقت کنید حفاظی که شما انتخاب می­کنید باید در مرحله اول ارتفاع مناسبی داشته باشد.

ارتفاع مناسب بستگی به محلی دارد که شما برایش حفاظ انتخاب و خریداری می­کنید می­توان گفت که ارتفاع 90 سانتی متری ارتفاع مناسبی باشد.

دقت کنید که عرض آن حداقل 35 سانتی متر باشد تا مطمئن باشیم که تمام سطح دیوار را دربر می­گیرد و شخصی نتواند از آن عبورکند. هنگام خرید صنعت حفاظ شاخ گوزنی حتما به نحوه طراحی آن دقت کنید. در یک حفاظ استاندارد نحوه اتصال شاخه ها به هم را حتما بررسی کنید.

نکته مهم دیگری که باید توجه کنید، جوشکاری حفاظ است در نظر داشته باشید که حتما جوش­ها به صورت دو طرفه باشد این امر کمک می­کند تا استحکام حفاظ شما بیشتر باشد. با در نظر گرفتن همین نکات ساده می­توانید حفاظی مناسب تهیه کنید و امکان عبور سارقین را تقریبا به صفر برسانید.

رنک آمیزی حفاظ

صنعت حفاظ شاخ گوزنی شاید اینطور به نظر بیاید که رنگ آمیزی حفاظ موضوع خیلی مهمی نیست اما خوب است بدانید که رنگ آمیزی حفاظ هم به اندازه سایر فاکتورهای یک حفاظ خوب و امن مهم است چرا که رنگ آمیزی یکنواخت در تمام سطح حفاظ در مقابل رطوبت و شرایط جوی،  حفاظ را سالم نگه می­دارد.

بهترین روش رنگ آمیزی حفاظ­های فلزی رنگ آمیزی پیسوله میباشد این رنگ به صورت کوره ای است و تفاوت زیادی با رنگ آمیزی­های دیگر دارد.سیستم رنگ ­آمیزی به گونه است که رنگ پودری با استفاده از شارژ الکترواستاتیک در بافت میله­های فلزی نفوذ می­کند.

میله­های فلزی در پیسوله با دمای بسیار بالا قرار می­گیرند در این مدل رنگ­آمیزی پوشش دهی رنگ به طور کامل و یکنواخت است به گونه ای که در آینده هم نیازی به تمدید رنگ نیست. حرارت کوره و پوشش کامل رنگ، از زنگ زدگی صنعت حفاظ شاخ گوزنی جلوگیری می­کند و ظاهر حفاظ شما همواره تمیز و زیبا باقی می­­ماند. رنگ حفاظ شما می­تواند متناسب با رنگ ساختما تغییر کند و شما طبق نظر و سلیقه خود رنگ رنگ آن را انتخاب کنید.

 حفاظ شاخ گوزنی یا حفاظ های قدیمی؟

صنعت حفاظ شاخ گوزنی حفاظ­هایی که معمولا برای ساختمان استفاده می­شوند دو نوع هستند، حفاظ درب و حفاظ دیواری. حفاظ­های دیواری انواع مختلفی دارند، از جمله: حفاظ سرنیزه ای که قدیمی ترین نوع حفاظ است وحفاظ­های شاخ گوزنی که جدیدتر و پروفروش تر از حفاظ سرنیزه ای است.

صنعت حفاظ شاخ گوزنی در زیرمجموعه حفاظ بوته قرار می­گیرد در حالی که حفاظ سرنیزه ای، زیر مجموعه حفاظ روی دیوار و نرده است. اولین وجه تمایز این دو نوع حفاظ در ظاهر آن­هاست حفاظ­­های شاخ گوزنی به دلیل طراحی خاصی که دارند ظاهر زیباتری نسبت به حفاظ­های سرنیزه ای دارند.

دومین وجه تمایز، شاخه های متراکم حفاظ شاخ گوزنی است که با نوک تیز بودنش مانع از نزدیکی به بخش بالای دیوار می­شود. اما حفاظ­های سرنیزه ای تنها به افزایش ارتفاع دیوار کمک می­کنند و در نهایت در بالاترین قسمت آن، پیکان­های نوک تیزی قرار گرفته است.

مزیت بعدی اندازه عرض حفاظ­ شاخ گوزنی است که ویژگی مهم و قابل توجهی به شمار می­رود در صورتی که حفاظ­های سر نیزه­ای عرض بسیار کمتری دارند و این مورد یک نقص بزرگ در این حفاظ به شمار می­رود.

از مناسب بودن قیمت این نوع حفاظ­ نسبت به حفاظ سرنیزه ای هم نباید غافل شد حفاظ ­های سر نیزه ای چون معمولا سنگین­تر هستند، پس طبیعتا قیمت بیشتری هم دارند.

باید اضافه کرد که درست است مزیت­های بیشتری برای حفاظ شاخ گوزنی وجود دارد اما برای محل ­هایی که دیوار بسیار کوتاه باشد حفاظ سر نیزه ­ای گزینه مناسب تری است.

انواع مختلف حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان

حفاظ شاخ گوزنی:این مدل دراندازه­های مختلف با تراکم زیاد میله ها و لبه­های تیز و حجیم به گونه ای طراحی شده که عرض دیوار را به طور کامل پوشش دهد.

حفاظ لیلیوم: این مدل حفاظ طراحی خاصی شبیه گل دارد بنابراین علاوه بر این که ظاهر بسیار جذاب و زیبایی دارد در گروه حفاظ ایمن هم قرار می­گیرد. اما توجه داشته باشید که این مدل حفاظ گران­ترین نوع حفاظ هم هست و دلیل آن علاوه بر طراحی خاصش ترکیب رنگ می­باشد چرا که برای رنگ آمیزی این نوع حفاظ معمولا از دو رنگ متفاوت استفاده می­ شود.

صنعت حفاظ شاخ گوزنی

خرید حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان چه مزیت هایی دارد؟

صنعت حفاظ شاخ گوزنی در نگاه اول باید گفت که نسبت به سایر حفاظ­ها هزینه مناسب­تری دارد صنعت حفاظ شاخ گوزنی که بر روی دیوارها نصب میشود علاوه بر مساله حفاظت و امنیت ظاهر ساختمان شما را هم زیباتر می­کند.

همین امر موجب شد که حفاظ­ شاخه گوزنی در سال­های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کنند. توجه کنید که هنگام خرید حفاظ شاخه گوزنی حتما میزان تراکم و خمیدگی حفاظ را مد نظر قرار دهید. چرا که هر چه  خمیدگی بیشتر باشد، امکان عبور از آن سخت تر خواهد شد.

معمولا تراکن ده سانتی متر، تراکم مناسب و قابل قبولی است. شما می­توانید هنگام ثبت سفارش، میزان تراکم حفاظ را خودتا تعیید و مشخص کنید، همچنین نوع طراحی، عرض و ارتفاع آن را مناسب با محل نصب تعیین کنید.

همچنین، مزیتی که استفاده از این نوع حفاظ به نسبت استفاده از سایر ابزار امنیتی مثل درب­ها و دوربین­ها دارد این است که شما دیگر نیازی نیست وقت و هزینه ی زیادی را برای نصب و یا سرویس ماهیانه و سالیانه آن صرف کنید.

بلکه با صنعت حفاظ شاخ گوزنی می­توانید یک خرید طولانی مدت و تقریبا همیشگی داشته باشی و خیالتان از بابت امینت ساختمان راحت باشد. همچنین، در فضای شهری و تیپ قرارگیری ساختمان­ها کنار هم که دیوارها کاملا به هم متصل هستند، استفاده از این حصار بسیار کاربردی و حتی لازم و ضروری است.

حدود قیمت حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان

صنعت حفاظ شاخ گوزنی درست است که هزینه کردن برای امنیت هیچ وقت هزینه اضافی نبوده و به عنوان سرمایه گذاری هم میتوان به آن نگاه کرد همواره در انتخاب یک محصول یا خدمات هزینه مناسب آن است که می­تواند در انتخاب ما تاثیرگذار باشد.

در زمینه محصولات امنیتی معمولا هزینه ها بسیار بالا هستند اما، باتوجه به اهمیت بالایی که بحث امنیت منزل یا محل کار شما دارد نمیشود که آن را نادیده هم گرفت! پس باید بهترین و مطمئن­ترین راه را با صرف هزینه ای معقول و منطقی انتخاب کرد.

استفاده از صنعت حفاظ شاخ گوزنی یکی از گزینه های پرفروش و جذاب برای افراد مختلف  در طول سال­های اخیر در ایران بوده است چرا که علاوه بر امنیت بالایی که دارد قیمت مناسبی هم به نسبت سایر ملزومات امنیتی دارد. البته در نظر داشته باشید که هرچه قیمت حفاظ انتخابی شما بالاتر باشد حتما از متریال بهتر و با کیفیتی استفاده شده است.

کیفیت را بسنجید، با قیمت اعلام شده مقایسه کنید و بعد تصمیم به خرید بگیرید چرا که ممکن است بعدا مجبور شوید هزینه­های بیشتری را برای جبران خسارت متحمل شوید.

تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی

صنعت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به مواردی که ذکر شد، می­شود به این نتیجه رسید که انتخاب حفاظ­های شاخه گوزنی مناسب­ترین انتخاب شما خواهند بود و اینکه بدانید این حفاظ­ها در کمترین زمان ممکن ساخته و تحویل شما می­شوند حتما در تصمیم شما اثرگذار خواهد بود.

درباره نصب حفاظ هم اصلا نگران نباشید، اولین روش برای  نصب حفاظ شاخ گوزنی که معمولا در تمامی بسترها می­شود از ان استفاده کرد، نصب  به روش کوبیدن پیم در دیوار است.

به این صورت که ابتدا با استفاده از یک دریل در بالای دیوار سوراخی به قطر 10 میلی متر ایجاد می­کنیم و بعد از آن یک پیم به قطر 9 میلی متر داخل دیوار قرار می­دهیم. توجه کنید که برای هر شاخه 2 متری حفاظ باید حداقل 4 پیم 2 به 2 و روبه روی هم داشته باشید.

تا در پایان کار استحکام مورد نظر به دست بیاید بعداز این کار، حفاظ را روی دیوار بین پیم ها قرار می­دهیم و به پیها جوش می­دهیم ودر پیان، قسمتی که جوشکاری شده را با استفاده از مقداری رنگ لکه گیری می­کنیم. به همین راحتی و در کمترین زمان ممکن حفاظ روی دیوار مورد نظر شما نصب خواهد شد.

خرید اینترنتی حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار ساختمان

صنعت حفاظ شاخ گوزنی شاید اغلب شما اینگونه فکر کنید که برای سفارش و یا خرید چنین کالایی حتما باید به بازار بروید و وقت زیادی را صرف کنید تا از بین هزاران مدل حفاظ و هزاران تولید کننده نرده­ های حفاظتی محصول مورد نظرتان را خریداری کنید.

راه ساده­ تری هم هست که زودتر شما را به نتیجه برساند فروشگاه­های اینترنتی این روزها واقعا مساله خرید را راحت کرده اند کافیست صفحه مرورگر را باز کنید و در کادر جستجو عبارت صنعت حفاظ شاخ گوزنی را تایپ کنید.

صنعت حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان

صنعت حفاظ شاخ گوزنی اکنون در مدل‌ طرح دار و ساده به‌منظور ایجاد امنیت بیشتر برای مکان‌های مختلف تولید می‌شود. بعد از نصب این تجهیزات تا حد زیادی مسلماً آنچه یک ساختمان به موارد امنیتی نیاز دارد مهیا است.

نمی‌توان انکار کرد که بسیاری از شرکت‌ها در این امر پرقدرت‌تر ظاهرشده و حفاظ‌ های تولیدی آنها دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی هستند، به‌گونه‌ای که دیگر می‌توان از عدم ورود سارقین مطمئن بود و تمام راه‌های نفوذی آنها را به مدد این ابزارها بست.

اگر قصد خرید حفاظ ساختمان این کالای پرکاربرد رادارید، شما می‌توانید آنها را در دو متریال متفاوت فلزی و آهنی و در انواع نمونه‌های حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ نیزه‌ای، و برحسب بودجه و سلیقه‌تان به انتخاب یک نمونه از آنها اقدام نمایید تمامی موارد یادشده همگی ازنظر کیفیت عالی و هر یک به‌گونه‌ای خدمت‌رسانی می‌کنند و درواقع برای مکانی خاص مناسب هستند.

کاربردهای حفاظ ساختمانی:

صنعت حفاظ شاخ گوزنی انعطاف بالای این حفاظ‌ باعث شده بتوان از آنها برای انواع مکان‌ها بدون محدودیت بهره برد، حیاط خانه‌، پنجره‌ها، درب‌های ورودی، دیوار باغ‌ها، ویلاها همگی جزء مکان‌هایی هستند که امنیت حرف اول را برای آنها میزند.

عدم وجود یک حفاظ ساختمان قدرتمند که قادر باشد ممانعت خوبی ایجاد نماید، خطر بزرگی را برای صاحبان آن مکان‌ها است، خصوصاً اگر محل موردنظر در حاشیه شهر و یا در مناطق ییلاقی با سکنه محدود بناشده باشد، ضرورت مجهز شدن به یکی از انواع حفاظ‌ها بیشتر احساس می‌شود.

البته نمی‌توان انکار نمود که نمای ساختمان از زمان تولید این حفاظ‌ها به عرصه‌های نویی واردشده و آنها را چنان خیره‌کننده و جذاب نموده که گویی باید امر مهم امنیت را به کناری گذاشت و فقط بر روی زیبایی کم‌نظیر این سازه‌ها تمرکز نمود.

ازاین‌رو است که زیبایی در کنار امنیت این حفاظ‌ها همیشه موضوع داغ محافل بنا و دکورسازی خارجی ساختمان‌ها بوده و به‌عنوان یک مسئله پراهمیت به آن نگاه می‌شود. تنوع طرح حفاظ ساختمان دست شمارا باز می‌گذارد و خلاقیت را برای پدیدآوردن طرح‌هایی زیبا بر روی دیوار حیاط‌ها، درب آپارتمان‌ها، پنجره‌ها به شکوفایی می‌رساند.

قیمت‌گذاری حفاظ ساختمان:

صنعت حفاظ شاخ گوزنی اگر در زمان خرید حفاظ به سراغ مجموعه‌هایی بروید که به‌طور مستقیم به عرضه این کالا میپردازند، مسلماً می‌توانید قیمت‌های به‌صرفه‌تری را یافته و از پرداخت هزینه‌های هنگفت بی‌نیاز ‌شوید.

با توجه به اینکه در بسیاری مناطق به‌هیچ‌وجه نمیتوان از خرید حفاظ صرف‌نظر نمود با نکات فنی یک ساختمان باید به آن نگریست، قطعا قیمت میتواند ملاک مهمی برای خرید این محصول به‌حساب آید.

به همین دلیل بسیاری به‌محض احداث یک ساختمان، خرید حفاظی متناسب با ویژگی‌های آن بنا را جزء اقدامات ضروری دانسته و در اولین فرصت دست‌به‌کار شده و از متخصصان این حوزه برای دستیابی به کالایی منحصربه‌فرد و ایدئال کمک میگیرند.

برقراری امنیت به نحو مطلوب و جلوگیری از ورود سارقان و طراحی محیطی در عین وجود امنیت زیبا و مناسب باسلیقه مالکان بنا و امکان اعمال نظرات شخصی افراد در این سازها به‌راستی قیمت این محصول را در هراندازه و مقداری مناسب قرار داده و وجود تنوع در این محصول فهرست قیمت‌ آن را برای انواع بودجه‌ها سازگار مینماید.

صنعت حفاظ شاخ گوزنی از کاربردی‌ترین و بهترین محصولات حفاظتی است که در نمونه‌های متنوع حفاظ لیلیوم، آبشاری، سرنیزه‌ای، شاخ گوزنی، و ترکیبی و با تنوع رنگ بالا تولید میشوند که هرکدام از این طرح‌ها و متناسب با متراژ بنا و متریال به‌کاررفته در آنها قیمت‌های متفاوتی را برای خریداران رقم میزند.

نقاط ضعف حفاظ‌های سنتی نسبت به نمونه‌های کنونی:

صنعت حفاظ شاخ گوزنی اکنون با فولادهای ضدزنگ ساخته‌شده و همین امر باعث گشته بتوان از این کالا در هر شرایط آب و هوایی و در هر منطقه جغرافیایی از ایران عزیزمان بدون محدودیت استفاده نماییم.

حال‌آنکه حفاظ‌های قدیمی اغلب از جنس‌های نامرغوب تولید می‌شد و برای ماندگاری ناچار به یک محافظی مانند رنگ داشت تا قدری در برابر رطوبت و عوامل جوی این‌چنینی مقاوم شود.

از طرفی حفاظ‌های سنتی آن‌چنان‌که باید در برابر برش، ضربه، فشار مقاومت نداشته و درواقع سد محکمی در برابر سارقان محسوب نمیشدند درحالی‌که حفاظ‌های کنونی با مقاومت بالا در برابر پوسیدگی و هر نوع برش با دستگاه‌ مخصوص تولید میشوند.

از همه مهم‌تر حفاظ‌ سنتی بر روی دیوارهای پلکانی امنیت قابل‌توجهی را ایجاد نکرده و باوجود آنها سارقان به‌راحتی از این مانع عبور کرده و خود را به فضای داخلی ساختمان می‌رساندند.

حال‌آنکه نمونه‌های جدید امروزی در ارتفاعات مختلف تولید و به‌راحتی می‌توانند محافظت خوبی بر روی دیوارهایی پله‌ای و سنگی و حتی دیوارهایی با ارتفاع کم ایجاد نمایند و لب دیوارها را غیرقابل نفوذ نمایند.

 • افزایش هم‌زمان ارتفاع و عرض دیوار:

در تولید این حفاظ‌ها تعداد شاخک‌ها، رنگ‌آمیزی و بسیاری فاکتور دیگر سیر تحولی صعودی را تجربه نموده و نمونه‌هایی بسیار ایمن‌تر را عرضه کرده است. از خصوصیات بارز این حفاظ‌ها افزایش هم‌زمان ارتفاع و عرض دیوار است که به‌راستی عبور از آن را غیرممکن مینماید.

شما قادرید به سفارش حفاظ‌هایی با عرض‌های بیشتر اقدام نموده و با این عمل هم‌ارتفاع دیوار را بی افزایید و هم با اضافه نمودن به پهنای دیوار آن را قابل‌اعتمادتر و امن‌تر نمایید.

 • امکان باز و بسته شدن حفاظ‌ها:

اگر تمایل داشته باشید که حفاظ‌ها به‌صورت ثابت نبوده و امکان باز و بسته شدن آن وجود داشته باشد، می‌توان حفاظ‌ها را به‌صورت لولایی و در جهت باز و بسته شدن درب و پنجره‌ها ساخت بدین‌صورت دیگر ممنوعیتی برای استفاده آنها در مقابل درب منازل و پنجره‌ها نداریم.

 • تهیه حفاظ‌هایی چندلایه:

حفاظ‌های قدیمی اغلب به‌صورت یک‌لایه و حداکثر دولایه طراحی می‌شدند برخلاف حفاظ‌های کنونی که قادرند در چندین لایه ساخته‌شده و نه‌تنها برای عبور انسان سدی محکم باشند، بلکه حتی حیواناتی چون گربه نیز توان عبور از آن را نخواهند داشت.

 • حفاظ‌هایی سفارشی‌سازی شده:

تراکم به‌کاررفته در هر حفاظ را می‌توان به درخواست مشتریان تغییر داد، ازاین‌رو امکان سفارشی‌سازی محصول متناسب با نیاز مشتریان نیز یکی دیگر از مزایای فوق‌العاده نسل جدید صنعت حفاظ شاخ گوزنی و یکی از خصوصیاتی است که اگر فراهم شود تمامی صاحبان مکان‌ها را از جهت ورود دزدان برطرف میسازد.

 • ارائه کار متناسب بارنگ نمای ساختمان:

تنوع رنگ قابل‌قبول و امکان اجرای رنگ‌هایی متناسب باسلیقه کارفرمایان و ایجاد تقارن رنگی با نمای ساختمان‌ها، حفاظ‌ها را از حالت خشک و زننده گذشته خارج نموده و به آنها روحی بخشیده که افراد بسیاری به‌منظور دیزاین نمای ساختمان خود، به سفارش آن اقدام مینمایند.

 • عدم آسیب‌دیدگی:

زمانی بر مرغوبیت یک حفاظ ساختمان رأی قاطع صادر می‌گردد که نه‌تنها در برابر عوامل جوی آثار زنگ‌زدگی و خوردگی بر آن ظاهر نمی‌شود، بلکه در مقابل هجوم افراد شیاد نیز مقاوم بوده و به‌راحتی تخریب نگردد.

تمامی حفاظ‌های جدید توانسته‌اند این خصوصیات را در خود بگنجانند، استفاده از فناوری‌های جدید در ساخت این محصول زمینه ایجاد مقاومت بیشتر آن را فراهم نموده است. ازاین‌رو حفاظ‌ها برای کارخانه، شرکت، ساختمان و حفاظ منازل بدون محدودیت استفاده می‌شوند.

 • ساخت بر اساس ابعاد ساختمان:

هرگز به سراغ خرید حفاظ‌های از پیش ساخته‌شده نرفته و از این کار به‌شدت پرهیز نمایید، زیرا زمانی یک حفاظ کارایی خوب خود را نشان می‌دهد که دقیقاً متناسب با بنا طرح‌ریزی و ساخته‌شده باشد.

 • عدم نیاز به مراقبت خاص

حفاظ‌هایی که در حال حاضر تولید می‌شوند، فقط در زمان طراحی و نصب دارای نکات ظریفی هستند که باید به‌صورت دقیق توسط متخصصان به اجرا درآیند، ولی در آینده هیچ نکته مراقبتی خاصی را به دارندگان خود تحمیل نکرده و تا سال‌ها بدون مشکل خدمت‌رسانی می‌کنند.

انواع مختلف حفاظ ساختمان:

حفاظ‌ها نه‌تنها بر روی دیوارها و بر روی پنجره‌ها جا خوش می‌کنند، بلکه حتی به بالکن‌ها نیز راه‌یافته و بدین ترتیب راه ورود افراد را به داخل مکان‌ها به هر نحوی می‌بندند. ازاین‌رو برای آنکه بتوانند، منظره‌ای دل‌خراش از خود ترسیم نکنند، به انواع مدل‌ها و طرح‌هایی چشم‌نواز ظاهر خود را آراسته نموده‌اند.

 • حفاظ شاخ گوزنی:

تراکم بالا که علاوه بر خاصیت محافظتی بالا بر استحکام این محصول پرکاربرد افزوده است، حفاظ شاخ گوزنی را به‌عنوان یکی از بهترین نمونه‌های حفاظ معرفی کرده و نه‌تنها عبور از آن را غیرممکن نموده، بلکه حتی امکان راه رفتن بر روی لبه دیوار را نیز از سارقان صلب کرده است.

 • حفاظ لیلیوم:

زیبایی و امنیت فراوان این نوع حفاظ باعث شده آن را نمونه‌ای برتر حتی از صنعت حفاظ شاخ گوزنی زیبا بدانند و بر امنیت ایجادشده توسط آن اعتماد کامل کنند. طول عمر بالا و تراکم‌های متفاوت مناسب با سفارش مشتری استفاده از این نوع حفاظ‌های فلزی را رونق داده است.

 • حفاظ میله‌ای:

حفاظ میله‌ای رایج‌ترین نمونه حفاظ‌ از گذشته تا حال است این نمونه‌ها را میتوان با لولا نصب نمود تا در صورت نیاز به باز و بستن آن اقدام کرد ایمنی آن قابل‌قبول بوده به همین دلیل در اکثر پنجره‌ها مورداستفاده قرار میگیرد.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ