ساخت نرده و حفاظ دیوار

ساخت نرده و حفاظ دیوار مناسب یکی از بخش های مهم  امنیتی در هر خانه است اما انتخاب طرح های مناسب می تواند علاوه بر امنیت زیبایی خانه شما را نیز تضمین کند انتخاب مواد اولیه مناسب و با کیفیت در محصول نهایی بسیار موثر بوده و تضمین کننده امنیت و نفوذ ناپذیری خانه شما است.

امروزه تامین امنیت جانی و مالی و حفاظت از محیط خانه، یکی از دغدغه های اصلی هر جامعه ای می باشد. ساخت نرده و حفاظ دیوار این امکان را به شما می دهد تا بخشی عمده ای از امنیت خود و خانواده را به دست اورید.

در ساخت حفاظ شاخ گوزنی کیفیت مواد اولیه و طرح ان از مهم ترین مواردی است که در قیمت تمام شده و از همه مهم تر باز دارندگی نرده و حفاظ موثر است.

با ساخت نرده و حفاظ دیوار سارقان را منصرف کنیم

طبق امار های رسمی پلیس بیشترین منازلی که مورد سرقت قرار می گیرند ساختمان های ویلایی و ورود به حیاط هستند.  بزرگترین نقاط ضعفی که می توان برای خانه های ورود به حیاط عنوان کرد.

کوتاه بودن ارتفاع دیوار، وجود تیر برق و درختان کنار دیوار در کوچه و وجود علمک های گاز و مخابرات چسبیده به دیوار عنوان کرد. وجود یک چنین مواردی در کنار دیوار مانند این است که شما برای ورود سارقان به منزل خود نردبان را در کنار دیوار خانه قرار داده باشید.

تا انها بدون هیچ گونه مشکلی وارد منزل شما شوند. از این رو ساخت نرده و حفاظ دیوار یکی از الزامات برای خانه هایی است که این نقاط ضعف را در خود دارند.

استفاده از خرده شیشه بر بالای دیوار ساختمان یا پیچیدن سیم خاردار بر تیر برق و درختان مانع چندانی برای ورود دزدان نمی شود. برعکس امنیت حیواناتی همچون گربه ها را به خطر می اندازد.  

ساخت حفاظ شاخ گوزنی محکم و مناسب همچنین  نصب ان بر روی دیوار سارقان را حتی از فکر ورود به خانه و محیط خصوصی شما منصرف می کند .

ساخت نرده و حفاظ دیوار پشت بام راهکاری مناسب برای ایمنی

مورد دیگری که از نرده و حفاظ استفاده می شود در پشت بام منازل است.  زمانی که از حفاظت سخن می گوییم ، صرفا برای حفاظت از اموال موجود در منزل نیست جان انسان های داخل خانه ارزشمند ترین دارایی های ان خانه و خانواده است.

پشت بام هم یکی از مواردی است که باید به ان توجه کرد.شاید شما در کل سال زمان های کمی به پشت بام بروید اما امار های سازمان های اتش نشانی بیانگر این موضوع است.

که عدم وجود حفاظ مناسب در پشت بام باعث بروز حوادث تلخ و اکثرا منجر به فوتی می شود. یک پیشگیری ساده بهترین پیشنهاد برای بروز حوادثی از این قبیل است.

طرح هایی که برای ساخت نرده و حفاظ دیوار مناسب است

چند دهه گذشته حفاظ ها صرفا برای جلوگیری از ورود سارقان بودند و به جنبه های زیبایی شناختی ان توجهی نمی شد و معمولا خانه های زیبا را بیشتر به یک زندان شبیه می کرد.

اما امروزه با وجود طرح هایی زیبا و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و با بهره گیری از رنگ های روشن در ساخت حفاظ شاخ گوزنی زیبایی ساختمان شما حفظ می شود. از طرح های پر طرفدار حفظ و نرده می توان به طرح های  شاخ گوزن، فرفوژه ، گل لیلیوم و طرح نخل مرداب اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ