ساخت نرده و حفاظ دیوار

ساخت نرده و حفاظ دیوار مناسب یکی از بخش های مهم  امنیتی در هر خانه است اما انتخاب طرح های مناسب می تواند علاوه بر امنیت زیبایی خانه شما را نیز تضمین کند انتخاب مواد اولیه مناسب و با کیفیت در محصول نهایی بسیار موثر بوده و تضمین کننده امنیت و نفوذ ناپذیری خانه شما است.

امروزه تامین امنیت جانی و مالی و حفاظت از محیط خانه، یکی از دغدغه های اصلی هر جامعه ای می باشد. ساخت نرده و حفاظ دیوار این امکان را به شما می دهد تا بخشی عمده ای از امنیت خود و خانواده را به دست اورید.

در ساخت حفاظ شاخ گوزنی کیفیت مواد اولیه و طرح ان از مهم ترین مواردی است که در قیمت تمام شده و از همه مهم تر باز دارندگی نرده و حفاظ موثر است.

ساخت نرده و حفاظ دیوار

با ساخت نرده و حفاظ دیوار سارقان را منصرف کنیم

طبق امار های رسمی پلیس بیشترین منازلی که مورد سرقت قرار می گیرند ساختمان های ویلایی و ورود به حیاط هستند.  بزرگترین نقاط ضعفی که می توان برای خانه های ورود به حیاط عنوان کرد.

کوتاه بودن ارتفاع دیوار، وجود تیر برق و درختان کنار دیوار در کوچه و وجود علمک های گاز و مخابرات چسبیده به دیوار عنوان کرد. وجود یک چنین مواردی در کنار دیوار مانند این است که شما برای ورود سارقان به منزل خود نردبان را در کنار دیوار خانه قرار داده باشید.

تا انها بدون هیچ گونه مشکلی وارد منزل شما شوند. از این رو ساخت نرده و حفاظ دیوار یکی از الزامات برای خانه هایی است که این نقاط ضعف را در خود دارند.

استفاده از خرده شیشه بر بالای دیوار ساختمان یا پیچیدن سیم خاردار بر تیر برق و درختان مانع چندانی برای ورود دزدان نمی شود. برعکس امنیت حیواناتی همچون گربه ها را به خطر می اندازد.  

ساخت حفاظ شاخ گوزنی محکم و مناسب همچنین  نصب ان بر روی دیوار سارقان را حتی از فکر ورود به خانه و محیط خصوصی شما منصرف می کند .

ساخت نرده و حفاظ دیوار پشت بام راهکاری مناسب برای ایمنی

مورد دیگری که از نرده و حفاظ استفاده می شود در پشت بام منازل است.  زمانی که از حفاظت سخن می گوییم ، صرفا برای حفاظت از اموال موجود در منزل نیست جان انسان های داخل خانه ارزشمند ترین دارایی های ان خانه و خانواده است.

پشت بام هم یکی از مواردی است که باید به ان توجه کرد.شاید شما در کل سال زمان های کمی به پشت بام بروید اما امار های سازمان های اتش نشانی بیانگر این موضوع است.

که عدم وجود حفاظ مناسب در پشت بام باعث بروز حوادث تلخ و اکثرا منجر به فوتی می شود. یک پیشگیری ساده بهترین پیشنهاد برای بروز حوادثی از این قبیل است.

طرح هایی که برای ساخت نرده و حفاظ دیوار مناسب است

چند دهه گذشته حفاظ ها صرفا برای جلوگیری از ورود سارقان بودند و به جنبه های زیبایی شناختی ان توجهی نمی شد و معمولا خانه های زیبا را بیشتر به یک زندان شبیه می کرد.

اما امروزه با وجود طرح هایی زیبا و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و با بهره گیری از رنگ های روشن در ساخت حفاظ شاخ گوزنی زیبایی ساختمان شما حفظ می شود. از طرح های پر طرفدار حفظ و نرده می توان به طرح های  شاخ گوزن، فرفوژه ، گل لیلیوم و طرح نخل مرداب اشاره کرد.

اهمیت تولید حفاظ دیوار

حفاظ دیوار تامین امنیت یکی از مهم ترین چالش هر جامعه ای است امنیت پدیده ای نسبی است که برای به دست اوردن ان باید هزینه کرد سرقت از منازل هفتاد درصد از خانه های ورود به حیاط صورت میگیرد و اکثر این سرقت ها به دلیل سهل انگاری صاحبان خانه در تامین نقایص امنیتی اتفاق می افتد.

تولید حفاظ باعث شده تا با یک تیر دو نشان بزنیم زیرا این محصول موجب شده است تا همزمان با تامین امنیت کافی ، زیبایی محل نیز حفظ شود.

تولید حفاظ دیوار امنیت و زیبایی

حفاظ دیوار در گذشته با جاگذاری سیم خاردار برروی دیوار زیبایی خانه ها از بین میرفت از اصول معماری برای ساخت خانه ها پیروی میکردند و سعی میکردند نمای خانه ها را  زیبا جلوه دهند  اما باز هم با  وجود سیم خوار دار بر روی دیوار ها انها را تبدیل به زندان هایی زیبا میکرد که  فضای خفه و رعب اوری را داشت.

کشیدن نرده هایی که فقط بر بالای انها از پیکان استفاده شده بود نیز مانع از ورود دزدان نمیشد بازدارندگی این نوع از نرده های حفاظتی فقط بر بالای ان قرار داشت و از زیبایی نسبی برخوردار بود.

در این حالت باز هم  سارقان به راحتی میتوانستند از ان عبور کنند اما با تولید حفاظ شاخ گوزنی یک نوع اصلاح در ساختار نرده های حفاظتی پدید امد که هم از نظر زیبایی بسیار خوب بود و هم از نظر کارایی و بازدارندگی دست کمی از حلقه های سیم خاردار نداشت تولید حفاظ دیوار شاخ گوزن یک اصلاح ساختاری و زیبایی در بین نرده های حفاظتی پدید آورد.

در تولید حفاظ دیوار چه پارا متر هایی مورد توجه است؟

حفاظ دیوار شاید شاخصه در تولید حفاظ شاخ گوزنی مواد اولیه باکیفیت آن  است استفاده از میلگرد های حرارتی  مناسب با شماره و استاندارد قابل قبول یکی از مواردی است که در بازدارندگی نهایی حفاظ موثر است.

میلگرد های حرارتی در اصل به دلیل دارا بود خاصیت الاستیک زیاد در ساختمان سازی برای نهایی سقف و کف ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرد.

حفاظ دیوار استفاده از نوع مرغوب این میلگرد در تولید حفاظ شاخ گوزنی باعث شده است تا در مقابل تنش های ناشی از ضربه و فشار تاب اوری قابل قبولی از خود ارائه دهد.

در هنگام نصب حتما از زیر سازی محل نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی مطمئن شوید تا یکپارچگی بین دیوار و نرده حفاظ شاخ گوزنی حفظ شود.

حفاظ دیوار نکته قابل توجه در تولید حفاظ حفاظتی شاخ گوزنی وجود تیغ های تیز فراوان است این نوع از نرده حفاظتی بر روی پیکان نصب نمیگردد بلکه خود بدنه به عنوان مانع تیز میشود که هر سارقی با دیدن ان از سرقت صرف نظر میکند.

در هنگام تولید حفاظ شاخ گوزنی میلگرد ها قوس دار میشوند در حالت کلی یک میلگرد میتواند چهار برابر یک میلگرد صاف فشار و کشش را تحمل کند.

انواع حفاظ دیوار

حفاظ دیوار در منزل‎های ایرانی بیش تر از جنس آهن میباشند و نرده های چوبی به‌ندرت و در مناطقی مختص استفاده میشوند البته حفاظ فلزی به چه شکل است چندین دسته حفاظ داریم چه چیزهایی را در انتخاب حفاظ ساختمان مدنظر قرار داد؟

قیمت حفاظ دیوار مثل هر چیزی دیگری این‌جا هم پای پول در میان میباشد هر قدر هزینه بیشتری برای حفاظ دیوار در نظر بگیرید هم متنوع‌تر میشود ولی هزینه اضافی هم خوب نیست با انواع حفاظ ساختمان اشنا خواهیم کرد.

حفاظ دیوار ساختمان

حفاظ دیوار هر چه از لحاظ امنیت،طولانی تر روی حفاظ‌ها حساب کنید، بایستی طول و پیچیدگی بیشتری به آن ها بدهید. پس در حالتی‌که در یک محل امن در میانه شهر زندگی می کنید، دست شما باز میباشد تا حفاظ‌هایی معمولی مثل حفاظ سرنیزه ای را به کار بگیرید؛ آن هم با تراکم پایین که هزینه‌های شما‌را بسیار کاهش می دهد.

ویژگی انواع حفاظ دیوار ساختمان

حفاظ دیوار به‌طور معمول با طول یک تا یک‌ونیم متر ساخته می شوند. طول انها از مهم ترین چیزهایی میباشد که روی قیمت حفاظ اثر گذار است.ضمن این که برای کاربردهای خاص میتوانید طول دلخواه خود را گزینش فرمائید.

تراکم انواع حفاظ ساختمان

تعداد میله‌ عمودی در هر متر پهنای حفاظ ساختمان تراکم آن را مشخص می‌کند. هر چه تراکم فراتر باشد یعنی اگر میله‌های عمودی به هم نزدیک‌تر باشند و تراکم پایینی داشته باشد به معنای فاصله بیش تر میله است تراکم کمتر باشد هزینه ایجاد حفاظ هم کم‌تر میشود.

مدل انواع حفاظ ساختمان

حفاظ‌های فولادی می تواند طرح سرنیزه ای، شاخ گوزنی، بوته ای، نیزاری و یا این که لیلیوم باشند. به هیچ عنوانً نگران این نام ها نباشید! در ادامه این مقاله شما را با تک‌تک آنها آشنا خواهیم کرد.

انواع حفاظ دیوار شاخ گوزنی

حفاظ دیوار یکی‌از رایج‌ترین حفاظ ‍ مورد نیاز مردم به کار گیری روی شاخ گوزنی میباشند این نرده به علت شباهت به شاخ گوزن به‌این اسم معروف جز نرده‌های بسیار زیبا مدل‌بندی میشوند.

حفاظ دیوار شاخ گوزنی

حفاظ دیوارشاخ گوزنی یکی از امن ترین راه ها برای حفاظت از ساختمان میباشد این حفاظ به دلیل شکل ظاهری نامنظمی که دارد به حفاظ نامنظم هم معروف است.

الگو برداری این حفاظ دیوار از شاخ های گوزن الهام گرفته شده است که همین ظاهر نامنظم این حفاظ را غیر قابل نفوذ کرده است حفاظ دیوارشاخ گوزنی از حجم از میله ها و مفتول تیز فلزی به صورت متراکم ساخته می شود که روی دیوار نصب میگردند و باعث افزایش امنیت ساختمان میشوند.

مزایای حفاظ دیوار شاخ گوزنی

حفاظ دیوار شاخ گوزنی نسبت به سایر مدل های حفاظ ها مزیت های فراوانی دارد از آن جمله میتوان به قیمت مناسب تر این حفاظ نسبت به سایر حفاظ های میله ای نام برد ظاهر این حفاظ که زیبایی نمای ساختمان را افزایش میدهد.

مهم تر از همه این عوامل امنیت بالایی است که حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان به ارمغان می آورد و از مهمترین دلایل انتخاب این حفاظ است از حفاظ دیوار شاخ گوزنی طرح هایی با تنوع بسیار زیاد و در رنگ های مختلف برای سلیقه های گوناگون و متناسب با نمای ساختمان وجود دارد.

حفاظ دیوار شاخ گوزنی برای مکان های مختلف از جمله ساختمان هایی شخصی یا ویلا ها و نیز حفاظ ساختمان های دولتی و نظامی مورد استفاده قرار می گیرد. هم چنین در دیوار کارخانه یا شهرک صنعتی میتوان از حفاظ دیوار شاخ گوزنی استفاده کرد که با ارتفاع مختلف میتوان آن را نصب کرد. از دیگر مزیت های حفاظ دیوار میتوان به نصب آسان آن اشاره کرد.

ساخت حفاظ دیوار شاخ گوزنی

حفاظ دیوار شاخ گوزنی بریدن میلگرد فلزی است که توسط ابزار خاصی به نام گیوتین انجام میگیرد و باید با دقت و با توجه به استاندارد های موجود این کار انجام شود تا حفاظ ما از کیفیت مناسب برخوردار شود و در طول زمان از امنیت و برندگی آن کاسته نگردد.

شکل مورد نظر حفاظ شاخ گوزنی خمیدگی و انحنای لازم با دستگاه های خاصی در کارخانه روی میلگرد انجام میگیرد تا قطعات برای جوشکاری آماده شوند.

وجود یک ویلای خوش اب و هوا در یک منطقه بکر  یک روی سکه است اما تامین امنیت و حفاظت از این ویلا آن روی سکه است همان طور که گفته شد ویلا ها در مناطقی به دور از شهر ها ساخته میشود.

این یکی از چالش هایی است که هر مالکی را نگران می کند. در این راستا اقدام به ساختن حفاظ ها اولین قدم در جهت تامین امنیت ویلا ها می باشد حفاظ باید به گونه ای انتخاب شود که علاوه از دارا بودن استحکام اولیه باید طرح و شکلی زیبا نیز داشته باشد تا محوطه ویلا از زیبایی کافی بر خوردار باشد.

برای نرده حصار روی دیوار ویلایمان چه پارامتر هایی را در نظر بگیریم؟

حفاظ دیوار قابل توجه برای  استحکام کافی میباشد به دلیل طولانی بودن دیوار ویلا باید حصار ها از استحکام کافی برخوردار باشند باید دو پارامتر را همیشه در اولویت قرار داد.  یکی مواد اولیه به کار رفته در حصار و دوم استحکام در زیر سازی و نصب حفاظ ها  به طوری که در مقابل ضربات مقاومت لازم را داشته باشد.

نرده ما دارای تعداد زیادی پیکان های تیز باشد پیچیدگی و تعداد زیاد این پیکان ها باعث میشود تا سارقان با دیدن این حصار از سرقت چشم پوشی کنند حفاظ دیوار ها این است که دارای طرح ها و رنگ های زیبا باشند استفاده کردن از حفاظ هایی که از طرح و رنگ مناسب برخوردار نباشند ویلای ما را به یک زندان تبدیل میکنند و فضای ان را دلگیر میسازند.

انواع طرح  مناسب برای حفاظ دیوار

حفاظ دیوار امروزه گستردگی طرح ها نسبت به قبل خیلی بیشتر شده و توجه به این موضوع باعث تولید طرح های مناسب در این زمینه گشته طرح حفاظ دیوار شاخ گوزن به دلیل وجود تیغ های کافی و قیمت تمام شده مناسب میتواند گزینه خوبی برای نصب این مورد در روی دیوار ویلا باشد.

حفاظ این طرح از شاخه های تیغ دار بر روی یک شاسی تشکیل شده و علاوه بر زیبایی از باز دارندگی بسیار مناسب برخوردار است اما بهترین مدل طرح شاخ گوزنی میباشد.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

1 دیدگاه. Leave new

  • وحید افشار جو
    1399-08-07 9:09 ق.ظ

    سلام. من احساس می کنم که نیاز هست برای کل ساختمان حفاظ و نرده نصب کنم. آیا شرایط اقساطی هم کار می کنید؟

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ