ساخت حفاظ درب و پنجره آهنی

ساخت حفاظ درب و پنجره آهنی با مجهز شدن سارقان به تجهیزات مختلف و حرفه‌ای شدن آنها، توجه به موارد امنیتی که قادر باشد از حریم خصوصی افراد به‌خوبی مراقبت نماید و از ورود این افراد به هر نحوی پیشگیری به عمل آورد، یک ضرورت غیرقابل‌اجتناب است.

ساخت حفاظ درب و پنجره آهنی باوجود انواع فناوری‌های مراقبتی که امروزه شاهد بروز و ظهور آن هستیم، بازهم در اولویت بوده به‌گونه‌ای که در نبود این سازه، امنیت حتی باوجود مجهزترین دوربین‌های ضد سرقت و درب‌های امنیتی مستحکم بازهم چیزی کم دارد.

ساخت حفاظ درب و پنجره آهنی توانسته با شکل و شمایل‌های زیبا در روزگار کنونی به‌عنوان عنصری مقاوم و عضوی بی‌بدیل در عرصه بناسازی‌های ساختمانی حضوری باشکوه را از خود به نمایش بگذارد و بر درب و پنجره‌ها که یکی از ارکان اصلی ساختمان محسوب می‌شوند، رنگی از امنیت بپاشد.

ساخت حفاظ درب و پنجره آهنی

علاوه بر این ایستادن بر لبه‌های دیوارها و پشت‌بام‌ها و ورود به حیاط منازل، باغ‌ها، ویلاها و … را مانند محفظه داخلی ساختمان امن و غیرقابل نفوذ نماید.

بسیاری تمایل دارند بدانند این حفاظ‌ها برای پنجره‌های دوجداره نیز کارایی دارد و قادر هستند به همان نسبتی که از آن بر روی دیوار استفاده می‌کنند بر روی پنجره‌های دوجداره خود نیز نصب نموده و لذت یک زندگی عاری از دغدغه و نگرانی را به کام خود و عزیزانشان بچشانند.

ضرورت استفاده از حفاظ بر روی پنجره دوجداره:

ساخت حفاظ درب و پنجره آهنی حفظ حریم خصوصی هرچه به محیط مسکونی نزدیک‌تر می‌شود، از اهمیت بیشتری برخوردار است و اگرچه افراد تمایل نداشته شخص ناشناسی به حیاط آنها داخل شود، اما این نارضایتی مسلماً وقتی به محوطه داخلی ساختمان کشیده شود، از اهمیت بالاتری برخوردار می‌شود.

حفاظ دیواری قادر است از ورود افراد به محوطه بیرونی ساختمان جلوگیری نماید و حفاظ پنجره بهترین مراقبت را از محیط داخلی به عمل می‌آورد و این دو عنصر در کنار هم به‌راستی تکمیل‌کننده تمامی آرامشی هستند که افراد از یک‌منزل شخصی انتظار دارند.

نصب حفاظ بر روی پنجره‌های قدیمی یک جداره امری رایج است اما با ورود پنجره‌های دوجداره موضوع کمی فرق می‌کند و افراد بسیاری نگران هستند که نتوانند از انواع حفاظ بر روی این نوع پنجره‌ها استفاده نمایند.

حال‌آنکه حفاظ‌های کنون فارغ از نوع آن‌که شامل حفاظ دیواری یا حفاظ درب و پنجره است با طراحی خاص خود امکان نصب بر روی هر مکان با هر ویژگی رادارند. این امر مخصوص ساختمان‌های یک طبقه نبوده و ساکنین آپارتمان‌های مرتفع نیز به‌منظور کاهش احتمال سقوط افراد از طبقات فوقانی به نصب انواع حفاظ میل و رغبت نشان می‌دهند.

بدین ترتیب می‌توان گفت نصب حفاظ به‌عنوان یک ضرورت برای تمام کسانی است که طالب امنیت و آرامش آن‌هم در قالبی مدرن و شیک هستند، زیرا انواع حفاظ دیواری، حفاظ درب و حفاظ پنجره اکنون در مدل‌هایی طراحی می‌شوند که به‌راستی زیبا و چشم‌نواز بوده و همگان را از دیدن خود به حیرت وامی‌دارند و برخلاف نمونه‌های قدیمی کسالت‌بار نیستند.

متریال های مختلف به‌کاررفته در حفاظ پنجره دوجداره:

ساخت حفاظ درب و پنجره آهنی پنجره‌های دوجداره به علت مزایای فراوان چون عایق حرارت، صدا، گردوغبار و … در اغلب منازل و سازمان‌ها بدون محدودیت مورداستفاده قرار می‌گیرند، بدین ترتیب توجه به ایمن‌سازی مکان‌هایی که به این پنجره‌ها آراسته هستند بسیار مهم و حیاتی است.

متریال های به‌کاررفته در حفاظ پنجره‌ها به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند که هر یک قادر هستند مزایایی را با خود به همراه داشته باشند در ادامه به بررسی انواع مختلف این حفاظ‌ها می‌پردازیم.

 • حفاظ آهنی پنجره دوجداره:

رایج‌ترین عنصری که در ساخت حفاظ‌ها به کار می‌رود، از همان دیرباز آهن نام‌آشنا است که اغلب به خاطر مقاومت و استحکام بالایی که دارد، موردپسند بسیاری از افراد می‌باشد، اما همان‌طور که همگان می‌دانند، آهن دوام و ماندگاری خوبی در برابر رطوبت نداشته و به‌سرعت اکسیدشده و کیفیت ابتدایی خود را از دست می‌دهد.

ازاین‌رو توجه به مراقبت فراوان به‌منظور حفظ دوام و پایداری حفاظ‌های آهنی یکی از مهم‌ترین نکات پیشرو است. بدین ترتیب فرقی نمی‌کند، شما قصد تهیه حفاظ دیواری یا حفاظ پنجره از نوع آهنی آن را داشته باشید.

به‌هرحال رعایت نکات مراقبتی چون ترمیم و اصلاح نقاط آسیب‌دیده، استفاده از ضدزنگ و به کار بردن رنگ‌های باکیفیت به‌عنوان یک پوشش در این سازه‌ها از ضروریات کار است که سبب می‌شود، حفاظ شما مدت‌زمان بیشتری عمر کرده و کمتر آسیب ببیند.

 • حفاظ وینیل پنجره دوجداره:

وینیل ها با ساختاری شبیه به چوب به عرصه حفاظ پنجره‌های دوجداره راه یافتند و به علت اینکه مانند آهن زنگ نزده و حتی در مکان‌هایی با رطوبت بالا مقاوم بوده و به‌هیچ‌وجه نمی‌پوسند و آثار خوردگی بر آن ظاهر نمی‌شود به یک انتخاب خوب بدل شده‌اند. وینیل همان‌گونه که در مصاف با رطوبت توانمند ظاهر می‌شود، در برابر آتش نیز عایق بوده و در زمان حریق آسیب نمی‌بیند.

این مدل حفاظ پنجره را می‌توان نمونه‌ای دانست که آسیب‌دیدگی برای آن بی‌معنی است و با ظاهر دل‌فریب خود به خاطر شباهت فراوانش به چوب، زیبایی بخش پنجره‌های دوجداره است.

اما همان‌گونه که هر محصولی ایراداتی نیز دارد، وینیل را به خاطر قدرت بالا در جذب گردوغبار، بیشتر کسانی خریداری می‌کنند که زمان کافی برای نظافت آن داشته و از این باب دغدغه‌ای ندارند.

 • حفاظ استیل پنجره دوجداره:

استیل عنصری است که همیشه با توانایی بالای خود زبان زد بوده و در هر صنعتی واردشده توانسته استعدادهای فراوان خود را به کار ببرد، اما درگذشته به علت اینکه به نقوشی چنان‌که باید زیبا آراسته نبود، استقبال عموم را از دست داد اما با گذر زمان و استفاده از طرح‌های چشم‌نواز در ساختارش توانست دوباره از انزوا خارج شود و بر پیکر پنجره‌ها دوجداره خوش بدرخشد.

شما نیز اگر نگران حفاظت از پنجره‌های دوجداره خود هستید می‌توانید از مقاومت بالای استیل در هر شرایط جوی بهره برده و از رنگ درخشان آن‌که درگذر زمان ثابت و پایدار است و شمارا ناچار به استفاده از رنگ نمی‌کند، نهایت بهره را ببرید و زیبایی پنجره‌های خود را در کنار این محصول تضمین نمایید.

 • حفاظ فر فوژه پنجره دوجداره:

سال‌ها است که حفاظ دیواری برای اینکه مانند حصاری از ساختمان‌ها محافظت می‌کند، مورداستفاده قرار می‌گیرد، اما نمونه‌های قدیمی آن به خاطر اینکه زیبایی آن‌چنانی نداشت و در مقابل پنجره‌ها نمایی دل‌خراش را ایجاد می‌نمود و افراد تمایلی به استفاده از آنها نشان نمی‌دادند.

با ورود حفاظ فر فوژه تحولی عظیم در صنعت حفاظ ساختمانی ایجاد شد و همگان از زیبایی تحسین‌برانگیز این حفاظ به وجد آمدند، به‌گونه‌ای که سفارش‌های فراوانی از سوی صاحبان بناها برای اجرای این حفاظ بر پنجره‌هایشان درخواست می‌شد.

با دوجداره شدن پنجره‌های این حفاظ توانست توانایی خوبی در برآورده نمودن امنیت لازم برای این نوع پنجره‌ها نیز ارائه دهد و ساکنان چنین ساختمان‌هایی را از مزایای پرشمار خود بهره‌مند سازد.

متریال فر فوژه که قدرت خود را از آهن وام گرفته و زیبایی و جلایش را از قرار گرفتن در کوره‌های گداخته و چکش‌کاری‌ها، امروزه عنصری است که پدیدآوردن طرح‌های بی‌نظیر از آن به دست استادکاران، امری محبوب است.

ازاین‌جهت است که فر فوژه ها را زیباترین حفاظ‌ها دانسته و کسانی که می‌پسندند جلوه و شکوه خاصی به پنجره‌های دوجداره ساختمان خود ببخشند، انتخاب این نمونه را در اولویت کار خود قرار می‌دهند.

چگونگی نصب حفاظ پنجره بر روی ساختمان‌ها:

ساخت حفاظ درب و پنجره آهنی نصب حفاظ پنجره دوجداره مانند حفاظ دیواری دارای مراحل مختلفی است که تمامی آن را به‌صورت فهرست‌وار بیان می‌کنیم، فقط این نکته را به یاد بسپارید که اجرای پنجره دوجداره و حفاظ آن با ظرافت‌های خاصی همراه است پس حتماً برای انجام آن از استادکاران حرفه‌ای در این زمینه کمک بگیرید.

 1. ابتدا به نصب پنجره دوجداره بر اساس استانداردهای موجود می‌پردازند.
 2. با توجه به نوع، موقعیت و جایگاه قرارگیری پنجره به‌گزینش حفاظ بر اساس معیارهایی چون طرح، رنگ و جنس اقدام نموده و نمونه‌ای متناسب را انتخاب می‌نمایند.
 3. در این مرحله استادکاران به اندازه‌گیری محل نصب پرداخته و ابعاد دقیق آن را به دست می‌آورند.
 4. دیگر کار برش و ساخت حفاظ آغاز می‌شود و به علت اینکه مسلماً حفاظ پنجره دارای ظرافت‌های ویژه‌تری نسبت به نمونه‌های دیواری است، دقت نظر در انجام آن ضرورت بیشتری دارد.
 5. دیگر می‌توان پس از پایان کار به نصب حفاظ اقدام نمود و از امنیت و تصویرسازی بی‌نظیر آن بر ساختمان لذت برد.

نحوه قیمت‌گذاری حفاظ پنجره دوجداره:

ساخت حفاظ درب و پنجره آهنی انتخاب باکیفیت‌ترین حفاظ ازاین‌جهت که قادر است امنیت و آرامش آفرین باشد، یکی از رویکردهای جدی است که از سوی مالکان بناها باید موردتوجه اکید قرار گیرد، ازاین‌رو به بهانه قیمت گزینش نمونه‌های نامرغوب امری منفی است.

از طرفی آسیب‌پذیری عناصر بی‌کیفیت، در طولانی‌مدت هزینه تعمیری دوچندان را بر خانواده‌ها تحمیل می‌کند. درنتیجه اگر به دنبال خرید حفاظ پنجره دوجداره هستید یک‌بار برای همیشه هزینه نمایید و جنس عالی و باکیفیت آن را تهیه کنید.

قیمت حفاظ پنجره اغلب بر اساس فاکتورهایی چون اندازه پنجره، جنس حفاظ، میزان تزئینات به‌کاررفته در آن، جوشکاری و … ارزش‌گذاری می‌شود، ازاین‌رو تخمین یک هزینه نهایی بستگی به‌تمامی موارد یادشده دارد.

از این موارد گذشته حفاظ‌های پنجره دوجداره در مدل‌های متنوع به‌منظور سهولت بخشی برای استفاده ساکنین طراحی می‌شود که مسلماً آن نیز بر روی قیمت بی‌تأثیر نیست. حفاظ پنجره دوجداره در مدل‌های آکاردئونی، رولی، ابرویی و … زینت‌بخش پنجره‌ها هستند و این ظاهرهای متفاوت علاوه بر جذاب نمودن آنها قیمت‌ها را نیز دست‌خوش تغییراتی محسوس می‌نمایند.

انواع مختلف حفاظ پنجره دوجداره:

ساخت حفاظ درب و پنجره آهنی همان‌طور که بیان نمودیم حفاظ پنجره دوجداره در مدل‌های مختلف تولید می‌شود تا با نیاز افراد مختلف سازگارتر باشد. البته شما عزیزان باید دقت داشته باشید که انواع حفاظ دیواری نیز دارای تنوع بالایی چون حفاظ شاخ گوزنی، نیزار، بوته و … بوده و از این نظر محدودیتی برای انتخاب ندارید.

این مسئله را در نظر آورید که حفاظ‌ها در مدل‌های متنوع آن مقاومت‌های گوناگونی را از خود عرضه می‌کنند، ازاین‌رو در هنگام انتخاب گزینه‌های مختلف پیشرو به مکان نصب به‌عنوان یک فاکتور مهم دقت نمایید تا گزینش درست و اصولی صورت گرفته و حفاظ‌ها به‌جای خدمت‌رسانی مخل آسایش و آرامش ساکنین نشوند.

 • حفاظ آکاردئونی:

اگر ساختمان شما دارای پنجره‌های دوجداره با مساحت بالا است، انتخاب حفاظ‌های آکاردئونی زیرکانه و هوشمندانه می‌باشد، زیرا این نوع حفاظ‌ها به‌خوبی ابعاد بزرگ را پوشش داده و امکان نصب قفل بر روی این حفاظ‌ها بر امنیت دوچندان آنها می‌افزاید.

امکان جمع و باز و بسته شدن این نوع حفاظ‌ها سبب می‌شود در زمان دلخواه بتوانید مانعی در مقابل پنجره‌ها نداشته و از فضاسازی محوطه بیرون لذت کافی را ببرید. این حفاظ‌ها حتی در زمان باز بودن، آن‌قدرها مانع تابش نور و گرمای خورشید نشده و ساکنین را از این نعمت بزرگ بی‌بهره نمی‌سازند.

 • حفاظ رول شونده:

کاربری عالی این حفاظ‌ها آنها را پراستفاده نموده و به علت اینکه در زمان‌هایی که ضرورتی به استفاده از حفاظ نیست به‌راحتی مانند فرش رول شده و جمع می‌شوند، بسیار محبوب هستند. این حفاظ‌ها تداعی‌کننده درب‌های فروشگاه‌ها بوده و به همان میزان قدرت محافظتی را از خود نشان می‌دهند.

زیبایی و کاربردی بودن حفاظ رول بر روی پنجره‌های دوجداره آنها را به سازه‌هایی پرطرفدار بدل ساخته که دیگر در منازل مدرن و شیک امروزی عنصری همیشگی هستند.

 • حفاظ نرده‌ای:

اگرچه اغلب این نوع حفاظ‌ها ثابت طراحی می‌شوند، اما به خواست مشتریان می‌توان آنها را به‌صورت لولایی نیز طراحی نمود تا در صورت نیاز بتوان حفاظ‌ها را به‌راحتی باز و بسته کرد. این درواقع نیاز شما به‌عنوان خریدار است که ویژگی‌های محصول نهایی را مشخص نموده و معیارهای خاصی را به آن می‌افزاید و یا از آن می‌کاهد.

 • حفاظ ابرویی:

پنجره‌هایی که با پهنای زیاد اما ارتفاع کم طراحی‌شده‌اند مکان خوبی برای نصب حفاظ‌های ابرویی هستند. اگرچه پوشانندگی این نوع حفاظ‌ها آن‌قدرها که باید نیست اما از مقدار ایمنی‌شان کاسته نشده و به‌اندازه نمونه‌های دیگر توانایی در دفع افراد شرور دارند و از طرفی توانسته‌اند زیباتر و شکیل‌تر خودنمایی کنند.

فواید نصب حفاظ پنجره دوجداره:

ساخت حفاظ درب و پنجره آهنی اگر شما بتوانید مدلی از حفاظ پنجره دوجداره را که کاملاً مناسب با ساختمان شما است، خریداری نمایید مسلماً قادر هستید، زیبایی را در کنار امنیت هدیه بگیرید.

حفاظ پنجره مانند حفاظ دیواری از عوامل ضد سرقت محسوب شده، ازاین‌رو تمام کسانی که در مناطقی زندگی می‌کنند که احتمال ورود سارقان به آن منطقه بیشتر است به خرید این محصول روی می‌آورند.

حفاظ‌ها محافظان خوبی بوده و از شیشه‌ها نیز در برابر فشار، ضربه و شکستن و ترک برداشتن براثر برخورد جسم خارجی محافظت می‌کنند، به همین دلیل حضور آنها برای کسانی که جوانب امنیت را می‌سنجند ضروری است.

خیال آسوده و امنیت بی‌مانند ارمغان حضور حفاظ‌ها در تمامی مکان‌هایی چون منازل، سازمان‌ها، بانک‌ها و … است و این فضاها را از دستبرد سارقان دور می‌دارد. اگر شما نیز تا حال به نصب این عوامل محافظتی اقدام نکرده‌اید می‌توانید از متخصصان سایت ما در این زمینه کمک بگیرید.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ