ساخت حفاظ آهنی درب و پنجره

ساخت حفاظ آهنی درب و پنجره درب و پنجره های ساختمان راهی برای ورود نور خورشید به فضای خانه می باشد. هیچ کسی نیز دوست ندارد که در خانه های تاریک و بی پنجره محبوس بماند و زندگی کند.

ساخت حفاظ آهنی درب و پنجره

اما مشکل در این می باشد که همین در و پنجره ها راه ورود سارقین به خانه ها نیز می باشد. برای اینکه شما به آسانی و با آسودگی کامل خانه را ترک کنید باید از وضعیت منزل و خانه یتان اطمینان حاصل کنید.

تولید حفاظ آهنی برای پنجره های طبقه پایین و بالکن های بالا راه حل مناسبی برای حفاظت از خانه می باشد حفاظ آهنی درب و پنجره به خصوص برای درب و پنجره های طبقات اول بسیار مهم می باشد.

چون یکی از مهم ترین راه های نفوذ دزدان و سارقان همین پنجره ها میباشد. پس اگر صاحب خانه ای در طبقات اولیه هستید اولویت با ساخت حفاظ آهنی می باشد.

نصب حفاظ آهنی درب و پنجره در مجتمع ها و دیوار های مجتمع ها امنیت را حفظ می کند، پس به این نتیجه می رسیم که برای ساختمان ها بسیار ضروری می باشد.

به طور کلی متفاوت از دیوار ها می باشد و وجود آن حتی با وجود حفاظ دیوار مهم  ضروری می باشد به خصوص زمانی که ورود و دسترسی به پنجره های شما چندان دشوار سخت نمی باشد پس ساخت و نصب حفاظ آهنی برای پنجره ها امر ضروری مهمی است که نمی شود از آن سر باز زد.

ضرورت ساخت حفاظ آهنی درب و پنجره

نصب و ساخت حفاظ از دو لحاظ بسیار مهم و جدی می باشد. اول اینکه باید حفاظ ها از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار باشند تا مانع هر گونه ورودی به ساختمان شود.

اما موضوع مهم در ساخت حفاظ آهنی درب و پنجره زیبایی آن می باشد. زیرا از آنجایی که این حفاظ ها بر روی درب و پنجره نصب می شوند به خوبی از دور دیده می شوند پس زیبایی در ساخت این حفاظ ها بسیار مهم می باشد. میتوان گفت استحکام و زیبایی دو عامل اصلی برای انتخاب حفاظ می باشد.

ساخت حفاظ آهنی درب و پنجره ساده

این نوع حفاظ درب و پنجره یکی از پرکاربرد ترین حفاظ ها با قیمت مناسب می‌باشد که استفاده زیادی از آن می شود. نرده های پنجره ساده میتواند از قوطی های ۲۰ در ۲۰ سانتی متر ساخته شود.

این نوع پنجره ها معمولا طرح های پیچیده ای ندارند‌ و به صورت کلاف های در هم تنیده افقی و عمودی قرار می گیرند. استحکام این حفاظ ها به صورتی است که امکان خم کردن و دسترسی به پنجره ها و درب ها وجود ندارد و میسر نمی باشد.

نکته مهم در ساخت این پنجره ها این است که باید فاصله میان تیغه های پنجره به صورتی باشد که امکان عبور افراد و یا شخص از میان آنها امکان پذیر نباشد.
گاهی در بالا و پایین این نرده های پنجره پیکان هایی با رنگ های مختلف قرار می دهند که به زیبایی حفاظ می افزاید.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

2 دیدگاه. Leave new

 • ناصر اقدم راد
  1399-08-05 4:15 ب.ظ

  سلام. برای ساخت حفاظ در و پنجره ممکنه راهنمایی کنید که چقدر هزینه میشه. خودتون تشریف میارید و ابعاد رو از نزدیک می بینید یا خودمون ابعاد رو بدیم بهتون. ممکنه راهنمایی کنید.

  پاسخ
 • سامان بهروزی
  1399-08-07 8:59 ق.ظ

  حفاظ های آهنی درب و پنجره به صورت ست و شبیه بهم درست می کنید دیگه؟ درسته؟ من دقیقا 7 حفاظ برای پنجره و دو حفاظ برای در می خواستم. باید اندازه هاشو بدم بهتون که قیمتش رو بهم بگید یا چه جوریه؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ