خدمات آهنگری و جوشکاری

خدمات آهنگری و جوشکاری امروزه در صنعت ساخت و ساز از خدمات آهنگری و جوشکاری  استفاده زیادی  می شود از پی ساختمان که مهمترین عنصر است تا حفاظ ها و میلگرد و نرده هایی که در ساختمان به کار برده میشود همگی توسط آهنگر و جوشکار انجام می شود که باید به کیفیت،مهارت،و تخصص در این زمینه توجه کافی نمود.

خدمات آهنگری و جوشکاری

توضیحاتی پیرامون خدمات آهنگری و جوشکاری در ساخت و ساز

خدمات آهنگری و جوشکاری در صنعت ساخت و ساز امروزه بسیار پر کاربرد بوده و لازم و ملزوم یکدیگرند در ساخت و ساز های امروزی از پی ساختمان گرفته تا سقف،درب و پنجره از آهن آلات تشکیل می شود.

که به کار بردن این خدمات توسط نیروی متخصص و کارامد در زمینه خدمات آهنگری و جوشکاری  انجام می گیرد که برای آشنایی بیشتر هر کدام از این تخصص را جدا گانه مورد بررسی قرار می دهیم.

نکاتی پیرامون خدمات جوشکاری در ساختمان

خدمات آهنگری و جوشکاری یکی از مسائل مهم و کاربردی در صنعت ساخت و ساز محسوب می شود در هر شرایطی که با ساخت،تعمیر و به کارگیری سازه های فلزی سر و کار داشته باشیم نیاز به خدمات اهنگری و جوشکاری نیز لازم و ضروری است.

امروزه برای ساختمان ها انواع پنجره و درب های کرکره ای،نرده های کنار پله ها،چارچوب های فلزی و یا شیروانی ساختمان ها و سایبان هایی که برای پارکینگ ها ساخته می شود.

برای اجرای تمام این موارد نیاز به یک تیم متخصص در این زمینه لازم استباید توجه داشت که حرفه جوشکاری نیاز به تخصص دارد و در مواردی ممکن است خطر آفرین نیز باشد.

به همین منظور داشتن تجهیزات لازم از جمله داشتن ماسک مخصوص،دستکش جوشکاری و دستگاه جوشکاری و همچنین مهارت کافی و توجه به نکات ایمنی قبل از شروع کار بسیار مهم می باشد.

انجام کلیه امور آهنگری و جوشکاری ساختمان

خدمات آهنگری و جوشکاری و برشکاری برای تمامی کارهایی که نیاز به تعمیرات و اجرای سازه های فلزی که در صنایع مختلف از جمله صنایع ساختمانی کاربرد دارند را شامل می شود.

در رابطه با هزینه ها نیز می توان گفت عوامل مختلفی تاثیر گذار است مثلا یک جوشکار جنس فلزی که به کار می برد و همچنین میزان حجم کار،کیفیت کار،سابقه و مهارتی که دارد.

نقش تعیین کننده ای در قیمت نهایی دارد امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی می توان برای پیدا کردن نیروی کار متخصص در زمینه از اینترنت استفاده کرد.

افراد جویای مهارت در این زمینه  می توانند با جستجو در اینترنت شرکت های بسیاری در این زمینه را شناسایی کنند و متخصصین را برای انجام کار خود انتخاب کنند که هر شرکت قیمتی که برای مشتری ها ارائه می دهد با توجه به عواملی که اشاره شد متفاوت است.

خدمات آهنگری و جوشکاری ساختمان

خدمات آهنگری را می توان یکی از قدیمی ترین هنر های فلزکاری که سابقه ای طولانی دارد نام برد که یکی از مهارت ها و تخصص های مهم در صنعت می باشد باید اشاره کرد.

که این حرفه نیاز به نیروی قوی و کارامد دارد و اغلب لوازمی که برای این صنعت به کار برده می شود سنگین است از جمله انواع پتک ها که یکی از ابزار های پر کاربرد این حرفه محسوب می شوند.

همچنین اره آهن بر و برای برش ورقه های بزرگتر آهن دستگاه برقی پروفیل بر مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه در ساخت و ساز های ساختمانی غالبا از آهن آلات استفاده می شود.

مهمترین استفاده از این آهن آلات کاربرد آن در پی ساختمان است.در این زمینه توجه به نیروی کار کارامد در زمینه لازم است.در خانه های ویلایی اغلب درب ها و پنجره ها حفاظ دارند.

حفاظ های آهنی بر روی درب ها،پنجره ها و حتی دیوار ها به منظور ایجاد امنیت برای فضای ساختمان کمک می کند برای پنجره ها از حفاظ هایی استفاده می کنند. که علاوه بر ایجاد امنیت شکل و ظاهری زیبا دارند.

که به نمای بیرونی ساختمان ظاهری زیبا می دهند.افرادی که به دنبال خدمات آهنگری و جوشکاری برای ساخت و ساز در ساختمان هستند. به تمام نکات از جمله مهارت و کار بلد بودن استادکار،کیفیت کار او باید توجه کنند. قیمت آهن آلات نیز در بازار متغیر است اما معمولا  با توجه به وزن آهن محاسبه می شود هر چقدر متراژ بیشتر باشد به تناسب آن کاربرد آهن و فلز بیشتری نیاز دارد.

انجام کلیه امور آهنگری و جوشکاری پذیرفته میشود

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

1 دیدگاه. Leave new

  • نسرین قامتلو
    1399-08-07 9:04 ق.ظ

    سلام. خیلی خوشحالم که بلاخره سایتی رو پیدا کردم که خدمات جوشکاری رو هم انجام میده. من برای اتاق کودکم، می خوام با جوشکاری و نبشی و اینا، یک نیم طبقه کوچیک بسازم که اونجا تخت خواب و کمد و میزش باشه، فقط برای ایجاد حس خوب برای کودکم. اتاقش هم بزرگه، حدودا 22 متر هست.
    ممنون میشم که راهنمایی کنید که چیکار کنیم.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ