حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی با پیشرفت تکنولوژی و تولید حفاظ های ساختمانی، استخدام نگهبان برای نگهداری و حفظ منازل به سر رسیده است. با خرید و نصب انواع محصولات امنیتی از جمله حفاظ شاخ گوزنی می توان امنیت لازم را فراهم کرد. برای آشنایی بیشتر با این حفاظ این مقاله را مطالعه نمایید.

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی چیست و چه مزایایی دارد؟

این روزها حفاظت از حریم شخصی به خصوص حفظ امنیت محیط خانه دغدغه بسیاری از مردم شده است. سازندگان حفاظ های امنیتی با تولید و عرضه انواع حفاظ گوزنی و لیلیوم در تلاش است نیاز مشتریان خود را فراهم کند.

حفاظ شاخ گوزنی ظاهری زیبا و جذاب دارد که ترکیب این سازه با نمای سنگی، آجری، بتنی، دیواره غیر قابل نفوذی را برای خانه ایجاد می کند. حفاظ شاخ گوزنی هم از لحاظ ظاهری و هم از نظر استحکام مشابه شاخ های گوزن است.

این مدل حفاظ از نمونه های بسیار با کیفیت حفاظ روی دیوار است که این روزها در همه منازل نصب شده است. سازندگان با تولید انواع حفاظ امنیتی دیوار، بالکن، نرده حفاظ برای محیط های کارگاهی کمک به برقراری امنیت داخل خانه نموده اند.

انواع حفاظ های شاخ گوزنی و لیلیوم از نظر ظاهری بسیار محکم و مقاوم هستند و هم چنین کمترین نفوذ را دارند. البته در زمان های گذشته برای حفظ امنیت ساختمان های خارج از محدوده شهری استفاده از سیم های خاردار رایج بود.

اما در حال حاضر به علت بزرگ شدن محدوده شهری نصب حفاظ های امنیتی در ساختمان های مسکونی نیز رواج یافته است. ساختار حفاظ های شاخ گوزنی و لیلیوم از فولادهای بسیار مقاومی ساخته شده اند که بسیار تیز و برنده است. ساختار این حفاظ ها به گونه ای است که سارقین حرفه ای هم نمی توانند از سد این نوع از حفاظ ها عبور نمایند. 

ساخت حفاظ آهنی درب و پنجره

چرا حفاظ شاخ گوزنی بهترین حفاظ برای دیوار است؟

طرحی که برای این سازه های حفاظتی در نظر گرفته شده است مشابه با شاخ های گوزن و پیچیده در هم می باشد.شاخ گوزنی به دلیل مقاومت و استحکام بالایی که دارد در بین مردم از استقبال بسیار بالایی برخوردار است.

با نصب حفاظ و لیلیوم بر روی دیوار امکان نفوذ به داخل حیاط وجود ندارد. برای اینکه شکل حفاظ ها باعث ترس اهالی خانه نشود و ساختمان هم مشابه با زندان نباشد، به همین خاطر نیاز است سازه های حفاظ و لیلیوم با رنگ های متنوع تولید شوند.

نرده حفاظ قابلیت رنگ شدن با رنگ های گوناگون را دارد. رنگ حفاظ به گونه ای است که در مقابل اشعه های خورشید و رطوبت باران بسیار مقاوم است و دچار ریزش و تغییر رنگ نمی شود.

جهت رنگ آمیزی حفاظ و لیلیوم از قلمو و رنگ های گوناگون استفاده نمی شود. بعد از ساخت حفاظ شاخ گوزنی، تمام حفاظ ها با رنگ های پیسوله رنگ می شوند.

حفاظ های لیلیوم هم یکی از حفاظ های قابل نصب روی دیوار است که همانند سایر حفاظ ها ارتفاع و تراکم متفاوتی دارد. در کل در حفاظ و لیلیوم هر چه قدر ارتفاع بیشتر و تراکم نیز بیشتر باشد، قیمت و هزینه نیز بالاتر است.

ارتفاع این نوع از حفاظ ها بین 70 تا 90 سانتی متر است که بر اساس نیاز مشتری قابل سفارش و تولید است. علاوه بر این تراکم شاخه ها نیز متنوع و متفاوت است که بر مبنای سفارش مشتریان قابل تغییر است.

سوالات متداول حفاظ شاخ گوزنی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ