حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ در واقع حفاظ شاخ گوزنی را می توان یک ترکیب از قطعات فلزی میلگرد برنده و تیز تعریف نمود که با جوشکاری فلزات به هم متصل شده اند. این نوع طراحی حفاظ برای رسیدن به بیشترین ایمنی و استحکام است که با طرح های ویژه جلوه های خاصی را همراه با ایمنی بالا دارد .

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

حفاظ شاخ گوزنی جزو حفاظ ‌های نسل جدید به شمار می‌رود و دقیقاً به این شکل، قدمت چندانی ندارد. طراحی این حفاظ به گونه ای می باشد که الهام گرفته از شاخ گوزن می باشد و بیشتر برای منازل و ساختمان‌هایی که دارای فضاهای باز مانند حیاط ، بالکن یا حیاط خلوت ویلایی می‌باشند به کار می‌رود.

این محصول در عین زیبایی و به دلیل شاخک های به هم متصل شده که توسط جوش برق و نوک بسیار تیز حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ که توسط دستگاه برش قبل از مونتاژ برش میخورد که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده خواهند شد و به صورت متراکم در طول و عرض ساخته می شود.

به علت زیبایی، استحکام، قابلیت ساخت برای انواع طول و عرض و ارتفاع و تراکم، و مقدار افزایش امنیت، با اقبال عمومی رو به رو شده است.درواقع میلگردهای نوک تیز جوش خورده با تراکمی که دارند به کسی که بخواهد از آن‌ها عبور کند آسیب می‌رسانند و مانع عبور می‌شوند و با این روش امنیت ساختمان شما را برقرار می کند.

همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست کنندگان محترم ساخته می شود . این حفاظ ها با وجود ظاهری زیبا که به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد به دلیل تراکم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن باشد.

مزایای استفاده از حفاظ های شاخ گوزنی

 1. عبور از بالای حفاظ شاخ گوزنی غیر ممکن می باشد.
 2. استحکام بسیار بالایی در برابر شرایط آب و هوایی را دارا می باشد.
 3. خمکاری های روبه بیرون و در جهت های مختلف حفاظ شاخ گوزن مانع ایستادن در کنار آن ها می شود.
 4. تراکم بالای نیزه های موجود علی رغم استحکام، نشان دهنده امنیت بالای حفاظ شاخگوزنی می باشد.
 5. هزینه نگهداری و بازسازی بسیار کمی را نسبت به سایر حفاظ ها را دارد.
 6. تراکم نیزه های موجود در حفاظ های شاخ گوزنی قابل تغییر می باشد.
 7. در مورد عرض این حفاظ ها نیز به همین صورت می توان عمل نمود .
 8. قیمت حفاظ شاخ گوزنی در هر یک متر محاسبه میشود .به خاطر زیاد بودن شاخکهای در هم تنیده شده و نوک تیز داشتن عبور از حفاظ های شاخ گوزنی را غیر ممکن می کند.
 9. برای نمای ساختمان ارزش دکوراسیون بسیار بالایی را دارد و زیبایی را دوچندان می کند.

نکته ای که باید در خرید به آن توجه کرد

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ به صورت کلی در لیست قیمت شاخ گوزنی در بازار حفاظ روی دیوار را به نام حفاظ شاخ گوزنی می شناسند اما حفاظ روی دیوار انواع مختلفی دارد به طور معمول حفاظ روی دیوار به شکل های مختلف تولید میگردد مانند: حفاظ لیلیوم ، حفاظ نیزار ، حفاظ بوته ای ، حفاظ نا منظم، حفاظ آبشاری و مواردی دیگر که پایین تر به آن ها اشاره خواهیم کرد ، بزرگترین فاکتور برتری حفاظ مدل شاخ گوزنی ؛ عامل بازدارندگی آن است.

با وجود این نرده حفاظ بر روی دیوار شما , میزان آسیب احتمالی برای عبور آنقدر بالا می رود که حتی فکر عبور از این حفاظ هم برای هر فرد غیر ممکن جلوه میکند.

اگر میخواهید زیبایی بیشتری در ساختمان شما نمایان شود این نوع بپیشنهاد می شود و برای زیبایی بیشتر رنگ‌آمیزی حفاظ شاخ گوزنی نیز بسیار حائز اهمیت است. رنگ‌آمیزی حفاظ شاخ گوزنی، جدای از زیباسازی نمای ساختمان، از زنگ زدن و خوردگی نرده شاخگوزنی جلوگیری کرده و باعث افزایش طول عمر و آسیب دیدگی آن می‌شود.

متداول ترین سوالات خرید حفاظ شاخ گوزنی:

 • مناسب ترین حفاظ برای روی دیوار چه حفاظی است ؟
 • ارتفاع مناسب نرده حفاظ چقدر است ؟
 • چه مدل نرده حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار غیر قابل عبور می باشد ؟
 • چند مدل حفاظ دزدگیر دیوار فلزی داریم ؟
 • چه چیزهایی را باید در انتخاب نرده حفاظ دیوار مدنظر قرار داد ؟
 • حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای متری چند هست ؟
 • تراکم حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای چه تعداد باید باشد ؟

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ از آنجایی که خرید و نصب حفاظ و نرده هر مدل که باشد همانند خرید لباس یا وسایل مصرفی نیست که قابل تعویض باشد. پس باید نرده حفاظی را برای روی دیوار خانه طوری انتخاب کنیم که مناسب دیوار و محل خانه یا ویلا باشد و جوری نباشد که بعد از خرید آن پشیمان شویم.

باید دقت داشت که نرده و حفاظ یک بار برای همیشه نصب خواهد شد پس باید امنیت خود و ساختمان خود را تامین کند. تمام این مورد برای حفاظ پنجره و حفاظ درب ورودی نیز صدق می کند.

انواع حفاظ بر اساس شکل ظاهری

 1. حفاظ نخل مرداب
 2. نرده مدل لیلیوم
 3. حفاظ شاخ گوزنی
 4. نرده آبشاری 3 سرنیزه چهار پهلو 14
 5. مدل مدادی سرنیزه کوره ای
 6. مدل پیچ یا فر
 7. مدل نرده فرفورژه طرح دار سرنیزه مدادی کوره ای
 8. مدل نیزار
 9. طرح افF
 10. مدل شمشاد خاردار
 11. مدل شمشاد لاله ای خاردار
 12. نرده آبشاری 2سرنیزه چهار پهلو 14
 13. مدل نرده آبشاری 2 سر نیزه چهار پهلو 12
 14. مدل نرده آبشاری 3سرنیزه چهار پهلو12 (2 ردیف قلوه فرفورژه)

طراحی نرده حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ همانطور که گفتیم در طراحی حفاظ شاخ گوزنی از شاخ گوزن الهام گرفته شده است. از ویژگی های این مدل حفاظ می توان به تراکم پذیر بودن ، موجود بودن ارتفاع 50 تا 150 سانتی که این دو ویژگی موجب تغییر هزینه های خرید و اجرت ساخت می گردد اما با امنیت رابطه مستقیم دارد ، یعنی همان ضرب المثل «هرچقدر پول بدی همون قدر آش میخوری» که در این مورد هم صدق می کند .

خوش حال می شویم نظرات و سوالات خود را در بخش کامنت ها برایمان ارسال کنید.

حفاظ شاخ گوزنی نرده و مانعی  منحصر به فرد، زیبا و ایمنی ساز

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ شباهت بسیاری با شاخ های قوی و زیبای گوزنها تولید و به این نام شناخته میشود به کمک تولید حفاظ شاخ گوزنی بر زیبایی و ابهت نرده های روی دیوار بیافزایید و از گرمای  امنیت برخوردار شوید.

در دنیای امروز یکی از عوامل در نمای منازل مسکونی زیبایی آن است باید مسئله امنیت را با استفاده از نرده های محافظ مدرن جدی بگیرد شما با نصب حفاظ شاخ گوزنی  میتوانید قلمرو  زیبایی و ایمنی را در سطوح بالاتری ببینید.

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

دورنمایی هیجان انگیز

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ اگر به دنبال محافظی ایمن ، با دوام و قوی جهت منازل مسکونی ، ویلاها و باغهای خارج از شهر خود هستید حفاظ شاخ گوزنی برترین گزینه است رنگ کردن این حفاظ به نوبه خود در زیبایی آن ایفا میکند.

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ با تولید این نوع حفاظ و رنگ آمیزی مناسب میتوانید مقاومت بالای آن در برابر نور خورشید بارش باران و عمری طولانی حفاظ باشید راستی با نصب این نرده می توانید از ورود سارقان و حتی حیوانات به اماکن خصوصی و مورد استفاده خود ممانعت نمایید.

این حفاظ امکان اجرا بر بتن، سنگ و همینطور  فلز را دارد. نوک های تیز و برنده حفاظ شاخ گوزنی بالا برنده امنیت و وسیله ای خطرناک جهت افرادی است که میخواهند از آن  عبور کنند.

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

ابعاد شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ در ساخت این نوع حفاظ اغلب از میلگردی به اندازه9 میلی متر استفاده میشود باید بدانید که این نرده های محافظ اغلب از نظر طولی در شاخه های اصلی ایجاد میشوند.

حفاظ شاخ گوزنی نیز بنا بر درخواست کاربر از 50 تا 150 سانتی متر میباشد که با توجه  به میزان ارتفاع ، معمولا دارای عرض متغیری از35 تا 40 سانتی متر است میزان شمار شاخک های اصلی در هر دو متر طول ، به نام تراکم شناخته میشود.

مراحل ساخت شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ در اولین مرحله ، برشکاری حفاظ شاخ گوزنی میباشید در اینجا میلگرد را با استفاده از دستگاه برش به حالت نوک تیز و اریب برش میدهند به سراغ دستگاه خم کن میروید.

میلگرد ها ، توسط خم کن شکل های لازم را پیدا میکنند حالا قطعات میلگردی را که آماده شده است ، به دستگاه جوشکاری میسپارید جوشکاری به طریق الکترود انجام میپذیرد یادتان باشد که جوشکاری یکی از روش های اتصال دو قطعه است.

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ در این مرحله از مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی قبل از نصب حفاظ شاخ گوزنی ، باید آن را رنگ نمود در این مرحله بعد از ساخت کامل حفاظ شاخ گوزنی ، آنگاه پس از نصب حفاظ شاخ گوزنی ، اطمینان به درجه امنیت بیشتر و زیبایی آن را در زمانی طولانی به خود نوید دهید.

آیا حفاظ شاخ گوزنی برای حفاظت از ساختمان مناسب است؟

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ یکی از انواع حفاظ ساختمانی است که سالهاست برای محافظت از ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرد به طور کلی حفاظ یکی از ابزاری هایی است که برای محافظت از ساختمان ها به کار میرود.

قصد محافظت و امن کردن یک خانه ویلای را داشته باشید یا اینکه بخواهید از یک ساختمان محافظت کنید حفاظ یکی از موثرترین ابزار ها برای این کار هستند.

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ مدل های مختلفی از این ابزار در وجود دارد و حفاظ شاخ گوزنی تنها یکی از انواع مختلف آنهاست هر کدام از آنها مزایای و معایب مربوط به خود را دارند.

حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ لیلیوم از پر استفاده ترین مدل های این محصول هستند که در ساختمان مورد استفاده قرار میگیرند مدل شاخ گوزنی از لحاظ حفظ امنیت تقریبا در یک لول قرار دارند و میتوانند برای حفاظت از ساختمان شما بسیار کارا باشند.

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

بررسی شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ مدل بسیار به شاخ های گوزن شباهت دارند نام حفاظ شاخ گوزنی را روی آن گذاشته اند معمولا برای ساخت این مدل از میله گرد شماره9 استفاده میکنند قیمت این مدل نیز تا حد زیادی به تراکم میله ها رنگ و متریال به کار رفته در ساخت آن بستگی دارد.

بررسی لیلیوم

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ احتمالا از لحاظ زیبایی شناسی این نوع نرده های محافظتی را انتخاب می کنید.

این حفاظ ها دارای ظاهر بسیار زیبایی هستند و اتفاقا بالاترین میزان امنیت را در میان تمام مدل های موجود دارند.

این نوع نرده ها با الهام از گل لیلیوم ساخته شده اند و شکل ظاهری آن هم این موضوع را نشان میدهد.

میله های ریز و درشت بسیار برنده ای در ساخت حفاظ لیلیوم مورد استفاده قرار گرفته اند که عبور از آن را تقریبا غیر ممکن کرده اند اگر شخصی از این حفاظ عبور کند احتمالا با صدمات و بریدگی های بسیار جدی مواجه خواهد شد.

حفاظ دیوار باغ

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ با ساخت حفاظ دیوار باغ ضریب امنیتی آن بالاتر میرود نرده های کم ارتفاع زیبایی و ابعاد باغ را مشخص میکنند از حریم شخصی و امنیت کافی برخوردار نیستند ارتفاع بهینه حفاظ دیوار باغ از نرده های فلزی و بلوک های سیمانی و آجری هر یک به نوعی هزینه هایی را در بر دارند.

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ حفاظ دیوار باغ معمولا هزینه بیشتری دارد ارزش سرمایه گذاری را دارد این حفاط از طرح ها و رنگ های زیبا بهره ببرد جذابیت بسیار خوبی دارد.

نرده میتوانند جذابیت خود را داشته باشد و حتی در برخی حالا اگر از سلیقه و تناسب برخوردار نباشند بر دید باغ تاثیر منفی خواهند داشت  انتخاب صحیح حفاظ دیوار باغ در میان صدها ایده و طرح بسیار مهم است چرا که بهترین سبک صاحب خانه و محیط اطراف آن مطابقت دارد.

حفاظ دیوار باغ کارگاه ما که در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی به بازار عرضه میشود از قیمت های مناسبی برخورداراست در صورت سفارش پس از مراجعه به وب سایت ما و مشاوره با کارشناسان کارگاه ما میتوانند محصولاتی با کیفیت را خریداری نمایند.

یکی از انواع حفاظ دیوار باغ حفاظ شاخ گوزنی است که درباره آن صحبت میکنیم حفاظ تولید ما از جمله محصولاتی است که آن را بایستی برای تمام باغات خریداری کرد تا از این طریق بتوان موجب برقراری آرامش شد.

انواع حفاظ دیوار

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ حفاظ دیوار باغ در برگیرنده گستره ای از مدل ها است. در بین همه این تولیدات میتوان به حفاظ شاخ گوزنی نام برد حفاظ شاخ گوزنی یکی از معروف ترین انواع حفاظ دیوار باغ است که برای حفاظت از ساختمان ها در برابر ورود غیر مجاز افراد به کار میرود.

این نوع حفاظ دیوار باغ به خاطر ساختار پیچیده و در عین حال نصب ساده به شدت مورد اقبال مالکان باغ و منازل قرار گرفت و جز مواردی است سازه این نوع نرده از فولاد شماره9 و با ارتفاع50 تا 150 سانتی متر ساخته میشود.

حفاظ شاخ گوزنی که از نامش پیداست از شاخ گوزن شده است قطعات و اجزا آن بسیار زیبا منظم و همگون طراحی شده و به هنگام نصب بر دیوار باغ قرار داده میشوند.

انواع حفاظ دیواری

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ انواع حفاظ دیواری محافظت از امنیت منازل مسکونی و به طور کلی ساختمان ها بسیار لازم و ضروری است.  کاربردهای گسترده ای که حفاظ دیواری دارد باعث شده است که انواع محصولات مختلف با جنس های مختلف در ساخت حفاظ دیواری مورد استفاده قرار بگیرد.

برای حفظ امنیت انوع ساختمان ها استفاده از حفاظ دیواری در انواع مختلف توصیه میشود این نوع حفاظ کاربرد گسترده ای برای حفظ امنیت و تضمین امنیت ساختمان های مسکونی و ویلاها در کنار سایر تجهیزات امنیتی دارند.

این نوع از حفاظ باعث میشود بتوان به راحتی جلوی ورود غیر مجاز افراد ناخواسته را گرفت استفاده از حفاظ دیواری انجام میگرفت اما امروزه این نوع از حفاظ ها از تنوع زیادی برخوردار بوده و انواع گوناگونی را شامل میشوند.

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

انواع حفاظ

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ انواع مختلفی از حفاظ را شامل میشوند که در طرح ها و جنس های مختلفی تولید موجود هستند از مهم ترین انواع  این نوع حفاظ ها میتوان به حفاظ دیواری  اشاره کرد.

این تنوع و گوناگونی در طراحی حفاظ دیواری باعث شده است که هر کسی با توجه به سلیقه خود انواع مورد نظر را سفارش دهد تراکم و ارتفاع است که  انواع مختلف حفاظ دیواری از تراکم و ارتفاع های گوناگونی برخوردار هستند و با توجه به نیاز شما میتوانید هر کدام را که خواستید سفارش دهید.

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ استفاده از حفاظ دیواری شاخ گوزنی زیبایی که دارند بسیار زیاد است طراحی این نوع از حفاظ دیواری همان طور که از نام آن ها مشخص است از شاخ گوزن الهام گرفته شده است.

این نوع از حفاظ ضریب امنیتی حفاظ شاخ گوزنی نیز بسیار بالا بوده و به راحتی هم میتوان آن را روی دیوار نصب نمود حفاظ دیواری شاخ گوزنی از نمونه های مدرن و بسیار زیبای امنیتی به شمار میرود و برای هر نوع ساختمانی مناسب بوده و زیبایی هم به همراه دارد.

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

حفاظ شاخ گوزنی چه مزایایی دارد؟

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ حفاظت از حریم شخصی به خصوص حفظ امنیت محیط خانه دغدغه بسیاری از مردم شده است سازندگان حفاظ امنیتی با تولید و عرضه انواع حفاظ گوزنی و لیلیوم در تلاش است.

حفاظ شاخ گوزنی ظاهری زیبا و جذاب دارد که ترکیب این سازه با نمای سنگی آجری بتنی دیواره غیر قابل نفوذی را برای خانه ایجاد میکند حفاظ شاخ گوزنی هم از لحاظ ظاهری از نظر استحکام مشابه شاخ های گوزن است.

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ این مدل حفاظ از نمونه های بسیار با کیفیت حفاظ روی دیوار است که این روزها در منازل نصب شده است سازندگان با تولید انواع حفاظ دیوار برای محیط ها کمک به برقراری امنیت داخل خانه نموده اند.

انواع حفاظ شاخ گوزنی و لیلیوم از نظر ظاهری بسیار محکم و مقاوم هستند و هم چنین کمترین نفوذ را دارند برای حفظ امنیت ساختمان های خارج از محدوده شهری استفاده از سیم های خاردار رایج بود.

به علت بزرگ شدن محدوده شهری نصب حفاظ امنیتی در ساختمان های مسکونی نیز رواج یافته است ساختار حفاظ شاخ گوزنی و لیلیوم از فولادهای بسیار مقاومی ساخته شده که بسیار تیز و برنده است.

چرا شاخ گوزنی بهترین حفاظ برای ساختمان است؟

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ طرحی که برای این سازه حفاظتی در نظر گرفته شده است مشابه با شاخ های گوزن در هم میباشد حفاظ شاخ گوزنی به دلیل مقاومت بالایی که دارد در بین مردم از استقبال بسیار بالایی برخوردار است.

با نصب شاخ گوزنی و لیلیوم بر روی دیوار امکان نفوذ به داخل حیاط وجود ندارد به همین خاطر نیاز است سازه های حفاظ شاخ گوزنی و لیلیوم با رنگ های متنوع تولید شوند نرده حفاظ شاخ گوزنی قابلیت رنگ شدن با رنگ های گوناگون را دارد.

حفاظ های لیلیوم یکی از حفاظ های قابل نصب دیوار است که همانند سایر حفاظ ها ارتفاع و تراکم متفاوتی دارد در کل در حفاظ شاخ گوزنی و لیلیوم هر چه ارتفاع بیشتر و تراکم نیز بیشتر باشد قیمت و هزینه نیز بالاتر است.

ارتفاع این نوع از حفاظ ها بین 70 تا 90 سانتی متر است که بر اساس نیاز مشتری قابل سفارش و تولید است علاوه بر این تراکم شاخه نیز متنوع و متفاوت است.

اهمیت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ یکی از شیک ترین انواع حفاظ دیواری تولید شده است در گذشته حفاظ تولید شده از زیبایی چندانی برخوردار نبودند و فضا های منازل و محیط ها را خفه میکردند.

محصولات امنیتی و حفاظتی زیبا  با کارایی بالا به محیط هایی همچون منازل داده شد تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی مهارت تجربه و استفاده از ابزار الات است بنابراین تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی بسیار متفاوت است.

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ مواد اولیه مناسب و داشتن ابزار الات کافی از الزامات تولید حفاظ شاخ گوزنی میباشد برای تولید این نوع حفاظ از میلگرد شماره 9 بهره میگیریم.

برش مورب باعث میشود تا میلگرد های برش داده شده نوک تیز باشند و این مورد دلیل اصلی بازدارندگی عالی در حفاظ شاخ گوزنی است برای ایجاد حالت خمیده یا به اصطلاح شاخ گوزنی قطعات برش داده شده را توسط خم کن فرم میدهند.

برای جوشکاری بدون داشتن فرم خاص بسیار سخت است و از همه مهم تر محصول نهایی تولید شده قرینگی و یکدستی خود را از دست میدهد. داشتن ارتفاع متناسب و یک دست هم از ویژگی های لازم برای تولید حفاظ شاخ گوزنی است.

پس از جوشکاری میلگرد ها شکل ابتدایی محصول به دست میاید ولی ارائه نهایی محصول رنگ امیزی یکدست و بی عیب است از انجایی که حفاظ شاخ گوزنی پس از نصب باید برای سالیان دراز را تحمل کند باید برای جلوگیری از فرسوده شدن آن روش مناسبی انتخاب کنیم.

برای داشتن پوشش رنگی مناسب برای حفاظ شاخ گوزنی باید از رنگ های معمولی استفاده شود تا رنگ بدون درز و به صورت یکدست بر روی میله های حفاظ قرار گیرد.

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

نحوه نصب حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ نصب حفاظ شاخ گوزنی یکی از مهمترین مراحل میباشد برای نصب مناسب باید ابتدا مصالح به کار رفته در دیوار را در نظر گرفت زیرا مصالح بکار رفته در دیوار در نصب و محکم کاری حفاظ بسیار مهم است.

اگر دیوار سنگی یا آجری باشد حفاظ با استفاده از سوراخ کاری  بر روی دیوار نصب میگردد. اما اگر دیوار از جنس سفالی یا بلوک سیمانی باشد قبل از نصب ابتدا برای پایه نرده یک شاسی ساخته میشود و پس از نصب شاسی بر روی این نوع از دیوار ها نرده بر روی شاسی نصب میگردد.

حفاظ شاخ گوزنی بهترین حفاظ رودیواری

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ بحث امنیت و ایمنی در ساختمان یکی از موارد مهمی است که افراد به آن توجه ویژه ای دارند و رعایت اصول امنیتی در ساختمان از جمله موارد الزامی محسوب میشود.

با پیشرفت تکنولوژی استفاده از سیستم امنیتی در ساختمان رشد چشمگیری داشته است ، مشکلی که در استفاده از این سیستم ها وجود دارد قیمت تمام شده بالای این محصولات است.

این سیستم ها یک عامل بازدارنده واقعی نبوده و فقط باعث کاهش احتمال سرقت از ساختمان ها میشوند حفاظ های در و پنجره و دیوار از جمله موارد مربوط به سیستم های امنیتی سنتی میشوند که کاربرد های زیادی را در حوزه های مختلف دارا میباشند.

حفاظ دیوار

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ یکی از موارد بالقوه که دزدان برای سرقت از طریق آن به ساختمان وارد میشوند دیوار ها هستند ، لذا جلوگیری از این امر و یا تا حد امکان دشوار کردن عبور از دیوار برای سارقین ، یکی از مهمترین اقداماتی است که میتوان در امنیت فیزیکی در ساختمان ها انجام داد.

حفاظ شاخ گوزنی راه حلی است که می توان برای این منظور مورد استفاده قرار داد در واقع حفاظ دیوار مصنوعات بازدارنده ای هستند که بر روی دیوار نصب شده و از  انواع بسیار زیادی برخوردار هستند که از این جمله میتوان به حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ لیلیوم ، اشاره کرد.

در کنار مبحث امنیت که مهمترین معیار برای انتخاب حفاظ دیوار است ، امروزه به مبحث زیبایی نیز در انتخاب این محصولات توجه ویژه ای میشود از جمله بهترین انواع حفاظ دیوار میتوان به حفاظ شاخ گوزنی اشاره کرد که البته حفاظ شاخ گوزنی امنیت و زیبایی بیشتری را برای ساختمان به ارمغان می آورد.

 

از آنجایی که در طراحی این نوع حفاظ دیوار ویژگی زیبایی خیلی در نظر گرفته نشده است ، معمولا از این نوع حفاظ در ساختمان مدرن کمتر استفاده شده و بیشتر در ساختمان های قدیمی و یا کارگاه ها و کارخانه مورد استفاده قرار میگیرد.

برای انتخاب محصول برای ساختمان مدرن که هم حفاظ دیوار از امنیت خوبی برخوردار باشد و هم باعث زیبایی ساختمان شود از حفاظ های مدرن تر همچون حفاظ شاخ گوزنی استفاده میکنند.

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ یکی از زیباترین و چشم نواز ترین حفاظ مورد استفاده بر روی دیوار ساختمان ها که امنیت بالایی را نیز برای ساختمان به همراه داشته ، حفاظ شاخ گوزنی میباشد.

شاخ های یک گوزن وسیله دفاعی بسیار خوبی برای مقابله با دشمن می باشند که در عین حال باعث زیبایی این حیوان نیز شده اند این حفاظ از میله هایی تشکیل شده اند مانند شاخ های در هم تنیده گوزن میباشند که نوک این میله ها نیز بسیار تیز بوده که عملا عبور از دیوار را برای سارقین غیر ممکن میسازد.

یکی از معیار ها در انتخاب این محصول ، تراکم میله های تنیده شده در هم میباشد که هر چه این تراکم بیشتر باشد ، امنیت بیشتری را برای ساختمان در پی خواهد داشت.

مزایای حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ در کنار تمام مزایایی که حفاظ شاخ گوزنی دارد ، قیمت تمام شده حفاظ شاخ گوزنی نیز در میان بسیاری از مدل ها بسیار مناسب است انتخاب ارتفاع و میزان تراکم مورد استفاده در حفاظ شاخ گوزنی بستگی به نظر خریدار و همچنین معماری ساختمان مورد نظر دارد.

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ مشکلی در بحث امنیت در برخی از انواع حفاظ وجود داشت این است که گاهی اوقات میتوان از میان میله های آن در صورتی که فاصله های غیر استانداردی از هم داشته باشند ، به راحتی عبور کرد که این مشکل در حفاظ شاخ گوزنی به علت تنیده شده میله ها در هم مرتفع گردیده است.

همچنین عرض این نوع حفاظ در مقایسه با حفاظ های دیوار دیگر بسیار بیشتر میباشد که این امر باعث میشود که فضایی برای قرارگیری دست و پا به منظور عبور از حفاظ وجود نداشته باشد.

به صورت کلی حفاظ شاخ گوزنی در تمام معیار ها انتخاب یک حفاظ دیوار خوب ، قوی عمل کرده و در عین امنیت و استحکام بالا ، تراکم خوبی را ارائه داده که این امر عبور از آن را غیر ممکن و یا به شدت دشوار میسازد ، حفاظ شاخ گوزنی با الهام گرفتن از شاخ های زیبای گوزن ، زیبایی را به دیوار ساختمان یا محوطه مورد نظر میدهد.

نحوه تولید حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ به صورت کلی برای تولید حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد سایز 9 استفاده میشود به این  صورت که در ابتدا با توجه به ارتفاع مورد نظر و درخواست شده، میلگرد را برش میدهند و با استفاده از دستگاه پرس فرمی ، میله برش داده شده را خم میکنند.

تعداد میله برش داده شده به تراکم خواسته شده برای حفاظ شاخ گوزنی مورد نظر مربوط میشود و هر چه تراکم بالاتر باشد ، تعداد میله نیز افزایش مییابد میله شکل داده شده را تیز کرده و نوک آنها را به شکل نیزه درمی آورند.

حال قالب هایی را که از قبل به منظور قرارگیری این میله ها ایجاد نموده اند را آورده و این میله ها را درون قالب مخصوص قرار داده و جوشکاری میکنند رعایت اصول جوشکاری در تولید حفاظ شاخ گوزنی بسیار تاثیر گذار بوده و اهمیت بالایی را در استحکام و کیفیت تولید شده دارد.

اهمیت استفاده از حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ امنیت ساختمان همواره یکی از اصولی بوده که از دیرباز تا به امروز مورد توجه افراد قرار گرفته است استفاده از حفاظ در ساختمان ها یکی از موارد مهمی است که به منظور جلوگیری از ورود سارق به ساختمان ها، کارگاه ، ویلا و باغ استفاده میشود.

در این میان یکی از آسیب پذیر ترین قسمت یک ساختمان دیوار هستند که عمده ورود سارقین به دلیل سهولت این کار، از این طریق صورت میگیرد استفاده از حفاظ دیوار این این اقدام برای سارقین غیر ممکن کرده و یا بسیار دشوار میکند ، اگر در خانه کسی هم نباشد ، میتوان با استفاده از حفاظ دیوار اطمینان حاصل کرد که سارقین نمیتوانند از طریق دیوار وارد خانه شوند.

برخی از مدل حفاظ دیوار علاوه بر ویژگی امنیتی دارای زیبایی نیز بوده که باعث جلوه بهتر ساختمان میگردد البته در میان مدل های متنوعی که حفاظ دیوار دارد ، مدل حفاظ شاخ گوزنی بهترین نوع حفاظ هست که امنیت و زیبایی به مراتب بالاتری را برای ساختمان به ارمغان خواهد آورد.

حفاظ رودیواری

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ به طور کلی برای انتخاب حفاظ دیوار مناسب با ساختمان و محوطه خود با کارشناسان موجود در این زمینه مشورت نمایید و در صورتی که معیار زیبایی نیز برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است مدل جدید تر این نوع حفاظ مانند حفاظ شاخ گوزنی را انتخاب نمایید که علاوه بر بالا بردن ضریب امنیتی ساختمان شما ، باعث زیباتر جلوه دادن آن شوند.

ارتفاع ، استحکام ، نوع حفاظ دیوار جنس مواد سازنده تراکم و زیبایی همه از جمله فاکتور مهمی هستند که باید در انتخاب یک حفاظ دیوار مناسب در نظر داشته باشید.

دلیل استفاده حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ بسیار پرکاربرد و از جمله متریال و لوازمی است که در سازه مختلف ساختمانی و عمرانی مورد استفاده قرار میگیرد و اهمیت بسیار زیادی در حفظ امنیت مکان مورد نظر دارد.

حفاظ شاخ گوزنی از جمله حفاظ نسل جدید به حساب آمده که به خوبی میتوانند امنیت ساختمان ها و مکان های مورد نظر که در آنها این نوع حفاظ مورد استفاده قرار میگیرد ، را تأمین نمایند.

حفاظ شاخ گوزنی از یکسری میلگرد ساخته شده که این میلگرد دارای نوک بسیار تیز و برنده ای بوده ، که در نتیجه با ترتیب و هارمونی خاصی در کنار یکدیگر قرار میگیرند و تشکیل حفاظ شاخ گوزنی را میدهند.

میلگرد به کار رفته در این نوع حفاظ به یکدیگر جوش خورده و بعد از آن که فرآیند جوشکاری به صورت کامل و اصولی انجام شد ، برای رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی اقدام میشود و بعد از آن آماده استفاده و نصب بر روی دیوارها و مکان های مورد نظر میباشد.

نحوه ساخت

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ میلگرد به کار رفته در حفاظ شاخ گوزنی به گونه‌ای در کنار یکدیگر تعبیه می شوند که نوک تیز آنها به حالت خاص در کنار یکدیگر قرار گرفته و هر کدام به یک سمت مایل میشوند که در نتیجه فردا سارق و یا مهاجم به هیچ وجه نمیتواند از این نوع حفاظ عبور نماید.

استفاده از حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ این موضوع بدیهی است زمانی که ما یک حفاظ مناسب را برای ساختمان و یا بنای مورد نظر را انتخاب میکنیم ، مکان مورد نظر امنیت بسیار بالایی خواهد داشت ، با این حال هنوز بسیاری از افراد از روش سنتی و قدیمی برای ایجاد امنیت و کار مورد نظرشان استفاده میکنند.

به عنوان مثال برخی از افراد معتقدند که استفاده از شیشه خورده بر روی سطح دیوار مورد نظر این امکان را به وجود می آورد تا فرد سارق نتواند به مکان مورد نظر وارد شود ، به هیچ وجه اینگونه نبوده و سارقان به راحتی با استفاده از یک پارچه مقاوم از روی دیوار مورد نظر عبور کرده و به آسانی به آن سمت دیوار وارد می کردند و هیچ گونه سختی و مشقت برای آنها ایجاد نمیگردد.

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

اهمیت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ چرا که در صورتی که سارقین بتوانند از روی دیوار مکان مورد نظر عبور کنند و وارد محوطه ساختمان شوند کار تمام بوده و به آسانی میتوانند به مکان‌های مختلف در ساختمان نفوذ پیدا کند و در صورتی که مانعی فیزیکی و یک جسم تیز و برنده مانند حفاظ شاخ گوزنی بر سر راه آنها سد گردد تا حدود زیادی از سرعت آنها کاسته شده و همچنین مانع عبور آنها از دیوار مورد نظر میگردد.

امروزه با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی در زمینه مختلف ، آدمی به فکر استفاده از حداکثر تجهیزات و امکانات برای ایجاد یک مانع محکم و پر قدرت فیزیکی در برابر هجوم سارقان و دزدان میباشد و یکی از این موارد استفاده از حفاظ شاخ گوزنی میباشد.

که در آن یک سری نرده و میلگرد بسیار تیز و برنده وجود دارند که در حکم یک نیزه بوده و میتواند برای فردی که قصد عبور از این نیز را دارد ایجاد صدمات بسیار زیادی کرده باشد.

میتوان گفت استفاده از حفاظ شاخ گوزنی با توجه به میله های فولادی که در آن به کار رفته است می‌تواند مشکلات و صدمات بسیار زیادی را برای افراد سارق و مهاجم ایجاد نموده و حتی آنها را از فکر تهاجم به مکان مورد نظر منصرف مینماید.

دلیل استفاده از

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ حفاظ های قدیمی که برای تامین امنیت ساختمان و مکان های مورد نظر مورد استفاده قرار میگرفتند ، از نظر بحث امنیتی و همچنین جلوه و زیبایی در سطح بسیار پایینی طبقه بندی میشدند.

با توجه به همین موضوع و پیشرفت که در زمینه طراحی و معماری به وجود آمده ، در حال حاضر حفاظ بسیار زیبا و با امنیت بالایی طراحی میگردد و در مکانهای مختلف مورد استفاده قرار میگیرد.

کاربرد حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ از جمله حفاظ نسل جدید می‌توان به مدل هایی مانند حفاظ شاخ گوزنی ، اشاره نمود در مورد طراحی حفاظ شاخ گوزنی این نوع حفاظ از شکل شاخ گوزن الهام گرفته و در کشور ایران نیز به عنوان یکی از حفاظ ساختمان بسیار پرکاربرد شناخته میشود.

محبوبیت و کاربرد بالای استفاده از حفاظ شاخ گوزنی تا جایی است که امروزه حفاظ تولید شده برای استفاده در ساختمان و مکان های مختلف از نوع شاخ گوزنی میباشد.

این نوع حفاظ بر روی اکثر دیوارهای کشور نیز نصب و تعبیه میگردد که خود نشان تامین امنیت بسیار بالای حفاظ شاخ گوزنی میباشد در حالت کلی زمانی که حفاظ شاخ گوزنی بر روی یک مکان و یا دیوار نصب میگردد عبور از آن امری بسیار سخت و غیر ممکن می باشد و زمانی که یک سارق و دزد قصد تهاجم به مکان را داشته باشد حفاظ شاخ گوزنی را مشاهده کند.

یکی دیگر از مزیت ها ویژگی‌ مثبت حفاظ شاخ گوزنی طول عمر و ماندگاری و راندمان بسیار بالای آن میباشد چرا که حفاظ شاخ گوزنی بعد از آنکه به صورت کاملا صحیح و اصولی بر روی مکان مورد نظر نصب شد ، هیچ گونه نگهداری و مراقبت ویژه احتیاج نداشته و همچنین با توجه به جنس متریال به کار رفته در این نوع حفاظ از طول عمر و ماندگاری بسیار بالایی برخوردار میباشد.

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

آنچه در مورد حفاظ دیوار باید بدانید

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ حفاظ دیوار انواع مختلفی دارد و در انواع مختلف ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد در حالت کلی انواع مختلف و مدل مختلف حفاظ دیوار برای محافظت از باغها ، ویلا منازل و ساختمان که در معرض دید قرار دارند و همچنین ادارات مورد استفاده قرار میگیرند.

یکی از انواع پرکاربرد حفاظ دیوار حفاظ شاخ گوزنی میباشد  که از هر تولیدکننده‌ نرده حفاظ دیوار هیچ کس نمی داند که این محصول را به چه صورت طراحی کردند و یا چه کسی ابتدا این محصول را به تولید کرده است.

انواع حفاظ دیوار

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ در حالت کلی امروزه در بحث امنیت ابتدا به عرض دیوار و پوشاندن آن توجه می گردد و سپس به موضوع ارتفاع آن توجه میشود و دلیل این موضوع نیز این میباشد که فرد دزد دیگر نتواند بر روی دیوار حرکت کند و با توجه به عرضی که در حفاظ دیوار وجود دارد حرکت سارق کند میشود.

حفاظ دیوار شاخ گوزنی یکی از محبوب ترین و شاخص‌ترین انواع حفاظ دیوار به حساب می آید که این نوع حفاظ دیوار با استفاده از کمترین متریال و با طراحی بسیار ساده ساخته شده با توجه به قیمت بسیار مقرون به صرفه ای که دارد از محبوبیت بسیار زیادی در بازار حفاظ دیوار بهره میبرد.

در حالت کلی حفاظ دیوار شاخ گوزنی با توجه به اینکه که بسیار آسان تولید می گردد و تولید کردن آن پروسه راحتی دارا می باشد قیمت نسبتا مقرون به صرفه تری نسبت به انواع دیگر حفاظ دیوار ساختمان دارد.

انواع مختلف حفاظ ساختمان

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ با توجه به اینکه بسیار تخصصی و پیشرفته در زمینه تولید انواع مختلف درب و پنجره حرفه ای به وجود آمدند ، بسیاری وجود دارند که میتوانند حفاظ شاخ گوزنی را در طرح‌ بسیار موثر و پیشرفته تولید نمایند.

این نوع حفاظ به عنوان یک مانع بسیار مناسب در برابر نفوذ دزدان و مهاجمان برای ساختمان های مختلف به حساب می آید در تولید انواع مختلف حفاظ شاخ گوزنی از جوش و رنگ بسیار ساده و ابتدایی استفاده شده اما وزن آن نیز پایین در نظر گرفته میشود که هرچه این وزن کمتر باشد کیفیت نرده نیز کمتر خواهد بود.

از حفاظ دیوار شاخ گوزنی برای دامداری ، باغ و محله بزرگ که بحث صرفه‌جویی قیمت مدنظر قرار گرفته میشود استفاده میگردد بهترین سایز برای حفاظ شاخ گوزنی ۹۰ سانتی متر میباشد که قیمت این نوع حفاظ به عنوان مقرون به صرفه ترین قیمت بوده و در مقایسه با ارتفاعات دیگر یا ۷۰ سانتی متر دارای اندکی تفاوت میباشد.

حفاظ لیلیوم

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ یکی از انواع حفاظ دیوار ساختمان که به عنوان یک حفاظ بسیار خاص و جذاب به حساب می آید حفاظ لیلیوم میباشد و این حفاظ به عنوان یک حفاظ مناسب برای افراد سخت پسند به حساب می آید.

طرح و ایده اصلی برای ساخت حفاظ دیوار لیلیوم نوعی گل به نام لیلیوم میباشد که بر مبنای آن به طراحی این نوع حفاظ اقدام شده است و معمولا برای ساخت این نوع حفاظ از دو رنگ که زمینه مانند مشکی گل مسی و یا سفید گل طلایی استفاده میگردد و در بعضی مواقع رنگ قهوه ای سوخته در این نوع حفاظ مورد استفاده قرار میگیرد.

حفاظ دیوار در حالت های مختلف

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ انسان به امنیت بیشتری نسبت به هر زمان دیگر احتیاج دارد با توجه به این موضوع هنوز هم افراد بسیار زیادی هستند که از انواع مختلف حفاظ دیوار برای حفاظت از ساختمان مورد نظر خود استفاده نکرده و یا از بعضی حفاظ و روش سنتی برای حفاظت از ساختمان استفاده میکنند.

این افراد به موضوع استفاده از فاصله دیوار برای ایجاد حفاظتی اصولی و حساب شده بهره میبرند در حالت کلی باید بدانیم استفاده از انواع مختلف حفاظ دیوار تا حد زیادی خطر سارقان و دزدان را به مکان مورد نظر ما کاهش دهد.

کاهش سرقت در صورت استفاده از حفاظ دیوار

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ در صورتی که یک حفاظ مناسب برای مکان مورد نظر و یا محل سکونت مان انتخاب کنیم تا حدود زیادی میتوانیم ایمنی محل را تامین نماییم.

بسیاری از افراد را از راه های ساده و قدیمی برای ایجاد امنیت استفاده مینمایند بسیاری از افراد معتقدند که اگر از شیشه خورده بر روی دیوار استفاده کرده در نتیجه امنیت خود را تامین کنند اما در این میان باید بگویم که این یک روش بسیار غلط میباشد.

با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه‌های مختلف رخ میدهد و سارقان نیز پیشرفت کرده و این راه بسیار ساده را دور میزنند در صورت استفاده از شیشه خورده بر روی دیوار یک تکه پارچه و یا برزنت بر روی دیوار انداخته و سپس به راحتی وارد ساختمان مورد نظر میگردند.

با توجه به این موضوع میتوان گفت استفاده از شیشه خورده بر روی دیوار علاوه بر اینکه نمای بسیار زشتی ایجاد می نماید و هیچ تأثیری نیز در تامین امنیت و جلوگیری از نفوذ دزدان نخواهد داشت.

برخی از افراد از قدیم از یان راه ساده استفاده میکنن و تصورشان این است که هیچ گونه تفاوتی میان این نوع حفاظ ها و حفاظ های جدید و به روز وجود ندارد اما باید بدانید که این تصور اشتباه میباشد و بهتر است تا در مورد حفاظ های جدید و قدیمی جستجو کرده و اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

شکل های مختلف حفاظ دیوار

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ بسیاری از افراد بر این باورند که هزینه کردن برای حفاظ ساختمان اهمیت زیادی نداشته چرا که سارقین میتوانند از پس هر روشی بر بیایند و این تصور یک تصور غلط است ، سارقین برای اینکه بتواند از دیوار عبور کرده و وارد محوطه شوند هیچ چیز مانند مانع فیزیکی و یا یک جسم فلزی تیز نمیتواند جلوی ورود آنها را به ساختمان مورد نظر بگیرد.

با توجه به پیشرفت بسیار زیادی که به وجود آمده باید از حداکثر امکانات موجود برای ایجاد موانع فیزیکی و محکم در برابر ورود سارقان و دزدان استفاده کرده و تا جایی که می تواند حفاظ هایی تیز و برنده باتوجه به مقاطع فلزی موجود به وجود آورده که در نتیجه به عنوان مانع مناسب در برابر دزدان به حساب بیاید.

در حالت کلی در عوامل مختلف حفاظ دیوار و مدل های مختلف آن در صورتی که یک نفر بخواهد از آنها عبور نماید میله های فولادی با میلگرد موجب صدمات جبران ناپذیری را به فرد وارد کرده و در نتیجه این به دلیل اینکه سارقان با این گونه حفاظ دیوار مواجهمی گردند.

بعضی از افراد فکر میکنند در باغ و یا محلی که چیزی در آن وجود ندارد احتیاج به حفاظ دیوار نمیباشد اما باید بگویم که در صورتی که به حفاظت آنها توجه نشود از اتخاذ دیوار برای تامین امنیت آن ها استفاده نگردد این مکان می‌تواند به پاتوقی برای افراد معتاد و ولگرد تبدیل شده که در اصلاح این افراد سارقین پرخطر گفته میشود و صدمات جبران ناپذیری را ایجاد نماید.

مزیت استفاده از حفاظ های دیوار جدید

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ در صورت استفاده از انواع مختلف حفاظ دیوار میتواند تعداد زیادی از ایمن بودن مکان مورد نظر و ایمنی این نوع حفاظ اطمینان حاصل نمایید موضوع تامین امنیت برای مکان های مختلفی نیز نمیتوان به سادگی گذشت. در مورد تهیه انواع مختلف حفاظ دیوار شما در ابتدای امر هزینه بابت خرید و تهیه و نصب حفاظ دیوار پرداخت مایل باید به این موضوع توجه داشته باشید.

استفاده از انواع مختلف حفاظ دیوار این اطمینان خاطر را برای شما فراهم میکند سایر اموال و دارایی های شما در امان بوده و معنی آن ها کاملا فراهم میگردد با توجه به این موضوع آرامش روحی و روانی بسیار بالایی برای فرد از صاحب مکان ایجاد شده و هیچ گونه نگرانی از نظر وجود دزد و سارق وجود نخواهد داشت.

حفاظ دیوار

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ استفاده از روش های قدیمی برای ایجاد حفاظت دیوار و ساختمان را به صورت کامل کنار گذاشته از این موضوع اطلاع پیدا کنید که سارقان با گذشت زمان از این تکنیک ها و روش های پیچیده تر برای سرقت استفاده میکند و به این موضوع تمرکز داشته باشد که به جای استفاده از روش های قدیمی برای حفظ امنیت جان و مال و فرزندان خود میتوانید از انواع مختلف حفاظ دیوار را در حفاظ شاخ گوزنی برای تامین امنیت استفاده کرده و تعداد زیادی خاطر خود را جمع کنید.

حالت های مختلف حفاظ های مخصوص دیوار

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ همانطور که میدانید برای ساختمان های قدیمی از حفاظ های قدیمی استفاده میشود که اصلا اصولی و مناسب یک حفاظ نبوده و به خوبی نمیتوانند امنیت را تأمین نمایند معمولا در انواع مختلف ساختمان های قدیمی فاصله میان حفاظ ها زیاد بوده و در نتیجه افراد و یا حیوانات به راحتی میتوانند وارد ساختمان گردد معمولا متریال به کار رفته در ساخت حفاظ های قدیمی به سادگی زنگ زده و استحکام بسیار بالایی ندارند.

با توجه به این موضوع کار سارقان و دزدان بسیار آسان بوده و باعث میشود تا دزدان به راحتی آب خوردن از بین حفاظ و میله های قدیمی عبور کرده و وارد ساختمان گردند.

همچنین در انواع مختلف ساختمان های قدیمی ارتفاع دیوار بسیار کم در نظر گرفته شده و مشکل چندانی برای ورود به این ساختمان ها وجود نخواهد داشت و فرد سارق با هیچگونه سختی و مشقتی در این زمینه روبرو نمیشود و به راحتی میتوانند به ساختمان و یا مکان مورد نظر خود وارد شوند و از آن مکان سرقت نمایند و مشکلات زیادی به بار بیاورند.

افزایش امنیت با استفاده از حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ انواع آن از ایمن ترین مدل حفاظ هستند مطمئنا شما نیز برای محل زندگی یا کار خود به دنبال نوعی حفاظ هستید که هم بتواند به اندازه ساختمان شما عمر کند و در واقع طول عمر بالایی داشته باشد و هم یک حفاظ بسیار باکیفیت و ایمن باشد.

حفاظی که میتواند ضامن امنیت جان و مال شما و اعضای خانواده تان باشد لذا توصیه می کنیم محصولی را انتخاب کنید که استانداردهای تولید حفاظ در آن رعایت شده باشد.

دلایل استفاده از حفاظ دیوار

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ تحقیقات نشان می دهد که بیش از 70 درصد سارقین ساختمان هایی را برای سرقت انتخاب میکنند که دسترسی به آن ها راحت تر باشد و در واقع حفاظ نداشته باشند.

در سرقت از ساختمان ها ، عمدتا یکی از موثرترین و اصلی ترین نواقص امنیتی ، وجود دیوارهای کوتاه یا عدم نصب حفاظ است متاسفانه اکثر مردم در حفظ حریم خصوصی خود در این مورد کوتاهی میکنند و تا اتفاق ناگواری نیفتاده ، آن را پشت گوش می اندازند با استفاده از انواع حفاظ شاخ گوزنی میتوان با ایجاد حفاظی ایمن و مطمئن بر روی دیوار سارقین را از انتخاب ساختمان خود منصرف نمود.

کارشناسان حوزه ساخت و ساز به فکر طراحی و تولید حفاظ هایی افتادند که  نواقص و کاستی های حفاظ های قدیمی را رفع نموده و بیشترین امنیت را برای هر ساختمانی تامین کند حاصل این تلاش ها و تحقیقات به طراحی نسل جدیدی از حفاظ روی دیوار به نام حفاط شاخ گوزنی انجامید.

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ همچون بسیاری از اختراعات بشر ، الهام گرفته از طبیعت است این نوع حفاظ با الهام از راهکاری که خداوند برای دفاع از جان خود در اختیار گوزن قرار داده  طراحی و ساخته شده است.

حفاظ شاخ گوزنی انبوهی از میله های نوک تیز و برنده فلزی است که به شکل  نامنظم به همدیگر متصل شده و با ایجاد تراکمی مناسب بر روی دیوار و با ارتفاعی مقبول، مانع از عبور سارقان میشود.

در نظر گرفتن توان مالی خریداران ، انواع گوناگونی از حفاظ شاخ گوزنی طراحی و ساخته شده است به این ترتیب شما میتوانید با هر نوع توان مالی که دارید گزینه ای برای انتخاب داشته باشید و امنیت ساختمان خود را تامین کنید.

معرفی حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ مهمترین برتری و مزیت حفاظ شاخ گوزنی نسبت به حفاظ های قدیمی ، عامل بازدارندگی است حفاظ های میله ای سارقان به سهولت بر روی دیوار ساختمان رفته و شانس خود را برای عبور از آن امتحان میکردند و اکثرا نیز موفق به عبور از حفاظ و ورود به ساختمان میشدند.

اما در ساختمان های مجهز به حفاظ شاخ گوزنی امتحان این شانس هزینه گزافی را در پی خواهد داشت. زمانی که سارق از پایین به نصب شده بر روی دیوار و میله های فلزی برنده و نوک تیز آن می نگرد که کلیه لبه خارجی دیوار را پوشانده از قصد و تصمیم خود برای گذر از این حفاظ ها منصرف میشود.

هر گونه تماس با این لبه های نوک تیز که همچون چاقو برنده هستند سبب ایجاد صدمات جبران ناپذیری خواهد شد عامل بعدی را میتوان پوشش عرض دیوار به وسیله حفاظ شاخ گوزنی دانست که چنانچه به صورت صحیح و اصولی نصب شود ، از بالا رفتن و ایستادن سارق بر روی دیوار ممانعت میکند.

در حفاظ های میله ای قدیمی هیچ نوع پوشش عرضی بر روی دیوار موجود نمیباشد و این میله ها حتی می توانند کمکی به سارق جهت بالا رفتن از دیوار باشند قیمت حفاظ شاخ گوزنی عامل تاثیر گذار دیگری در پر فروش بودن این مدل است.

بیشتر مدلهای حفاظ شاخ گوزنی قیمت پایین تری حفاظ مقایسه با حفاظ میله ای دارند و این در حالی است که نسبت به حفاظ میله ای امنیت بسیار بالاتری نیز دارند با در اختیار داشتن پارامترهای گوناگونی چون ارتفاع ، تراکم و مدل حفاظ میتوانید به محصولی برسید که با بودجه شما مطابقت داشته باشد.

تفاوت حفاظ شاخ گوزنی با حفاظ میله ای

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ عامل دیگر را می توان زیبایی و استحکام  حفاظ شاخ گوزنی عنوان کرد حفاظ شاخ گوزنی طرح هایی زیبا و جذاب دارد که با رنگهای متنوع خود می تواند نمای ساختمان شما را زیباتر سازد.

امروزه دیگر حفاظ های میله ای بر روی دیوار به عنوان معنای واقعی حفاظ کاربرد ندارند و عمدتا برای ایجاد مانع در جاهایی که دارای دیوار طولانی و کوتاه هستند همچون پایانه مسافربری یا مزارع بزرگ کشاورزی به کار برده می شوند.

از اصلی ترین دلایل انتخاب حفاظ شاخ گوزنی میتوان به عامل بازدارندگی توسط لبه های تیز و برنده فلزی ، همراه با بالا بردن ریسک عبور ، نفوذ ناپذیری به دلیل تراکم و حجم بالای میله های فلزی، پوشش عرض دیوار به گونه ای که به طور کامل مانع از بالارفتن سارقان از دیوار شود.

استحکام و مقاومت بالا به دلیل استفاده از فلز در ساخت و تولید این نوع حفاظ نصب و راه اندازی آسان و سریع  روی انواع دیوارها مناسب بودن قیمت حفاظ شاخ گوزنی در مقایسه با سایر مدل حفاظ و وجود مدلهای گسترده و متنوع  برای زیبایی نمای ساختمان اشاره کرد.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

52 دیدگاه. Leave new

 • جواد غفوری
  1399-07-29 5:12 ب.ظ

  بسیار عالی بود. من شنیده بودم که شاخ گوزنی می گفتن اما نمی دونستم که در صنعت ساختمان سازی به این حفاظ ها شاخ گوزنی می گن. من قصد دارم که یه وبلاگ بزنم در مورد ساختمان و ساختمان سازی، با اجازه تون این مقاله تون رو با ذکر منبع منتشر می کنم.
  مرسی

  پاسخ
 • علیرضا کوشان
  1399-08-07 10:34 ق.ظ

  سلام و درود. من خیلی وقت بود که تحقیق می کردم که از چه سایتی و به چه طریقی حفاظ شاخ گوزنی سفارش بدم. واقعا توضیحات و کارتون عالیه. از همه تون تشکر می کنم.

  پاسخ
 • خسرو بایرامی
  1399-08-07 10:35 ق.ظ

  سلام. من هم برای خانه باغ خودم حفاظ شاخ گوزنی می خوام. شما خودتون حضوری میاید برای اندازه گیری؟

  پاسخ
 • قادر بهادری
  1399-08-07 10:36 ق.ظ

  سلام. من از سفارشم واقعا راضی هستم. خیلی سریع و فوری آماده شد، و در کمترین زمان ممکن هم برام خیلی تر و تمیز نصب کردید. خیلی سپاس گذارم.

  پاسخ
 • صابر شکوهمند
  1399-08-07 10:37 ق.ظ

  من فکر نمی کردم که حفاظ شاخ گوزنی بگن به اینا. از یکی از همسایه مون که تازه نصب کردن پرسیدم و آدرس سایت شما رو هم دادن. خواستم بپرسم که از همین حفاظ، با ارتفاع کمتر هم می زنید؟

  پاسخ
 • فرهاد هاشمی نسب
  1399-08-07 10:39 ق.ظ

  سلام. ممکنه که سر فرصت به آدرسی که به شماره تون هم ارسال کردم یک نفر رو بفرستید. من فقط تا آخر این ماه اینجا هستم و می خواستم هر چه سریع تر قبل از سفر کاری، حفاظ شاخ گوزنی رو آماده و نصب کنید. ممنون میشم.

  پاسخ
 • سامان تنومند
  1399-08-14 10:24 ق.ظ

  سلام و درود به شما. من بعد از کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم که حفاظ شاخ گوزنی بهترین گزینه برای امنیت ساختمان هست. چون من علاوه بر امنیت دوست ندارم که ساختمانم از لحاظ قیافه بهم بخوده. فقط نمی دونم برای سفارش باید چیکار کنم. ممکنه لطفا راهنماییم کنید؟

  پاسخ
 • ابراهیم رسولی آذر
  1399-08-14 10:26 ق.ظ

  وقتتون بخیر. فقط خواستم ازتون صمیمانه تشکر کنم. خیلی کار قشنگ در اومده. یعنی اصلا فکرش رو هم نمی کردم که اینقدر توی ظاهر ساختمان هم تاثیر داشته باشه. بعد حفاظ شاخ گوزنی ما ترکیب رنگش با سنگ نمایی که زدیم به شدت زیبا شده. کاش می تونستم عکسش رو هم برای بقیه همینجا میزاشتم. ازتون ممنونم واقعا.

  پاسخ
 • علیرضا منصوری فر
  1399-08-14 10:28 ق.ظ

  من از دیروز سفارش دادم که بیاید برای اندازه گیری و شروع ساخت حفاظ امنیتی. به خاطر این تعطیلات بوده یا چی؟! منتظرتون هستم.

  پاسخ
 • کاوه تاریخی
  1399-08-14 10:30 ق.ظ

  به نظر من هم این حفاظ های شاخ گوزنی علاوه بر اینکه تراکمشون بالاست و باعث افزایش ایمنی هم میشه، از لحاظ زیبایی هم برای ساختمان خیلی موثر هست.

  پاسخ
 • سیاوش فرامرزیان
  1399-08-14 10:32 ق.ظ

  ببخشید این حفاظ های شاخ گوزنی رو ما می تونیم در رنگ دلخواهمون هم سفارش بدیم یا خودمون باید رنگ بزنیم. من یک رنگ سبز سیر می خوام چون ساختمانمون هم سفال سبز تیره داره و می خوام با همون رنگ باشه.

  پاسخ
 • سلام. من فقط سه متر حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار حیاط می خوام. ایا برای این مقدار هم شما کار می کنید؟

  پاسخ
 • فرامرز غفوری
  1399-08-14 10:35 ق.ظ

  امروز صبح نرده های ما رو آوردن. خواستم تشکر کنم. خیلی خوب و با کیفیت هست. من از ظاهرش قبلا فکر می کردم که فقط یه چیز دکوریه. اما نه واقعا برای خودش یه غولی هست. واقعا ممنون.

  پاسخ
 • هیوا سلطان زاده
  1399-08-14 10:36 ق.ظ

  سلام. من هنوز موندم که نرده کلاسیک برای ساختمان بگیرم یا از این حفاظ های شاخ گوزنی. ممکنه راهنمایی فرمایید. کدومشون بهتر و به صرفه تره؟

  پاسخ
 • ثریا دلاوری
  1399-08-14 10:37 ق.ظ

  این حفاظ های شاخ گوزنی رو بعد سفارش ما باید خودمون رنگ بزنیم یا شما خودتون هم رنگ بندی دارید؟اگه رنگ بندی داره ممکنه بفرمایید که چه رنگ هایی رو داره؟

  پاسخ
 • علی مازنی
  1399-08-14 10:39 ق.ظ

  سلام و خدا قوت به شما. من یه ساختمان قدیمی گرفتم که نرده هاش از اون قدیمی ها و زنگ زده هست. ممکنه بفرمایید که برای تعویض اونا با نرده شاخ گوزنی باید چطور اقدام کنم و اینکه برای هر متر طول با تراکم معمولی چقدر هزینه بر می داره؟

  پاسخ
 • حسن رحمتی
  1399-08-14 10:41 ق.ظ

  خسته نباشید. دوستم شما رو به من معرفی کردن و از کیفیت کارتون هم خیلی برام تعریف کردن. من یک نرده شاخ گوزنی لازم دارم فقط چون برای خانه باغم می خواستم و حدود 80 کیلومتری با شهر فاصله داره، خواستم بپرسم که برای بیرون از شهر هم شما می تونید خدمات بدید؟

  پاسخ
 • بهنام بارز
  1399-08-14 10:42 ق.ظ

  سلام. واقعا سپاسگذارم. خیلی کارتون عالی بود. اصلا اونقدر تر تمیز و زیبا نصب کردید که نمی دونم چطور ازتون تشکر کنم.

  پاسخ
 • عیسی رمضانپور
  1399-08-14 10:43 ق.ظ

  من از چند وقت پیش با سایت خوب شما آشنا شدم، فقط چیزی که هنوز متوجه نشدم اینه که اگه من نرده حفاظ شاخ گوزنی به فرض مثال آبی رنگ بخوام، باید خودم رنگ بزنم یا شما خودتون رنگ دلخواه من رو دارید؟ ممنون از پاسخ گویی تون.

  پاسخ
  • ما در سه رنگ انجام میدیم . سفید . مشکی . قهوه ای سوخته . رنگ های دیگه شامل هزینه جداگانه است

   پاسخ
  • رنگ فقط در سه رنگ سفید . مشکی . قهوه ای سوخته است . رنگ های دیگه هزینه جداگانه دارد

   پاسخ
 • قاسم نظری
  1399-08-14 10:44 ق.ظ

  سلام. یه سوال داشتم. ایا برای شهرستان ها هم ارسال می کنید. یعنی برای حمل و نصب و ایاب و ذهاب چطور حساب می کنید؟

  پاسخ
  • فروشم کل کشوری است

   پاسخ
  • سلام:فروشم کل کشوری است . هزینه حمل حفاظ با خریدار است . نصب حفاظ هم لازم داشته باشید . نصاب برای شهرستان هم هستش . تماس بگیرید . کامل راهنمایی میکنم

   پاسخ
 • سمیرا جنتی
  1399-08-14 10:46 ق.ظ

  بیشترین چیزی که باعث شده که من شما رو به دوستامم معرفی کنم منهای کیفیت خوبتون، پاسخ دهی و پشتیبانی خوبتون هست. واقعا خیلی با حوصله و خوب ما رو راهنمایی کردید.

  پاسخ
 • این حفاظ های شاخ گوزنی که توضیح داده اید، خودتون تولید می کنید یا اینا رو شما آماده از یه جای دیگه تهیه می کنید و در اندازه های دلخواه مشتری نصب می کنید؟

  پاسخ
 • فردین کلانتری
  1399-08-14 10:49 ق.ظ

  سلام. من هم برای خانه باغم حدود 18 متر حفاظ شاخ گوزنی لازم دارم. فقط نمی دونم چقدر هزینه اش میشه. آیا شرایط اقساطی هم کار می کنید؟

  پاسخ
 • بهروز دانش
  1399-08-14 10:51 ق.ظ

  سلام و درود فراوان به شما.
  من دو سال هست که تصمیم دارم برای ساختمان خودمون حفاظ شاخ گوزنی بگیرم اما حی این دست و این دست کردم و الان نمی دونم قیمتش چقدر شده و ممنون میشم در این راستا راهنمایی کنید.

  پاسخ
 • فرشید قلی پور
  1399-08-14 10:52 ق.ظ

  پری روز اومدید و حفاظ فوق العاده زیبا و با کیفیت ما رو نصب کردید. نمی دونم که چرا نسبت به این قضیه که کار خوب در نمیاد بد بین بودم، اما کاری خیلی زیبا ازتون تحویل گرفتم. دستتون درد نکنه.

  پاسخ
 • اسعد جعفر زاده
  1399-08-14 11:04 ق.ظ

  یعنی همیشه شما رو از این پس به بقیه معرفی خواهم کرد. دستتون درد کنه. خیلی شیک تر و تمیز تر از چیزی که فکر می کردم در اومده. خودم روی زیبایی ساختمان خیلی حساسم و فکر می کردم که کلا دکور ساختمانم بهم می خوره. اما بر عکس خیلی قشنگ شده.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ