حفاظ شاخ گوزنی طرح f

حفاظ شاخ گوزنی طرح f تمام کسانی که تمایل دارند به حفاظی دسترسی پیدا نمایند که در قسمت فوقانی دارای عرضی بیشتر از نمونه‌های معمولی باشد، حفاظ شاخ گوزنی طرح f بهترین گزینه برای آنها است.

افرادی که در مورد حوزه حفاظ‌های ساختمانی کمی آگاهی دارند، حتماً بانام حفاظ شاخ گوزنی آشنایی داشته و اطلاعات مختصری در مورد این سازه دارند. حال می‌توان گفت حفاظ شاخ گوزنی طرح f نسل جدید حفاظ شاخ گوزنی است که قرار است استحکام و زیبایی بیشتری را از خود به نمایش بگذارد.

حفاظ شاخ گوزنی طرح f

این دو ویژگی بارز در این حفاظ باعث شده جزء مصالح ساختمانی و عناصر معماری باشد که درزمینۀ افزایش امنیت پرکاربرد بوده و قادر است گوی سبقت را حتی از عناصری چون درب‌های ضد سرقت برباید.

تراکم بالای حفاظ شاخ گوزنی طرح f که به شما شاخه‌هایی تیز با حدود 200 سرنیزه را ارائه می‌دهد، به‌راستی سازه‌ای به هم تنیده را در نگاه‌ها تجسم می‌نماید که عرض و ارتفاعی مناسب دارد.

جنس حفاظ از فولاد و میلگردهای 10 بوده و امکان نصب آن بر روی سنگ، بتن و فلز وجود دارد.به دلیل چنین مزایایی است که امکان نفوذ کم را از آن شاهد هستیم و انواع منازل، باغ‌ها، شرکت‌ها، کارخانه‌ها و … از آن استفاده گسترده می‌کنند.

آشنایی بیشتر با حفاظ شاخ گوزنی طرح f:

حفاظ شاخ گوزنی طرح f  به علت اینکه با سرهایی خمیده طراحی‌شده است، برخی آن را حفاظ شاخ گوزنی آبشاری نیز می‌خوانند و با امنیت بیشتری که به خاطر طراحی ویژه‌اش فراهم می‌سازد، جزء بهترین‌های این عرصه آن را به‌حساب می‌آورند.

به‌راستی‌که با حضور این حفاظ‌ها هیچ‌کس جرئت بر هم زدن آرامش اهالی یک ساختمان را ندارد و در کنار این سازه‌های ساختمانی هر آنچه امنیت برای محوطه‌های بیرونی مکان‌ها لازم باشد مهیا است.

با شنیدن این توصیفات حتماً مطمئن شده‌اید که عبور از این حفاظ غیرممکن است و حتی سارقان حرفه‌ای را نیز از انتخاب این مکان برای رسیدن به مقاصد شومشان منصرف می‌سازد.

نوک‌تیز و برنده میلگردهایی که در ساخت حفاظ شاخ گوزنی طرح f به‌کاررفته آن را به بهترین حفاظ روی دیوار مبدل نموده، به‌گونه‌ای که تمام انواع حفاظ‌های دیگر چون بوته‌زار، لیلیوم، نخل مرداب و … آن را حریفی قدر می‌دانند که توان رویارویی باقدرت و استقامت آن برایشان موجود نیست.

علت نام‌گذاری حفاظ شاخ گوزنی طرح f با این نام:

حفاظ شاخ گوزنی طرح f همان‌طور که اشاره نمودیم سر این حفاظ‌ها کمی خمیده بوده و با ظاهری پلکانی طراحی می‌شوند، ازاین‌رو تمثیل آن به حالت f دور از ذهن نیست. بدین ترتیب در میان عموم افراد بانام حفاظ شاخ گوزنی یا آبشار شناخته و خوانده می‌شود.

دلیل اصلی معروفیت این حفاظ را باید در معیاری به‌جز ظاهر آنها دانست، اگرچه ازنظر زیبایی ظاهری نیز بی‌مثل و مانند هستند و ترسیم‌کننده یک تابلوی بی‌نقص بر روی دیوارها، اما به‌واقع استحکام کم‌نظیر ازیک‌طرف و قیمت پایین آن از سوی دیگر دلیل این‌همه نام خوشی است که از این حفاظ‌ها می‌شنویم.

حفاظ شاخ گوزنی طرح f

افزایش ضریب ایمنی و کاهش ضریب نفوذ باعث شده در هرکجا به برقراری و بالا بردن امنیت نیاز مبرم باشد، بدون کوچک‌ترین تردیدی از این حفاظ‌ها استفاده شود. به‌طورکلی از حفاظ‌های روی دیوار همگان انتظار دارند تا حداکثر توان خود را برای ارتقا سطح ایمنی محیط به کار ببرند.

در این میان این انتظار از حفاظ شاخ گوزنی طرح اف دو برابر بوده و خریداران با رویکرد عدم وجود هیچ‌گونه راه عبوری و راحت کردن خیال از این بابت، به خرید آن تمایل نشان می‌دهند.

مزایای حفاظ شاخ گوزنی طرح f:

حفاظ شاخ گوزنی طرح f معیارهای مختلفی وجود دارد که با تکیه‌بر آنها بتوان به برتر بودن حفاظ شاخ گوزنی حکم داد و در مقایسه آن با نمونه‌های مشابه خرید آن را ترجیح داد و تمایل داشت، فقط این نوع حفاظ بر روی دیوار ما خودنمایی کند که در ادامه به ذکر برخی از آنها می‌پردازیم.

 • صرفه اقتصادی قابل‌قبول:

ازنظر قیمت هنگامی‌که حفاظ شاخ گوزنی طرح f را با نمونه‌هایی چون لاله‌ای، لیلیوم و … مقایسه نمایید، مطمئناً قیمتی پایین‌تر را دریافت می‌کنید و این قیمت کم، ازنظر اقتصادی برای بسیاری به‌صرفه‌تر بوده حال‌آنکه ضریب امنیت فوق‌العاده آن نیز به‌خوبی نیاز افراد را به ایمنی فضا برآورده ساخته است.

 • ماندگاری بالا:

قیمت کمتر باعث نمی‌شود شما در مورد ماندگاری این محصول نگرانی به خود راه دهید، زیرا این حفاظ به‌محض ورودش به ملک شما پیمان می‌بندد که تا سال‌ها نیاز شمارا به حفظ امنیت برآورده سازد و جنس فلزی آن این قابلیت ارزنده را به‌راحتی به آن بخشیده است.

 • عدم نیاز به تعمیر و نگهداری:

حفاظ شاخ گوزنی طرح f تعمیر و نگهداری دو عنصری هستند که برای افراد مشکلات زیادی را به وجود می‌آورند و وقت فراوانی را از صاحبان ابزارهای مختلف می‌گیرند، اما ما از همین ابتدا به شما خاطرنشان می‌کنیم که این نوع حفاظ شاخ گوزنی طرح اف به مراقبت ویژه و تعمیرات دوره‌ای خاصی نیاز نداشته، به‌گونه‌ای که عمر مفید این محصول در سال‌های آتی شگفت‌زده‌تان می‌نماید و این موضوع چنان برایتان مطلوب ظاهر می‌شود که ازاین‌پس هر شخصی به دنبال برقراری امنیت برای ساختمان خود باشد، پیشنهاد ارزنده شما برای وی، حتماً نصب حفاظ شاخ گوزنی است.

 • فروش بالا:

صرفه اقتصادی و امنیت بخشی عالی آن‌هم برای مدت‌های طولانی فروش این محصول را به حد قابل‌توجهی ارتقا داده و آن را به کالایی با درصد سفارشی بالا تبدیل نموده است.

شما نیز اگر تمایل دارید از شکل و شمایل حفاظ‌های خود بر روی دیوار لذت ببرید و امنیت فوق‌العاده را دریافت نمایید، به این خیل وسیع خریداران بپیوندید و یک‌بار برای همیشه امنیت را به ساختمان خود دعوت نمایید.

 

 • عدم ماندگاری و نفوذ خاک بر روی حفاظ:

حفاظ شاخ گوزنی طرح f شاید زمانی که این حفاظ‌ها را تا سال‌ها زیبا و براق ببینید که هیچ آثاری از گردوغبار بروی آن وجود ندارد کمی تعجب کنید. این موضوع برمی‌گردد به رنگ‌های کوره‌ای و باکیفیتی که برای این سازه به‌کاررفته است.

رنگ‌ها از نوع پيسوله بوده که طول عمر بالایی دارند و براثر شرایط نامطلوب آسیب نمی‌بینند. از طرفی سطح کاملاً صیقلی آنها اجازه نفوذ گردوغبار را به منافذ آنها نداده، ازاین‌رو حتی پس از سال‌ها شما این حفاظ‌ها را مانند روز اول درخشنده می‌بینید و رنگ‌ها مات و کدر نشده و کاملاً کیفیت ابتدایی خود را حفظ می‌کنند.

 • تأمین امنیت و آرامش:

تأمین ایمنی محیط زندگی و منزل مسئله‌ای نیست که بتوان به‌راحتی از کنار آن گذشت و نیاز به توجه اکید در مورد آن احساس می‌شود. حال چه‌بهتر که بتوان این امنیت را باقیمتی بسیار پایین‌تر دریافت نمود و در کنار آن نیز به زیبایی محیط برای ایجاد آرامشی فزون‌تر فکر کرد. کسب تمامی این فواید در کنار هم فقط با خرید حفاظ شاخ گوزنی امکان‌پذیر است.

 • وزن کمتر:

این حفاظ در مقایسه با حفاظ‌هایی چون سرنیزه سبک‌تر است که این امر علاوه بر اینکه نصب آن را راحت‌تر می‌نماید، بر قیمت نهایی سازه و کاهش آن دخیل است. البته امکان افزایش تراکم و ارتفاع نیز مزیت مهم دیگری است که در این نوع حفاظ شاخ گوزنی طرح اف نیز جاری است و فقط باید حین ارائه درخواست ثبت سفارش آن را بازگو نمایید.

 • مناسب برای موقعیت‌های جغرافیایی مختلف:

حفاظ شاخ گوزنی طرح f شما می‌توانید از مقاومت حفاظ شاخ گوزنی مطمئن باشید و آن را بدون کوچک‌ترین محدودیتی برای محل سکونت خود در هر منطقه جغرافیایی خریداری نمایید.

در مکان‌ها مرطوب عدم تأثیر رطوبت بر آن به‌خوبی مشهود است و در مناطق بسیار گرم با اختلاف دمایی بالا هیچ تأثیر منفی برسازه مشاهده نمی‌کنید. بادهای شدید به‌هیچ‌وجه باعث خم شدن و شکستن آن نشده و مشکلی برای این حفاظ پدید نمی‌آورند و آن را در رویارویی با حوادث مختلف مقاوم می‌یابید.

دلایل اهمیت میزان تراکم در حفاظ شاخ گوزنی طرح f:

حفاظ شاخ گوزنی طرح f بسیاری تمایل دارند حفاظ‌هایی که خریداری می‌کنند، دارای تراکم بالایی باشند، به همین دلیل به تراکم استاندارد اکتفا نکرده و سعی می‌کنند، با افزودن بر این عنصر کالایی منحصربه‌فرد را دریافت نمایند، اما آیا افزایش تراکم می‌تواند سودمند باشد و چه دلایلی باعث شده برخی به این مسئله با جدیت روبرو شوند، موضوعی است که در ادامه به شرح و توضیح آن می‌پردازیم.

 • افزایش ضریب امنیت:

همان‌طور که گفتیم ضریب امنیت حفاظ شاخ گوزنی بسیار بالا است اما یکی از دلایل این ضریب امنیت را می‌توان به تراکم آن مربوط دانست. درواقع هرچه تراکم بالا رود امنیت نیز به همان نسبت افزایش می‌یابد، به صورتی که در کنار طرح هندسی، تراکم می‌تواند در ایجاد امنیت بیشتر در سازه حفاظ نقش مهمی ایفا نماید.

بدین ترتیب می‌توان تراکم را در کنار دیگر فاکتورها یکی از دلایل مرغوبیت یک حفاظ برشمرد. ازاین‌جهت است که را از نمونه حفاظ شاخ گوزنی معمولی امن‌تر می‌دانند، زیرا طرح آن به هم تنیده‌تر و با تراکمی بالاتر عرضه می‌شود.

 • بازدارندگی بیشتر:

هیچ عنصری مانند تراکم بالا قادر نیست، از نفوذ افراد جلوگیری نماید، ازاین‌رو معیار تراکم را برای افزایش سطح نفوذناپذیری و بازدارندگی موردتوجه اکید قرار می‌دهند و کسانی که به دنبال ایجاد مانع بر سر راه سارقان هستند، به افزایش این عنصر گران‌بها در سازه حفاظ خود رغبت فراوان نشان می‌دهند.

 • ارتقا مقاومت و ایستادگی:

حفاظ شاخ گوزنی طرح f شاید حفاظ‌های معمولی نیز بتوانند، حجم خوبی را بر روی دیوار ایجاد نمایند اما اگر سخن از مقاومت و ایستادگی در برابر فشار، ضربه و تکان‌های وارده به میان آید موضوع به‌کلی فرق می‌کند و این فقط تراکم بالا است که مقاومت حفاظ را در برابر چنین عواملی تضمین می‌کند.

در صورت تراکم پایین گاه ممکن است اتصالات خوبی بین قطعات وجود نداشته باشد و همین امربر کیفیت نهایی محصول اثر منفی بگذارد. ازاین‌رو به تراکم سازه به‌عنوان یک ملاک ارزشی بالا نگاه شده و تا حدی که بودجه افراد اجازه دهد، به افزایش آن همت می‌گمارند.

میزان استفاده از حفاظ شاخ گوزنی طرح f در ساختمان‌های کنونی:

حفاظ شاخ گوزنی طرح f با بررسی اجمالی حول موضوع میزان استفاده از حفاظ شاخ گوزنی درمی‌یابیم که در حال حاضر این نوع حفاظ و خصوصاً شاخ گوزنی طرح f آن به یک محصول پرکاربرد بدل شده است، به‌گونه‌ای که اکنون حدود 70% از ساختمان‌هایی که به حفاظ آراسته هستند، به این نوع خاص اختصاص دارد.

ساختار متشکل از میلگردها باضخامت‌های متنوع سبب شده بهترین انتخاب به این نوع ویژه منتهی شود و امکان تغییر در تراکم، عرض و ارتفاع این سازه به آن محبوبیتی بی‌مثل و مانند ببخشد.

به همین دلیل است که به‌جرئت می‌توان گفت امکان عبور از آن سخت و نسبت به دوربین مداربسته و دزدگیر توانمندتر و پر اثرتر است و به علت اینکه مانند عناصر یادشده سیستم الکتریکی نداشته، ایجاد عیب و نقص در آن هرگز رخ نداده و بدون تعمیرات تا سال‌ها بر فراز خانه‌ها سارقان را از محیط فراری می‌دهد. ازاین‌رو اگر حجم بالایی از تقاضاها به سمت آن متمایل است جای هیچ تعجبی نیست.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی طرح f:

حفاظ شاخ گوزنی طرح f جزء محصولات ساختمانی آهنی است که عنصر اصلی تشکیل‌دهنده آن میلگرد بوده و در مقابل درب حیاط و یا دیوارها با ارتفاع استاندار 70، 80، 100، 120 سانتی‌متری نصب می‌شوند و متناسب با تراکمی که دارند در قیمت‌های مختلف می‌توان آنها را یافت.

ازنظر ظاهری نیز می‌توان در آنها تغییراتی ایجاد نمود تا محصول نهایی سبک‌تر و یا سنگین‌تر شود. البته نوع رنگ و کیفیت آن نیز از موارد تأثیرگذار بر قیمت است و تنوع آن هر سلیقه را راضی می‌کند.

میلگردهای شمشی و فولادی در قطعات مختلف از 1 تا 20 سانت برش داده‌شده و با طراحی خاصی در کنار هم چیده می‌شوند و ساختاری غیرقابل نفوذ و درعین‌حال جذاب و چشم‌نواز را به نمایش می‌گذارند.

البته از نوع تراش خاص لبه‌های این حفاظ که آنها را سوزنی شکل و برنده می‌کند، نمی‌توان گذشت که مسلماً تولید آن را دارای ظرافت‌های خاصی می‌نماید. همگی این عوامل هر یک به‌گونه‌ای تأثیر خود را بر روی قیمت این سازه پر کیفیت و پر مزایا می‌گذارند.

بهترین نوع حفاظ در حال حاضر، در بازار این صنعت:

حفاظ شاخ گوزنی طرح f با متنوع بودن کالاهایی که صنعت حفاظ ساختمانی امروزه به بسیاری از مالکان و معماران و مهندسان بناها تقدیم نموده، یافتن بهترین نوع آن در میان ده‌ها انتخاب موجود، نیاز به دانش و تخصص کافی در این زمینه را می‌طلبد و بدون آگاهی نمی‌توان حکم بر کیفیت یا عدم کیفیت یک کالا را صادر نمود.

ولی ازآنچه امروزه متخصصان در مورد مرغوبیت این کالا بحث می‌کنند برمی‌آید که طرح f بهترین نوع از حفاظ روی دیوار بوده و این کیفیت را به حدی رسانده که از آن با عنوان حفاظ ضد سرقت یاد می‌شود. بسیاری آن را دزدگیر آهنی خطاب نموده و از محافظتی که بر لبه دیوارها ایجاد می‌کند، نهایت بهره را می‌برند.

این نوع حفاظ به‌اندازه حفاظ‌های خاردار قدیمی و چندین برابر آنها توانایی در برقراری امنیت و آرامش دارد و این را مدیون میلگردهای گیوتین خورده خود می‌باشد. ازاین‌جهت است که آن را بهترین و ارزان‌ترین نوع حفاظ‌های بازار می‌دانند.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ