حفاظ شاخ گوزنی ضامن امنیت خانه شما

حفاظ شاخ گوزنی ضامن امنیت خانه شما . حفاظ شاخ گوزنی جزء حفاظ های بسیار ایمن محسوب می شود. حفاظ شاخ گوزنی دوام و ماندگاری بالایی دارد و با امنیت بالایی که دارد می تواند از جان و مال خانوده شما دفاع کند و از آن ها محافظت نماید.

حفاظ شاخ گوزنی ضامن امنیت خانه شما حفاظ شاخ گوزنی

ممکن است شما تصمیم گرفته باشید حفاظ شاخ گوزنی برای محل زندگی یا ویلای خود نصب نمایید و از فروشنده های مختلف قیمت گرفته باشید و یا وب سایت های حفاظ شاخ گوزنی فروشنده های متفاوت دیدن کرده باشید و شما به علت شرایط اقتصادی به دنبال ارزان ترین حفاظ شاخ گوزنی باشید.

ولی این ارزان بودن ممکن است دلایل زیادی داشته باشد. مثلاً از ابزار خوب و مقاوم در محصول استفاده نکند، از رنگ  های بی کیفیت برای حفاظ استفاده کند، از وزن محصول بکاهد.

محصولات از ضخامت مناسبی برخوردار نباشند، نوع جوش بی کیفیت باشد، دانش و تجربه لازم برای تولید و نصب نداشته باشد. امنیت یک امر بسیار مهم می باشد.

و حفاظ یک شی ماندگار و بادوام است و کالایی نیست که شما هر روزه آن را بتوانید خریداری کنید. پس بهتر است این امر خطیر و مهم را به یک فرد خبره که دانش لازم را هم دارد بسپارید.

شما ممکن است که حتی هزینه یک حفاظ شاخ گوزنی با کیفیت را هم پرداخت کرده باشید ولی آن شخص جوش ضعیف زده باشد و یا از قطعات و یا شکل گزونی غیر استاندارد استفاده کرده باشد.

و یا حفاظ شاخ گوزنی کم تراکم برای شما تولید کرده باشد و یا را درست نصب نکرده باشد که اگر هر کدام از این موارد رخ دهد امنیت منزل شما را کم می کند و به راحتی می توان از آن ها عبور کرد. مجموعه ما تولید کننده با طرح ها و رنگ های مختلف، بالاترین ایمنی، کیفیت مناسب و به صرفه ترین قیمت می باشد.

چرا باید از حفاظ شاخ گوزنی استفاده کنیم؟

معمولاً سارقین منزلی را برای سرقت انتخاب می کنند که مشکلی برای آن ها ایجاد نکند و راحت بتوانند وارد منزل شوند. به همین علت پلیس بارها و بارها به شهروندان تذکر داده است.

که برای حفاظت منزل خود از سرقت سارقان حتماً های محکم و با امنیت بالا نصب کنید و از ساخت دیوارهای کوتاه برای منزل خود پرهیز کنید. شما با نصب حفاظ شاخ گوزنی عمل سرقت از منزل خودتان را برای سارقین غیر ممکن می سازید.

با توجه به افزایش سرقت و هم چنین نا ایمن بودن  های سنتی، طراحان  جدیدی را طراحی کردند که نواقص های سنتی را نداشته باشد، باعث زیبایی منزل شما هم بشود و هم چنین از امنیت بالایی برخوردار باشد. در نتیجه حفاظ شاخ گوزنی طراحی و تولید شد تا حد اکثر امنیت را برای منزل شما به ارمغان بیاورد.

حفاظ شاخ گوزنی چه تفاوتی با حفاظ میله ای دارد؟؟؟

حفاظ شاخ گوزنی همان طور که از نام آن مشخص است از طرح شاخ های گوزن ایده گرفته شده است. در تعداد زیادی از میله های نوک تیز و فلزی برنده که به صورت کاملاً نامنظم به هم دیگر پیوند خورده اند و باید کاملاً متراکم در کنار یکدیگر قرار گیرند.

و متناسب با منزل و دیوار شما در ارتفاع مناسب نصب شود تا بتواند ایمنی لازم را برای منزل شما داشته باشد. انواع مختلفی دارد که شما متناسب با بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید و همچنین با سلیقه خود می توانید مدل دلخواه را انتخاب و سفارش دهید.

در  های آبشاری یا میله ای سارقین به راحتی می توانستند از آن عبور کنند و ایمنی پایینی داشتند. در صورتی که حفاظ شاخ گوزنی مقدار بسیار زیادی از میله های نوک تیز و برنده است.

که با تراکم بالا کنار یکدیگر نصب شده اند و قاعدتاً زمانی که یک سارق آن را مشاهده کند متوجه خواهد شد که در صورت بالا رفتن از دیوار مشکلات جبران ناپذیری برای او اتفاق خواهد افتاد.

چرا که هر کدام از این میله ها بسیار تیز و برنده هستند و کل دیوار را پوشش داده اند و زمانی که سارق به بالای دیوار برود مشخص نیست که چه اتفاقی برای او رخ خواهد داد.

در محافظ های قدیمی که به صورت میله ای روی دیوار نصب می شدند عرض زیادی از دیوار را اشغال نمی کردند در صورتی که اگر درست نصب شود کل عرض دیوار را پوشش می دهد.

و مانع از این که سارق بالای دیوار بخواهد برود و بخواهد بایستد می شود. مزیت دیگری که حفاظ شاخ گوزنی نسبت به  های آبشاری دارد قیمت مناسب است. اکثر مدل های قیمت مناسب تری نسبت به آبشاری دارد.

و در صورتی که امنیت بیش تری دارد. مزیت دیگر این مدل زیبایی است که به نمای ساختمان می دهد و زمانی که رنگی متناسب با نمای ساختمان به آن زده شود زیبایی آن را دو چندان می کند.

در صورتی که حفاظ های آبشاری سنتی برای بیننده ذهنیت زندان را تداعی می کند و زیبا نبود. امروزه دیگر حفاظ آبشاری برای منازل خیلی کاربرد ندارد و بیش تر برای دیوارهای بسیار بلند استفاده می شود.

آیا انواع مدل های حفاظ شاخ گوزنی را می شناسید؟

حفاظ شاخ گوزنی: در این مدل که از تراکم تعداد زیادی میله با لبه های تیز تشکیل شده است. این متراکم و حجیم هستند و عرض دیوار را به طور کامل پوشش می دهند. این مدل در اندازه های مختلف تولید می شود.

حفاظ بوته ای: ظاهر حفاظ بوته ای مانند  می باشد و فقط یک تفاوت دارد و آن این است که برای  بوته ای یک ردیف میله اضافه در عرض دیوار نصب می شود که  را حجیم تر نشان می دهد و قیمت آن گران تر می شود.

حفاظ لیلیوم: این  به شکل گل طراحی شده است. این مدل هم ظاهر بسیار زیبایی دارد و هم ایمن ترین حفاظ است. زمانی که می خواهند این حفاظ را رنگ کنند به صورت ترکیبی از دو رنگ استفاده می شود و به همین علت گران ترین نوع حفاظ است.

حفاظ نیزار: این نوع از  دو ردیف میله برای آن طراحی شده است که ردیف پایین تر میله های آن به سمت پایین است که سارق نتواند به بالای دیوار بیاید و ردیف دوم کمی بالاتر از ردیف اول قرار دارد.

و که سارق نتواند روی دیوار بایستد و یا حرکت کند. قیمت نیزار از لیلیوم ارزان تر ولی مدل اول قیمت پایین تری نسبت به مدلهای دیگر دارد چرا که علاوه بر ایمنی ساختمان بر زیبایی ساختمان هم می افزاید.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

1 دیدگاه. Leave new

  • فریبا لاله دوست
    1399-08-07 10:05 ق.ظ

    من یک حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع خیلی کم برای جلو پنجره صرفا برای زیبایی نمای ساختمان می خوام. آیا اینکار رو برامون می تونید انجام بدید.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ