حفاظ شاخ گوزنی بهترین نرده برای افزایش امنیت ساختمان

حفاظ شاخ گوزنی به جهت ایجاد امنیت هر چه بیشتر ساختمان و به منظور جلوگیری از ورود سارقان، حیوانات نصب میشود. حفاظ شاخ گوزنی عمدتا به عنوان نرده ساختمان در نظر گرفته میشود و بر روی دیوار نصب میگردد اما گاهی بر روی پنجره نیز قابل نصب است .

حفاظ شاخ گوزنی بهترین نرده برای افزایش امنیت ساختمان

در گذشته حفاظها اکثرا به شکل نیزه ای یا سیم خاردار بودند که ایرادات و نقاط ضعف بسیاری داشتند، اما این روزها با نسل جدیدی از حفاظها مثل حفاظ شاخ گوزنی ، نی زار و بوته ای روبرو هستیم که از لحاظ  ظاهری ،امنیتی و دوام و استحکام بسیار مطلوب تر وکاربردی تر بوده است.

ساختار حفاظ شاخ گوزنی به گونه ای است که سارق هر چقدر هم حرفه ایباشد اما بنا به نوک تیز و برنده بودن میلگردهای استفاده شده در ساخت حفاظ ، امکان گذر از روی آن را نخواهد داشت .

در ساختار این حفاظ ها از فولاد مقاوم استفاده میشود و ارتفاع آن متناسب با شرایط از 50 تا 150 می باشد و امکان افزایش این ارنفاع با توجه به محل مورد نظر و صلاح دیدکارشناس نصب می باشد.

نکته ای که وجود دارد این است که با توجه به نوک تیز و برنده بودن حفاظ شاخ گوزنی ، این نوع حفاظ تنها برای محیط بیرونی قابل استفاده بوده وبرای داخل منزل کاربردی ندارد و به دلیل خطرناک بودن ، برای محل نصب باید دقت کافی و لازم را به کار گرفت.

یقینا شما نیز برای محل کار یا زندگی خود به دنبال نوعی نرده دیوار هستید که هم بتواند به اندازه ساختمان شما عمر کند و در حقیقت طول عمر بالایی داشته باشد و هم یک نرده ساختمان فوق العاده باکیفیت و ایمن باشد.

حفاظی که می تواند تضمین کننده امنیت جان و مال شما و اعضای خانوادهو همکارانتان باشد. از این رو توصیه می کنیم محصولی را انتخاب کنید که استانداردهای تولید حفاظ در آن به طور کامل رعایت شده باشد.

چرا باید از حفاظ دیوار استفاده کنیم؟

آمار و اطلاعات نشان می دهد که عمده سارقان , ساختمان هایی را برای سرقت برمی گزینند که دسترسی به آن ها راحت تر است و در واقع حفاظیندارند. در سرقت از ساختمان ها، یکی از موثرترین و اصلی ترین نواقص امنیتی، وجود دیوارهای کوتاه و یا عدم نصب حفاظ دیوار است.

متاسفانه بیشتر مردم در حفظ حریم خصوصی خود کوتاهی میکنند و تا اتفاق تلخ و ناگواری نیفتاده، آن را پشت گوش می اندازند. در حالیکه با استفاده از انواعمدل های حفاظ شاخ گوزنی میتوان با ایجاد حفاظی ایمن و مطمئن بر روی دیوار ساختمان؛ سارقان را از انتخاب ساختمان خودمان منصرف نماییم.

چند سال قبل حفاظ های میله ای که به حفاظ سرنیزه ای آبشاریعنوان گرفته بودند، بهترین گزینه جهت حفاظت از ساختمان محسوب میشدند. اما این حفاظ ها مشکلات امنیتی عمده ای داشتند.

یکی از  این مشکلات این بود که افراد به سهولت میتوانستند روی دیوار و در کنار این حفاظ ها ایستاده و با ابزارهای مختلفی از روی آن ها عبور کنند و یا بهسهولت یکی از این میله ها را خم کرده  و از آن عبور کنند.

از طرفی با اهمیت یافتن مقوله نمای ساختمان در جامعه مدگرای امروز شکل میله ای حفاظ دیوار زیبایی نمای ساختمان را خدشه دار می نمود. با درک مشکلات امنیتی حفاظ های قدیمی و به دلایلی چون افزایش شمار سرقت از منازل و ساختمان ها  افراد کارشناس در حوزه ساخت و ساز به فکر خلق ایده و طراحی شده.

و تولید حفاظ هایی افتادند که  ایرادها و کاستی های حفاظ های قدیمی را برطرف نموده و حداکثر امنیت را برای هر ساختمانی به ارمغان آورد. در نهایت ثمره این تلاش ها و تحقیقات به طراحی و تولید نسلجدیدی از حفاظ دیوار به اسم حفاط شاخ گوزنی منجر شد.

حفاظ شاخ گوزنی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

طرح اولیه حفاظ شاخ گوزنی مانند بسیاری دیگر از اختراعات بشر از طبیعت پیرامون ما الهام گرفته شده است. این نوع حفاظ دیوار با الهام از راهکاری که خداوند عالم برای دفاع از جان خود به گوزن اعطا نموده ؛ طراحی و تولید شده است.

حفاظ شاخ گوزنی به شکل انبوهی از میله های برنده و نوک تیز  فلزی است که به صورت کاملا نامنظمی در هم تنیده و با ایجاد تراکم و ارتفاعی مطلوب و مناسب بر روی دیوار ، مانع از عبور سارقان می شوند با  در نظر گرفتن نیاز بازار و همچنین توان مالی مشتریان انواعگوناگونی از حفاظ شاخ گوزنی طراحی و تولید شده است.

به این ترتیب شمامی توانید با هر تمکن مالی که در اختیار دارید گزینه مناسبی برای انتخاب حفاظ شاخ گوزنی داشته  و ایمنی و امنیت ساختمان خود را تامین و تضمین کنید.

تفاوت های حفاظ شاخ گوزنی با حفاظ های قدیمی میله ای

حفاظ شاخ گوزنی نسبت به حفاظ های ورژن قدیمی ممانعت از ورود بسیار بالایی دارد که این خود بزرگترین برتری و مزیت آن محسوب می شود.گتیم که در حفاظ های میله ای و سایر مدل های قدیمی حفاظ ساختمان فرد سارق به آسانی می توانست  بر روی دیوار رفته و برای عبور از آن اقدامکند و خوب اکثرا هم موفق به عبور از حفاظ دیوار و ورود به ساختمان می شد.

اما در ساختمان های دارای حفاظ شاخ گوزنی امتحان این شانس هزینهگزافی را به دنبال خواهد داشت. هنگامی که سارق از پایین به حفاظ شاخ گوزنی نصب شده بر روی دیوار ساختمان و میله های فلزی برنده و نوک تیز درهم تنیده آن نگاه می کند.

که کلیه لبه های بیرونی دیوار را پوشانده، به کل از قصد و تصمیم خود برای عبور از این حفاظ ها منصرف می شود.چرا که هر گونه تماس و برخورد با این لبه های نوک تیز که همانند چاقویی تیز و برنده عمل می کنند.

موجب ایجاد صدماتی جبران ناپذیرا خواهد شد. عامل دیگر را می توان پوشش دهی عرض دیوار توسط حفاظ شاخ گوزنی دانست که در صورتی که به صورت صحیح و اصولی نصب گردد، از بالا رفتن و ایستادن سارق بر روی دیوار پیشگیری می کند.

این در حالی است که در حفاظ های قدیمی هیچ پوشش عرضی روی دیوار وجود نداشتو حتی می توان گفت این میله ها کمکی به سارق برای بالا رفتن از دیوار نیز بودند! قیمت حفاظ شاخ گوزنی عامل تاثیر گذار  در پر فروش بودن این مدل نرده ساختمان است.

توجه داشته باشید که حفاظ شاخ گوزنی قیمتبسیار مقرون به صرفه تری نسبت به حفاظ های میله ای دارد. این در حالی است که حفاظ های میله ای امنیت بسیار پایین تری نیز دارند.

با در نظر گرفتن ویژگی ها و المان های مختلفی نظیر ارتفاع میله ها، تراکم و طرححفاظ دیوار می توانید به محصولی برسید که با بودجه شما نیز همخوانیداشته باشد.

عامل دیگر محبوبیت این مدل حفاظ را می توان زیبایی و استحکام  حفاظ شاخ گوزنی عنوان کرد. حفاظ های میله ای گویا یادآور حصار و زندانهستند. در حالیکه حفاظ شاخ گوزنی طرح هایی فوق العاده زیبا و جذابدارد که با رنگهای متنوع خود میتواند نمای ساختمان را زیباتر کند.  

تقریبامیتوان گفت امروزه دیگر حفاظ های میله ای بر روی دیوار ساختمان ها بهعنوان مفهوم واقعی حفاظ کاربردی ندارند و اکثرا برای ایجاد مانع درجاهایی که دارای دیوار طولانی و کوتاه می باشند نظیر ترمینال ها یا مزارعبزرگ کشاورزی به کار برده میشوند.

چرا حفاظ شاخ گوزنی بهترین نرده دیوار است؟

گفتیم که از مهم ترین دلایل انتخاب حفاظ شاخ گوزنی می توان به عامل بازدارندگی فوق العاده قوی آن توسط لبه های تیز و برنده فلزی، همراه با بالا بردن ریسک عبور از روی این حفاظ، نفوذ ناپذیری به علت تراکم و حجم بسیار بالای میله ها، پوشش دهی عرضی دیوار به شکلی که مانع از بالارفتن سارقین از دیوار ساختمان می شود.

استحکام و مقاومت بالا بهعلت استفاده از فلز در ساخت و تولید این مدل حفاظ، نصب و راه اندازی سریع و آسان آن روی انواع دیوارها، به صرفه بودن قیمت حفاظ شاخ گوزنیدر مقایسه با دیگر مدل های نرده ساختمان و وجود طرحهای گوناگون و متنوع به منظور زیباسازی هر چه بیشتر نمای ساختمان اشاره نمود.

نقاط قوت حفاظ شاخ گوزنی

غیر قابل نفوذ بودن به علت وجود انبوه شاخک ها با نوکهای تیز و درهمتنیده

ارزش زیباسازی و دکوراسیونی بالا جهت ایجاد نمای جذابی برای ساختمان

قابلیت نصب بر روی انواع پارسال ها از جمله فلز بتن و سنگ

استحکام و مقاومت بسیار بالا در برابر شرایط آب و هوایی

نصب بسیار سریع و آسان

امیدواریم که از خواندن مطالب فوق بهره کافی را برده باشید.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

1 دیدگاه. Leave new

  • اون حفاظ های قدیمی میله ایی که اصلا به درد نمی خوردند. خیلی راحت یدونه ش رو با اره ببری از داخلش آدم رد میشه. بریدنش هم یک دقیقه هم طول نمی کشه.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ