حفاظ شاخ گوزنی امنیتی برگرفته از طبیعت

حفاظ شاخ گوزنی امنیتی برگرفته از طبیعت مساله امنیت، همواره برای مردم در هر جای دنیا مورد توجه بوده است و تمامی افرا به این فکر می­کنند که چگونه می­توانند امنیت خانه و زندگی و محل کار خود را بیشتر تامین کنند.به همین دلیل است که ابزارهای امنیتی متفاوتی تولید و عرضه می­شوند و افرادی که در این زمینه فعالیت می­کنند مدام درصدد این هستند که ابزار امنیتی و محافظتی بهتر، متفاوت تر و هم مقرون به صرفه را تولید کنند.

حفاظ شاخ گوزنی امنیتی برگرفته از طبیعت

کشیدن حصار، دیوار و فنس از زمان­های دور در شهرها و روستاهای کشورهای مختلف رایج بوده است و غلب مردم از انها استفاده می­کرده اند. اما در این روزگار مدرن که علم و تکنولوژی سرعت رشد فوق العاده ای دارد، ابزارهای امنیتی جدیدتری هم در بازار عرضه و ارائه شده­اند.

از جمله درب­های ضد سرقت و یا درب­هایی که تنها با وارد کردن کدهای امنیتی قابل باز شدن هستند و… اما باید به این نکته هم توجه کرد که هرچه قدر در این زمینه پیشرفت صورت گرفته به موازات آن علم برای سارقان هم متوقف نشده است و رشد کرده است.

شاید برایتان جالب باشد اگر بگوییم که باز کردن درب­های ضد سرقت تقریبا در یک دقیقه می­تواند انجام شود!! پس بهتر است برای حفظ امنیت محل کار و زندگی خود بیشتر فکر کنید. ما قصد داریم درباره حفاظ شاخ گوزنی با شما صحبت کنیم و این نوع حفاظ را به شما معرفی و پیشنهاد کنیم. این محصول، باتوجه به نوع طراحی خاصی که دارد می­تواند محافظ خوبی برای باغ، خانه، ویلا و یا محل کار شما باشد.

حفاظ شاخ گوزنی، حفاظی امن و زیبا برای حفظ امنیت خانه و ویلا است.

مساله امنیت در تمام ساعات شبانه روز

حفاظ شاخ گوزنی امنیتی برگرفته از طبیعت دیوارهای اطراف خانه و درب وروی و پنجره ها اصلی ترین راه برای ورود سارقان است. پس برای محافظت از خانه بهتر است که ابتدا این محل ها را حفاظت کنید. حفاظ های فلزی شاخ گوزنی به دلیل طراحی خاصی که دارد برای حفظ امنیت بسیار کاربردی تر از سایر مدل­ها می­باشد.

اغلب مردم  به این فکر می­کنند که امنیت ساختمانشان را در شب تامین کنند. در حالی که در بسیاری از موارد دیده شده که سرقت در روز انجام شده است. پس باید به فکر محافظی بود که تنها مختص امنیت در شب نباشد. حفاظ­های فلزی شاخه گوزنی طرح جدید از حفاظ و نرده ها است که در حال حاضر شرکت­های بسیاری در حال تولید این محصول می­باشند.

ایده طراحی این نوع حفاظ  از سیستم دفاعی گوزن­ها در طبیعت الهام گرفته شده است. طراحی حفاظ شاخه گوزنی به این صورت است که میله های فلزی نوک تیز و برنده  به صورت پراکنده در آن قرار گرفته و به هم متصل شده است تا بتواند مانع تردد افراد شود.

با توجه به شرایط کنونی بازار خرید و فروش و تغییراتی که در شیوه خرید امروزی به وجود امده است، این نوع حفاظ در طرح ­های مختلف با رنج قیمتی متفاوت در بازار تولید و عرضه می­شود که هرنوع سلیقه ای را با هرنوع توان مالی پوشش دهد.

طراحی حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی امنیتی برگرفته از طبیعت مهمترین ویژگی که شما باید در انتخاب و خرید یک حفاظ به آن توجه کنید. مساله امنیت است پس دقت کنید حفاظی که شما انتخاب می­کنید باید در مرحله اول ارتفاع مناسبی داشته باشد.

ارتفاع مناسب بستگی به محلی دارد که شما برایش حفاظ انتخاب و خریداری می­کنید؛ اما می­توان گفت که ارتفاع 70 سانتی متری ارتفاع مناسبی باشد. دقت کنید که عرض آن حداقل 40 سانتی متر باشد تا مطمئن باشیم که تمام سطح دیوار را دربر می­گیرد و شخصی نتواند از آن عبورکند.

هنگام خرید حفاظ شاخ گوزنی حتما به نحوه طراحی آن دقت کنید. در یک حفاظ استاندارد نحوه اتصال شاخه ها به هم را حتما بررسی کنید. شاخه ها نباید به گونه ای به یکدیگر متصل شوند که امکان شکستگی بینشان وجود داشته باشد.

حفاظ شاخ گوزنی امنیتی برگرفته از طبیعت

نکته مهم دیگری که باید توجه کنید، جوشکاری حفاظ است. در نظر داشته باشید که حتما جوش­ها به صورت دو طرفه باشد این امر کمک می­کند تا استحکام حفاظ شما بیشتر باشد. با در نظر گرفتن همین نکات ساده می­توانید حفاظی مناسب تهیه کنید و امکان عبور سارقین را تقریبا به صفر برسانید.

شاید اینطور به نظر بیاید که رنگ آمیزی حفاظ موضوع خیلی مهمی نیست اما خوب است بدانید که رنگ آمیزی حفاظ هم به اندازه سایر فاکتورهای یک حفاظ خوب و امن مهم است چرا که رنگ آمیزی یکنواخت در تمام سطح حفاظ در مقابل رطوبت و شرایط جوی،  حفاظ را سالم نگه می­دارد.

رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی امنیتی برگرفته از طبیعت بهترین روش رنگ آمیزی حفاظ­های فلزی رنگ آمیزی پیسوله می باشد. این رنگ به صورت پیسوله است و تفاوت زیادی با رنگ آمیزی­های دیگر دارد.سیستم رنگ­آمیزی به گونه است که رنگ پودری با استفاده پیسوله در بافت میله­های فلزی نفوذ می­کند و میله­های فلزی در کوره­ای با دمای بسیار بالا قرار میگیرند. در این مدل رنگ­امیزی پوشش دهی رنگ به طور کامل و یکنواخت است به گونه ای که در آینده هم نیازی به تمدید رنگ نیست.

پوشش کامل رنگ، از زنگ زدگی حفاظ شاخ گوزنی جلوگیری می­کند و ظاهر حفاظ شما همواره تمیز و زیبا باقی می­­ماند. رنگ حفاظ شما می­تواند متناسب با رنگ ساختما تغییر کند و شما طبق نظر و سلیقه خود رنگ رنگ آن را انتخاب کنید.

طراحی های متنوع در خفاظ­های شاخ گوزنی، در بالارفتن میزان فروش آنها بسیار تاثیرگذار بوده است.

حفاظ شاخ گوزنی یا حفاظ سرنیزه ای؟

حفاظ شاخ گوزنی امنیتی برگرفته از طبیعت حفاظ­هایی که معمولا برای ساختمان استفاده می­شوند دو نوع هستند، حفاظ درب و حفاظ دیواری. حفاظ­های دیواری انواع مختلفی دارند، از جمله: حفاظ سرنیزه ای که قدیمی ترین نوع حفاظ است وحفاظ­های شاخ گوزنی که جدیدتر و پروفروش تر از حفاظ سرنیزه ای است.

حفاظ شاخ گوزنی در زیرمجموعه حفاظ بوته قرار می­گیرد در حالی که حفاظ سرنیزه ای، زیر مجموعه حفاظ روی دیوار و نرده است.اولین وجه تمایز این دو نوع حفاظ در ظاهر آن­هاست حفاظ­­های شاخ گوزنی به دلیل طراحی خاصی که دارند ظاهر زیباتری نسبت به حفاظ­های سرنیزه ای دارند.

دومین وجه تمایز، شاخه های متراکم حفاظ شاخ گوزنی است که با نوک تیز بودنش مانع از نزدیکی به بخش بالای دیوار می­شود. اما حفاظ­های سرنیزه ای تنها به افزایش ارتفاع دیوار کمک می­کنند و در نهایت در بالاترین قسمت آن، پیکان­های نوک تیزی قرار گرفته است.

مزیت بعدی اندازه عرض حفاظ­های شاخ گوزنی است که ویژگی مهم و قابل توجهی به شمار می­رود در صورتی که حفاظ­های سر نیزه­ای عرض بسیار کمتری دارند و این مورد یک نقص بزرگ در این حفاظ به شمار می­رود.

همچنین، از مناسب بودن قیمت این نوع حفاظ­ها نسبت به حفاظ سرنیزه ای هم نباید غافل شد.حفاظ­های سر نیزه ای چون معمولا سنگین­تر هستند، پس طبیعتا قیمت بیشتری هم دارند. و در آخر باید اضافه کرد که درست است مزیت­های بیشتری برای حفاظ شاخ گوزنی وجود دارد اما برای محل ­هایی که دیوار بسیار کوتاه باشد حفاظ سر نیزه ­ای گزینه مناسب تری است.

انواع مختلف حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی امنیتی برگرفته از طبیعت حفاظ شاخ گوزنی:این مدل دراندازه­های مختلف با تراکم زیاد میله ها و لبه­های تیز و حجیم به گونه ای طراحی شده که عرض دیوار را به طور کامل پوشش دهد.

حفاظ شاخ گوزنی امنیتی برگرفته از طبیعت

حفاظ لیلیوم: این مدل حفاظ طراحی خاصی شبیه گل دارد بنابراین علاوه بر این که ظاهر بسیار جذاب و زیبایی دارد در گروه حفاظ­های ایمن هم قرار میگیرد. اما توجه داشته باشید که این مدل حفاظ گران­ترین نوع حفاظ هم هست و دلیل آن علاوه بر طراحی خاصش ترکیب رنگش می­باشد چرا که برای رنگ آمیزی این نوع حفاظ معمولا از دو رنگ متفاوت استفاده می­شود.

خرید حفاظ شاخ گوزنی چه مزیت هایی دارد؟

حفاظ شاخ گوزنی امنیتی برگرفته از طبیعت در نگاه اول باید گفت که نسبت به سایر حفاظ­ها هزینه مناسب­تری دارد. حفاظ شاخ گوزنی که بر روی دیوارها نصب می­شود علاوه بر مساله حفاظت و امنیت ظاهر ساختمان شما را هم زیباتر می­کند. همین امر موجب شد که حفاظ­های شاخ گوزنی در سال­های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کنند. توجه کنید که هنگام خرید حفاظ شاخ گوزنی حتما میزان تراکم و خمیدگی حفاظ را مد نظر قرار دهید.

چرا که هر چه  خمیدگی بیشتر باشد، امکان عبور از آن سخت تر خواهد شد. معمولا تراکن ده سانتی متر، تراکم مناسب و قابل قبولی است. شما می­توانید هنگام ثبت سفارش، میزان تراکم حفاظ را خودتا تعیید و مشخص کنید، همچنین نوع طراحی، عرض و ارتفاع آن را مناسب با محل نصب تعیین کنید.

همچنین، مزیتی که استفاده از این نوع حفاظ به نسبت استفاده از سایر ابزار امنیتی مثل درب­های اتوماتیک و دوربین­های مداربسته دارد این است که شما دیگر نیازی نیست وقت و هزینه ی زیادی را برای نصب و یا سرویس ماهیانه و سالیانه آن صرف کنید.

بلکه با خرید حفاظ شاخ گوزنی می­توانید یک خرید طولانی مدت و تقریبا همیشگی داشته باشی و خیالتان از بابت امینت ساختمان راحت باشد. همچنین، در فضای شهری و تیپ قرارگیری ساختمان­ها کنار هم که دیوارها کاملا به هم متصل هستند، استفاده از این حصار بسیار کاربردی و حتی لازم و ضروری است.

حدود قیمت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی امنیتی برگرفته از طبیعت درست است که هزینه کردن برای امنیت، هیچ وقت هزینه اضافی نبوده و به عنوان سرمایه گذاری هم میتوان به آن نگاه کرد. اما همواره مهم­ترین فاکتور در انتخاب یک محصول یا خدمات هزینه مناسب آن است که می­تواند در انتخاب ما تاثیرگذار باشد. در زمینه محصولات امنیتی معمولا هزینه ها بسیار بالا هستند اما، باتوجه به اهمیت بالایی که بحث امنیت منزل یا محل کار شما دارد نمیشود که آن را نادیده هم گرفت! پس باید بهترین و مطمئن­ترین راه را با صرف هزینه ای معقول و منطقی انتخاب کرد.

استفاده از حفاظ شاخ گوزنی یکی از گزینه های پرفروش و جذاب برای افراد مختلف  در طول سال­های اخیر در ایران بوده است چرا که علاوه بر امنیت بالایی که دارد قیمت مناسبی هم به نسبت سایر ملزومات امنیتی دارد.

البته در نظر داشته باشید که هرچه قیمت حفاظ انتخابی شما بالاتر باشد حتما از متریال بهتر و با کیفیتی استفاده شده است. گول ارزانی­های بیش از حد را نخورید، کیفیت را بسنجید، با قیمت اعلام شده مقایسه کنید و بعد تصمیم به خرید بگیرید چرا که ممکن است بعدا مجبور شوید هزینه­های بیشتری را برای جبران خسارت متحمل شوید.

ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی امنیتی برگرفته از طبیعت با توجه به مواردی که ذکر شد، می­شود به این نتیجه رسید که انتخاب حفاظ­های شاخه گوزنی مناسب­ترین انتخاب شما خواهند بود و اینکه بدانید این حفاظ­ها در کمترین زمان ممکن ساخته و تحویل شما می­شوند حتما در تصمیم شما اثرگذار خواهد بود.

درباره نصب حفاظ هم اصلا نگران نباشید، اولین روش برای  نصب حفاظ شاخ گوزنی که معمولا در تمامی بسترها می­شود از ان استفاده کرد، نصب  به روش کوبیدن پیم در دیوار است. به این صورت که ابتدا با استفاده از یک دریل در بالای دیوار سوراخی به قطر 8 میلی متر ایجاد می­کنیم و بعد از آن یک پیم به قطر 10 میلی متر داخل دیوار قرار می­دهیم.

توجه کنید که برای هر شاخه 2 متری حفاظ باید حداقل 4 پیم 2 به 2 و روبه روی هم داشته باشید. تا در پایان کار استحکام مورد نظر به دست بیاید. بعداز این کار، حفاظ را روی دیوار بین پیم ها قرار می­دهیم و به پیها جوش می­دهیم ودر پیان، قسمتی که جوشکاری شده را با استفاده از مقداری رنگ لکه گیری می­کنیم. به همین راحتی و در کمترین زمان ممکن حفاظ روی دیوار مورد نظر شما نصب خواهد شد.

خرید اینترنتی حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی امنیتی برگرفته از طبیعت شاید اغلب شما اینگونه فکر کنید که برای سفارش و یا خرید چنین کالایی حتما باید به بازار بروید و وقت زیادی را صرف کنید تا از بین هزاران مدل حفاظ و هزاران تولید کننده نرده­های حفاظتی محصول مورد نظرتان را خریداری کنید. اما نه! راه ساده­تری هم هست که زودتر شما را به نتیجه برساند.

فروشگاه­های اینترنتی این روزها واقعا مساله خرید را راحت کرده اند. کافیست صفحه مرورگر را باز کنید و در کادر جستجو عبارت خرید اینترنتی حفاظ شاخ گوزنی را تایپ کنید. خواهید دید که هزاران فروشگاه با امکان انتخاب و خرید برای شما ظاهر می­شود و به راحتی می­توانید حفظ مدنظرتان را در طرح و اندازه دلخواه سفارش دهید.به خصوص در این روزها که ویروس کرونا همواره در کمین است و همه ما سعی داریم تا جای ممکن از خانه خارج نشویم و در قرنطینه بمانیم. گزینه خرید اینترنتی بهترین راه است.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ