حفاظ سرنیزه

حفاظ سرنیزه شاید از قدیمی ترین حفاظ ها دانست که از نیزه های سربازان قدیمی الهام گرفته شده است  و علاوه بر این که از نمونه های قدیمی حفاظ ها به شمار می رود از انواع کلاسیک حفاظ ها نیز می باشد.

حفاظ سرنیزه ای به خوبی راه را بر سارقان و افراد خطرناک می بندد. چه شناختی از حفاظ سرنیزه ای دارید؟ قیمت حفاظ سرنیزه ای، نحوه ساخت حفاظ سرنیزه ای، انواع نرده سرنیزه ای و همه مزیت ها و ویژگی هایی که این نرده حفاظ دیوار حیاط دارد، اطلاعاتی است .

حفاظ سرنیزه

که می بایست درباره این نرده آهنی محافظ دیوار حیاط داشته باشید. در این متن می خواهیم تمام اطلاعات لازم در مورد نرده آهنی سرنیزه ای را با هم مرور کرده و یک راهنمای کامل و جامع برای آن داشته باشیم.

مزیت حفاظ سرنیزه ای این است که ارتفاع دیوارهای کوتاه را افزایش می دهد و امنیت ساختمان را بیشتر می کند. بعضی ها شاید این تصور را داشته باشند که حفاظ سرنیزه ای دیگر قدیمی شده است و کاربرد زیادی ندارد.

حفاظ سرنیزه ای

اما این تفکر کاملا اشتباه است و باید بدانید که این حفاظ ها هنوز هم برای حفاظ کشی دیوارهای ساختمانهای مختلف به کار می رود. بسیاری از مراکز تولید حفاظ و نرده، را در طرح های مدرن تولید و به بازار عرضه می کنند.

حفاظ های سرنیزه ای انواع مختلفی دارند و چند مدل که از این نوع حفاظ روی دیوار وجود دارد حفاظ سرنیزه ای با مدل های یک طرفه، دو طرفه یا سه طرفه است که ساخته و تولید می گردد.

بسته به نیاز و هزینه شما می توان این حفاظ ها را ساخت. طول هر شاخه این حفاظ ها، حداقل 2 متر است. نوع این مدل حفاظ ها، پرسی است.

نسبت به دیگر حفاظ ها، امنیت پایین تری دارد. قبل از خرید یا ساخت این حفاظ ابتدا باید نیاز و بودجه ای که برای این کار مدنظر دارید را بررسی کنید و متناسب با آن خرید کنید.

نحوه ساخت و آهن آلات استفاده شده در حفاظ سرنیزه ای

این حفاظ از چهار پهلو های نمره 14 به صورت عمودی که با قوطی های 40 در 40 بهم اتصال داده شده اند. این جزو محکم ترین حفاظ های روی دیوار می باشند که در 3 نوع سرنیز ای و یکسر آبشار و دو سر آبشاری تولید شده است .

البته ناگفته نماند حفاظ های آبشاری بصورت فرفورژه در مدل های مختلف این حفاظ وجود دارد و در طرحها و نقشهای مختلف تولید میشوند که از لحاظ زیبایی جلوه بهتری داشته باشند.

انواع حفاظ سرنیزه ای را بشناسید

همانطور که در ابتدا توضیح دادیم 3 مدل از این مدل حفاظ وجود دارد : حفاظ سرنیزه ای تک نیزه ، حفاظ سرنیزه ای دو نیزه و حفاظ سرنیزه ای سه نیزه و برای شروع می خواهیم انواع موجود و پرکاربرد نرده آهنی سرنیزه ای را با هم مرور کنیم.

اگر از نظر ساخت و طرح های جزئی بخواهیم نرده سرنیزه ای را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم، هیچ دو نرده سرنیزه ای شبیه به هم نخواهند بود زیرا ساخت آن سلیقه ای و مطابق نیاز خریدار یا مصرف کننده خواهد بود.

مثلا ارتفاع حفاظ یا فاصله بین هر نرده متغیر خواهد بود و هر سازنده ای سبک خاص خود را برای ساخت این حفاظ دارد. اما به صورت کلی نرده ای دارای سه نوع پرکاربرد و پرطرفدار است که در پایین توضیح داده ایم و می توان این نوع حفاظ را در این دسته ها قرار داد .

حفاظ سرنیزه ای تک نیزه

یکی از انواع نوع تک نیزه آن است که در این نوع نرده آهنی روی دیوار حیاط شما تنها یک نیزه عمودی وجود دارد که جهت نیزه آن نیز می تواند به سمت بالا و یا کمی مایل به سمت بیرون باشد .

میله های افقی برای محکم تر کردن این حفاظ به فاصله های مساوی روی آن قرار گرفته و ارتفاع آن برحسب مورد نیاز متغیر است. نرده ای تک نیزه یکی از پرکاربردترین و در واقع پرطرفدارترین نوع حفاظ روی دیوار حیاط است.

این نرده آهنی محافظ هم از نظر عرضی و هم از نظر ارتفاعی سطح امنیتی بالایی برای دیوار حیاط خانه شما ایجاد خواهد کرد. هیچ راهی برای عبور از آن وجود ندارد و یکی از مزیت های اصلی این نوع نرده زیبایی است که به ویلای شما می بخشد و در نگاه اول امنیت آن را بالا جلوه خواهد داد.

حفاظ سرنیزه ای دو نیزه

تنها تفاوت میان تک نیزه و دو نیزه همانطور که از نام آن معلوم است این است که از دو نیزه تشکیل شده است. این دو نیزه مانند سرستون های دو طرفه به دو سمت خمیده شده اند.

در واقع این طرح از نرده آهنی سرنیزه ای باعث می شود که امکان عبور و مرور از روی آن از هر دو طرف داخل و خارج به صفر برسد. امنیت فوق العاده این نرده آهنی باعث می شود در بسیاری از مناطق امنیتی و نظامی از این مدل قدیمی و زیبا استفاده شود.

حفاظ سرنیزه ای سه نیزه

و در آخر مدل سه نیزه ای را به شما معرفی می کنیم. حال دیگر می دانید که مدل سه نیزه ای چه فرمی دارد در این مدل سه نیزه ای نرده آهنی سرنیزه ای مشاهده خواهید کرد این نوع از را می توان ترکیبی از دو مورد قبل دانست.

این یک رو به بالا و دو دیگر که به سمت بیرون و داخل مایل شده اند را دارد ، میزان استفاده از نرده آهنی سرنیزه ای سه نیزه کمتر از دو مورد قبل است، اما ایمنی آن حد و اندازه نخواهد داشت.

هیچ راه عبوری از این نوع نرده آهنی دیوار حیاط وجود نداشته و آن را می توان یکی از امن ترین و حتی بهترین انواع نرده آهنی روی دیوار نامید که مناسب ترین حفاظ برای امنیت بیشتر می باشد.

حفاظ سرنیزه ای به خوبی راه را بر سارقان و افراد خطرناک می بندد. چه شناختی از حفاظ سرنیزه ای دارید؟ قیمت حفاظ سرنیزه ای، نحوه ساخت حفاظ سرنیزه ای، انواع نرده سرنیزه ای و همه مزیت ها و ویژگی هایی که این نرده حفاظ دیوار حیاط دارد، اطلاعاتی است ." } } }

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

1 دیدگاه. Leave new

  • کاظم نریمانی
    1399-07-29 3:48 ب.ظ

    من دقیقا دنبال همچین حفاظ سر نیزه ایی هستم برای روی دیوار ساختمان. کلا 12 متر هم نیاز دارم. ممکنه برای 12 متر قیمت رو لطف کنید.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ