image

حفاظ سرنیزه ای نوعی حفاظ است که از نمونه های قدیمی حفاظ ها به شمار می رود حفاظ سرنیزه ای به خوبی راه را بر سارقان می بندد امنیت ساختمان را بیشتر می کند حفاظ سرنیزه ای به صورت یک طرفه، دو طرفه ساخته می شود طول هر شاخه این حفاظ ها تا 1/50 است .

حفاظ آبشاری ظاهری زیبا دارد و حفاظی ایمن و پرکاربرد است .

در گذشته تنها یک مدل از حفاظ روديواري با عنوان حفاظ سرنیزه ای وجود داشت که به دلیل طراحی ساده اش دارای ضریب امنیت پایینی بود. این در حالی است که امروزه همکاری طراحان و مهندسان سبب به وجود آمدن مدل های مختلفی از حفاظ ساختمان شده است. حفاظ های رودیواری با الهام از طبعیت طراحی می شوند و به همین جهت علاوه بر ضریب امنیت بالایی که دارا هستند، سبب زیباتر شدن نمای ساختمان های مختلف نیز می گردند. همچنین بایستی افزود که این محصول در تنوع رنگی گسترده ای نیز وجود دارد تا بتوان مطابق با نمای ساختمان آن را تهیه کرد.
یکی از پرطرفدارترین مدل های حفاظ رودیواری که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، حفاظ شاخ گوزنی است. این مدل از حفاظ رودیواری از زیبایی خیره کننده ای برخوردار است و طراحی آن به گونه ای انجام شده که می توان این محصول را برای تمام ساختمان ها با کاربری های متفاوت مورد استفاده قرار داد. حفاظ رودیواری شاخ گوزنی دارای تراکم بسیار بالایی است که به واسطه آن می توان از ورود سارقان به داخل ساختمان به میزان قابل توجهی جلوگیری به عمل آورد.

حفاظ شاخ گوزنی

 

نصب حفاظ روی دیوار علاوه بر برقراری امنیت زیبایی ظاهری خانه شما را افزایش می دهد .

با نصب حفاظ روی دیوار هیچ فرد غریبه ای نمی تواند وارد ساختمان شما شود .

حفاظ کشی دیوار از دیگر روشهای برقراری امنیت در ساختمان کم هزینه و اقتصادی تر است .

 

 

حفاظ کشی دیوار روشی بسیار عالی برای برقراری امنیت و پیشگیری از ورود سارقان است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
WhatsApp Logo