حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی یکی از امن ترین راه های محافظت از ساختمان است، که در طرح های متنوع و رنگ های زیبا متناسب با نمای ساختمان می توان از آن استفاده کرد. مراحل ساخت این حفاظ از برشکاری و ایجاد انحنا در میلگردها آغاز می شود، و با جوشکاری و رنگ آمیزی تکمیل می گردد.

حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

ساخت حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

ساخت حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی یکی از امن ترین راه ها برای حفاظت از ساختمان می باشد. این حفاظ به دلیل شکل ظاهری نامنظمی که دارد، به حفاظ نامنظم هم معروف است.

الگو برداری این حفاظ روی دیوار از شاخ های گوزن الهام گرفته شده است که همین ظاهر نامنظم، این حفاظ دیواری را غیر قابل نفوذ کرده است. حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی از حجم انبوهی از میله ها و مفتول های تیز فلزی به صورت متراکم ساخته می شود که روی دیوار نصب می گردند و باعث افزایش امنیت ساختمان می شوند.

مزایای حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

مزایای حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی نسبت به سایر مدل های حفاظ ها مزیت های فراوانی دارد. از آن جمله می توان به قیمت مناسب تر این حفاظ نسبت به سایر حفاظ های میله ای نام برد.

ظاهر این حفاظ ها که زیبایی نمای ساختمان را افزایش می دهد، یکی دیگر از مزایای این حفاظ دیواری است. مهم تر از همه این عوامل، امنیت بالایی است که حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان به ارمغان می آورد و از مهمترین دلایل انتخاب این حفاظ است.

از حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی طرح هایی با تنوع بسیار زیاد و در رنگ های مختلف برای سلیقه های گوناگون و متناسب با نمای ساختمان وجود دارد. حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی برای مکان های مختلف از جمله ساختمان هایی شخصی یا ویلا ها و نیز حفاظ دیوار ساختمان های دولتی و نظامی مورد استفاده قرار می گیرد.

هم چنین در دیوار کارخانه ها یا شهرک های صنعتی می توان از حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی استفاده کرد، که با ارتفاع های مختلف می توان آن را نصب کرد. از دیگر مزیت های حفاظ شاخ گوزنی می توان به نصب آسان آن اشاره کرد.

مراحل ساخت حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

مرحل ساخت حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی بریدن میلگرد های فلزی در کارخانه است که توسط ابزار خاصی به نام گیوتین انجام می گیرد و باید با دقت و با توجه به استاندارد های موجود این کار انجام شود تا حفاظ ما از کیفیت مناسب برخوردار شود و در طول زمان از امنیت و برندگی آن کاسته نگردد.

سپس با توجه به شکل مورد نظر حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی خمیدگی و انحنای لازم با دستگاه های خاصی در کارخانه روی میلگردها انجام می گیرد تا قطعات برای جوشکاری آماده شوند.

در مرحله جوشکاری قطعات به هم متصل می گردد و حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی با توجه به نمونه مورد نظر در اندازه و ارتفاع خواسته شده ساخته می شود. آخرین مرحله ساخت حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی مرحله رنگ کردن آن است.

جدید ترین روشی که برای رنگ آمیزی این حفاظ دیواری وجود دارد که باعث افزایش طول عمر این حفاظ در شرایط مختلف آب و هوایی می شود، رنگ آمیزی الکترواستاتیک است.

درروش الکترواستاتیک با بهره گیری از الکتریسته برای رنگ آمیزی از رنگ پودری استفاده می شود که با پاشیدن این رنگ به حفاظ های جوشکاری شده ابتدا سطح صاف و یک دستی حاصل می شود و سپس حفاظ ها در کوره قرار می گیرد تا رنگ آن ثابت شود.

البته برای رنگ آمیزی از روش های سنتی نیز می توان استفاده کرد. اگر تمام مراحل ساخت حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی با دقت انجام گیرد در آن صورت می توان از کیفیت حفاظ مطمئن بود.                                  

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

1 دیدگاه. Leave new

  • فائزه حسنی
    1399-08-07 9:12 ق.ظ

    به نظرم این حفاظ های شاخ گوزنی یکی از بهترین حفاظ ها و شکیل ترین اوناست. بعد این حفاظ ها خودشون با شرایط خاص رنگ آمیزی شدن درسته. یعنی منظورم اینه که زود زنگ نمی زنن.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ