حفاظ روی دیوار باغ

حفاظ روی دیوار باغ چقدر لذت بخش است که در باغ خود بنشینیم و در زیر سایه درختان و وزش باد در میان شاخه ها آن ها چی بنوشیم. اما این لذت با ورود افراد غیر مجاز به ترس تبدیل خواهد شد.

حفاظ روی دیوار باغ

در نتیجه با ساخت حفاظ روی دیوار باغ ضریب امنیتی آن بالاتر می رود. نرده های کم ارتفاع زیبایی و ابعاد باغ را مشخص می‌کنند، اما از حریم شخصی و امنیت کافی برخوردار نیستند.

ارتفاع بهینه حفاظ باغ بین 1.5 متر تا 2 متر است. گزینه های بسیاری در بازار وجود دارد. از حصار چوبی گرفته تا نرده های فلزی و بلوک های سیمانی و آجری هر یک به نوعی هزینه هایی را در بر دارند.

حفاظ روی دیوار باغ معمولاً هزینه بیشتری دارد، به هر حال ارزش سرمایه گذاری را دارد. حال اگر این حفاط از طرح ها و رنگ های زیبا و فانتزی بهره ببرد، جذابیت بسیار خوبی دارد.

نرده ها می توانند جذابیت خود را داشته باشند و حتی در برخی حالا اگر از سلیقه و تناسب برخوردار نباشند بر دید باغ تاثیر منفی خواهند داشت.  انتخاب صحیح حفاظ روی دیوار باغ در میان صدها ایده و طرح حصار بسیار مهم است.

چرا که بهترین حصار با سبک صاحب خانه و محیط اطراف آن مطابقت دارد.حفاظ باغ تولیدی کارگاه ما که در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی به بازار عرضه می شود، از قیمت های مناسبی برخورداراست.

مشتریان گرامی در صورت سفارش پس از مراجعه به کارگاه ما و مشاوره با کارشناسان تولیدی می توانند محصولاتی با کیفیت و با تضمین را خریداری نمایند.

یکی از انواع حفاظ روی دیوار باغ ها حفاظ شاخ گوزنی است که بعدا درباره آن صحبت می کنیم. حفاظ باغ تولیدی ما از جمله محصولاتی است که آن را بایستی برای تمام باغات خریداری کرد تا از این طریق بتوان موجب برقراری آرامش شد. این محصول حفاظتی با استانداردهای جهانی مطابقت داشته و در نتیجه امنیت بسیار بالایی دارد.

انواع حفاظ روی دیوار باغ

حفاظ روی دیوار باغ ها در برگیرنده گستره ای از مدل ها است تا تمام سلیقه ها را پاسخگو باشد. در بین همه این تولیدات می توان به حفاظ شاخ گوزنی، ستاره ای و شاخه ای نام برد. از بین آن ها شرحی کوتاه بر نوع شاخ گوزنی خواهیم داشت.

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی یکی از معروف ترین انواع حفاظ است که برای حفاظت از ساختمان ها در برابر ورود غیر مجاز افراد و حیوانات به کار می رود. این نوع حفاظ بیشتر بر روی دیوار ها و گاهی بر روی پنجره ها نصب می شود.

این نوع حفاظ باغ به خاطر ساختار پیچیده و در عین حال نصب ساده به شدت مورد اقبال مالکان باغ ها و منازل قرار گرفت و جز مواردی است که نیز آن را مورد تایید و تاکید قرار داده است.

سازه این نوع نرده از میلگرد شماره 10 و با ارتفاع 50 تا 150 سانتی متر ساخته می شود. حفاظ شاخ گوزنی همانطور که از نامش پیداست از شاخ گوزن اقتباس شده است.

قطعات و اجزا آن بسیار زیبا، منظم و همگون طراحی شده و به هنگام نصب به آسانی بر دیوار باغ سوار می شوند.  شما می توانید با خرید حفاظ شاخ گوزنی که از محصولات ماست کیفیت و زیبایی را به همراه ضمانت کمی و کیفی به ارمغان ببرید.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

1 دیدگاه. Leave new

  • مددیاری
    1399-08-05 3:34 ب.ظ

    سلام. اگه دیوار باغ خیلی طولانی باشه، حفاظ ارزون تر و مخصوصی هست. یا باید به همون اندازه هزینه کرد. دیوار باغمون از سه طرف آزاده و طولش هم فکر کنم بالای 200 متر باشه. راهکار اینجا برای من چی هست؟

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ