حفاظ دیوار مدل شاخ گوزنی

حفاظ دیوار مدل شاخ گوزنی ، اکنون در عصری زندگی می کنیم که همه چیز در حال پیشرفت می باشد صنعت حفاظ دیواری هم از این قائده مستثنی نمی باشدو با توجه به پیشرفت ها در این صنعت حفاظ های دیواری در طرح های مختلفی تولید و عرضه می شوند.

حفاظ دیوار مدل شاخ گوزنی

در این بین حفاظ هایی در بازار تولید می شوند مانند حفاظ دیواری مدل شاخ گوزنی، سرنیزه ای، فرفوژه، نیزار، بوته ای و لیلیوم، در این مقاله قصد داریم که شما را با حفاظ دیواری مدل شاخ گوزنی آشنا کنیم همراه ما باشید.

حفاظ دیوار مدل شاخ گوزنی از مرسوم ترین حفاظ های مورد استفاده می باشد که قابل استفاده در محوطه باغ ها، ویلاها، شرکت و کارخانه ها ومنازل می باشد این نوع حفاظ ها جهت تامین امنیت بر روی دیوار نصب می شود و به دلیل طرح در هم تنیده ای که  دارد موجب می شود تا سارقان نتوانند از آن عبور کنند.

حفاظ دیواری مدل شاخ گوزنی از بهترین شیوه ها برای بالا بردن امنیت ساختمان می باشد و از بهترین گزینه ها برای انتخاب محسوب می شود. حفاظ شاخ گوزنی را به این علت نامگذاری کرده اند که به شاخ گوزن شباهت زیادی دارد.

نکاتی درباره ی خرید حفاظ دیوار مدل شاخ گوزنی

هنگام خرید حفاظ دیوار حفاظ شاخ گوزنی باید به نکاتی توجه و دقت کرد به عنوان مثال هنگام انتخاب حفاظ شاخ گوزنی باید دقت کنید که حفاظ از تراکم، عرض و ارتفاع مناسبی برخوردار باشد تا بتواند امنیت و ایمنی محل مورد نظر را تامین کند.

باید به این موضوع توجه کنید که کمترین ارتفاع حفاظ باید75 سانتی متر باشد. حفاظ دیوار مدل شاخ گوزنی در رنگ های مختلفی تولید می شود مانند مشکی، کرم، مشکی مسی و قهوه ای سوخته البته قابل ذکر است که رنگ آمیزی این نوع حفاظ ها به روش معمولی می باشد.

به این صورت که ابتدا حفاظ به روش معمولی و به وسیله پیسوله که به آن شیوه ی پیسوله می گویند رنگ آمیزی می شود و به این ترتیب حفاظ از رنگ با کیفیتی برخودار می شود و سبب  افزایش طول عمر رنگ، زیبایی آن می شود.

از دیگر مواردی که باید به انتخاب و خرید حفاظ دیوار حفاظ شاخ گوزنی اهمیت داد تراکم آن می باشد چون که حفاظ رابطه ی مستقیمی با قیمت و کارایی آن دارد در واقع هر میزان که تراکم حفاظ بالاتر باشد عبور سارقان از آن سخت تر خواهد شد و هم چنین باعث می شود که حفاظ زیبایی و جلوه ی بیشتری داشته باشد.

عرض حفاظ از دیگر موارد مهم در انتخاب آن می باشد که بستگی به ارتفاع آن دارد البته عرض مدل های مختلف با یکدیگر متفاوت است اما عرض استاندارد 40 سانتی متر می باشد.

مزایای حفاظ دیوار مدل شاخ گوزنی

 • عبور از بالای حفاظ دیوار حفاظ شاخ گوزنی بسیار سخت و غیر ممکن است.
 • تراکم بالای نیزه ها با توجه به استحکامی که دارد سبب امنیت زیاد حفاظ می شود.
 • خمکاری های رو به بیرون و در سمت های گوناگون مانع از ایستادن در کنار آن ها می شود.
 • تراکم آن ها قابل تغییر است
 • قیمت حفاظ دیوار حفاظ شاخ گوزنی در هر یک متر محاسبه می شود.

حفاظ دیوار مدل شاخ گوزنی در قطرهای 10 میلی متری استفاده می شود و اسکلت آن طوری طراحی شده است که به راحتی نمی توان خم کرد و یا شکست قابل ذکر است که حتی امکان برش حفاظ هم وجود ندارد به دلیل اینکه شاخه ها در هم تنیده شده است. قیمت حفاظ دیوار حفاظ شاخ گوزنی بستگی به عواملی زیادی مانند ضخامت استفاده شده، نوع رنگ، نوع جوشکاری، تراکم، ارتفاع و شکل آن دارد.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

1 دیدگاه. Leave new

 • یاسر احمد زاده
  1399-08-05 3:35 ب.ظ

  این حفاظ دیواری مدل شاخ گوزنی به رنگ سفید برای 12 متر طول دیوار با هزینه نصبش چقدر می افته؟ لطفا برام جواب رو ایمیل کنید. متشکرم از شما.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ