حفاظ دیواری

حفاظ دیواری برای حفظ امنیت بیشتر ساختمان ها در کنار سایر تکنولوژی های امنیتی بسیار لازم و ضروری است. امروزه انواع و اقسام حفاظ های دیواری با طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شود. بنابراین هرکس با هر سلیقه ای می تواند از حفاظ که دوست دارد برای حفظ امنیت بیشتر ساختمان خود استفاده کند.

حفاظ دیواری

ساخت انواع حفاظ دیواری

ساخت انواع حفاظ دیواری برای محافظت از امنیت منازل مسکونی و به طور کلی ساختمان ها بسیار لازم و ضروری است. کاربردهای گسترده ای که حفاظ دارد باعث شده است که انواع و اقسام محصولات مختلف با جنس های مختلف در ساخت انواع حفاظ دیواری مورد استفاده قرار بگیرد.

نکته ای که در خصوص ساخت انواع حفاظ ها باید در نظر گرفت این است که آن ها باید به گونه ای طراحی و تولید شوند که بتوان به راحتی بر روی دیوار آنها را نصب و اجرا نمود.

برای حفظ امنیت انوع ساختمان ها، استفاده از حفاظ های دیواری در انواع و اقسام مختلف توصیه می شود. امروز این نوع حفاظ ها کاربرد گسترده ای برای حفظ امنیت و تضمین امنیت ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری و ویلاها در کنار سایر تجهیزات امنیتی دارند.

استفاده از این نوع از حفاظ ها باعث می شود بتوان به راحتی جلوی ورود غیر مجاز افراد ناخواسته را گرفت. استفاده از حفاظ از زمان های گذشته تا به امروز انجام می گرفت.

اما امروزه این نوع از حفاظ ها از تنوع زیادی برخوردار بوده و انواع و اقسام گوناگونی را شامل می شوند که در ادامه به معرفی برخی از آن ها می پردازیم.

انواع حفاظ دیواری

حفاظ انواع و اقسام مختلفی از حفاظ ها را شامل می شوند که در طرح ها و جنس های مختلفی تولید و در بازار موجود هستند از مهم ترین انواع این نوع حفاظ ها می توان به حفاظ شاخ گوزنی، بوته ای ، سرنیزه ای، لیلیوم اشاره کرد.

این تنوع و گوناگونی در طراحی حفاظ ها باعث شده است که هر کسی با توجه به سلیقه خود انواع و اقسام مورد نظر را سفارش دهد.

از نکات مهمی که در ساخت این نوع از حفاظ ها توجه می شود تراکم و ارتفاع است که انواع مختلف حفاظ های دیواری از تراکم و ارتفاع های گوناگونی برخوردار هستند و با توجه به نیاز شما می توانید هر کدام را که خواستید سفارش دهید. در ادامه به معرفی دو نمونه از انواع این نوع حفاظ ها که کاربرد گسترده ای دارند می پردازیم:

حفاظ دیواری شاخ گوزنی

استفاده از حفاظ شاخ گوزنی به سبب زیبایی که دارند بسیار زیاد است. طراحی این نوع از حفاظ های دیواری همان طور که از نام آن ها مشخص است از شاخ گوزن الهام گرفته شده است.

جدای زیبایی این نوع از حفاظ ها ضریب امنیتی حفاظ های شاخ گوزنی نیز بسیار بالا بوده و به راحتی هم می توان آن ها را روی دیوار نصب نمود. حفاظ های دیواری شاخ گوزنی از نمونه های مدرن و بسیار زیبای امنیتی به شمار می رود و برای هر نوع ساختمانی مناسب بوده و زیبایی خاصی هم به همراه دارد.

حفاظ دیواری بوته ای

فروش حفاظ بوته ای نیز به سبب مدرن بودن و زیبا بودن بسیار زیاد است. طراحی منحصر به فرد و تنوع رنگی گسترده و همچنین ضریب امنیتی بالای این نوع حفاظ باعث می شود که استفاده از آن ها کاربرد زیادی داشته باشد.

خرید این نوع از حفاظ های به دلیل قیمت به صرفه ای که دارد نیز بسیار مقرون به صرفه نیز هست. نصب و اجرای حفاظ بوته ای نیز بسیار سریع و آسان است و به راحتی انجام می شود.

مدل شاخ گوزنی

حفاظ دیواری صنعت حفاظ دیواری هم از این قائده مستثنی نمیباشد و با توجه به پیشرفت ها در این صنعت حفاظ دیواری در طرح های مختلفی تولید و عرضه میشوند.

در این بین حفاظ هایی تولید میشوند مانند حفاظ دیواری مدل شاخ گوزنی و لیلیوم که شما را با حفاظ دیواری مدل شاخ گوزنی آشنا کنیم.

حفاظ دیوار مدل شاخ گوزنی از مرسوم ترین حفاظ های مورد استفاده میباشد که قابل استفاده در محوطه باغ ها ، ویلاها ، میباشد این نوع حفاظ ها جهت تامین امنیت بر روی دیوار نصب میشود و به دلیل طرح در هم تنیده ای که  دارد موجب میشود تا سارقان نتوانند از آن عبور کنند.

حفاظ دیواری مدل شاخ گوزنی برای بالا بردن امنیت ساختمان میباشد و از بهترین گزینه ها برای انتخاب محسوب میشود حفاظ شاخ گوزنی را به این علت نامگذاری کرده اند که به شاخ گوزن شباهت دارد.

نکاتی درباره ی خرید حفاظ دیواری

حفاظ دیواری هنگام خرید حفاظ دیواری باید به نکاتی توجه و دقت کرد به عنوان مثال هنگام انتخاب حفاظ شاخ گوزنی باید دقت کنید که حفاظ از تراکم عرض و ارتفاع مناسبی برخوردار باشد تا بتواند امنیت محل مورد نظر را تامین کند.

حفاظ دیواری شاخ گوزنی در رنگ های مختلفی تولید میشود مانند سفید مشکی و قهوه ای سوخته البته قابل ذکر است که رنگ آمیزی این نوع حفاظ ها به روش پیسوله میباشد رنگ آمیزی میشود و به این ترتیب حفاظ از رنگ با کیفیتی برخودار میشود و سبب  افزایش طول عمر رنگ زیبایی آن میشود.

از دیگر مواردی که باید به انتخاب و خرید حفاظ دیواری شاخ گوزنی اهمیت داد تراکم آن میباشد چون که حفاظ رابطه ی مستقیمی با قیمت و کارایی آن دارد در واقع هر میزان که تراکم حفاظ بالاتر باشد عبور سارقان از آن سخت تر خواهد شد و هم چنین باعث میشود که حفاظ زیبایی و جلوه ی بیشتری داشته باشد.

مزایای حفاظ دیواری

 • عبور از بالای حفاظ دیواری بسیار سخت و غیر ممکن است.
 • تراکم بالای نیزه ها با توجه به استحکامی که دارد سبب امنیت حفاظ میشود.
 • خمکاری های رو به بیرون مانع از ایستادن در کنار آن ها میشود.
 • تراکم آن قابل تغییر است.
 • قیمت حفاظ دیواری در یک متر محاسبه میشود.

حفاظ دیواری در قطرهای 9 میلی متری استفاده میشود و اسکلت آن طوری طراحی شده است که به راحتی نمیتوان خم کرد و یا شکست به دلیل اینکه شاخه ها در هم تنیده شده است قیمت حفاظ بستگی به عواملی زیادی مانند ضخامت استفاده شده ، تراکم ، ارتفاع و شکل آن دارد.

حفاظ آهنی شاخ گوزنی

حفاظ دیواری ایجاد امنیت در منازل ، ساختمان ها و همچنین برای جلوگیری نمودن  از ورود سارقان ، افراد ناخواسته  حفاظ دیواری تولید میشود اصولا از حفاظ آهنی شاخ گوزنی برای دیوار در نظر میگیرند و گاهی اوقات برای پنجره ها نیز استفاده میکنند.

در سال های گذشته حفاظ در شکل هایی چون سیم خاردار و نیزه ای وجود داشت که متاسفانه نقاط ضعفی داشتند با پیشرفت هایی که در این زمینه صورت گرفت نسل جدیدی از این حفاظها تولید شد مانند حفاظ دیواری که از لحاظ  امنیتی ، ظاهری و استحکام بالایی برخوردار هستند که بسیار هم پرکاربرد هستند.

حفاظ آهنی شاخ گوزنی دارای ساختاری است که  از میلگرد های نوک تیز و برنده ساخته شده است و سارق هر چند حرفه ای قادر نیست از آن عبور کند این نوع حفاظ را با میلگرد های 9 و فولاد های مقاوم میسازند ارتفاع حفاظ با توجه به محل از 70 تا 150 سانتی متر میباشد.

به علت این که حفاظ دیواری دارای نوکی برنده و تیز هستند فقط برای محیط های بیرونی کاربرد دارد ولی برای نصب نیز باید دقت کافی را داشته باشند زیرا این نوع حفاظ خطرناک هستند.

حفاظ آهنی شاخ گوزنی

حفاظ دیواری قبلا زندگی در قلعه ها و استخدام نگهبان ها مرسوم بوده است ولی امروزه دیگر نتیجه ای ندارد و استفاده ی آنچنانی ندارند چون جایگزین آن ها دوربین های مدار بسته درب های ضد سرقت سیستم های دزدگیر هستند که شما میتوانید بر اساس بودجه خود اقدام به تهیه آن کنید حفاظت از حریم شخصی برای ما بسیار مهم است و بیشتر به امنیت داخل منزل بیشتر اهمیت میدهیم.

مزایای استفاده کردن از حفاظ آهنی شاخ گوزنی چیست؟

 • به علت وجود شاخک های بسیار با نوک های تیز و برنده که درهم پیچیده شده اند غیر قابل نفوذ میباشد.
 • جهت ایجاد نمای زیبا در ساختمان داشتن ارزش دکوراسیونی بسیار بالا.
 • بر روی متریال از جمله بتن فلز و سنگ قابلیت نصب را دارد.
 • قابلیت نصب بسیار سریع و آسان را دارد.

حفاظ دیواری نرده آهنی حفاظ بر روی دیوار های حیاط به منظور ایجاد امنیت ساختمان و جلوگیری از هر گونه ورود سارقان افراد به حیاط ایجاد میشوند نرده آهنی حفاظ و نرده های شاخ گوزنی عموما برای نصب بر روی دیوار های حیاط برای افزایش امنیت ساختمان به کار میروند‌.

امروزه با پیشرفت علم و ورود نسل جدید تکنولوژی نرده آهنی حفاظ به شکل های مختلف و در انواع گوناگون موجود میباشد مثل حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ لیلیوم ، وجود دارد.

 انواع نرده آهنی حفاظ

حفاظ دیواری امروزه برای امنیت بیشتر در منازل و اماکن و مکان های تجاری و نرده ها و حفاظ های شاخ گوزنی یا حفاظ لیلیوم استفاده میشود حفاظ شاخ گوزنی ساختار متفاوتی با حفاظ های قدیمی دارند.

این حفاظ با شکل و جنس بسیار عالی ای که از میله های متریال  آهنی ساخته شده اند این حفاظ در اشکال مختلف و پیچیده ساخته و تولید میشوند که سر بسیار تیزی دارند.

این نوع از نرده آهنی حفاظ توسط افراد حرفه ای و کارآزموده ساخته و تولید میشود که در این نوع حفاظ میله ها به صورت زنجیره ای به هم جوش داده میشوند.

حفاظ شاخ گوزنی با ظاهر زیبا بر روی دیوار ها نصب میشود که باعث امنیت بالایی میشود و استحکام زیبایی خاصی هم دارد علت امنیت بالای این حفاظ هم به دلیل تراکم و تیز بودت نوک این حفاظ میباشد که امنیت بالایی به حیاط میدهد و عبور را غیر ممکن میکند.

نرده آهنی حفاظ حیاط

حفاظ دیواری حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع حفاظ های پر کاربرد در کشور میباشد که برای امنیت بر روی دیوار های حیاط و بر روی دروازه ها نصب میشوند.

 • عبور سخت از این حفاظ میتوان گفت عبور امکان ناپذیر از این حفاظ آن را یکی از برترین حفاظ قرار داده است.
 • به دلیل وجود شاخه های بسیار پیچیده و تیز امنیت فراوانی را برای خانه به وجود می آورد تیزی این حفاظ را به تیزی چاقو نیز تشبیه کرد.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

1 دیدگاه. Leave new

 • چرا حفاظ دیواری ما بعد از چند سال کلا زنگ زده؟
  ما از یه جوشکاری خواستیم که برامون حفاظ درست کنن. اما کلا خراب شده.
  کلا هزینه ای که کردیم هیچ شده. الان با این تورم و گرونی دوباره از نو حفاظ گرفتن خیلی سخته.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ