حفاظ ایران

حفاظ ایران حفاظ شاخ گوزنی یکی از کاربردی ترین و پر طرفدار ترین حفاظ های ساختمان شمرده می شود دلیل محبوبیت حفاظ شاخ گوزنی ظاهر بسیار زیبا قیمت مناسب و ارزان در برابر دیگر حفاظ ها یا سیستم های امنیتی و ضریب امنیتی بالای آن می باشد.

حفاظ شاخ گوزنی با طراحی ساده و زیبای خود امکان ساخت و نصب سریع در محل های مختلف را فراهم میکند به همین دلیل بخش قابل توجه ای از فروش حفاظ ساختمانی را به خود اختصاص داد است.

حفاظ ایران

با تمامی بررسی ها برای دیوار های بلند و کوتاه ساختمان های مسکونی و اداری ویلا ها آپارتمان ها و خانه های دور از شهر در کنار تمامی تجهیزات امنیتی ساختمانی قطعا حفاظ های شاخ گوزنی یکی از مناسب ترین موارد امنیتی است که می توانید استفاده کنید.

با پیشرفت تکنولوژی و تولید حفاظ های ساختمانی استخدام نگهبان برای نگهداری و حفظ منازل به سر رسیده است با خرید و نصب انواع محصولات امنیتی از جمله حفاظ شاخ گوزنی می توان امنیت لازم را فراهم کرد.

مزایای حفاظ شاخ گوزنی بر سایر حفاظ ها

در گذشته برای افزایش امنیت دیوار ساختمان ها از سیم خاردار استفاده می کردند که اشکال های بسیار زیادی داشت . برای مثال سیم خاردار به راحتی توسط سارق بریده شده و از آن عبور می کردند و به این شکل شما دائم نیاز به بررسی سلامت آنها داشتید.

سیم خاردار ظاهری خشن داشته که استفاده از آن را مناسب مراکز نظامی می کرد استفاده از سیم خاردار برای باغ ویلا و ساختمان در حقیقت تاثیر منفی بر ظاهر و سلامت محیط خواهد داشت پس از مدتی نیز با گیر کردن حیواناتی مانند گربه و پرنده و حتی گیر کردن زباله های شناور در باد مانند پلاستیک یا پارچه دردسر های بیشتری را نیز ایجاد می کند.

در نهایت نسل جدیدی از حفاظ های مدرن تولید شد که ظاهری زیباتر و امنیتی بیشتر را فراهم خواهند کرد از بین مدل های متفاوت یکی از برترین ها حفاظ شاخ گوزنی می باشد.

زیرا این حفاظ می تواند در هر ارتفاعی تولید شود روی هر نوع دیواری نصب شود قیمت مناسبی دارد و ظاهر آن بسیار شیک و زیباست.

حفاظ شاخ گوزنی به راحتی و با سرعت نصب شده و میتواند به صورت کامل امنیت دیوار شما را تضمین کند عبور از این نوع حفاظ برای سارقان بسیار مشکل است.

حفاظ شاخ گوزنی ظاهری زیبا و جذاب دارد که ترکیب این سازه با نمای سنگی آجری بتنی دیواره غیر قابل نفوذی را برای خانه ایجاد می کند حفاظ شاخ گوزنی هم از لحاظ ظاهری و هم از نظر استحکام مشابه شاخ گوزن است.

این مدل حفاظ از نمونه های بسیار با کیفیت حفاظ روی دیوار است که این روزها در همه منازل نصب شده است. سازندگان با تولید انواع حفاظ امنیتی دیوار بالکن نرده حفاظ برای محیط های کارگاهی کمک به برقراری امنیت داخل خانه نموده اند.

چرا باید از حفاظ شاخ گوزنی برای افزایش امنیت استفاده کرد؟

در گذشته از روش های مختلفی برای جلوگیری از ورود انسان و حیوان روی دیوارهای کوتاه استفاده می شد مثلا یکی از این راهکارها استفاده از کاشت شیشه روی لبه دیوار بود که کار خیلی سختی بود اما امروزه تولید کنندگان به فکر تولید حفاظ برای روی دیوار ها شده اند که ابتکار جالبی بود یکی از این موارد تولید حفاظ شاخ گوزنی است.

امروزه برای حفظ امنیت ساختمان ها انواع جدیدی از حفاظ ها تولید شده اند که این حفاظ ها از جنس میلگرد و نوک تیز اند که بهم جوش داده شده اند این میله ها با نظم خاصی در کنار هم قرار گرفته اند.

نحوه قرار گرفتن این میلگرد ها به صورتی است که هر کدام مانند شاخ گوزن به یک جهت رشد کرده اند و مانع از ورود انسان و انواع حیوان مثل گربه به داخل ساختمان می گردد.

حفاظ های تولید شده دارای طرح های مختلفی هستند حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ لیلیوم در این میان حفاظ شاخ گوزنی همانطور که از اسمش پیداست از شاخ گوزن برای ساختش الهام گرفته شده است و در داخل کشور بسیار پرطرفدار است بهمین جهت حفاظ های تولید شده و مورد استفاده در ایران از نوع حفاظ شاخ گوزنی است.

حفاظ ایران یکی از بزرگترین تولید کننده های حفاظ شاخ گوزنی است که این حفاظ را در اندازه و کیفیت های متنوعی تولید و به بازار عرضه می کند شما میتوانید حفاظ را با تراکم 8،10،12 و یا ارتفاع 70 تا 150 از مجموعه حفاظ ایران تهیه کنید.

اهمیت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی یکی از شیک ترین انواع حفاظ های دیواری تولید شده در جهان است. در گذشته حفاظ های تولید شده از زیبایی چندانی برخوردار نبودند و فضا های منازل و محیط ها را خفه می کردند.

با ورود این حفاظ محصولات امنیتی و حفاظتی زیبا با کارایی بالا به محیط هایی همچون منازل هدیه داده شد تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی مستلزم مهارت تجربه و استفاده از ابزار الات مخصوص است تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی با جوشکاری معمولی و یا ساخت حفاظ های ساده بسیار متفاوت است.

حفاظ شاخ گوزنی نرده و مانعی منحصر به فرد زیبا و ایمنی ساز

حفاظ شاخ گوزنی را در شباهت بسیاری با شاخ های قوی و زیبای گوزنها تولید و به این نام شناخته می شود. به کمک تولید کننده بر زیبایی و ابهت نرده های روی دیوار خانه بیافزایید و از گرمای دلچسب امنیت برخوردار شوید.

در دنیای امروز یکی از عوامل مطلوب در نمای منازل مسکونی، زیبایی آن است همچنین باید مسئله امنیت را با استفاده از نرده های محافظ مدرن جدی بگیرد بی شک شما با نصب حفاظ شاخ گوزنی می توانید قلمرو زیبایی و درجه ایمنی را در سطوح بالاتری ببینید.

دورنمایی هیجان انگیز با حفاظ شاخ گوزنی

شما اگر به دنبال محافظی ایمن با دوام و قوی جهت منازل مسکونی، واحدهای تجاری، اداری ویلاها و باغهای خارج از شهر خود هستید حفاظ برترین گزینه است

قابلیت رنگ کردن این حفاظ، به نوبه خود نقشی مؤثر در زیبایی آن بازی می کند همچنین با تولید این نوع حفاظ و رنگ آمیزی مناسب می توانید شاهد مقاومت بالای آن در برابر نور خورشید بارش باران و عمری طولانی برای حفاظ باشید.

راستی با نصب این نرده می توانید، از ورود سارقان و حتی حیوانات به اماکن خصوصی و مورد استفاده خود ممانعت نمایید. این حفاظ امکان اجرا بر بتن سنگ و همینطور فلز را دارد نوک های تیز و برنده حفاظ شاخ گوزنی بالا برنده ضریب امنیت و وسیله ای خطرناک جهت افرادی است که می خواهند از آن رد شوند.

مراحل تولید حفاظ شاخ گوزنی

باید بدانید که در اولین مرحله شاهد برشکاری تولید کننده حفاظ می باشید در اینجا میلگرد را با استفاده از دستگاه برش گیوتین به حالت نوک تیز و اریب برش می دهند

سپس به سراغ دستگاه خم کن می روید. وسیله ای که میلگرد ها توسط آن شکل های لازم را پیدا می کنند حالا قطعات میلگردی را که آماده شده است به دستگاه جوشکاری می سپارید جوشکاری به طریق سنتی (الکترود) و یا به صورت بسیار با دوام ، انجام می پذیرد.

جوشکاری یکی از کهن ترین روش های اتصال دو قطعه در صنعت است در این مرحله از مراحل تولید باید چربی های آن را پاک کرد اما متوجه باشید که قبل از نصب باید آن را رنگ نمود.

در این مرحله بعد از ساخت کامل حفاظ شاخ گوزنی اغلب در دستگاه رنگ پیسوله انجام می گیرد حفاظ را به صورت یکپارچه عمیق و بدون کوچکترین شره رنگ می کند آنگاه پس از نصب اطمینان به درجه امنیت بیشتر و زیبایی هیجان انگیز آن را در زمانی طولانی به خود نوید دهید.

حفاظ لیلیوم

از دیگر حفاظ هایی که می توان در جهت حفظ امنیتی ساختمان مورد استفاده قرار داد حفاظ لیلیوم می باشد امنیت این گونه حفاظ ها نسبت به حفاظ شاخ گوزنی پایین تر بوده و فقظ جنبه زیبایی بالاتری نیز برخوردار می باشد.

امکان ساخت این گونه حفاظ ها در ارتفاع و عرض دلخواه فراهم می باشد این حفاظ ها در انواع کم تراکم تراکم متوسط و پر تراکم موجود می باشد از آن جایی که در ساخت میله های آن از فلز استفاده می شود از طول عمر بالایی برخوردار می باشند این نمونه برای استفاده بر روی دیوار بسیار مناسب می باشد.

حفاظ روی دیوار چیست؟

آشنایی با انواع حفاظ دیوار داشتن امنیت و آرامش اولین و مهم‌ترین عاملی است که همه ما انسان‌ها در زندگی به دنبال آن هستیم امروزه استفاده از حفاظ روی دیوار برای آرامش خیال و امنیت خاطر در اکثر ساختمان‌ها مخصوصاً ساختمان‌هایی که دیوار کوتاهی دارند و یا در مناطق پر خطر قرار دارند یک ضرورت محسوب می‌شود.

این حفاظ‌ ها از جان و مال شما در برابر حیوانات و سارقین و افراد سودجو به داخل خانه محافظت می‌کند همان‌طور که می‌دانید استفاده از  دوربین‌های امنیتی در بسیاری از موارد با از کار انداختن سیستم و یا خراب شدن دستگاه مشکلاتی ایجاد می‌کند.

زمانی که از انواع حفاظ دیوار در ساختمان‌های خود استفاده می‌کنید می‌دانید که تا چندین سال این میله‌های تیز و مقاوم می‌توانند از ساختمان شما محافظت کنند و حتی در صورت نبود شما در خانه از اموال شما حفاظت نمایند.

نگاهی به تاریخچه حفاظ دیوار

یکی از انواع پرکاربرد حفاظ دیوار حفاظ شاخ گوزنی میباشد  که از هر تولیدکننده‌ نرده حفاظ دیوار پرس و جو کنیم هیچ کس نمی داند که این محصول را به چه صورت طراحی کردند و یا چه کسی ابتدا این محصول را به تولید کرده است.

حفاظ دیوار شاخ گوزنی در کشور روسیه مورد استفاده قرار گرفته همچنین در کشور عزیزمان ایران و دیگر کشورها با استفاده شاخه شکسته درختان و بوته ها برای پوشش دادن و محافظت از مرزهای مختلف در برابر حیوانات وحشی و یا افراد سارق در داخل این مکان ها استفاده می شده است.

در مناطق شمالی موجود در کشور عزیزمان ایران استفاده از حفاظ دیوار به شکل شاخ گوزنی رایج بوده و معمولا شاخه های حفاظ دیوار را به صورتی طراحی کرده که این طراحی به فطرت انسان در مواجهه و خطرات و همچنین از شاخه گوزن ها الهام گرفته است.

حفاظ دیوار

موارد بسیار زیادی که در زمینه های طراحی این حفاظ ها صورت گرفته و با توجه به خطر افتادن درختان و عدم استفاده از درختان شکسته به جای این موارد از میلگرد های نوک تیز و مانند بوته که پیچیده می باشند برای انواع مختلف حفاظ دیوار استفاده می شود.

در مورد انواع مختلف حفاظ دیوار که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد بهتر است بگوییم که از بوته برای ساخت آنها الهام گرفته شده است هیچ شرکتی تاکنون ادعا نکرده است که مالکیت طراحی حفاظ دیوار را برای خود به ثبت رسانده است.

حفاظ سرنیزه ای چیست؟

حفاظ سر نیزه ای و یا آبشاری دارای کیفیت بالایی است که به عنوان یک محافظ بر روی دیوارهای ساختمان ها و منازل مسکونی استفاده می شود تا به نوعی امنیت خانه را از وجود سارقان حفظ کنند.

حفاظ سرنیزه ای از قدیمی ترین و متداول ترین نوع حفاظ های دیواری می باشد که با گذشت زمان مدل های جدیدی از این نوع حفاظ در طرح های بسیار زیبایی تولید شده است حفاظ سرنیزه ای از مقاوم ترین آهن که از جنس آهن می باشد تولید می شود این نوع حفاظ از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است.

کاربردهای حفاظ سرنیزه ای

حفاظ های سرنیزه ای برای هر نوع دیواری استفاده می شود اما عموما برای دیوارهای کوتاه بهترین انتخاب می باشد چون ارتفاع بلند تری نسبت به بقیه حفاظ ها دارد

این نوع حفاظ دارای تیغ های تیزی شبیه نیزه می باشد که به جای استفاده از دیوار و مصالح ساختمانی گران بیشتر از آن برای حفاظت از پروژه های امنیتی و حفاظتی و نیز مکان هایی که باید دور از دسترس و آسیب و یا حمله حیوانات باشد استفاده می شود.

حفاظ سرنیزه و اهمیت حفاظ روی دیوار

حفاظ سرنیزه و اهمیت حفاظ روی دیوار امنیت خانه و محل زندگی قطعا بیش از هر چیزی برای شما اهمیت خواهد داشت و سعی می کنید آن را به بهترین شکل ممکن تکمیل کنید حفاظ سرنیزه ای یکی از مهم ترین و محبوب ترین مواردی است که شما می توانید در بازار سفارش داده و برای دیوار و به عنوان حفاظ انتخاب کنید ساختار این حفاظ همان طور که از نامش مشخص است به صورت سرنیزه و تیز است.

قطعا عبور و مرور با حضور این حفاظ ها روی حصار بسیار سخت خواهد شد و می توان آن را در اندازه های بلند تر سفارش داد به طور کل بهتر است که حفاظ های سرنیزه ای از دیگر مدل ها نظیر شاخ گوزنی بلند تر باشند تا عبور از آن ها نیز تا حد لازم غیرممکن باشد البته که شما در زمان سفارش این حفاظ ها باید چند مورد را در ذهن داشته باشید.

نرده ها حفاظ ها بخش مهمی از امنیت ملک شما هستند بخصوص اگر ساختمان شما ویلایی و تک واحد است این مسئله جدی تر و مهم تر می شود همین طور برای ساختمان های خارج از شهر که کم تر در آن حضور دارید.

قیمت حفاظ های سرنیزه ای

به دلیل استفاده از لبه های تیز قطعا حرکت روی این حفاظ ها به مراتب سخت تر از دیوار عادی است، از یک سوی دیگر طول دیوار افزایش یافته و تمامی این موارد به افزایش امنیت ملک شما کمک ویژه ای می کند.

نصب این حفاظ ها سریع و آسان بوده و بدون نیاز به تغییر در دیوار انجام می شود فراموش نکنید که قیمت مناسب یکی از اصلی ترین دلایل سفارش بالا و خرید این حفاظ ها در بازار و استفاده در سطح شهر است.

این حفاظ ها حجیم بوده و امکان خم کردن آن ها نیز وجود ندارد، البته که مدل های نازک تر نیز در بازار موجود هستند که برخی از شرکت ها برای سود بیشتر خود از آن ها استفاده می کنند، مشتری هزینه کم تری پرداخت می کند اما از این حفاظ ها نتیجه ای نخواهد گرفت.

پایه این حفاظ ها کاملا روی زمین نصب و محکم خواهد شد امکان جدا کردن این حفاظ ها از سطح حصار به همین راحتی وجود نخواهد داشت و قطعا اگر طول آن افزایش یابد خطر کم تری نیز ساختمان و امنیت آن را تهدید می کند البته که قیمت بحث مهمی در خرید است و باید خرید خود را هوشمندانه و با مقایسه انجام دهید.

آهنگری و جوشکاری

اکثر فعالیت هایی که یک فرد مشغول به آهنگری با استفاده از تجربه ی شغلی و تخصص خود انجام می دهد معمولا به شرح زیر است:

آهنگری تولید و هم چنین نصب انواع مختلف درب و پنجره هایی از جنس آهن

همان طور که واضح است امروزه در و پنجره های آهنی به شکل فرفورژه با استفاده از سازه های فلزی ساخته شده و در انواع ساختمان ها و بنا ها نصب می شوند.

هنر آهنگری از آنجا نمود می یابد که در طراحی و آهنگری درب و پنجره های آهنی آهنگران نهایت خلاقیت و هم چنین نوآوری خود را به کار می بندند تا نهایتا مناسب ترین و زیبا ترین درب و پنجره ها را بامدل های جدید و در قالب های تک و بی نظیر طراحی کرده و در اختیار مشتریان خود بگذارند.

در ساخت انواع مختلف در و پنجره هایی در به روز ترین مدل ها برای مشتریان خود سعی دارند مقاومت آن ها را نیز به حداکثر رسانند تا با در نظر گیری اصل های استاندارد و قانونی سرانجام در و پنجره های آهنی را تولید کرده و به تحویل مشتری دهند.

آهنگری و تعمیر انواع مختلف در و پنجره

افزون بر تولید و طراحی در و پنجره های آهنی که در جامعه ی امروز از پر بسامد ترین فعالیت های آهنگران به حساب می آید، ممکن است آهنگران به تعمیرات انواع مختلف در و پنجره هایی که قدیمی هستند نیز می پردازند تا با توجه به تجربیات شغلی که در طول عمر کاری خود به دست آورده اند هر گونه مشکلی در این حوزه را مرتفع کرده و به مشتریان خود سرویس مناسبی ارائه کنند.

آهنگری در انواع مختلف جوشکاری در هر نوع ساختمان سازی

آهنگری شغلی که فقط به ساخت در و پنجره هایی از جنس آهن باشد منحصر نمی شود بلکه فرد آهنگر با در نظر گرفتن این موضوع که در امر جوشکاری خبره و متخصص می شود می تواند به انواع مختلف جوشکاری و دیگر اقسام پروژه های ساختمانی پرداخته و با جوش دادن قطع ه های فلزی به همدیگر استحکام مقاومت و دوام این سازه های فلزی را متضمن باشد.

آهنگری تولید و طراحی انواع مختلف نرده ها و هم چنین حفاظ های آهنی

آهنگری حرفه ایست که در دنیای امروز گام به گام ساخت و طراحی انواع حفاظ ها از جنس هایی غیر از آهن پیش رفته است و در حال رقابت تنگاتنگی با آن ها است.

به این منظور، می توان انواع حفاظ های ساختمانی را با جنس هایی مانند آهن ساخت که هر کدام افزون بر نقش حفاظتی از  تنوع و زیبایی های خاص خود برخورداند پس ممکن است برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار گیرند.

انجام کلیه امور آهنگری و جوشکاری

آهنگری و جوشکاری بیش از هر زمان دیگری به تخصص و دانش خاص خود نیاز دارد انواع کارهای جوشکاری را در جدیدترین متدها باید انجام داد. برای همین متخصصان ما در گروه حفاظ ایران با تمرکز بر روی مسائل آن با به روز رسانی دانش خود در این زمینه به انجام تمامی امور مربوط به آهنگری پرداخته اند.

جوشکاری بر طبق تعریفی که برای آن ذکر می کنند، اتصال قطعات آهنی و فلزی از طریق ذوب کردن می باشد. این روش باید کاملا درست، اقتصادی دقیق و قابل اطمینان باشد.

انجام کلیه امورآهنگری جوشکاری

انجام کلیه امور آهنگری جوشکاری امروزه در زندگی ما ساخت وسایل مهمی مثل در و پنجره اهمیت زیادی دارد و ما به این وسایل بسیار نیازمندیم.  انجام آهنگری جوشکاری یکی از مهم ترین کارهایی است که هر فردی که قصد ساخت خانه ی جدید داشته باشد حتما از آن بهره خواهد جست.

انجام کلیه امور آهنگری جوشکاری انجام کلیه امور آهنگری جوشکاری همچنین افرادی که قصد ایجاد تغییراتی در منزل خود دارند می توانند از این حرفه استفاده زیادی بکنند. برای آشنایی با انجام کلیه امور آهنگری با ما همراه باشید.

شما می توانید برای انجام کلیه امور آهنگری به ما اعتماد کنید و کارهای خود را به ما بسپارید. ما برای شما انواع نرده و حفاظ را تولید می کنیم همچنین نصب انواع درها و پنجره را ما برای شما انجام خواهیم داد.

آهنگری و جوشکاری انواع درب و پنجره

آهنگری و جوشکاری انواع درب و پنجره یکی از دیرینه ترین فنون انسانی آهنگری است انسان از هزاران سال پیش تا به امروز به وسیله ی آهنگری بسیار استادانه و البته دشوار توانسته نیازهای بسیاری را در زندگی روزانه ی خود مرتفع نماید.

از تولید ابزار و ادوات خانگی گرفته تا انواع سلاح های سرد جنگی نظیر چاقو و نیزه و بسیاری از موارد دیگر لیکن امروزه آهنگری یکی از مشاغلی است که چه مرد و چه زن حداقل یک بار در طول عمر خود از مزایا و موهبات آن بهره می برند.

انجام آهنگری به صورت سنتی اینگونه بود که فلزات را تا حد گداختگی در معرض حرارت نگاه می داشتند و پس از آن با قرار دادن فلز گداخته بر روی سندان به وسیله ی چکش یا ابزار سنگین دیگر به آن شکل می دادند.

آهنگری امروزی بسیاری از این سنت ها را هنوز مورد استفاده قرار می دهد اما با تغییرات شگرف و وسیعی که تکنولوژی خصوصا در قرن بیستم و قرن حاضر بسیاری از شگرد های آهنگری دچار تغییراتی بنیادین شده است و با این تغییرات روند کار این فن به گونه ای فاحش دستخوش تغییرات شده است.

فرضا اگر برای ساخت هر نوع وسیله ی فلزی به وسیله ی آهنگری به نیرو زمان و انرژی بسیار زیادی نیاز بود با توسعه ی بنیادین این فنون امروزه نیاز به این عوامل تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کرده است و ماشین ها در این راه نقشی بسیار موثر و مفید ایجاد کرده اند به صورتی که شاید روش سنتی و مدرن آهنگری به هیچ وجه قابل قیاس با یکدیگر نباشند.

علاوه بر این در شیوه ی سنتی آهنگری نبود راه حلی مناسب و در خور جهت اتصال دو جسم فلزی به یکدیگر به شدت دست آهنکاران را جهت ساخت وسایل فلزی پیچیده بسته نگه داشته بود.

ساخت درب و پنجره فلزی آهنگری و جوشکاری

یکی از خدماتی که این تولیدی به مشتریان عرضه می دارد مشاوره طراحی ساخت و مونتاژ انواع درب و پنجره ی فلزی استیکی از خدماتی که این به مشتریان عرضه می دارد مشاوره، طراحی ساخت و مونتاژ انواع درب و پنجره ی فلزی است.

با توجه به گسترش پنجره های دو جداره و بعضا با قیمت تمام شده ی بسیار بالاتر از پنجره های آهنی، هنوز بسیاری از متخصصان و توده ی مردم تمایل به استفاده از پنجره های آهنی جهت پوشش بازشوهای ساختمان دارند.

چرا که این نوع پنجره ها، که از طریق انجام آهنگری و جوشکاری ، هم دارای دوام و استحکام بسیار بیشتری نسبت به نمونه های دو جداره هستند و از لحاظ قیمت نیز، این پنجره ها هزینه ای بسیار مناسب تر از پنجره های یاد شده می برند.

ساخت درب و پنجره ی فرفورژه

یکی از اشکال وانواع بسیار مدرن و پرطرفدار درب و پنجره درب و پنجره های فرفورژه هستند.یکی از اشکال وانواع بسیار مدرن و پرطرفدار درب و پنجره درب و پنجره های فرفورژه هستند .

فرفورژه که کلمه ای فرانسوی است و در فلز کاری بیشتر به معنای ساخت درب و پنجره از طریق دست می باشد این نوع درب و پنجره ها به طور معمول از ترکیب یک یا چند متریال با آهن آلات فرفورژه به مدد شیوه های نوین آهنگری ساخته می شوند.

با سفارش این نوع درب و پنجره ها از طریق طرح های دلخواه خودتان یا از طریق انتخاب مدل های مورد نظرتان در کاتالوگ های این تولیدی به ساختمان تان جلایی بسیار زیبا بدهید.

ساخت درب آهنی

ساخت درب آهنی فلزی که در نمای بیرونی ساختمان استفاده می شوند در امنیت و آرامش ساختمان اهمیت فراوانی دارند درب ورودی ساختمان ها به طور معمول از جنس آهن هستند تا مقاومت کاملی در برابر مزاحمین سارقین و هر نوع ورود ناخواسته به ساختمان ایجاد کنند.

قیمت درب آهنی

قیمت درب فلزی بستگی به نوع آلیاژ استفاده شده تغییر می کند اما مهمترین عاملی که می تواند قیمت در آهنی را تحت تاثیر قرار دهد مدل درب آهنی است یعنی میزان فرمی که روی درب شکل میگیرد هم یکی از عامل هایی است که تغییر بسزایی در قیمت درب دارد.

همچنین وزن آهن مورد استفاده قرار گرفته شده هم باید مد نظر داشته باشیم چرا که در مرحله اول قیمت گذاری وزن درب آهنی تعیین کننده می باشد بستگی به ضخامت پروفیل قوطی که استفاده می شود دارد.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

1 دیدگاه. Leave new

  • سجاد بهمنی
    1399-08-03 9:29 ق.ظ

    سلام و درود به شما. سایت خوبی دارید و انصافا خیلی مقالات خوبی در مورد حفاظ و انواع حفاظ های ساختمانی قرار داده اید. از راهنمایی هاتون واقعا متشکرم.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ