حفاظ آهنی شاخ گوزنی

حفاظ آهنی شاخ گوزنی به خاطر ایجاد امنیت در منازل، ساختمان ها و همچنین برای جلوگیری نمودن از ورود سارقان، افراد ناخواسته و حیوانات حفاظ آهنی شاخ گوزنی تولید می شود. اصولا از حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار در نظر می گیرند و گاهی اوقات برای پنجره ها نیز استفاده می کنند.

حفاظ آهنی شاخ گوزنی

حفاظ آهنی شاخ گوزنی چیست؟

در سال های گذشته حفاظ ها در شکل هایی چون سیم خاردار و نیزه ای وجود داشت که متاسفانه نقاط ضعفی داشتند اما رفته رفته با پیشرفت هایی که در این زمینه صورت گرفت نسل جدیدی از این حفاظها تولید شد مانند حفاظ آهنی شاخ گوزنی، نیزار و بوته ای که از لحاظ امنیتی، ظاهری و استحکام بالایی برخوردار هستند که بسیار هم پرکاربرد و مورد تایید پلیس هستند.

حفاظ شاخ گوزنی دارای ساختاری است که از میلگرد های نوک تیز و برنده ساخته شده است و سارق هر چند حرفه ای قادر نیست از آن عبور کند این نوع حفاظ را با میلگرد های 10 و فولاد های مقاوم می سازند.

ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی با توجه به محل از 50 تا 150 سانتی متر می باشد البته ممکن است در قسمت هایی با توجه به نظر کارشناس دارای ارتفاع بلندتری باشند.این نوع از حفاظ ها را می توان روی سنگ،فلز و بتن نصب نمود.

نکته: به علت این که حفاظ آهنی شاخ گوزنی دارای نوکی برنده و تیز هستند نباید در منزل استفاده شوند و فقط برای محیط های بیرونی کاربرد دارد ولی برای نصب نیز باید دقت کافی را داشته باشند زیرا این نوع حفاظ ها خطرناک هستند.

اگر به یاد داشته باشید قبلا زندگی در قلعه ها و استخدام نگهبان ها مرسوم بوده است ولی امروزه دیگر نتیجه ای ندارد و استفاده ی آنچنانی ندارند چون جایگزین آن ها دوربین های مدار بسته،درب های ضد سرقت،سیستم های دزدگیر هستند که شما می توانید بر اساس بودجه خود اقدام به تهیه آن کنید،حفاظت از حریم شخصی برای ما بسیار مهم است.

بیشتر به امنیت داخل منزل بیشتر اهمیت می دهیم تا بیرون از منزلمان که در این مقاله به تشریح حفاظ شاخ گوزنی می پردازیم که برای امنیت کارخانجات،منازل و مدارس بسیار کاربرد دارد.

مزایای استفاده کردن از حفاظ آهنی شاخ گوزنی چیست؟

1. به علت وجود شاخک های بسیار با نوک های تیز و برنده که درهم پیچیده شده اند،غیر قابل نفوذ می باشد.

2. در مقابل شرایط آب و هوا دارای مقاومت و استحکام بالا.

3. جهت ایجاد نمای زیبا در ساختمان به دلیل داشتن ارزش دکوراسیونی بسیار بالا.

4. بر روی انواع متریال از جمله بتن، فلز و سنگ قابلیت نصب را دارد.

5. قابلیت نصب بسیار سریع و آسان

6. هزینه تعمیر و نگهداری بسیار پایین

7. دارای قابلیت تغییر در تعداد و اندازه ی شاخک ها

تولید انواع مدل حفاظ آهنی شاخ گوزنی

در حال حاضر حفاظ شاخ گوزنی را در دو مدل خم جدید و طرح قدیم تولید می کنند. ولی در کل در بازار انواع حفاظ هایی که بر روی دیوار نصب می شوند را با همین نام شاخ گوزنی می شناسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ