تولید کننده حفاظ لیلیوم

تولید کننده حفاظ لیلیوم این حفاظ عامل بسیار زیبایی، در دیوار های ساختمان شما می باشد که شباهتی به گل های لیلیوم دارد. همچنین حفاظ در تأمین امنیت، به علت نوک های تیز گل لیلیوم نقش مؤثری دارد. زیرا عبور از این حفاظ، با خطراتی همراه می باشد.

تولید کننده حفاظ لیلیوم

تولید کننده حفاظ لیلیوم تأییدی بر زیبایی و امنیت خانه های شما

تولید کننده حفاظ لیلیوم با یادواره ای از گلبرگ های قیفی شکل گل لیلیوم، پس از نصب حفاظ به خانه های شما زیبایی سحرانگیزی می بخشد. همچنین تولید کننده حفاظ لیلیوم، می تواند امنیت و ایمنی مکانهای مورد استفاده شما را تأمین نموده و به زندگی شما لذتی ناب بدهد.

اگر به دنبال خاص ترین نرده محافظ برای دیوارهای خانه یا پنجره های خود هستید، بهتر است به سراغ تولید کننده حفاظ لیلیوم بروید. آنگاه با هر بار دیدن این نرده های حفاظ که پرتوی از آرامش را به ارمغان شما می آورداز نصب آن لبریز از خوشی بشوید. بنابراین در بررسی موضوع، همراه ما باشید.

شناختی از حفاظ لیلیوم و تولید کننده حفاظ لیلیوم

باید بدانید که حفاظ لیلیوم با ظاهر بسیار جذاب و مدرن خود می تواند، به عنوان یک محافظ قوی و مستحکم در برابر سارقان، منزل شما را حفظ نماید. تولید کننده حفاظ لیلیوم با ایجاد نمای پیچیده و نوک های بسیار تیز و زیاد در چند جهت این حفاظ، محلی نامناسب و خطرناک را برای آنان که قصد عبور از حفاظ لیلیوم را دارندبه وجود می آورد.

اما آگاه باشید که اغلب اوقات در هر بوته این حفاظ، 15 گل لیلیوم قرار گرفته است که بنابراین  بهتر است از میلگرد شماره 10 استفاده کند. راستی برای شاسی پروفیل (Profile) که مقطع ثابت فلزی نیز است.

تولید کننده حفاظ لیلیوم بنا به درخواست شما و با توجه به ارتفاع آن را از ابعاد 70 و 90 بکار می برد. البته بدانید که ضخامت بیشتر و تراکم زیادتر، تضمینی بر استحکام نیز می باشد.

گرچه برای امنیت بیشتر و برخورداری از نمای باشکوه در هر یک متر، سه بوته گل لیلیوم قرار می گیرد که جهت استقامت زیادتر، از آهن ساخته می شود. همچنین بدانید که حفاظ لیلیوم به علت طراحی و انشعاب از مرکز، با امتداد از پایین میله به پیرامون قابلیت اجراء ارتفاع های مختلف را دارد. بنابراین یکی از پیشنهادات، برای ارتفاع حفاظ از 70 تا 90 سانتی متر می باشد.

رنگ آمیزی و مکان نصب حفاظ لیلیوم

برای زیبایی افزونتر در ظواهر کار، تولید کننده حفاظ لیلیوم پس از ساخت، آنها را اغلب در دو رنگ متفاوت از هم رنگ آمیزی می نماید. بدین صورت اصالت و ظرافت کار، همانند ویژگی های خاص گلهای لیلیوم بیشتر نمایان می گردد.

راستی شما با استفاده از این حفاظ که یکی از غیرقابل نفوذ ترین حفاظ های دیواری است، می توانید به بالا بردن  ضریب امنیت خانه های مسکونی، ساختمان های تجاری، اداری، ویلا های خالی از افراد  بپردازید.

جوش کاری حفاظ لیلیوم

وجود گل جوش در جوشکاری حفاظ لیلیوم، عاملی برای ندیدن جوش اصلی می باشد. همچنین ممکن است در نقاطی، جوش های کرمو وجود داشته باشد که به علت گل جوش قابل مشاهده نباشد.

بنابراین باید در جوشکاری، گل جوش را کاملاً پاک کرد. به این صورت از صحت و استحکام جوشکاری، اطمینان یافته و گل جوش مانعی جهت چسبیدن رنگ ها نشود. این را هم بدانید که با توجه به پیچیدگی حفاظ، می داند که در اغلب اوقات جوشکارها از انجام این کار سرباز می زنند.

لذا پیشنهاد ویژه جهت جوشکاری برق است، که موجب تشکیل گل جوش نشده و دو طرفه بودن جوشکاری نیز موجب استحکام کار می باشد. آنگاه باید از تولید کننده حفاط لیلیوم، بخواهید که یک حفاظ برتر را برای شما نصب و از دیدن حفاظ، لذت و سرمستی را چاشنی کار خود بسازید.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

1 دیدگاه. Leave new

  • خالد ایمانی فر
    1399-08-07 9:06 ق.ظ

    ببخشید ممکنه از این نوع حفاظ عکس و توضیحات بیشتری بدید. من برای خانه باغم که اطراف کرج هست، یه حفاظ خوب هم برای دیوار و هم درب ورودیش و هم پنجره هاش می خوام. کیفیت کار برام در اولویت هست.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ