تولید حفاظ شاخ گوزنی با مناسب ترین قیمت

تولید حفاظ شاخ گوزنی با مناسب ترین قیمت حفاظ‌ از قدیم‌الایام برای محافظت از مکان‌ها بر روی دیوارها نصب میشده اما طرح‌های ساده آن، گاه چنان‌که باید کارایی لازم را نداشته و نمیتوانسته از ورود سارقان جلوگیری نماید. حفاظ شاخ گوزنی نسل جدیدی از حفاظ‌ها است که با ساختار منحصربه‌فردش مانع نفوذ افراد شرور به منازل از پشت‌بام‌ها و دیوارها شده و جنس عالی آن نوید سال‌ها ماندگاری را میدهد.

تولید حفاظ شاخ گوزنی با مناسب ترین قیمت

تولید حفاظ شاخ گوزنی با مناسب ترین قیمت روز به‌کاررفته در ساخت، از قطعات فلزی محصولی کاربردی را تولید نموده که برخلاف نمونه‌های قدیمی با لبه‌های تیز طراحی‌شده، ازاین‌رو می‌توان بر روی قدرت محافظتی آن حساب ویژه بازنمود.

افراد متخصص ورود یافته به صنعت حفاظ‌ ساختمانی توانسته‌اند با چیدمانی زنجیروار و به صورتی متراکم و با طول و عرض‌هایی متفاوت و متناسب با درخواست مشتریان، حفاظ شاخ گوزنی را به‌گونه‌ای طراحی نمایند که با نصب آن بی‌هیچ وجه دیگر نگران سرقت نباشید. رنگ‌های گوناگون این محصول زیبایی بی‌نظیری به آن بخشیده و این امکان را فراهم نموده که امنیت و زیبایی را دریافت نماییم.

جنس متریال به‌کاررفته در حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان

تولید حفاظ شاخ گوزنی با مناسب ترین قیمت اگر قرار باشد کیفیت، استحکام و ماندگاری را از حفاظ شاخ گوزنی شاهد باشیم، باید بر روی متریال به‌کاررفته در ساخت این محصول تمرکز ویژه‌ای نماییم، زیرا جنس مؤلفه‌ای است که اگر از نوع مرغوب انتخاب نشود، قادر نیست آن امنیت لازم که از آن انتظار میرود را به نمایش بگذارد. اغلب از آهن کارنکرده و میلگرد استاندارد در ساخت این حفاظ‌ استفاده‌شده به همین دلیل است که امکان شکستن، بریدن و خمیدن آن وجود نداشته و تراکم بالای آن نیز احتمال رد شدن از آن را به صفر میرساند.

تولید حفاظ شاخ گوزنی با مناسب ترین قیمت

تمامی منازل، ویلاها، باغ‌ها میتوانند از حفاظ شاخ گوزنی در جهت امنیت بخشی بیشتر به فضای خود استفاده نمایند این حفاظ‌ را با دستگاه تیزرو بریده و توسط جوش برق بعد از ایجاد خم‌کاری‌های لازم به صورتی مهندسی‌شده به هم متصل میکنند و برای ایجاد تیزی در لبه‌های آن قبل از مونتاژ با دستگاه برش در آن‌ها طرح‌هایی شبیه به شاخ گوزن ایجاد میکنند.

نوع خاص طراحی و تراکم بالای این سازه که نوید امنیتی فراوان را دارد، اقبال عموم را به سمت خود جذب نموده، به‌گونه‌ای که امروزه کمتر مکانی است که صاحبان آن به امنیت و شکیل بودن به‌صورت هم‌زمان اهمیت بدهند اما به نصب این محصول کارآمد روی نیاورده باشند.

ارتفاع و عرض و تراکم استاندارد حفاظ شاخ گوزنی

تولید حفاظ شاخ گوزنی با مناسب ترین قیمت اگرچه افراد برای انتخاب ابعاد حفاظ شاخ گوزنی هیچ‌گونه محدودیتی نداشته و قادرند آن را در اندازه‌های متفاوت سفارش دهند، اما این محصول به‌صورت استاندارد اغلب در پنل های 2 متری و با ارتفاع 50 تا 150 سانتی‌متر تولید میشود امکان سفارشی‌سازی این محصول باعث جلب‌توجه صاحبان بناها به آن شده است.

همان‌قدر که ارتفاع و عرض میتواند در این نوع حفاظ دارای اهمیت باشد، تراکم نیز توانسته به‌عنوان ملاکی مهم خودنمایی کند. تراکم عموما به تعداد شاخه‌ اصلی موجود در یک پنل 2 متری گفته می‌شود که این تعداد قابل‌تغییر بوده و با افزایش آن میتوان کیفیت را نیز ارتقا داد و اغلب از 8 تا 15 ردیف را شامل میشود.

شاخه‌ اصلی باید به ویژگی‌ مانند جوش شدن به‌صورت مستقیم به شاسی، اتصال شاخه‌های فرعی به آنها، دارای ارتفاعی برابر با ارتفاع نرده شاخ گوزنی آراسته باشند، در غیر این صورت شاخه فرعی بوده و در این دسته‌بندی جای میگیرند.

بهترین ارتفاع و تراکم حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان

تولید حفاظ شاخ گوزنی با مناسب ترین قیمت همیشه سلیقه افراد تأثیرگذار بوده و سفارش‌ را از حالت استاندارد خارج نموده و به سمت محصولاتی شخصی‌سازی‌شده پیش میبرد حتی بلندقامت‌ترین افراد نیز توان عبور از این حفاظ‌ را نداشته ازاین‌رو ضریب امنیت بالایی دارند.

ازآنجایی‌که تراکم نیز سرنوشت‌ساز بوده و میتواند به‌عنوان عامل بازدارنده وارد عرصه شود و سرقت‌ها را کاهش دهد، بهتر است بین 8 تا 12 شاخه اصلی در نظر گرفته شود تا هم استقامت خوبی را به نمایش بگذارد و هم زیبایی وصف برانگیزی را ترسیم کند.

ویژگی‌های منحصربه‌فرد حفاظ شاخ گوزنی

تولید حفاظ شاخ گوزنی با مناسب ترین قیمت حفاظ‌ها از همان ابتدای ورودشان به بازار باهدف ایجاد امنیت بیشتر برای ساکنین منازل، ویلاها و … تولید شدند و در طی پیشرفت خود سعی نموده‌اند، در این موارد قدرتمندتر ظاهر شوند. با پدید آمدن حفاظ شاخ گوزنی گمان میرود به نمونه‌ای دست‌یافته باشیم که تمامی مزایای یک حفاظ مناسب را در خود گنجانده است.

با بررسی حتی اجمالی به طرح و ساختار حفاظ شاخ گوزنی حتی افراد غیرمتخصص نیز متوجه میشوند که عبور از روی این سازه با لبه‌های تیز و تراکمی بالا غیرممکن بوده و به‌واقع یک سد محکم در برابر عبور افراد ایجاد نموده است.

سرما و گرمای شدید عواملی هستند که این حفاظ باید در برابر آنها مقاومت نموده و دچار فرسایش، زنگ‌زدگی، خوردگی نشود و در یک‌کلام استحکام بالایی از خود نشان دهد. جنس به‌کاررفته شمارا تا سال‌ها از بابت مجهز شدن به حفاظی غیرقابل نفوذ و مستحکم راحت میکند.

خم‌کاری به‌گونه‌ای در نظر گرفته‌شده‌اند تا مانع ایستادن افراد بر لبه دیوار شده تا از اقدام آنها برای برش و شکستن میله‌ جلوگیری به عمل آید. هرچند این حفاظ‌ها از جنس مرغوب بوده اما به‌هرحال همیشه این احتمال وجود دارد که افرادی با این نیت تصمیم داشته خود را به لبه دیوار برسانند و با شکستن حفاظ‌ به داخل وارد شوند هرچند آسیب از حفاظ شاخ گوزنی به دور بوده و تا سال‌ها رفیق شفیق دیوارهای منازل، باغ‌ها، ساختمان‌ها میباشد.

تولید حفاظ شاخ گوزنی با مناسب ترین قیمت

بسیاری گمان میکنند تراکم استاندارد این حفاظ‌ جوابگوی امنیت موردنظر آنها نبوده، بدین ترتیب تمایل دارند که بر میزان تراکم حفاظ‌ آنها افزوده شود. در چنین حالتی به‌هیچ‌وجه نگران نباشید، زیرا این حفاظ‌ در ساختار انعطاف‌پذیر بوده و به‌خوبی قادرند با نیاز مشتری خود را تطبیق دهند که افزایش تراکم یک نمونه از آن است.

به‌هرحال برای مکان‌هایی چون ویلا، باغ‌ داشتن نمای بیرونی زیبا از نکات مهم دیزاین محسوب میشود. به‌راستی نمای حفاظ‌ قدیمی که تداعی‌کننده میله‌های زندان بود را با زیبایی حفاظ شاخ گوزنی نمیتوان مقایسه نمود.

اگرچه حفاظ‌های سنتی و کلاسیک سال‌ها است که در کوچه و خیابان‌ها بر دیوار و پنجره‌های مکان‌های مختلف جا خوش نموده‌اند اما با ورود حفاظ شاخ گوزنی به‌یک‌باره ابهت و اقتدار آنها در هم شکست و دو تفاوت عمده این دو محصول باعث شد شاخ گوزن‌های زیبا بر روی دیوارها خوش بدرخشند.

تنوع فوق‌العاده حفاظ شاخ گوزنی

تولید حفاظ شاخ گوزنی با مناسب ترین قیمت حفاظ‌ کلاسیک قدیمی کمتر در امر ظاهرسازی بنا شرکت می‌نمودند و اغلب در نمونه‌های ساده و بدون آراستگی ظاهری تولید می‌شدند. با نگاهی به ساختمان‌های زینت شده با حفاظ شاخ گوزنی هر فردی به زیبایی تحسین‌برانگیز آن اعتراف نموده و قادر نیست ارزش دکوراتیو بالای آن را انکار نماید.

نگاه نمودن به لبه‌ تیز و شاخه‌های به هم تنیده شاخ‌های گوزن مانند این حفاظ حتی فکر نزدیک شدن را از سر هر سارقی دور می‌سازد چه برسد به عبور نمودن از آنها، حال‌آنکه بسیار شنیده‌ایم که سارقان به‌راحتی از بسیاری حفاظ‌ قدیمی عبور نموده و به برش و قطع نمودن آنها اقدام کرده‌اند.

نحوه تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی

  • اعزام کارشناسان متبحر و باتجربه به محل
  • کسب شناخت کافی از محل
  • اندازه‌گیری دقیق متراژ مدنظر برای اجرای و نصب حفاظ
  • معرفی نمونه حفاظ مناسب بر اساس نوع ساختمان و ویژگی سازه ساختمان
  • انتخاب حفاظ موردنظر برحسب سلیقه و بودجه کارفرما
  • شروع کار جوشکاری با دو روش الکترود
  • اندازه نمودن و برش حفاظ متناسب با ابعاد ساختمان توسط دستگاه
  • نصب حفاظ منطبق بر موقعیت ساختمان‌ها و با اجرای امنیت بالا

همان‌طور که اشاره نمودیم، حفاظ شاخ گوزنی را به روش جوشکاری با الکترود میسازند و میلگردها را با این دوش به یکدیگر متصل می‌نمایند. هرکدام ازاین‌روش می‌توانند دارای مزایا و معایب مخصوص به خود باشند.

جوش الکترود اغلب به علت قیمت پایین‌تر انتخاب می‌شود و درواقع تنها مزیت آنها همین مبلغ پایینی است که باید به علت جوشکاری پرداخت شود اما در مقابل جوش برق توانسته با مقاومت بالاتر و کیفیت نقاط جوش که از خود گل جوش‌هایی باقی نمی‌گذارد، برتری خود را نسبت به روش قبلی اثبات نماید.

جوش برق اتصالاتی محکم‌تر، پایدارتر و باکیفیت‌تر را ارائه می‌دهد که احتمال شکستن نقاط جوش در آن نزدیک به صفر است. حتی اگر ازنظر رنگ‌آمیزی نیز این دو روش جوشکاری را باهم قیاس نماییم، رنگ‌ها بر روی جوش برق بهتر نقش بسته و این در حالی است که گل جوش‌های با الکترود اجازه ایجاد چنین طرح‌های بی‌بدیلی را نمی‌دهد. بدین‌صورت تمامی کسانی که طول عمر حفاظ‌های خود اهمیت می‌دهند.

تفاوت قیمت حفاظ شاخ گوزنی با نمونه‌های ساده

تولید حفاظ شاخ گوزنی با مناسب ترین قیمت موضوعی نیست که بتوان آن را به یک فاکتور خلاصه نمود، بلکه مجموعه‌ای از ملاک‌ در کنار هم میتوانند قیمت نهایی را به‌صورت دقیق بازگو نمایند. حفاظ شاخ گوزنی به علت طراحی باشکوه، جذاب و چشم نوازش باید قیمتی بالاتر را از نمونه‌های ساده قدیمی به خود اختصاص دهد، ساخت سخت‌تر و پرزحمت‌تر آن نیز مزید علت شده و قیمت این محصول را ارتقا داده است.

فاکتورهای دیگری چون متریال به‌کاررفته، درصد تراکم، ارتفاع و از همه مهم‌تر متراژ بنا همگی می‌توانند، متغیرهایی باشند که قیمت را دارای نوسان می‌نماید و ارائه یک قیمت واحد را برای تمامی مکان‌ها غیرممکن می‌کند. به‌طورمعمول ما حفاظ‌ شاخ گوزنی را در ارتفاع 50 تا 150 به‌صورت استاندارد است.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ