بهترین حفاظ ساختمان چیست؟

بهترین حفاظ ساختمان چیست؟ حفاظی که بتواند دغدغه مالک و صاحب خانه را برطرف کند و آرامش روانی برای اعضای یک خانه و ویلا فراهم کند.

مسئله حفاظ ساختمان مسئله ای جدی است و باید آن را جلوی چشم قرار داد. امنیت خانه همیشه در اولویت  قرار دارد، چرا که امنیت،  آرامش را در پی خواهد داشت. حفاظ هایی که این روز ها استفاده می شود چند نوع است؛ حفاظ لیلیوم، حفاظ سر نیزه و حفاظ شاخ گوزنی.بهترین حفاظ ساختمان، اداره و ویلا حفاظ شاخ گوزنی است که همه دیده اند.

بهترین حفاظ ساختمان چیست؟

شاید از جهاتی حفاظ شاخ گوزنی شبیه همان سیم خاردار باشد. گذاشتن حفاظ سر دیوار، تراس و حیاط خانه نوعی فعالیت پیش گیرانه است. یعنی حتما لازم نیست در موقعیت شما دزدی باشد، بلکه لازم است اقدامات پیش گیرانه انجام شود تا خطرات احتمالی صفر شود.

در قدیم از پوشش آلومینیومی سر در خانه ها بیشتر استفاده میشد، اما آلومینیوم راحت خراب می شود و حفاظت بسیاری ندارد، در نتیجه خیال صاحب خانه و مالک را راحت نمی کند. در این مقاله مووضوع حفاظ ساختمان و مخصوصا شاخ گوزنی بیشتر توضیح داده شده است:

بهترین حفاظ ساختمان؛ حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ ساختمان؛ حفاظ شاخ گوزنی

بهترین حفاظ ساختمان؛ حفاظ شاخ گوزنی

در ساخت حفاظ شاخ گوزنی از آهن آلات تازه کار نکرده استفاده می شود. ویژگی های جالب این حفاظ سبب شده تا استقبال از آن خوب باشد که در ادامه مقاله خواهیم نوشت»:

 • حفاظ شاخ گوزنی را با مقداری لرزش می سازند. یعنی وقتی دزدی بخواهد از آن عبور کند، لرزش حفاظ مانع از عبور دزد از آن می شود.
 • امکان برش دادن و پیچاندن این حفاظ وجود ندارد. یعنی عبور از آن غیر ممکن است.
 • تراکم بین حفاظ ها زیاد است. در نتیجه دزد راهی برای عبور از آن ندارد.
 • شکل شاخ گوزن شکلی زیبا است و وقتی از این طرح برای حفاظ ساختمان استفاده می شود، نمای خانه را شیک و زیبا می کند، بر خلاف پوشش های آلومینیومی که از قدیم برای حفاظت ساختمان ها استفاده میشد.
 • امکان تخریب و خمیده کردن این حفاظ صفر است.

قیمت حفاظ ساختمان؛ حفاظ شاخ گوزنی

وقتی استادکار می خواهد قیمت حفاظ شاخ گوزنی را حساب کند، هزنیه نصب و راه اندازی آن جدای از هزینه خود حفاظ است. در نتیجه گاهی خریدار خود اقدام به نصب حفاظ شاخ گوزنی می کند.

با توجه به  اینکه در این حفاظ از آهن باکیفیت استفاده می شود و مزیت های آن بسیار است، قیمت تمام شده اش برای مشتری مقرون به صرفه در می آید. مواردی در قیمت حفاظ شاخ گوزنی تاثیر گذار است؛ وزن حفاظ ها و تعداد شاخه های آن، رنگ حفاظ، سبک و مدل طراحی، همچنین تراکم نرده ها از جمله فاکتور های تاثیر گذار در قیمت حفاظ شاخ گوزنی است.

برای نصب، خرید و راه اندازی حفاظ شاخ گوزنی تیم کارشناسی ما در خدمت شما خریدار محترم می باشد. می توانید از قسمت تماس با ما با شماره کارشناس سایت تماس گرفته و سوالات خود را بپرسید. ما پاسخگوی سوالات شما خریدار محترم هستیم.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

1 دیدگاه. Leave new

 • غفور سادات
  1399-08-03 10:14 ق.ظ

  من خودم به این نتیجه رسیدم که یکی از بهترین حفاظ های ساختمان، حفاظ شاخ گوزنی هست. و قصد دارم که برای دیوار ساختمان که چیزی حدود 18 متر هست از این حفاظ ها سفارش بدم.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ