انواع شاخ گوزنی

انواع شاخ گوزنی حفاظ شاخ گوزنی علاوه بر این که از لحاظ امنیت در درجه بالایی قرار دارد و مورد تائید برای جلوگیری از خطرات میباشد از نظر استحکام هم بسیار کاربردی است این حفاظ هایی که حتی در ساختمان هم مورد استفاده قرار میگیرند ساختاری ساده ولی کاربردی و کامل دارند.

این حفاظ را میلگرد بدون آج میسازند به این دلیل که میلگرد آج دار هنگام فرم دهی و خمش دچار ترک های ریز میشوند و همچنین جوش پذیری خوبی ندارند ولی میلگرد های بدون آج مقاومت بهتری در مقابل خمش جوشکاری را دارند و در نتیجه حفاظ تولید شده با میلگرد بدون آج از کیفیت بالاتری نیز برخوردارند.

انواع شاخ گوزنی

در ساخت از حفاظ از میلگردهای سایز 9 و فولاد مقاوم استفاده میشود و نکته قابل توجه این است که حفاظ شاخ گوزنی با جوش برق جوشکاری میشود و امکان هر گونه شکستگی یا جدا شدن را به صفر می رساند. ارتفاع حفاظ معمولا بین 50 تا 150 سانتی متر است.

مزایای نصب این حفاظ قابلیت نصب آن برروی سنگ ، بتن یا فلز است با انتخاب این نوع حفاظ هیچگونه محدودیتی برای فضای نصب نیست طراحی و ساختار این حفاظ به گونه ای است که سارقین هر چقدر هم حرفه ای باشند نمیتوانند از نوک تیز و برنده میلگرد آن عبور کنند.

انواع شاخ گوزنی

تمام حفاظ ها یک واحد به نام تراکم دارند و منظور از تراکم همان تعداد شاخه هایی است که در هر پلان دو متری به روی صورت زنجیر وار جوش داده میشود با شاخه تیز که این شاخه مانع ورود سارقان به داخل میشود.

چرا باید از حفاظ شاخ گوزنی استفاده کنیم

انواع شاخ گوزنی که این نوع حفاظ یکی از کاربردی ترین و ایمن ترین مدل از نسل جدید حفاظ ها است که اگر بخواهیم آن را به طور موردی و کلی بیان کنیم میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

  • امنیت بالا و قابلیت نصب بر روی هر نوع ساختمانی
  • ظاهر زیبا
  • قابلیت ارتفاع دلخواه
  • دوام و کیفیت بالا

نصب حفاظ شاخ گوزنی

انواع شاخ گوزنی به نسبت مدل های قدیمی حفاظ قیمت بالاتری دارد اما به این دلیل که تراکم بالا دارد امکان عبور سارقان را غیر ممکن میسازد به دلیل امنیت بالایی که این محصول ایجاد میکند ویژگی‌ منحصر به فردی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است دارای استحکام بالا است.

انواع شاخ گوزنی

به علت پیسوله بودن و پوشش کامل رنگ ها ، زنگ زدگی رخ نداده و حفاظ همواره زیبایی خود را حفظ میکند اکثر افراد ترجیح میدهند رنگ حفاظ شاخ گوزنی را متناسب با رنگ نما انتخاب کنند و یا اینکه از رنگ پر طرفدار و محبوب شاخ گوزنی که طیف رنگی قهوه ای تیره و روشن ، مشکی انتخاب نمایند.

حفاظ شاخ گوزنی طرح f

انواع شاخ گوزنی حفاظ شاخ گوزنی طرح f بهترین گزینه برای آنها است افرادی که در مورد حوزه حفاظ‌ ساختمانی کمی آگاهی دارند ، بانام حفاظ شاخ گوزنی آشنایی داشته و اطلاعات در مورد این سازه دارند.

حفاظ شاخ گوزنی طرح f نسل جدید حفاظ شاخ گوزنی است که قرار است استحکام و زیبایی بیشتری را از خود به نمایش بگذارد. این دو ویژگی بارز در این حفاظ باعث شده جز مصالح ساختمان و عناصر معماری باشد که درزمینۀ افزایش امنیت پرکاربرد بوده و قادر است.

انواع شاخ گوزنی

تراکم حفاظ شاخ گوزنی طرح f که به شما شاخه‌ تیز با حدود 200 سرنیزه میدهد ، سازه‌ای به هم تنیده را در نگاه‌ تجسم مینماید که عرض و ارتفاعی مناسب دارد جنس حفاظ از فولاد و میلگرد 9 بوده و امکان نصب آن بر روی سنگ ، بتن و فلز وجود دارد انواع منازل ، باغ‌ها ، کارخانه‌ها از آن استفاده گسترده میکنند.

علت نام‌گذاری حفاظ شاخ گوزنی طرح f

انواع شاخ گوزنی سر این حفاظ‌ کمی خمیده بوده و با ظاهری پلکانی طراحی میشوند ، بدین ترتیب در میان عموم افراد بانام حفاظ شاخ گوزنی طرح f یا شناخته و خوانده میشود دلیل اصلی معروفیت این حفاظ را باید در معیاری به‌جز ظاهر آنها دانست اگرچه ازنظر زیبایی ظاهری نیز بی‌مثل و مانند هستند یک تابلو بی‌نقص بر روی دیوارها ، به‌واقع استحکام کم‌نظیر ازیک‌طرف و قیمت پایین آن از سوی دیگر دلیل این‌همه نام خوشی است که از این حفاظ‌ میشنویم.

انواع شاخ گوزنی

افزایش ضریب ایمنی و کاهش ضریب نفوذ باعث شده به برقراری و بالا بردن امنیت نیاز مبرم باشد ، بدون کوچک‌ترین تردیدی از این حفاظ‌ استفاده شود به‌طورکلی از انواع شاخ گوزنی همگان انتظار دارند تا حداکثر توان خود را برای ارتقا سطح ایمنی محیط به کار ببرند.

مزایای حفاظ شاخ گوزنی طرح f

انواع شاخ گوزنی معیار مختلفی وجود دارد که با تکیه‌بر آنها بتوان به برتر بودن حفاظ شاخ گوزنی طرح f رای داد و در مقایسه آن با نمونه‌های مشابه خرید آن را ترجیح داد و تمایل داشت ، فقط این نوع حفاظ بر روی دیوار ما باشد.

حفاظ لیلیوم

انواع شاخ گوزنی حفاظ لیلیوم زیباترین نوع حفاظ‌ است و به علت آنکه شبیه به گل طراحی‌شده ، بیشتر با نمادی برای زیبایی در نگاه اول جلوه‌گر میشود هنگامی‌ که در ساختار آن کمی تأمل‌کنیم ، ایمن بخشی به ساختمان ، حیرت‌زده‌مان میکند.

انواع شاخ گوزنی

انتخاب محصولی که بتواند چنان شکیل وارد شود و زیبایی را همچون استقامت ترسیم نماید جالب‌توجه است طراحی شکل گل لیلیوم و ایجاد تصویری ماندگار از این گل ، آن‌هم با متریال سخت میلگرد ، جوش و تراش ، بی‌بدیل را میرساند.

انواع شاخ گوزنی

طرح‌هایی ناب را بر دیده‌ایم ترسیم چنین گل‌های زیبایی بر سر دیوار منازل ، باغ‌ها ، ویلاها به‌راستی هنری اعجاب‌انگیز است که هر فردی را شیفته این‌همه تراش‌هایی خلاقانه میکند.

مزایای حفاظ لیلیوم

انواع شاخ گوزنی معایب و مزایایشان در همان نگاه اول مشهود است و حتی اگر فرد نکته‌سنجی نباشید ، بازهم به‌راحتی قادر هستید ، برتری‌ یک حفاظ را تشخیص داده و سپس آن را برای ساختمان خود انتخاب نمایید.

  • زیبایی بی‌حدوحصر:

حفاظ لیلیوم حرفی برای زیبایی باقی نگذاشته و اگرچه طرح‌های شاخ گوزنی ، نیز توانسته‌اند ، در برابر گل‌های لیلیوم آهنی آن‌قدر توانایی ابراز وجود ندارند و میدان را به این باغ گل برافراشته بر سر دیوار واگذار میکنند که تا میتواند دیدگان را به سمت خود جذب نماید.

فقط از دستان هنرمندان و صنعت‌گرانی برمی‌آید که سال‌ها در این زمینه خبره شده و طراحی و چیدمان بی‌عیب و نقص این گل‌ها در کنار هم برایشان یک امر ساده و سهل است.

  • امنیت عالی:

این گل‌ها و لبه‌های تیز و برنده آنها حماقت محض است ، چه برسد به آنکه تصمیم به عبور از روی آن را داشته باشیم این گل‌ها از چندین لایه مختلف تشکیل میشوند و همین عبور از آنها را غیرممکن میسازد.

بدین ترتیب می‌توان گفت این گل‌ها ساختمان شمارا شکیل و منحصربه‌فرد کرده و استانداردهای یک ساختمان ایمن را برای بنای شما مهیا میسازند.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ