امنیت حفاظ شاخ گوزنی

امنیت حفاظ شاخ گوزنی در این مقاله قصد داریم که به صورت مفصل در مورد حفاظ نرده های شاخ گوزنی صحبت کنیم و امنیت آن را نیز با هم مورد بررسی قرار دهیم. بسیاری از افراد برای انتخاب حفاظ امنیتی ساختمان خود بارها این سوال را از ما پرسیده اند که کدام حفاظ بهتر است و سوالاتی در مورد امنیت حفاظ شاخ گوزنی که در ادامه به همه آنها خواهیم پرداخت.

امنیت حفاظ شاخ گوزنی

تاریخچه حفاظ شاخ گوزنی

امنیت حفاظ شاخ گوزنی به عنوان یک نرده پر تراکم حفاظ امنیتی ساختمان برای اولین بار در کشور روسیه مورد استفاده قرار گرفته است. اما بر گردیم به کشور خودمان ایران. صدها سال پیش در کشور خودمان ایران، در روستاها برای ساخت دیوار های حفاظ برای جلوگیری از نفوذ حیوانات به داخل از پرچین های شاخ درختان استفاده می شده است.

امنیت حفاظ شاخ گوزنی

این شاخ و برگ های تو در تو به دلیل تراکم زیاد و تیزی سر شاخه های خود حفاظ بسیار ایمنی در برابر جلوگیری از ورود هر گونه چهار پا یا انسان به داخل محوطه می شده است.

بعد ها با بهره وری از آهن آلات و تولیدات فلزی با الهام گرفتن از این حفاظ ه که شباهت بسیار زیادی با شاخ گوزن نیز دارد، این حفاظ های امنیتی با الگو برداری از شاخ گوزن تولید و به بازار عرضه شد.

نا گفته نماند که قبل از پیدایش حفاظ های شاخ گوزنی، از نرده های ساده عمودی با تراکم زیاد استفاده می شده است اما به دلیل نفوذ راحت به این نرده ها، بعد ها سازندگان این نرده ها به این فکر افتادند که از حفاظ ایمن تری استفاده کنند که غیر قابل نفوذ تر از حفاظ های نرده ای باشد.

تفاوت حفاظ شاخ گوزنی با انواع حفاظ های نرده ای

امنیت حفاظ شاخ گوزنی حفاظ های شاخ گوزنی امروزه به شدت بین معماران و سازندگان ساختمان رواج پیدا کرده است. شاید در نگاه اول فکر کنید که دلیل آن ظاهر متفاوت و زیبای حفاظ های شاخ گوزنی باشد اما با تحقیق و بررسی و نظر سنجی از افرادی که تصمیم به تغییر حفاظ های نرده ای خود گرفته اند به این نکته پی برده ایم که دلیل استفاده از حفاظ شاخ گوزنی دلایل بیشتری نسبت به ظاهر آن دارد.

تجربه افراد زیادی که پیش تر از حفاظ نرده ای و میله ای استفاده می کرده اند این را به ما ثابت کرده است که حفاظ های نرده ایی به راحتی قابل نفوذ می باشند و دلیل آن هم ساده است.

حفاظ های نرده ایی از نرده های افقی و یا عمودی استفاده شده است که معمولا از قطر های خیلی کمی نیز برای ساخت این نوع نرده ها بهره برده شده است که به راحتی با استفاده از ابزار آلات ساده قابل برش و نفوذ به آن هست. از این رو افراد زیادی از ضعیف بودن این حفاظ ها گلایه مند و شاکی بوده اند.

تراکم حفاظ شاخ گوزنی

امنیت حفاظ شاخ گوزنی حفاظ های شاخ گوزنی به دلیل تراکم بالا و تو در تو بودن شاخه های نرده در هم تقریبا غیر قابل نفوذ می باشند. یعنی سارق برای نفوذ و عبور از این حفاظ های شاخ گوزنی می بایست که تعداد بسیار زیادی از نرده های تو در تو را برش دهد که از لحاظ زمانی وقت بسیار زیادی از سارق را می گیرد که این کار عملا شدنی نیست.

امنیت حفاظ شاخ گوزنی

این خود به تنهایی یکی از ویژگی های بارز و ایمن نرده های شاخ گوزنی نسبت به سایر حفاظ های دیگر می باشد. از دیگر تفاوت های مهم حفاظ های شاخ گوزنی که برتری های این حفاظ را نسبت به بقیه موارد دیگر نشان می دهد، زیبایی و قیمت مناسب آن می باشد.

این نرده های شاخ گوزنی با الهام از شاخ گوزن با شکل موزون و بسیار زیبای ساخته شده است که به طرز عجیبی به زیبایی ساختمان دو چندان می افزاید.

حفاظ های شاخ گوزنی با روش های خاص  تولید و رنگ آمیزی می شوند که مقاومت آنها در برابر فرسودگی و یا زنگ زدگی بسیار بالاتر از سایر حفاظ های دیگر می باشد.

با توجه به تمام مزایای گفته شده، نرده های شاخ گوزنی قیمتی بسیار پایین و به صرفه نیز دارد که قطعا هر فردی را برای انتخاب حفاظ شاخ گوزنی به خود متقاعد می کند.

انواع حفاظ های شاخ گوزنی

امنیت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به استقبال بی نظیر مردم از حفاظ های شاخ گوزنی، سازندگان این نوع حفاظ ها، با توجه به سلیقه ها و مکان های متنوع قابل استفاده، این حفاظ ها را در مدل های متنوعی ساخته و ارائه می دهند که در ادامه به تنوع هر یک از انها می پردازیم.

حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار ساختمان های در معرض تردد: اگر دنبال یک حفاظ ساختمانی برای مناطق مسکونی و پر تردد می گردید باید به این نکته توجه داشته باشید که حتما از حفاظ متناسب با نوع کاربری خود استفاده کنید.

حفاظ شاخ گوزنی متناسب با ساختمان های پر تردد می بایست مقاوم تر و غیر قابل نفوذ تر باشد. از آنجا که ساختمان های داخل شهری مانند خانه باغ ها بسیار طویل نمی باشند، به مقدار کمتری شاخ گوزنی نیاز دارند که از این رو می بایست که حفاظ با تراکم بیشتر و ارتفاع حداقل 90 سانتی متر استفاده گردد.

حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار خانه باغ و ویلا های بیرون شهری:

پیشنهاد و ترجیح ما این است که حتی برای موارد کم تردد نیز از حفاظ شاخ گوزنی با تراکم و غیر قابل نفوذ تر استفاده گردد. اما در بیشتر موارد به دلیل مقدار مصرف بیشتر این نوع حفاظ ها را با تراکم کمتر، سبک تر و با ارتفاع 70 سانتی متر در نظر می گیرند.

یکی از اشتباهات زیادی که خریداران انجام می دهند این است که فراموش می کنند که ساختمان های خارج از محدوده و کم تردد خیلی در معرض خطر و دستبرد هستند و همیشه پیشنهاد ما این بوده که در این موارد از بالاترین کیفیت حفاظ های شاخ گوزنی استفاده شود.

چرا که سارقین به راحتی و در کمال آرامش ممکن است که به این نوع نرده ها نفوذ کنند. اما متاسفانه در مواردی که مقدار طول دیوار ها زیاد می باشد، خریداران برای اینکه مقدار هزینه بالا نرود به سبک ترین و ارزان ترین مدل آن اکتفا می کنند که ما پیشنهاد می کنیم که در چنین مواردی از بالاترین تراکم و کیفیت در حفاظ شاخ گوزنی استفاده کنند.

حفاظ شاخ گوزنی جلوی پنجره: حفاظ های شاخ گوزنی به قدری ایمن و زیبا هستند که امروزه از آن در اکثر موارد حتی جلوی پنجره های ساختمان نصب می گردند. این حفاظ ها از زیبایی چشم نوازی بهره می برند که با انتخاب رنگ متناسب با نمای ساختمان می توان بهترین جلوه را علاوه بر ایمنی به ساختمان بخشید.

حفاظ های جلوی پنجره نیز در حالت کلی دارای تراکم بالا ولی با ارتفاع کمتر انتخاب می گرددند.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

امنیت حفاظ شاخ گوزنی جدا از ایمنی بالا به دلیل تراکم و نوع ساختار حفاظ های شاخ گوزنی و همچنین جدا از زیبایی این حفاظ ها، قیمت ارزان آن در مقابل با انواع نرده های دیگر، خود به یکی از پر طرفدارترین نرده ها در بین سایر نرده های دیگر تبدیل شده است.

بعد از حفاظ شاخ گوزنی نرده های دیگری نیز با الهام از طرح شاخ گوزنی تولید و عرضه شده اند که هیچ کدام از آنها به اندازه حفاظ شاخ گوزنی مورد استقبال قرار نگرفته اند. از جمله حفاظ های دیگری که امروزه تولید می شوند می توان به حفاظ های مدل بوته ای، حفاظ های مدل نی زار و حفاظ های مدل لیلیوم اشاره کرد.

امنیت حفاظ شاخ گوزنی

 

یکی از سوالات متداولی که مشتریان از ما می پرسند قیمت حفاظ های شاخ گوزنی می باشد. با توجه به نوع کاربری که می خواهند از این نوع حفاظ ها استفاده شود، قیمت می توانند متغیر باشد.

به فرض مثال حفاظ شاخ گوزنی با تراکم پایین تر و ارتفاع کمتر مثلا 70 سانتی متر، خیلی ارزان تر از حفاظ شاخ گوزنی با تراکم بالا و ارتفاع 100 سانتی متر می باشد. اما در هر حالت این نوع حفاظ ها پایین ترین قیمت نسبت به سایر مدلهای دیگر را دارا می باشد.

برای اینکه از قیمت دقیق این نوع حفاظ ها مطلع شوید کافیست که با ما تماس بگیرید و اندازه محل مورد استفاده و مقدار تراکم لازم و ارتفاع مد نظر خود را به ما بگویید تا قیمت دقیقی را به شما بگوییم.

آیا حفاظ های شاخ گوزنی بعد از نصب نیاز به مراقبت و نگهداری خاصی دارد؟

امنیت حفاظ شاخ گوزنی یکی از سوالات و نگرانی های استفاده کنندگان از این مدل حفاظ شاخ گوزنی این است که آیا بعد از نصب می توان با خیال راحت تا سالها از آن استفاده کرد. دقیقا یکی از ویژگی های منحصر به فرد این نرده ها دوام و پایداری بالا در سالهای بعد از نصب می باشد.

جنس فلز و نحوه رنگ آمیزی این حفاظ ها به گونه ایی انجام می شود که در مقابل رطوبت، بارندگی و اشعه خورشید بسیار مقاوم می باشد و هرگز نیاز به تعمیر و نگهداری در سالهای بعدی نمی باشد.

این حفاظ ها به دلیل نوع ساختار و نصب خود بسیار مقاوم می باشند که سارقین با دیدن آن هرگز به فکر سرقت از ساختمان نمی افتند. و شما می توانید با خیال راحت مدتها به مسافرت بروید. سارقین همیشه به دنبال فرصت های بهتر و راحت تر و بدون درد سر می گردند و هرگز زحمت نفوذ از چنین حفاظ های را به خود نمی دهند.

بارها پیش آمده است که سارقینی به نرده های معمولی و میله ای دست برده اند و ان را برش داده اند که بعد ها نیاز به جوشکاری و تعمیر دوباره  بوده است. اما تا به امروز با توجه به سابقه و فعالیت ما در این حوزه، یک مورد از برش میله های حفاظ شاخ گوزنی به ما گزارش نشده است و دلیل آن هم این است که سارقین هرگز چنین فرصتی را ندارند که ساعتها مشغول برش میله های تو در توی حفاظ شاخ گوزنی باشند.

چرا باید از حفاظ شاخ گوزنی استفاده کنم؟

امنیت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به تمام توضیحاتی که در این مقاله در مورد آن به صورت مفصل صحبت کرده ایم، باز ممکن است که افراد زیادی نسبت به این انتخاب دو دل باشند و یا اینکه احساس می کنند که در حالت کلی به حفاظ دیوار و حفاظ ساختمان نیاز ندارند.

از آنجا که ما در این حوزه در حال فعالیت هستیم، تعداد وسیعی از مشتریان ما بعد از سرقت و دست برد به ساختمانشان، به فکر سفارش حفاظ برای ساختمان خود افتاده اند. به تعبیر درست تر تقریبا افرادی که از ساختمانشان هنوز سرقتی انجام نشده باشد و سفارش حفاظ داده باشند بسیار کم است.

یعنی از لحاظ بیولوژی همه ما انسان ها فقط زمانی که دچار مشکلی می شویم به فکر چاره می افتیم. تجربه نشان داده است که سرقت از ساختمان و بخصوص خانه باغ و ویلا ها به شدت زیاد بوده، و پیشنهاد ما این است که قبل از سرقت و خرابی به بار آوردن توسط سارقین، با کمترین هزینه جلوی آن را بگیریم.

حفاظ های ساختمان، علاوه بر اینکه به زیبایی و ارزش ساختمان می افزاید از لحاظ روانی نیز آرامش و آسودگی خاطر را با خود به دنبال دارد. یعنی با خیال راحت می توانید ماه ها از ساختمان و یا خانه باغ و ویلای خود بی خبر باشید و خیالتان نیز راحت و آسوده باشد که با حفاظ های مناسب مورد حفاظت قرار گرفته اند.

نحوه سفارش و نصب حفاظ شاخ گوزنی

امنیت حفاظ شاخ گوزنی شاید یکی از دلایل اینکه بعضی از افراد نسبت به نصب چنین حفاظ های تعلل می کنند، عدم شناخت و نحوه سفارش و نصب این حفاظ ها باشد. شما می توانید با تیم ما هماهنگ شوید تا در کمترین زمان نرده حفاظ شما را اندازه گیری کرده و آماده و سپس در محل برای شما نصب کنیم. شاید تمام این پروسه کمتر از آن چیزی که فکرش را بکنید طول بکشد.

از دیگر موارد و نگرانی افراد، ابهام در مورد چگونگی نصب این نوع حفاظ ها می باشد. نصب این حفاظ ها توسط نیروی متخصص صورت می گیرد و بدون کوچکترین آسیبی به نمای ساختمان با دقت بسیار بالا و محکم در جای خود نصب می گردند.

حفاظ های شاخ گوزنی علاوه بر تمام ویژگی های مثبتی که در پی دارد، به راحتی نیز قابل نصب می باشند.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ