افزایش امنیت ساختمان با استفاده از حفاظ سرنیزه

افزایش امنیت ساختمان با استفاده از حفاظ سرنیزه بیشتر می شود. حفاظ ها نقش نگهبان و محافظتی را برای ساختمان ایفا می کنند و نقش آن ها کلیدی است.

استفاده از حفاظ در ساختمان نوعی رفتار پیش گیرانه برای ایجاد آسایش اعضای خانواده است. حفاظ سرنیزه یکی از متداول ترین حفاظ ها در امر ساختمان است که استفاده می شود. همیشه می گویند امنیت هزینه نیست و پیش گیری است، بسیار هم درست است.

افزایش امنیت ساختمان با استفاده از حفاظ سرنیزه

انسان های عاقل همیشه شرط عقل که احتیاط است را مراعات و عمل می کنند. مطمئنا هیچ کس حاضر نیست امنیت و آسایش و آرامش روانی خانواده خود را با چیزی دیگر جایگزین کند. حفاظ سرنیزه در میان دیگر حفاظ ها بیشتر شناخته شده است و همه آن را دیده ایم، به دلیل آنکه شکل بسیار ساده ای دارد.

در این مقاله در مورد حفاظ سر نیزه، ویژگی ها و مزیت هایی که دارد، همچنین اینکه نوع ساخت و تولید آن چگونه است، خواهیم نوشت:

حفاظ سر نیزه؛ ویژگی ها و مزیت ها

ساخت و تولید حفاظ سر نیزه

حفاظ سر نیزه؛ ویژگی های و مزیت ها

این حفاظ متداول ترین شکل حفاظ است که از قدیم الایام استفاده میشده است. حفاظ سرنیزه بسیار ساده استو امنیت آن کمتر از دیگر حفاظ هاست. در حال حاضر حفاظ شاخ گوزنی بالاترین امنیت را برای ساختمان فراهم می کند.

با توجه به اینکه حفاظ سرنیزه 2متر طول دارد، برای ساختمان های با دیوار کوتاه کاربرد دارد که طول دیوار را افزایش می دهد. شکل ظاهری این حفاظ بسیار ساده است و دقیقا مانند نرده عمل می کند، لذا امنیت آن پایین است. دلیل اینکه استفاده از این حفاظ موجب امنیت می شود، ارتفاع بلند آن است که عبور را برای دزدان سخت می کند.

رنگ این حفاظ از رنگ پیسوله گرفته شده است. همچنین تراکم این حفاظ شامل 16 ردیف می شود. هر متر حفاظ ، تقریبا 32 کیلوگرم وزن دارد.

ساخت و تولید حفاظ سر نیزه

وقتی میلگرد های چهار پهلوی پروفیل، به صورت موازی یا عمودی کنار هم قرار می گیرند، حفاظ سر نیزه تولید می شود. تعداد ردیف های نوک تیز این حفاظ را می توان افزایش یا کاهش داد. و از این کار سبب می شود تا حفاظ های مختلف ساخته شود. نوک این حفاظ دارای دو نوع 45 درجه و هلالی شکل است.

وقتی نوک حفاظ به شکل 45 درجه مورد استفاده قرار می گیرد، قابلیت بازدارندگی آن بیشتر از حالتی است که هلالی شکل تولید می شود. ابعاد، تراکم و ارتفاع این حفاظ در قیمت آن تاثیر می گذارد. در تولید این حفاظ از جوشکاری دو طرفه استفاده می شود.

تیم کارشناسی حفاظ ایران آماده پاسخگویی به سوالات خریداران محترم می باشد. برای مشاوره جهت انتخاب بهترین حفاظ متناسب با موقعیت کاری و زندگی خود می توانید از نظر، راهنمایی و مشورت کارشناسان استفاده کنید.

شما میتوانید برای خرید، نصب و راه اندازی انواع حفاظ از خدمات تیم ما استفاده کنید و امنیت ساختمان خود را افزایش دهید. حفاظ های سر نیزه، لیلیوم و شاخ گوزنی در دستور کار تیم ما قرار دارد.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

1 دیدگاه. Leave new

  • سجاد خاتم زاده
    1399-08-03 10:15 ق.ظ

    این حفاظ های سر نیزه دار به صورت متری حسابی هستند؟ بعد اینکه ارتفاع این نرده ها در حالت های مختلفی وجود داره؟ مثلا من می خوام این نرده ها دو متر و نیم فقط ارتفاعش باشه.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ