آهنگری و جوشکاری انواع درب و پنجره

آهنگری و جوشکاری انواع درب و پنجره یکی از دیرینه ترین فنون انسانی ، آهنگری است . انسان از هزاران سال پیش تا به امروز به وسیله ی آهنگری بسیار استادانه و البته دشوار، توانسته نیازهای بسیاری را در زندگی روزانه ی خود مرتفع نماید .

آهنگری و جوشکاری انواع درب و پنجره

از تولید ابزار و ادوات خانگی گرفته تا انواع سلاح های سرد جنگی نظیر چاقو و نیزه و بسیاری از موارد دیگر . لیکن امروزه ، آهنگری یکی از مشاغلی است که چه مرد و چه زن ، حداقل یک بار در طول عمر خود از مزایا و موهبات آن بهره می برند .

انجام آهنگری به صورت سنتی اینگونه بود که فلزات را تا حد گداختگی ، در معرض حرارت نگاه می داشتند و پس از آن با قرار دادن فلز گداخته بر روی سندان، به وسیله ی چکش یا ابزار سنگین دیگر، به آن شکل می دادند .

آهنگری امروزی، بسیاری از این سنت ها را هنوز ، مورد استفاده قرار می دهد ؛ اما با تغییرات شگرف و وسیعی که تکنولوژی خصوصا در قرن بیستم و قرن حاضر ، بسیاری از شگرد های آهنگری ، دچار تغییراتی بنیادین شده است و با این تغییرات ، روند کار این فن به گونه ای فاحش ، دستخوش تغییرات شده است .

فرضا اگر برای ساخت هر نوع وسیله ی فلزی به وسیله ی آهنگری به نیرو ، زمان و انرژی بسیار زیادی نیاز بود، با توسعه ی بنیادین این فنون امروزه نیاز به این عوامل تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کرده است و ماشین ها ، در این راه نقشی بسیار موثر و مفید ایجاد کرده اند ؛ به صورتی که شاید روش سنتی و مدرن آهنگری ، به هیچ وجه قابل قیاس با یکدیگر نباشند.

علاوه بر این در شیوه ی سنتی آهنگری ، نبود راه حلی مناسب و در خور ، جهت اتصال دو جسم فلزی به یکدیگر به شدت دست آهنکاران را جهت ساخت وسایل فلزی پیچیده ، بسته نگه داشته بود .

اتصال آهن آلات آهنگری شده به وسیله ی جوشکاری

اما در این حوزه نیز با کشف و اختراع و استفاده ی بسیار زیاد از انرژی الکتریکی ، و در پی آن خلق و شکل گیری جوش و جوشکاری ، امکان هر گونه اتصال در حالت های بسیار پیچیده نیز فراهم شد .

جوشکاری در حقیقت برای پیوند دو فلز در هر حالت با یکدیگر ، از همان روش گداخت فلزات و اتصال آنها به یکدیگر ، از طریق گداخت فلزات خاص در قالب الکترود ها ، دو جسم فلزی را به راحتی و با استحکام بسیار بالایی به یکدیگر متصل می نماید.

با توجه به این توضیحات، امروزه آهنگری و جوشکاری حفاظ ایران ، با توجه به پرسنلی بسیار با تجربه و همچنین بهره مندی از مدرن ترین و برترین ماشن آلات خاص این فنون، مبدل به یکی از معتبرترین مراکز انجام آهنگری و جوش شده است .

این موسسه بسیار معتبر، همواره یکی از پیشتاز ترین مراکز نوین ترین شیوه های تولید انواع لوازم فلزی در ایران بوده است . لذا در ادامه مطلب به معرفی برخی از خدمات مدرن و نوین این تولیدی خواهیم پرداخت

ساخت درب و پنجره فلزی از طریق آهنگری و جوشکاری

یکی از خدماتی که این تولیدی به مشتریان عرضه می دارد، مشاوره، طراحی، ساخت و مونتاژ انواع درب و پنجره ی فلزی استیکی از خدماتی که این به مشتریان عرضه می دارد، مشاوره، طراحی، ساخت و مونتاژ انواع درب و پنجره ی فلزی است .

با توجه به گسترش پنجره های دو جداره و بعضا با قیمت تمام شده ی بسیار بالاتر از پنجره های آهنی، هنوز بسیاری از متخصصان و توده ی مردم تمایل به استفاده از پنجره های آهنی ، جهت پوشش بازشوهای ساختمان دارند .

چرا که این نوع پنجره ها، که از طریق انجام آهنگری و جوشکاری ، هم دارای دوام و استحکام بسیار بیشتری ، نسبت به نمونه های دو جداره هستند و از لحاظ قیمت نیز، این پنجره ها ، هزینه ای بسیار مناسب تر از پنجره های یاد شده ، می برند .

با آهنگری و جوشکاری انواع پنجره های بسیار مدرن، و دلخواه شما این امکان را به شما می دهد تا درب و پنجره هایی با دقت بسیار بالا در ساخت و طراحی دقت در اندازه ها و همینطور نصب مناسب از جانب این موسسه ی آهنگری و جوشکاری را در اختیار داشته باشید .

در ادامه به ساخت و تهیه برخی از درب و پنجره های فلزی به وسیله ی موسسه آهنگری و خدمات دیگر آهن کاری را به شما معرفی می کنیم.

اما پیش از آن تذکری لازم، را بر خود واجب می دانیم ، که با شما عزیزان در میان گذاریم و آن این است که آهنگری و ساخت و مونتاژ و جوشکاری درب و پنجره ی فلزی، کار تخصصی است.

نیاز است در این زمینه همواره، به مراکزی مراجعه نمایید ، که هم تخصص بالایی در انجام امور آهنگری و جوشکاری درب و پنجره دارند و هم از صحت و مطمئن بودن این قبیل موسسات اطمینان داشته باشید.

چرا که در بسیاری از موارد ، برخی افراد سودجو، از فلزاتی با کیفیت پایین و حتی دست دوم برای ساخت درب و پنجره استفاده می کنند و به وسیله ی برخی ترفند ها ، ،آن پروفیل را به گونه ای به شما نشان می دهند.

که اگر تخصصی در زمینه ی شناخت پروفیل های مخصوص ساخت درب و پنجره نداشته باشید، به هیچوجه متوجه تفاوت این اجناس فدقد استاندارد های لازم و بی کیفیت با پروفیل های مقاوم و دست اول نخواهید شد .

درب و پنجره ی فلزی طبق طرح های دلخواه شما یا بر اساس کاتالوگ های تولیدی

از هر طرحی که دلخواهتان بود، برای ساخت درب و پنجره منزل استفاده نماییداین تولیدی قادر به مشاوره، طراحی، ساخت و مونتاژ هر نوع درب و پنجره فلزی است . لذا با توجه به انواع و اشکال گوناگون شما این موهبت بزرگ را دارید.

که از هر طرحی که دلخواهتان بود، برای ساخت درب و پنجره منزل استفاده نمایید . ضمن اینکه اگر دوست داشته باشید ، می توانید از مدل های مدرن و بسیار زیاد این موسسه در کاتالوگ ها دیدن نمایید و هر نوع را که بیشتر پسندیدید، سفارش دهید .

ساخت درب و پنجره ی فرفورژه

یکی از اشکال وانواع بسیار مدرن و پرطرفدار درب و پنجره ، درب و پنجره های فرفورژه هستند.یکی از اشکال وانواع بسیار مدرن و پرطرفدار درب و پنجره ، درب و پنجره های فرفورژه هستند .

فرفورژه که کلمه ای فرانسوی است و در فلز کاری بیشتر به معنای ساخت درب و پنجره از طریق دست می باشد . این نوع درب و پنجره ها ، به طور معمول از ترکیب یک یا چند متریال با آهن آلات فرفورژه به مدد شیوه های نوین آهنگری ، ساخته می شوند.

با سفارش این نوع درب و پنجره ها ، از طریق طرح های دلخواه خودتان یا از طریق انتخاب مدل های مورد نظرتان در کاتالوگ های این تولیدی ، به ساختمان تان جلایی، بسیار زیبا بدهید.

ساخت انواع نرده آهنی

با توجه به سلیقه مشتری، این تولیدی قادر به ساخت هر گونه نرده آهنی اعم از نرده های فلزی کلاسیک نیزه ای و خم و یا فرفورژه و شاخ گوزنی می باشد .
نرده های فلزی شاخ گوزنی که جدیدترین نرده های  آهنی است.

و تا ارتفاع تقریبا حداکثر 150 سانتی متری را کاور می کند، علاوه بر زیبایی بصری بسیار زیاد ، امکان وارد شدن هر گونه فرد مزاحم به محیط خانه را بسیار سخت می کند و تقریبا به صفر می رساند .

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

1 دیدگاه. Leave new

  • شاهو صمدزاده
    1399-08-07 10:12 ق.ظ

    سلام. چقدر خوب شد که با سایت خوب شما آشنا شدم. من برای ساختمان نیمه کارمون می خواستم بدم که در و پنجره هالشو درست کنن. بعد اینکه من خودم یه طرح خاصی براشون کشیدم. شما می تونید این طرحی که من می خوام رو در بیارید؟

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ