آموزش ساخت حفاظ شاخ گوزنی

با آموزش ساخت حفاظ شاخ گوزنی می توانید به راحتی یک خفاظ بسیار مناسب برای منزل خود ایجاد کنید.در این روش که به سادگی و به واسطه جوش دادن میلگردها انجام می شود،می توانید به منظور ایجاد یک حفاظت کامل بخش های مختلف این حفاظ را طراحی و برش بزنید و به همین منظور نیز آن را بر روی انواع دیوارها نصب نمایید.

آموزش ساخت حفاظ شاخ گوزنی

با توجه به نیاز روزافزون افزایش امنیت در محیط کار و یا خانه، داشتن انواع حفاظ ها مانع از ورود افراد غیرمجاز به ساختمان می شود. با آموزش ساخت حفاظ شاخ گوزنی می توانید به راحتی به واسطه ساخت یک حفاظ حرفه ای و بسیار قدرتمند، محیط خانه خود را تا حدود زیادی ایمن کنید و در محل های مورد نظر نصب نمایید.

این نوع حفاظ فلزی به دلیل داشتن کیفیت و همچنین نبود جای دست مناسب به یکی از بهترین موانع برای سارقان شناخته می شود و می توان از آن بر روی درب های اصلی و یا دیوارهای اطراف خانه استفاده نمود.

روش کار و آموزش ساخت حفاظ شاخ گوزنی

برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی نیازمند میلگردهای سایز 10 هستیم. حال بعد از جداسازی میلگردها می توان آنها را به واسطه دستگاه برش گیوتین به صورت فارسی بر و نوک تیز برش شده و سپس با دستگاه خمش میله آنها را حالت داد.

بعد از ایجاد کردن تمام قطعات مربوط به حفاظ حال این قطعات را می توان بر اساس شابلون های موجود بر روی میز جوشکاری در محل های مورد نظر خود جوشکاری نمود.

برای آموزش ساخت حفاظ شاخ گوزنی بر اساس نیاز کاربران می توان از پروفیل های مختلفی چون، 60*80، 60*20،40*40 و یا تسمه ای به ابعاد 5*5 و 5*8 استفاده نمود.

البته روش های دیگری نیز وجود دارد و معمول ترین روشی که برای آموزش ساخت حفاظ شاخ گوزنی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از میلگرد 2متری، به شما این اجازه را می دهد تا بتوانید به راحتی بخش های مورد نظر خود را پیاده سازی کنید و از این طریق به خوبی از حفاظ شاخ گوزنی به منظور انجام کارهای خود بهره مند شوید.

البته این موضوع بسیار مهم میباشد و باید در هنگام یادگیری ساخت این نوع حفاظ به دلیل برنده بودن بخش های مختلف آن، حتما از افراد باتجربه در این زمینه مشاوره بگیرید.

مراحل الزامی ساخت حفاظ شاخ گوزنی

بعد از ایجاد برش ها و انجام مراحل جوشکاری در آموزش ساخت حفاظ شاخ گوزنی، حال باید حفاظ را به  تا از ایجاد شدن چربی جلوگیری کند و از طرفی نیز باعث ثبات کیفیت حفاظ می شود.

بعد از این بخش و سرد شدن حفاظ، حال می توان با دستگاه پاشش رنگ بخش های مختلف آن را بر اساس سلیقه مشتری رنگ آمیزی کرده و وارد شود. بعد از انجام این مراحل و در آوردن حفاظت از مراحل ساخت آن به پایان می رسد.

نصب حفاظ شاخ گوزنی چگونه است؟

به منظور راحتی کار در هنگام نصب حفاظ در آموزش ساخت حفاظ شاخ گوزنی، باید درپوش ها مورد بررسی قرار بگیرد و بخش هایی به منظور ایجاد شدن نقطه های جوشی در نظر گرفته شود وبا قرار دادن این حفاظ بر روی نقاط موردنظر و همچنین جوش کاری آن به راحتی می توان آن را بر روی دیوارها و یا درهای بیرونی نصب نمود.

به منظور راحتی کار در دیوارهای سنگی و یا فلاشینگ دار می توان از خود دیوار به عنوان پایه اصلی استفاده نمود که سبب استحکام بیشتر حفاظ می شود و می تواند به خوبی مانع از ورود سارقان به خانه ها و حفظ امنیت آن شوند.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

1 دیدگاه. Leave new

  • رامین یکانی
    1399-08-07 9:29 ق.ظ

    سلام. بنده هم جوشکار هستم. چندین دفعه هست که ازم نرده شاخ گوزنی می خوان. منم اومدم سرچ کردم و با سایت خوب شما روبرو شدم. اما دیدم ساخت این نرده ها واقعا کار من نیست. از این به بعد هر کسی اومد و پرسید می گم به شماره شما که همکارم هست زنگ بزنه. موردی نداره که.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ