آشنایی با حفاظ شاخ گوزنی و ویژگی های آن

آشنایی با حفاظ شاخ گوزنی و ویژگی های آن طراحی حفاظ شاخ گوزنی الهام گرفته شده از شاخ های قوی، درهم تنیده و زیبای گوزن می باشد. حفاظ شاخ گوزنی علاوه بر زیبایی ظاهری که دارد از نظر مستحکم بودن هم بسیار قابل توجه است و از پر طرفدار ترین حفاظ ها محسوب می شود.

آشنایی با حفاظ شاخ گوزنی و ویژگی های آن

در این روز ها به علت گسترش شهر ها نصب حفاظ بر روی دیوار ها از مرسوم ترین کارها می باشد تا امنیت ساختمان و محل مورد نظر برقرار شود. با نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار امکان نفوذ به داخل ساختمان و حیاط به طور کامل از بین می رود، این حفاظ به گونه ای طراحی شده است که نمای ظاهری ساختمان از بین نرود و هم چنین رنگ نرده ها طوری است که در برابر رطوبت باران و اشعه ی آفتاب از بین نمی رود.

آن هم به دلیل استفاده از رنگ های پیسوله می باشد لازم به ذکر است که به هیچ عنوان برای رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی از رنگ های قلمو استفاده نمی شود. نصب این حفاظ بر روی هر دیواری امکان پذیر است و هماهنگی کاملی با نمای بیرونی ساختمانی دارد در واقع ویژگی های زیبایی هم در آن لحاظ شده است.

ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی

از مهم ترین ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی استفاده از بهترین مواد اولیه است که از بهترین نوع آهن کار نکرده استفاده می شود. میزان تراکم از دیگر ویژگی های این حفاظ محسوب می شود به دلیل تراکم بالا این حفاظ از پرطرفدار ترین حفاظ ها می باشد.

هر چقدر که تراکم حفاظ مورد نظر بالاتر باشد امکان نفوذ آن هم کمتر خواهد شد تراکم حفاظ را با استفاده از میله های عمودی حفاظ می توان تشخیص داد. برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد 10 نو و استاندارد استفاده می شود وبه همین دلیل بعد از ساخت به راحتی خم نخواهد شد و هم چین نمی توان آن را در ارتفاع بالا برش داد.

روش های نصب حفاظ شاخ گوزنی

دیوار ساختمان ها به دلیل اینکه از مصالح متنوعی ساخته شده اند روش های نصب حفاظ در ان ها متفاوت است و شرایط مختص به خود را دارد و مواردی را باید در نظر گرفت.

دیوارهای سنگی بولکی: دیوارهای سنگی بولکی یکی از ضعیف ترین دیوار ها محسوب می شود در اغلب موارد به دلیل اینکه باران نتواند از داخل سیمان را شستشو دهد آن را سرپوشیده می کنند، در این شرایط با استفاده را بولت حفاظ را به دیوار محکم کرده اگر این کار انجام نشود باید در هر نیم متر یک پلیت را به دیوار محکم کرد و حفاظ را با استفاده از پلیت به دیوار محکم کنیم.

دیوارهای آجری: بهترین راه جهت تصب حفاظ بر روی دیوارهای آجری استفاده از رول بولت می باشد. رول بولت پیچی به گونه ساخته شده است که به بهترین روش خود را در داخل آجر محکم می کند و تکیه گاهی برای انواع حفاظ روی دیوار می باشد.

دیوارهای سفالی: یکی از رایج ترین نوع دیوارها در سطح شهرها دیده می شود دیوارهای سفالی است که با نمای سنگ هستند و با کوبیدن میخ بر روی سنگ ها می توان محکم ترین سازه ها را به وجود آورد.

دیوارهای سنگی: نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی این دیوارها به این صورت است که حفاظ بر روی دیوارهای سنگی را با کوبیدن بولت یا میخ 10-15 سانتی متری بر روی سنگ بالایی دیوار حفاظ سر دیواری را جوش می دهند.

جهت دریافت قیمت جدید حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09194915895

1 دیدگاه. Leave new

  • محمدرضا آشوری
    1399-08-03 10:27 ق.ظ

    این حفاظ های شاخ گوزنی برای نصب کردنشون، آسیبی به دیوار نمی زنن که؟ ما سنگ نما کردیم و سنگ یکم زیادی ظریف کاری شده. نگرانم که موقع نصب، خرابکاری بشه!

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس تلفنی پیام واتساپ